Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zmiany kadrowe


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
54 odpowiedzi w tym temacie

#1

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Witam,

po kilku tygodniach powracam z garścią informacji dotyczących dalszego losu forum. Przede wszystkim - forum nie zostanie zamknięte a co ważniejsze, obecna linia forum zostanie zachowana. Druga informacja jest taka, że transakcję sprzedaży serwisu za pośrednictwem allegro uznałem za nieważną, z racji tego, że kupujący okazał się osobą mało poważną. Uznałem, że finalizacja będzie błędem. Informacja numer trzy jest taka, że równolegle prowadziłem rozmowy z osobami zainteresowanymi prowadzeniem forum i znalazłem godnego następcę wśród obecnych moderatorów forum. Mój wybór podyktowany jest: znajomością specyfiki (i tematyki) forum przez tę osobę, obietnica kontynuowania linii forum w niezmienionym kształcie, oraz tym, że zachowałem dla siebie możliwość pierwokupu gdyby w przyszlości zaszły zmiany pozwalające mi na powrót do adminstrowania serwisem. W tym temacie niebawem zamieszczę dodatkowe informacje na temat zmian. Jaka będzie moja rola? Pozostanę na forum jako osoba związana z techniczną stroną serwisu. Postaram się w miarę możliwości i wolnego czasu na wprowadzenie nowego administratora oraz zobowiązuję się do przeprowadzenia aktualizacji skryptu forum w ciągu najbliższych miesięcy.

Pozdrawiam



#2

Romczyn.
  • Postów: 757
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Wszystko skończyło się dobrze i będziemy żyli długo i szczęśliwie ;]



#3

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No, czyli wszystko zostaje po staremu i na rewolucje się nie zanosi. Jakby nie patrzeć, to dobra wiadomość :)

Informacja numer trzy jest taka, że równolegle prowadziłem rozmowy z osobami zainteresowanymi prowadzeniem forum i znalazłem godnego następcę wśród obecnych moderatorów forum.

Chyba tylko jednego takiego Moda mamy, co się nadawał :]

#4 Gość_overdose

Gość_overdose.
  • Tematów: 0

Napisano

o!
nareszcie jakieś informacje,

to teraz czekamy na nowego admina.

#5

Mika’el.
  • Postów: 810
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Kłamie jak każdy admin, nie żeby mnie to przeszkadzało, ale jak mniemam, pozostaje adminem pod innym nickiem.
...mylę się?

Jak zawsze NIE!


p.s.Dobra wiadomość!:beer2:


...p.s.2)...oby nie ten z literką eM

Użytkownik Pan Maylo edytował ten post 29.04.2012 - 17:55


#6

antietam.
  • Postów: 320
  • Tematów: 114
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 34
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mam nadzieję, iż jest to Mod o którym myślę....

Użytkownik antietam edytował ten post 29.04.2012 - 17:49




#7

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A mi się wydaje, że nie dobrze. Myślę, że świeża krew całkiem nieznanego użytkownika byłaby jak manna z nieba. A tak, to na 90% nic się nie zmieni.



#8

Smok.
  • Postów: 129
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A mi się wydaje, że nie dobrze. Myślę, że świeża krew całkiem nieznanego użytkownika byłaby jak manna z nieba. A tak, to na 90% nic się nie zmieni.


A co byś zmienił?



#9

Pit.

    pies Darwina

  • Postów: 1034
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Kamień z serca ;)
Ostatnio udało się rozruszać debaty na nowo, więc cieszy fakt, że linia forum pozostanie niezmieniona.



#10

barakudo.
  • Postów: 237
  • Tematów: 6
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Mogliście opchnąć jakiemuś innemu serwisowi, np paranormalium czy coś ;)
Mam adzieje że nie sprzedaliście tego WP, Onet bym jeszcze przetrwał bo ich Strefa Tajemnic jest niczego sobie ale Niewiarygodne onetu to patologia :D

#11 Gość_kaerc

Gość_kaerc.
  • Tematów: 0

Napisano




"Thank you! You love me! You really love me"

#12

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Eury - witaj.



Czyli mamy tak zwaną dobrą i złą wiadomość.

Dobra to ta że "znamy władzę" i jest styl.


ps były prowadzone jakieś rozmowy na temat kształtu forum?

Użytkownik Aidil edytował ten post 30.04.2012 - 08:38




#13

Ironmacko.
  • Postów: 809
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Chciałbym zauważyć jeden istotny fakt, jaki wyłonił się z wypowiedzi Eurego: Zrezygnował z 16k, żeby forum nie przeszło, jak to napisał: "do mało poważnej osoby" 

Jeśli powyższe jest poprawnie odczytane to: szacunek dla Ciebie, bo w dzisiejszym świecie mało kto potrafi zrezygnować z $ dla wartości.

Pozdrawiam  



#14

dżek.

    Muzyka Śnieżnych Pól

  • Postów: 1196
  • Tematów: 280
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 39
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Iv, .powiedz, że to Ty :D



#15

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Miło mi poinformować, że nowym administratorem forum Paranormalne.pl została Vifon. Mój wybór podyktowany jest bardzo dużym zaangażowaniem Vifon najpierw jako użytkownika, później moderatora, a w końcu super moderatora forum. Uważam, że jej znajomość tematyki i specyfiki portalu jest na tyle duża, że poradzi sobie w nowej roli. Postaram się wspierać Vifon w początkowym etapie wdrożenia do nowej roli jaką będzie pełnić od dzisiaj.

Apeluję jednocześnie do grona osób, które w krytyczny sposób odbierało / nadal odbiera Vifon. Chciałbym i bardzo na to liczę, że zmiany kadrowe nie będą miały wpływu na wasz stosunek do forum jako społeczności. Wierzę, że Vifon wywiąże się ze swojej roli w możliwie najlepszy sposób, a dla naszej społeczności znajdzie więcej czasu niż ja w ostatnich miesiącach.

Podsumowując, z chwilą obecną Vifon uzyskuje dostęp do wszelkich narzędzi powiazanych z serwisem wliczając w to panel administratora czy pocztę. Wszelkie sprawy związane z funkcjonowaniem serwisu proszę kierować od teraz bezpośrednio do niej.

Jeśli chodzi o mnie to zachowałem możliwość pierwokupu serwisu w przyszłości. Być może za rok czy dwa... Dziękuję wszystkim za 7 świetnych lat, za barwne postaci, które budowały i BUDUJĄ tutejszą atmosferę, za emocjonujące artykuły i nieprzespane noce z kometą Schwassmann-Wachmann, projektem Serpo, katastrofą w Japonii i paroma "końcami świata", których byłem świadkiem, w końcu dziękuję gronu moderatorskiemu za kawał świetnej roboty, którą wykonują każdego dnia z własnej nieprzymuszonej woli. Wierzę, że zmiana na stanowisku administratora nie będzie miała wpływu na wasze zaangażowanie w pracę na rzecz tego portalu. Raz jeszcze serdeczne dzięki!




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych