Skocz do zawartości


Zdjęcie

Przepis na własny lądownik księżycowy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#16

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Co się tak wszyscy spinacie... temat jest o lądowniku , który wygląda jak z kartonu ... i ja tam nadal tak będę mówił, ponieważ przypomina on mi kartonowy pojazd (i nie mieszam do tego ogółu sprawy związanej z Moonlandingiem). Trochę luzu panowie... mogę się założyć, że komu by się nie pokazało owej fotki (osobie bez zdania na temat lądowania) i spytało "Jak myślisz... to wygląda jakby było zbudowane z czego?" ... to zapewne odpowiedź nie byłaby zaskakująca. Czasem warto spojrzeć na różne sprawy z przymróżeniem oka... bo widać, że niektórym jak tylko "coś zobaczą" włącza się światełko i hasło 'Uuu alarm... walka z głupotą/de*****i/hołotą' (czy jak to tam nazwać).
  • 0



#17 Gość_chruszczow

Gość_chruszczow.
  • Tematów: 0

Napisano

szkoda że jeszcze euri nie zrobił tematu o tym jak zrobić swój księzyc z sera...

żałosne
  • 0

#18

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W porządku, przyznaję, przeczytałem ten temat dośc pobieżnie i zareagowałem z rozpędu. Tym niemniej obstaję przy twierdzeniu, że tak skonstruowane poszycie LM świetnie sprawdzało się w warunkach księżycowych :-]
  • 0



#19

pawel.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czytam forum dość często, ale dopiero teraz postanowiłem się zarejestrować i coś napisać. Szlag mnie trafia jak czytam wypociny ludzi, ktorzy bezgranicznie wierza w to co mowi oficjalna propaganda. OFICJALNE, czytaj jedyne sluszne, MEDIA ZAWSZE SLUZYLY RZADZACYM, tak bylo, jest i bedzie. A my gdybysmy w to zawsze wierzyli, to nadal chodzilibysmy po plaskiej Ziemi...

I jeszcze jedno, to DZIEKI ludziom, ktorzy pytaja co, jak i dlaczego i poszukuja alternatywnych rozwiazan, idziemy do przodu.
  • 0

#20

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dziękujemy Ci że otwierasz nam oczy, chociaż nie musisz tego robić (zacytuję teraz Przema) "bez Ciebie błądzilibyśmy jak dzieci we mgle"

EDIT admin:
ostatnie ostrzeżenie słowne - powyższy post jest wyrazem opinii autora. Twój jest wyrazem ataku wobec powyższego - skierowanego w kierunku osoby pawla.

  • 0

#21

oemgie.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

He, he, he no to sie usmialismy. Widzę że proste rozwiązanie techniczne = człowiek nie był na księżycu. Jeszcze duzo nie rozumiecie ludzie...

Uwielbiam czytac tematy o lądowaniu na księżycu. Jest pełno zdjęć i filmów. To są DOWODY. D-O-W-O-D-Y. Przespelowałem wam bo widać niektórzy nei wiedzą co to. A czy wy macie dowody, ze te dowody nie są prawdziwe? Nie, jedynie pleciecie głupoty i przypuszczacie. Widać niektórym te przypuszczenia wystarczają by wysnuwać teze o "podpuchy serwowanej nam przez amerykanów".

Idź wleź w... lufę amerykańcom, jak tak im wierzysz


Ja wolę wierzyć Amerykanom, niż jakiemuś gosciowu z forum paranormalne, co to tylko przypuszcza i szuka wszędzie spiskowych teorii. Jakie to... młodzieńcze? :lol

:sux: Na tym zakończę bo szkoda argumentować "paranormalnych".
  • 0

#22

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie chodzi oto, czy "byli czy nie byli na księżycu" tylko o sam fakt czy rząd USA nie zagrał przypadkiem bardziej na korzyść projektu Apollo. Pomijając już sam fakt że do wylądowania doszło.
  • 0

#23

zak.
  • Postów: 1198
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

lolowo wyglada xD
jak z kartonu or somethin
  • 0

#24

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Czytam forum dość często, ale dopiero teraz postanowiłem się zarejestrować i coś napisać. Szlag mnie trafia jak czytam wypociny ludzi, ktorzy bezgranicznie wierza w to co mowi oficjalna propaganda. OFICJALNE, czytaj jedyne sluszne, MEDIA ZAWSZE SLUZYLY RZADZACYM, tak bylo, jest i bedzie. A my gdybysmy w to zawsze wierzyli, to nadal chodzilibysmy po plaskiej Ziemi...


Po plaskiej ziemi to bysmy chodzili, gdyby nikt nie posiadal choc odrobiny sceptycyzmu. Gdyby na ziemi istnialy same "otwarte umysly" to siedzial bys w sokrzanej plachcie z kamieniem i kijem w reku, fantazjujac o napedzie antygrawitacyjnym napedzanym rtecia. I znowu to odwracanie kota ogonem, zarzucanie zwolennikom oficjalnej wersji bezgranicznego lykania bzdur, podczas gdy przeciwnicy sami robia dokladnie to samo. Problem polega na tym, ze tacy jak ty nie slyszeli o czyms takim jak obiektywizm. Ale dla takich jak ty, obiektywizm, to jest bycie oficjalnym, bo tylko z gory zalozone spiski moga byc dla ciebie jedyna sluszna prawda, a ze fakty mowia same za siebie to juz niewazne. Nigdy w historii rozwoju ludzkosci takie metody nie byly stosowane, wszystko bylo na czyms oparte. Nawet slynne porownywanie do plaskosci ziemi nijak sie ma do tego typu metod. Bo Kopernik sobie tego nie wymyslil ani nic z gory nie zalozyl, tylko wszystko mialo poparcie w rzeczywistosci i obserwacji. Nic z gory nie zakladal i nie szukal dowodow na potwierdzenie swojej teorii, tylko stworzyl swoja teorie, na podstawie tego co zaobserwowal.

I jeszcze jedno, to DZIEKI ludziom, ktorzy pytaja co, jak i dlaczego i poszukuja alternatywnych rozwiazan, idziemy do przodu.


Ale Ty nie odrozniasz poszukiwania od "poszukiwania", bo szukanie na sile dowodow opartych na wierze w z gory zalozona teze, to nie jest obiektywne poszukiwanie, tylko wlasne widzi mi sie, bo tak sie bardziej pofdoba i tyle.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych