Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co to do diabła ma być?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
323 odpowiedzi w tym temacie

#31

Frank Rijkard.
  • Postów: 81
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A po co mieliby przyczepiać zdjęcia do ladownika??Skoro nakręcali to w studiu to umieszczenie zdjec wydaje sie tak samo bzdurne jak branie ich ze sobą na księzyc.A pozatym nie zapomnijmy astronauci też mają rodziny moze przyczepili sobie ich zdjecia bo tak im sie łątwiej pracowało?? :mrgreen:
  • 0

#32

Apophis_.
  • Postów: 637
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Frank Rijkard, może zrobili zdjęcia i fotograf oparł fotki o to i zapomniał o tym robiąc kolejne?
  • 0

#33

Automasz.
  • Postów: 169
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moze . Wszystko moze. Nie rozumiem na czym niektorzy opieraja teze ze folia to zdjecia i to do tego jak to sugeruje podpis "papierowe". Ja tam nie widze zadnych fotografii lecz zagieta folie nad lapa ladownika, w ktorej odbija sie w sposob zdeformowany czesc statku oraz powierzchni Ksiezyca.
  • 0

#34

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Czy wy we wszystkim widzicie twarze, latajkace spodki itd ? ludzie, troche dystansu i zdrowego rozsadku, mozna wierzyc w ufo, spiski, ale z rozumem, prosze was.
  • 0

#35

Henoch.
  • Postów: 62
  • Tematów: 10
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Amerykanie robią sobie z nas jajca i nikt tego nie przerwie bo wszyscy sa slepi
  • 0

#36

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Zgadzam sie, ale ze amerykanie robia sobie jajca z ladowania na ksiezycu :] a nie z nas.
  • 0

#37

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie xD Przegięli pałe Ci amerykanie, by tak perfidnie i nieumyślnie robić nas w konia xD jak już każdy pozna o tym prawdę będą wciskali że to celowa mistyfikacja czy coś w tym stylu xD ...
  • 0



#38

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Racja, przeginaja pale amerykanscy tworcy teorii spiskowych, ktorzy manipuluja faktami, klamia, wciskaja ludziom kit, ze ladowania nie bylo :]
  • 0

#39

Imb.
  • Postów: 394
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

do tego typu rzeczy odnosze sie roznie: raz uwazam je za prawdziwe, a innym razem uwazam takie rzeczy za ewidentny fake.
to zdjecie raczej do mnie nie przemawia. niby widac, ze to po lewej to jest jakies zdjecie przyczepione do ladownika, ale raczej wg. mnie jest naciagane. zas to po prawej to bardziej wyglada jak w jakis sposob odgiety kawalek folii, a nawet jesli to jest zdjecie, to gdzie Wy tam widzicie czlowieka. IMHO jest to jakies szukanie na sile. ja tam nic takiego nie widze.
co do sladow opon na powierzchni jeszcze przed "rozpakowaniem" tego (uzyje takiego okreslenia) brrym-brryma ( ;) ) sie nie wypowiem...
  • 0



#40

fifi.
  • Postów: 34
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może rozpakowali, przejechali się, i z powrotem spakowali :lol : ;-)
  • 0

#41

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kpina?
Łazik księżycowy misji Apollo 17 wciąż spakowany podczas gdy... na powierzchni Księżyca odciśnięte ślady opon.

Tak, to kpina. Autor tego "dowodu" kpi sobie z moonoaxowców i zwykłych internautów.
Kpiną jest wmawianie czytelnikowi, że trzeciego dnia po wylądowaniu na Księżycu (omawiane zdjęcie zostało zrobione na początku EVA-3) pojazd jeszcze nie został rozpakowany.
Kpiną jest też twierdzenie, że pojazd był przymocowany do LM po lewej stronie drabinki, czyli w miejscu MESA, a nie po prawej.
Kpiną wreszcie jest wmawianie, że na nodze lądownika Apollo 17 przymocowano zdjęcia z Apollo 11.
Są to okrutne kpiny jasno pokazujące dla jakiej grupy odbiorców zostały stworzone. Wynika z nich, że moonhoaxowcy to ludzie bardzo naiwni, unikający logicznego myślenia i skrajnie leniwi. Łatwo sobie wyobrazić rechot autora tych opracowań, gdyby przypadkiem odwiedził to forum i zobaczył, jak udało mu się wkręcić naiwniaków.
  • 1



#42

rsn.arush.
  • Postów: 81
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wiem ze zabrzmi to smiesznie... ale moze USA i te kola na ksiezycu to najnormalniej w swiecie slady ich dzialania... :> a nie mistyfikacja... a co jesli maja bazy ksiezycowe i zgrabnie to ukrywaja... okazaloby sie ze wiemy duzo mniej niz nam sie wydaje... co wy na to jesli ksiezyc juz dawno jest przygotowywany do ewentualnego skolonizowania a cala prawda wyjdzie na jaw gdy bedzie wszystko gotowe?

Ale zdiecia poza tym sa dobre.. zaskakuje mnie troche jakosc zdiec z miejsca gdzie nie ma atmosfery itp. chyba ze sie myle :]

w razie czego poprawic. Pozdrawiam
  • 0

#43

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

rsn.arush:
gdzie nie ma atmosfery

No właśnie, nie ma atmosfery więc jak Ty chcesz żeby to wyglądało...po jakiego grzyba kolonizować kosmiczny kamień ? zero z tego korzyści a kłopotów co nie miara.
  • 0

#44

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mam wstrząsające informacje:

Jednonożny wielki BUT istnieje, co więcej - żyje na Księżycu!

Dołączona grafika

Dołączona grafika

to kolejne zdjęcie z cyklu "Co to do diabła ma być?"

Ślad buta widoczny na zdjęciu jako jedyny ma 12 rowków podczas gdy inne ślady mają takich rowków 9. Owszem, być może są to 2 ślady nałożone na siebie, tylko co u licha robi jeden odseparowany ślad buta i to w pozycji horyzontalnej skoro wszystkie ślady wyraźnie prowadzą w kierunku lądownika?
  • 0



#45

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mam wstrząsające informacje

Cieszę się, że znalazłeś czas na ponowne odwiedzenie tego działu :-) Czy mógłbyś skomentować dotychczasowy przebieg tego wątku? Chodzi mi konkretnie o to jak się zapatrujesz na manipulowanie zdjęciami przez moonoaxowców, co doskonale widać na przykładzie pierwszego posta.

W międzyczasie pozwolę sobie rozwiać Twoje wątpliwości do do "wielkiej stopy".

Na pierwszym planie zdjęcia salutującego Aldrina widzimy ślady pozostawione przez Armstronga, gdy szedł on ustawić kamerę telewizyjną, a następnie wracał tą samą drogą. Jak wiadomo, po drodze Neil zatrzymał się na chwilę, by przyjrzeć się bliżej niewielkiemu kraterowi. Wtedy też obrócił się o 90 stopni i cofnął nieco pozostawiając ten zagadkowy ślad. Na zdjęciu widać wyraźnie, że mamy do czynienia z równoległymi śladami obu stóp, częściowo zatartymi przez powrót Armstronga do LM, a sam momet diagnozowania krateru można obejrzeć na filmie (.mov, 12MB)
  • 1




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych