Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czarnookie dzieci


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
158 odpowiedzi w tym temacie

#136

Rozgwiazda.
  • Postów: 251
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Moj chomik tez ma czarne kulki :D :P

Kurcze ciekawa sprawa... ja w to wierze... sa tacy w polsce co maja cale czerwone oczy ale to jest choroba nie pamietam nazwy...
Czarne oczy to poprotu uszkodzony gen lub nerwy oczne... albo i jakies demony...ale dzieci prosza o wejscie do auta? takie male?? lol... kto ich nauczyl tego :P
  • 0



#137

Blackhorn.
  • Postów: 123
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Myślę, że bzdurą jest to, że czarnoocy ludzie to demony, wampiry i tym podobne kreatury. Na pewno istnieje jakieś naukowe wytłumaczenie powstawania tej... wady? Swoją drogą ciekaw jestem, czy tacy ludzie widzą tak samo jak my, czy też w jakiś inny sposób.
  • 0

#138

Seroslav.
  • Postów: 213
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Taaaa, na pewno to wada oka i na pewno wszystko osoby z taką wadą oka chodzą parami, są młode i proszą o różne przysługi.

Naprawdę wolałbym aby to nie była prawda i wolałbym tych czarno-okich dzieci nie spotykać. Źle mi się kojarzy kolor czarny i w ogóle to z niczym dobrym te dzieci się nie kojarzą. Ucieszyłbym się jakby znalazło się jakieś wyjaśnienie tego, ale się nie znajdzie niestety.

Z tych opowieści wynika podstawowa rzecz, którą trzeba zapamiętać: "Odmawiać za wszelką cenę napotkanym". Widać bez przyzwolenia osoby nie mogą jej nic zrobić :] na szczęście. Trochę strachu, odmówi się i w końcu sobie gdzieś tam pójdą skąd przyszły.

Fantazjując... śmierć byłaby najprostszym wytłumaczeniem. Może to wampiry dla dusz, że nie wysysają krwi, a duszę? W każdym razie nic ciekawego i nic wartego polecenia.

Ale mi ciary przechodzą od czytania takich rzeczy w środku nocy... bez kitu...
  • 0

#139

Emanuell.
  • Postów: 33
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jestem ciekaw czy takie dziecko może sie samo wprosić do domu i cos zrobic czy tylko jak ktoś je wpuści. W temacie pisze, że nie ale nigdy nic nie wiadomo.
  • 0

#140

Mały Czesiu.
  • Postów: 79
  • Tematów: 9
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiecie co z tych wszystkich historyjek to ma sens tylko ta o tym chłopaku ,który prosi o wynajem mieszkania a dlaczego?Bo w historii z tym reporterem ten niby szatańsko inteligentny chłopak kopię całkowicie rozmowę która ma zachęcić potencjalną ofiarę do wpuszczenia do samochodu no sorry ale gdybym ja wiedział że wytwarzam aurę strachu to nigdy bym nie wyskakiwała z gadkami "no przecież jesteśmy tylko małymi chłopcami nic panu nie zrobimy (przecież w normalnych warunkach facet wiedziałby doskonale ,że sobie z dziećmi poradzi więc ta gadka miała go niby uspokoić?! przecież jeszcze bardziej go wystraszyła i osoba wytwarzająca takie fluidy powinna o tym wiedzieć) oraz że nie ma BRONI no to już szczyt kretynizmu tak jak w poprzednim przypadku złe fluidy przekształciły przekaz czego skutkiem było zwianie faceta po za tym jak te istoty były tak obeznane ze światem ludzi ,że nawet wiedziały na jaki film teoretycznie miały iść to dlaczego sobie nie kupiły soczewek kontaktowych np koloru niebieskiego czy zielonego.Inną sprawą jest to ,że po co proszą kogoś aby je podwiózł przecież równie dobrze mogły by wsiadać do taksówek czy autobusów i miałby więcej zdobyczy na swoim koncie i nie musiały by czekać na to aż się dany delikwent zdecyduje po godzinie jąkania.Drugi przypadek dzieci proszą aby wpuścić je bo chcą siusiu argument za wpuszczeniem w tym przypadku jest już skrajnie bezsensowny chociażby ze względów praktycznych (nie będę wpuszczał dzieciaka bo jeszcze mi coś ukradnie albo jest on z kimś w zmowie i idzie jako zwiadowca który może dostarczyć potencjalnemu włamywaczowi informacje o mieszkaniu).O ostatnim przypadku szkoda w ogóle się wypowiadać no bo co czarnooki podnieca się tym ,że ma taką moc że ludzi straszy czy może czeka na to aż ten "wyzwany" okaże się czarodziejką z księżyca i tak dla odmiany stanie z nim do walki w imieniu księżyca?!
  • 0

#141

shatan 6699.
  • Postów: 36
  • Tematów: 5
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co do zdjęcia to Fake ale odpowiem na twoje pytanie Frost są tacy ludzie ja sama widziałam takiego chłopaka u mojej mamy w szpitalu zgłosili się rodzice i ich dzieciaczek z całymi czarnymi oczami x| horror
  • 0

#142

SsmileBlondi.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja widziałam seledynooką kobiete http://pl.youtube.co...feature=related
x D..
A tak na serio to moze choroba jakas ? Np w Hieroszimie po skutku zrzucenia bomby dzieci rodza sie chore i z czerwonymi oczyma.. to jest straszne ale popatrzcie: http://pl.youtube.co...h?v=hjhOoYZv6v8
moze to cos podobnego? Albo to jakies wymysły ludzi z robieniem różnych rzeczy ze swoim ciałem jak tatuaze, rozcinanie języka jak u jaszczurki czy cos ? albo kity jakies ..
  • 0

#143

PcMichu.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zapewne nic nowego nie powiem, ale myślę iż jest to efekt uszkodzonego genu lub coś z pigmentem się porąbało.
Nie widzę innego sensowneego wytłumaczenia tych anomalii jeśli oczywiście historia jest prawdziwa.
  • 0

#144

Magnolia.
  • Postów: 21
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bardzo ciekawe, już kiedyś czytałam ten artykuł... Wydaje mi się że to może być jakaś mutacja powodująca to, że oczy tych dzieci są całe czarne... :) Ale kto wie, kto wie.....
  • 0

#145

libea666.
  • Postów: 6
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

I take you to the photoshop

Multikonto
Dołączona grafika

Użytkownik +..... edytował ten post 21.12.2008 - 19:08

  • 0

#146

najcul.
  • Postów: 3
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ale pier*ol*e z was :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D


Multikonto
Dołączona grafika

Użytkownik +..... edytował ten post 21.12.2008 - 19:07

  • 0

#147

nico17.
  • Postów: 79
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Patryczek a ile kosztowaly twoich znajmych te fajne szkla kontaktowe? :D

Słuchaj Muhad ja mam koleżankę z Włoch, która ma czarne tęczówki i we Włoszech czarne teczówki są tak często spotykane jak w Polsce zielone. Ja z resztą też mam niemalże czarne tęczówki, są po prostu bardzo ciemnopiwne. I to nie jest kwestia fajnych szkieł kontaktowych, tylko oryginalnego koloru tęczówek.


PS Niech niektórzy nie mylą tęczówek ze źrenicami!!
  • 0

#148

Ami.
  • Postów: 9
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hmm. jakby się przyjrzeć to ja mam czarne tęczówki :mrgreen: :mrgreen: albo bardzo, ale bardzo ciemne piwne :)
  • 0

#149

Hyperion.
  • Postów: 135
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A mi te czarne oczy kojarzą się z dziećmi z Czarnobyla. Obejrzyjcie se filmy naq youtube o czarnobylu to nie jedne takie zdjęcia znajdziecie. To musi byś coś genetycznego.
  • 0

#150

Grzegorz 76.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A mi te czarne oczy kojarzą się z dziećmi z Czarnobyla. Obejrzyjcie se filmy naq youtube o czarnobylu to nie jedne takie zdjęcia znajdziecie. To musi byś coś genetycznego.

To całkiem możliwe że to wada genetyczna.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych