Skocz do zawartości


Zdjęcie

Lady Gaga, Lalka Illuminati


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
180 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: czy Rihanna, Lady Gaga to marionetki sekty satanistycznej iluminatów (86 użytkowników oddało głos)

czy Rihanna, Lady Gaga to marionetki sekty satanistycznej iluminatów

  1. Głosowano tak (44 głosów [51.16%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 51.16%

  2. nie (29 głosów [33.72%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 33.72%

  3. nie mam zdania (13 głosów [15.12%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 15.12%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#76

lukasz245.
  • Postów: 89
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

prawie się rozpłakałem jak czytałem ten artykuł , lalka Iluminati hahaha wiec od dziś ja jestem 2 Rasputin , jesczę bezczelnie wmawiać ludziom że w teledyskach jest przekaz ciekawe jaki ? osobiście oglądałem te teledyski i nic tam nie widziałem widocznie nie mam jeszcze wypranego mózgu
  • -5

#77

Disorder.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

*
Popularny

@lukasz245:

Jeśli chcesz, to możesz zasilić kolekcję idiotów, którzy z gimnazjum nie potrafili wynieść sztuki czytania ze zrozumieniem. Zakładając rzecz jasna, że gimnazjum ukonczyłeś. Gdybyś czytał i analizował uważnie, to wiedziałbyś w jakim kontekście mowa o "lalkach Illuminati."

Śmiem twierdzić, że jesteś z pokolenia ateistów wychowanych przez "Zeitgeist", którzy odrzucają wiarę, ale do bierzmowania jednak idą, bo mama i babcia kazała.

Mimo że nie lubię ignorantów i trzody, pozwolę sobie wyłożyć Ci to czarno na białym:

Teledyski wcale nie muszą Cię hipnotyzować i rozkazywać mordować rodzinę czy wspierać Illuminatów, Masonów czy jakkolwiek ich nazywasz. Wystarczy, że odpowiednio wyreżyserowany teledysk trafi do szerszego grona publiczności ze swoją degrengoladą. Wystarczy spojrzeć na teledysk chociażby Rhianny "S&M" i nie mam tutaj na myśli wstawek typu "Rihanna princess of Illuminati". Nie bez powodu tych ludzi nazywa się ikonami i nie bez przyczyny ten gatunek muzyczny nazywamy muzyką POPULARNĄ. Czy Ci się to podoba czy nie, Ci ludzie kształtują trendy. Weź pod lupę nowy utwór Rhianny "We found love" i przyjrzyj mu się dokładnie. Teraz sięgnij pamięcią wstecz i przypomnij sobie, jak wyglądała kiedyś idealna miłość? Z tego co ja zdążyłem zauważyć i co promuje Rhianna, miłość ma być szybka i dynamiczna, pełna uciech cielesnych i równie szybko i dynamicznie ma się kończyć, ba, śmiem nawet twierdzić, że jeszcze szybciej i z jeszcze większym impetem. Dla mnie dla całego tego świństwa dobry mottem byłoby "Czyń swoją wolę." Jeśli skojrzyło Ci się z czymś to motto, to dobrze. Jeśli nie, wróć do samogwałtu przy kolejnych Zeitgeistach i wojnie ateistów z wierzącymi w onetowych komentarzach. Rzekłem.
  • 5

#78

adrenaline.
  • Postów: 54
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

"dziwka z babilońskiej" ? ulicy?

tak poza tym, podziwiam za taką zawziętość i zazdroszczę ilości wolnego czasu na tworzenie takich epopei.
  • 1

#79

Stevie Wonder.
  • Postów: 146
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

http://radtrap.wordp...-osobowosciach/

ciekawy artykuł, osoba o której mowa wykształciła aż 13 różnych osobowości w wyniku cierpienia którego doznała jako część programu piorącego mózg.

Gaga też ma kilka osobowości, których używa zależnie od okazji. Z jednej strony wychowana w katolickiej szkole, z drugiej szokuje seksualnością i nie tylko. Kreuje się raz to na damę, raz na kobietę wyzwoloną, wulgarną, dosłowną. Ostatnio przebiera się za mężczyznę. Trudno powiedzieć kim jest, kiedy zdejmuje całą tą sceniczną szopkę z siebie, kiedy opada kurtyna.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Użytkownik Stevie Wonder edytował ten post 04.12.2011 - 17:41

  • 2

#80

mars225.
  • Postów: 8
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

dla człowieka chorego (tak chorego, bo zdrowy człowiek nie będzie doszukiwał się we wszystkim spisku iluminatów czy żydów), dzisiaj lalką iluminatów jest Lady Gaga, jutro będzie nią Bieber a za miesiąc znowu będzie ujawniona nowa laleczka iluminatów. a prawda jest taka że ta pani lubi prowokować więc prowokuje ale na Boga, doszukiwanie się spisku iluminatów w tym jest po prostu CHORE! czy jak założy ktoś koszulkę z piramidą, cyrklem a nie daj Bóg z kielnią to zaraz musi być masonem?

Disorder -> piszesz że te gwiazdki są pozbawione moralności i sieją zgorszenie i są sterowane przez "złych" ale idąc tym tropem trzeba zauważyć że i kapłani są sterowani przez złych, sieją zgorszenie, są pozbawieni moralności itd reasumując każdego można podpiąć zaraz pod kukłę iluminatów.
rozumiem że w Polsce kukiełkami iluminatów są Doda i Michał Szpak?

Użytkownik mars225 edytował ten post 07.12.2011 - 12:42

  • 0

#81

rainman.
  • Postów: 483
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

http://www.reuters.c...deoId=226086085

Przyjrzyjcie się gwieździe na szczycie choinki przed Rockefeller Center. Oczywiście jako chory człowiek doszukujący się we wszystkim spisku iluminatów i żydów mogę po prostu podświadomie widzieć to co chcę zobaczyć.
  • 0

#82

fildi.
  • Postów: 16
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na początek Witam.
Czytam uważnie ten temat i analizuje wiele elementów które nasunął mi sam autor jak i inni użytkownicy. Może i racja że na siłę wiele rzeczy człowiek się dopatruje spekuluje i wmawia sobie, ale po to nieliczni maja otwarte umysły aby zobaczyć prawdę w przekazach pod progowych. Dziwna teoria że "każda" lub "prawie każda" gwiazda - celebrytka jest marionetka iluminatów, mimo wszystko coś musi w tym być. Gaga ma szokować i to się udaje ale czy to wszystko jest przypadek? przecież kręcenie teledysku czy sesja zdjęciowa nie jest robiona w pospiechu jak chodzi o ten biznes fotograf czy kamerzysta lub pomysłodawca ma wystarczająco dużo czasu na zastanowienie, wszystko jest przemyślane! ciekawą osoba wraz z jej utworem i teledyskiem to Jessie J - Price Tag. niewiele łączy samą piosenkę z teledyskiem - tak wiem nie musi bo wielu artystów to robi, aczkolwiek jako początkującego w tego typu zagadnieniach jak illuminaci, symbole, teorie spiskowe, niepokoi fakt znacznej ilości symboli projektu monarch jak i samych illuminatów. Czy to przypadek? Kolejna gwiazda która nie świadomie sprzedała swoją osobę konspiracji?
Dobry Temat. + dla autora
Pozdrawiam
  • 0

#83

daxx.
  • Postów: 558
  • Tematów: 116
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Taka analiza, to czysta nadinterpretacja. Ale właśnie o to chodzi ludziom od marketingu "gwiazdy". Ma być o niej głośno, ma szokować, ma wywoływać dyskusje.

Mi osobiście nie podoba się styl Lady Gagi, jej uroda, teledyski. Za to muzykę odkryłem rok temu, remixy jej pierwszej płyty. Spodobało mi się, teraz mam kilka jej płyt.

Podobnie było M. Jacksonem, muzyka była w porządku ale afery wokół jego osoby (podejrzenie o pedofilie, operacje plastyczne, małżeństwo, dziecko), już nie.

Mam 36 lat, żonę i dwoje dzieci, wychowałem się na italo disco, polskim rocku i punku lat 80. Lata 90 to psychodeliczny trance i muzyka elektroniczna oraz gothic metal. A obecnie pop. Co będzie za rok, dwa - nie wiem. Upodobania muzyczne się zmieniają.
  • 1



#84

hakowy.
  • Postów: 28
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bez przesady, co to w ogóle jest jakaś promocja lady gagi, bo chyba zły dział...
Dużo celebrytów stosuje symbolikę np. madonna itp.

Użytkownik hakowy edytował ten post 12.12.2011 - 18:27

  • 1

#85

Varg.
  • Postów: 92
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A najlepsza z tego wszystkiego jest szatanistyczna koszulka Venom. Proponuję wszystkim cierpiącym na psychozę zapoznać się z poglądami lidera tejże grupy. ;)
  • 0

#86

apo5.
  • Postów: 773
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Niestety i w królestwie zwierząt Illuminati mają swoich agentów:

Dołączona grafika

Użytkownik apo5 edytował ten post 13.01.2012 - 09:37

  • 1

#87

rainman.
  • Postów: 483
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

W mojej opinii stosowanie symboliki iluminatów jest kiepskim narzędziem marketingowym i "szokować" może jedynie niewielką grupę zwolenników teorii spiskowych. Dyskusja toczy się na temat symboliki iluminatów, a nie symboliki ogólnie, więc darujmy sobie ironiczne wypowiedzi jak ta powyżej.
  • 0

#88

apo5.
  • Postów: 773
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A ja uważam, że się po prostu czepiacie. Dziewucha ma na siebie pomysł, przykuwa uwagę i świetnie jej to wychodzi (a przecież o to chodzi).
Nie czaję wypowiedzi typu "Jeśli cała teoria o Illuminati jest prawdą to ona rzeczywiście wydaje się być jedną z marionetek mających zdemoralizować i zniszczyć od środka każde normalne społeczeństwo". Zdemoralizować społeczeństwo?? Dziiiizys - jednych będzie demoralizował nergal w the voice of poland a drugich lady gaga chodząca o kulach w jednym z klipów. Ależ czuję się zdemoralizowany ^^
Niby czym gaga demoralizuje społeczeństwo - bo jeszcze zadnej sex taśmy z nią nie widziałem a to chyba jest szczyt demoralizacji nie?
  • 2

#89

bolekilolek.
  • Postów: 1377
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Sądzę, że oskarżanie Gagi i innych wokalistów pop o współpracę z Illuminati to przesada. Uważam, że czasy się zmieniają i styl "gwiazd" musi się zmienić - mnie się on nie podoba, więc nie słucham już muzyki z Vivy czy Eski i sam rozszerzam horyzonty muzyczne ^^Wokaliści/Zespoły mają na prawdę różne style, nie ma co się tutaj doszukiwać jakichś powiązań. Gaga woli swoje dziwaczne kreacje, a choćby Sharon woli gotyckie suknie :D Ale, trzeba przyznać, że i moich idoli przeszła zmiana i teraz już ubierają się zupełnie inaczej (porównaj Stary Styl i Nowy)- choć to jest uzasadnione, bo te dawne stroje już nie pasują do stylu obecnej płyty. Szczerze powiedziawszy to bardziej obawiam się zespołów, które otwarcie promują swój satanizm, sądzę, że mają bardziej destrukcyjny wpływ na ludzi, choć niby kryją się przed większą publiką.

Użytkownik WithinTemptation edytował ten post 18.01.2012 - 11:32

  • 0



#90

bolekilolek.
  • Postów: 1377
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Upodobania i styl stylem, ale to jest przesada : http://radtrap.wordp...owym/#more-5575 Jeśli to faktycznie krew to ona ma naprawdę nierówno pod sufitem. Prawie jak Elżbieta Batory. Brr...

Użytkownik WithinTemptation edytował ten post 19.01.2012 - 15:29

  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych