Skocz do zawartości


Zdjęcie

Male


  • Please log in to reply
17 replies to this topic

#16

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano


Ja tam nie widzę problemu. Dla mnie 40 stopni jest okej :D Gibnąć się na leżak z zimnym piwkiem, które trzeba szybko sączyć coby nie zrobiło się ciepłe :D


@Fisher, ja rozumiem problem, nie rozumiem dlaczego się tłumaczysz :mrgreen:
...każdy lubi sobie pożartować i ten błąd tak postrzegam.

Pyfko, a jakie lubisz? :o

Ostatni OT tutaj z mojej strony :P
Pyfko, to lubię Leszka, Tyskie, Budweiser, no i Desperadosa (ale to bardziej jak soczek :D) jeszcze ew. Carlsberga czy tam Heinekena (zawsze mi się mylą te dwie firmy).
  • 0



#17

ptaq.
  • Postów: 303
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@Wizja:

Żebyś mnie też źle nie odebrał, bo tak napisałem wyjaśnienie i nic więcej. Ja nie twierdzę że Bóg nie istnieje, wręcz przeciwnie. Zgadzam się tu po części z tym co napisałeś - to niesamowite że "ktoś" to tak wymyślił i zrobił. Jak dla mnie to też nieprawdopodobne żeby tak to się wszystko samo z siebie stało, te wszystkie gwiazdy i planety i galaktyki. I nie twierdzę tu, że Bóg każdą planetę swoją własną "ręką" umieścił w tym a nie innym miejscu, ale wydaje mi się że poniekąd to zaplanował. Tak więc rozumiem o co Ci chodzi, jednak ubrałeś to w nieodpowiednie słowa :)

Im więcej wiem o otaczającym mnie świecie tym bardziej jestem przekonany że ktoś to musiał zaplanować, bo tak wszystko dobrze i idealnie działa. I nie mówię w tym miejscu o tak przyziemnych sprawach jak polityka, żeby mi tu napinacze nie wyskoczyli że przecież to nie działa. Mówię raczej o Wszechświecie, o ludzkim ciele, o genetyce. Mam nadzieję że zrozumiałeś o co mi chodzi.
  • 0

#18

Romczyn.
  • Postów: 757
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jakby to tak idealnie nie działało to byście o tym nie gadali. Żeby powstało życie takie jak na Ziemi warunki muszą być idealne. Nie zastanawiajcie się jak to możliwe że jest tak idealnie, bo to zwykły przypadek i pewnie w całym wszechświecie niejeden taki się zdarzył.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych