Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zmiany kadrowe


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
54 odpowiedzi w tym temacie

#31

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wiedzieli już o tym najstarsi górale kiedy to Pan Bucek nudą targany postanowił pogadać sobie z kimś co najmniej tak mądrym jak On i stworzył se kumpla Szatana.
Okazało się tedy że ma On-Szatan duszę adwokata i aby konwersacja była po Jego-Pana myśli musiałby stworzyć jeszcze jednego Szatana.
Powiększył więc zacne grono o mężczyznę i babę. Z mężczyzny dla równowagi wyjął co ten miał najlepsze czyli kobietę.

I tak oto stworzył Babę która poradziła sobie z Szatanem, dla mężczyzny stała się obiektem westchnień muzą dzięki której rozwinęła się poezja, malarstwo, rzeźba ...

i już wtedy wiedzieli że Kurczak-baba poradzi sobie z para ... ^^,


całkiem poważna uwaga autorska ;-)
cześć Aidil.







Użytkownik Aidil edytował ten post 10.05.2012 - 07:39




#32

dżek.

    Muzyka Śnieżnych Pól

  • Postów: 1196
  • Tematów: 280
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 39
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

ja pier....... moje dni w takim razie na forum chyba są policzone.. jeszcze ksywę zmieniła, zeby ją nowi nie poznali.. dla nmas to i tak bedzie kurczak.



#33

Ironmacko.
  • Postów: 809
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Czas się podlizać (tym bardziej, że na priv sobie nagrabiłem ;) ):

Witamy nowego Admina... i dziękujemy Euremu za jego pracę...

PS.

Nie wiem czemu ale cześć powyższych postów, wywołało nie przemijający uśmiech na twarzy... GIF - jest super...



#34

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

The King is dead, long live the King !
Mam tylko nadzieję, że wszystkim Nam będzie się nadal miło współpracowało.



#35

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika

:mrgreen:



#36

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wszystko pięknie, ładnie tylko czy przypadkiem nowy nick i avatar nie łamią praw autorskich firmy Vifon?
A może to jakaś kryptoreklama? 8)



#37

Cooba.
  • Postów: 44
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a ja jestem nowy :) żegnam admina, witam admina

#38

antietam.
  • Postów: 320
  • Tematów: 114
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 34
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

ja pier.......


I tyle na temat.....



#39

Kajman.
  • Postów: 694
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja tam się cieszę, że to Vifon, a nie jakiś kretyn, który chciałby tylko zarobić albo jakiś oszołom, który banowałby wszystkich nie-paranormalnych (albo paranormalnych). Teraz wiadomo, że nic lub prawie nic się nie zmieni, czyli będzie po staremu, czyli będzie OK. ;)



#40 Gość_Kniaź

Gość_Kniaź.
  • Tematów: 0

Napisano

a ja się tylko głodny zrobiłem, bo lubię produkty vifon.......






......jestem taki gruby ;_;

Użytkownik Kniaź edytował ten post 11.05.2012 - 14:30


#41

BadBoy.
  • Postów: 737
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja tam się cieszę, że to Vifon, a nie jakiś kretyn, który chciałby tylko zarobić albo jakiś oszołom, który banowałby wszystkich nie-paranormalnych (albo paranormalnych). Teraz wiadomo, że nic lub prawie nic się nie zmieni, czyli będzie po staremu, czyli będzie OK. ;)

Ja również mam podobne zdanie .. sprawa zakończyła się bardzo dobrze .. forum zostaje, Eury zostaje, adminem została osoba związana z forum i wszystko gra .. wiem, że były różne spięcia na linii Kurczak vel Dziki Kurak a'la Vifon kontra inni użytkownicy forum ale jest teraz doskonała okazja, żeby pewnie kwestie puścić w niepamięć .. mnie na szczęście to nie dotyczy ponieważ przetrwałem na forum parę ładnych lat bez jakiś większych konfliktów i do żadnego użytkownika czy moderatora nic nie mam - czego również życzę wszystkim .. coś się kończy coś się zaczyna .. mamy szefa kobietę ;) pozdrawiam Eurego i życzę powodzenia w prowadzeniu forum Vifonowi .. :beer2:


Dołączona grafika





#42

Ironmacko.
  • Postów: 809
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ponury scenariusz staje się rzeczywistością?
Jeśli teraz Dziki Kurak nie zmieni swojego przesadnie legalistycznego podejścia do wypowiedzi użytkowników na forum i szałtboksie, nie porzuci irytującego automatyzmu w decydowaniu o forumowych losach nawet zasłużonych i lubianych userów, nie zrezygnuje z bezmyślnego karania np. za wulgaryzmy użyte jako środek stylistyczny, ergo - jeśli nie dojrzeje do roli admina - czarno to widzę...
Czy czeka nas kolejne poprawne politycznie, bezbarwne, bezpłciowe, grzeczne forum zarządzane przez nielubianą nie cieszącą się zaufaniem i szacunkiem administrację?
Czy adminowanie Dzikiego Kuraka będzie konsekwentnie beznadziejne jak jej moderowanie?
Czas pokaże.
Przeczucie mówi mi, że będzie syf, ale szansę trzeba człowiekowi dać zawsze... i tej też umiejętności - nowej administratorce mimo wszystko życzę.

Liberta.dv przeczytałem Twojego posta i jak przy wielu innych postanowiłem przejść obok niego obojętnie, jednak tego nie zrobię.
Zacznę może od wulgaryzmów używanych jak piszesz jako środek stylistyczny czy: "o kurwa ja pierdole ale zajebisty wczoraj NOL widziałem..." jest jeszcze środkiem stylistycznym czy już nadużyciem? Ponieważ znalazłoby się grono osób, które mogłoby bronić mojego wyrazu przyjmuje się się, że każde K. P. itp jest z góry karane ostrzeżeniem . Jestem za takim rozwiązaniem w 100%, język Polski potrafi w inny sposób opisywać zajebistość...

Do tej części oczekuję ostrzeżęnia, jeśli trzeba bana też przyjmę.


Kolejnym poruszonym punktem czy też raczej domniemaniem uczynienia z forum poprawnego politycznie, bezpłciowego itp. również pozwolę się z Tobą nie zgodzić. O każdym polityku, sprawie można mieć swoje zdanie i opinię wystarczy wyrazić je w sposób trochę bardziej kulturalny. Fakt niektórzy ludzie tekstów bez słów: głupi, beznadziejny kretyn i innych epitetów po prostu nie rozumieją. Przecież faktem jest, że 80% społeczeństwa nie rozumie oglądanych wiadomości. Fakt czytając posty jak Twój przestaję się temu dziwić.

Ostatnim tematem z Twojej wypowiedzi, który chciałbym poruszyć jest fakt jakoby nie szanowania moderacji przez grono użytkowników. Proszę, żebyś wyrażał się w swoim imieniu, a nie nas wszystkich ja pod Twoją wypowiedzią nie podpisuję się.

PS.


Ponieważ myślę, że możesz mieć rację co do tego, że dalej będzie SYF, proponuje Ci nie korzystanie więcej z tego forum, oszczędzisz sobie tego wszystkiego i wyjdzie to Tobie i innym na zdrowie.




Nie pozdrawiam, wielbiciel SyFU

edit Yawgmoth
Ostrzeżenie za wulgaryzmy.
I wirtualny plus za to, że nie muszę już nic pisać.


#43 Gość_overdose

Gość_overdose.
  • Tematów: 0

Napisano

nuwy admin (kurak - czyli Vifon) jest ok.

odwiedzam forum codziennie i pasuje mi jego "linia", choć nie do konca wiem dlaczego akurat panna kurak zmieniła sobie nazwe na Vifon - nie lubie zupek chinskich bo są niezdrowe :P

#44

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A może garść życzeń i pragnień ?

Taka forumowa książka życzeń bez zażaleń ... jeśli tak to służę kilkoma ^^,



#45

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A ja się cieszę że adminem nie został taki Ivelios albo jakiś inny mod którego nicka wole nie wymieniać.




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych