Skocz do zawartości


Zdjęcie

Liczba 22 Bardzo ważne!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

#16

Self-Luminous Red.

    Kolor chimeryczny

  • Postów: 90
  • Tematów: 1
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Hail Eris! All Hail Discordia!

Masz źle ustawione zegarki. Tak naprawdę zawsze gdy patrzysz na zegarek jest 23 po. ;)
  • 0



#17

Ksiądz Cerber.

    Siostra Zakonna

  • Postów: 404
  • Tematów: 12
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Hail Eris! All Hail Discordia!

Masz źle ustawione zegarki. Tak naprawdę zawsze gdy patrzysz na zegarek jest 23 po. ;)

Zaiste :]
  • 0



#18

Merkator.
  • Postów: 65
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja mam tak z liczbą 23.
Zawzze. Choć wywołałem to świadomie, a przy najmniej po części. Oglądałem film pt. "Numer 23" lub po prostu "23". Film jest o gościu który ześwirował (wybaczcie kolokwializm) na punkcie tytułowej liczby. Film dobry i może nieźle namącić w głowie.
A co do twojego "problemu", jest takie mądre przysłowie. Szukasz dziury w całym. Widzisz co chcesz widzieć, doszukujesz się fantastycznych rzeczy tam, gdzie ich nie ma. ;)
  • 0

#19

Claire.
  • Postów: 294
  • Tematów: 12
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ja myślę, że to nie jest nic dziwnego. Nakręcasz się i tyle.
  • 0

#20

Tromasz.
  • Postów: 114
  • Tematów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dobre :D akurat czytając ten wątek spojrzałem na godzine z ciekawości i widze 12:22 :D
  • 0

#21

Aequitas.
  • Postów: 466
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

W sumie u mnie też dobre, spojrzałem na zegarek czytając tego posta i 14:47 :D
  • 0

#22 Gość_mag1-21

Gość_mag1-21.
  • Tematów: 0

Napisano

xxbymexx
Dwoistość, liczba 2 albo Dwójka jak nazywali ją pitagorejczycy, reprezentuje zarazem odmienność, jak i równość lub sprawiedliwość. Idea odmienności bierze swój początek z koncepcji dwóch przeciwieństw, takich jak noc i dzień, dobro i zło, bogactwo i nędza, radość i cierpienie, miłość i nienawiść. Równocześnie jednak, ze względu na sprawiedliwość i równość, należy zawsze poznać obie strony zagadnienia, a biorąc pod uwagę takie zjawiska jak braterstwo czy miłość, absolutnie konieczna jest obecność dwóch osób. A zatem dwójka oznacza także równowagę, harmonię, ugodę, współczucie i wrażliwość. Dwa punkty połączone linią stanowić będą jej dwa końce i dlatego linia jest symbolem dwoistości. Cyfra dwa, jako następująca bezpośrednio po Monadzie, kojarzona jest raczej z kobietą niż mężczyzną.
Tyle numerologia, poniewaz jak slysze twoja liczba jest 11, co i tak po skroceniu daje dwojke.
Jaka rada moja, jesli moge wrzucic swoje zdanie. Jak powiedzial Alembik_Vina wszystko jest rejestrowane przez mozg, choc nie zdajemy sobie z tego sprawy i to rowniez mozg wysyla nam sygnaly nie tylko w postaci bolu. Mysle sobie o dwoch rzeczach w twoim przypadku, a mianowicie:
Byloby to dla mnie sygnalem o dwoch sprawach
1. Koniecznosc pracy nad synchronizacja polkul mozgowych, poniewaz jedna z nich przewaza i jest to najprawdopodobniej lewa/meska,(pracuje cyfrowo,) co moze utrudniac rozwoj twoich ponadzmyslow.
2.Nie zrownowazony pierwiastek meski i zenski w psyche, przewaza meski, co moze skutkowac brakiem wrazliwosci i nadmierna twardoscia np.charakteru, w zwiazku z tym trudnosci w intuicyjnym postrzeganiu rzeczywistosci, oraz wznoszeniu sie swiadomosci.
Moja rada, jesli uznasz ze mam racje, troche pracy z mozgiem, oraz pozwol sobie na troche pieknej uczuciowej muzy, poezji, i koniecznie kontakt z natura. Mezczyzni tez moga sie wzruszac, byc czuli i troskliwi, to wcale nie zaden wstyd i brak meskosci, jak to faceci pojmuja. Tylko w zrownowazonej osobowosci plec ma szanse byc ta prawdziwa fizycznie. Prawdziwy mezczyzna to facet o przede wszystkim zrownowazonej psychice, ktory moze byc wsparciem dla kobiety. Ale ona rowniez tylko zrownowazona moze byc meska sila i podpora dla faceta.
A to dla ciekawosci, oraz moze to tez cie zainteresuje.
Pozdrawiam.
Ps. Trzeba umiec sie przyznac do bledow, oczywiscie, ze polkul, a nie pokol! :)) Poprawione!

Użytkownik mag1-21 edytował ten post 27.04.2012 - 20:13

  • 0

#23

Kompowiec.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To, że nie patrzysz akurat na coś nie oznacza, że tego nie dostrzegasz. Umysł i tak rejestruje to co widzisz kątem oka i każe Ci się spojrzeć na zegarek akurat wtedy, gdy na ekranie pojawią się te dwie cyfry. Są do siebie podobne, tworzą wzór, jakby pojedynczy znak, więc łatwo je zapamiętać i nawet bezwładny umysł potrafi je rozpoznać. Na przykład kiedyś siedziałem sobie przed kompem i rysowałem zupełnie nie patrząc w monitor i nagle w moim umyśle pojawiło się natrętne słowo 'wiewiórki', powtórzyłem to sobie kilka razy zastanawiając się skąd przyszło mi do głowy, spojrzałem na monitor i okazało się, że z niewiadomych przyczyn wszyscy na czacie pisali o owych wiewiórkach. Często też patrzę na zegarek gdy jest na nim równomierny układ godzin, np 11:11. Takie układy po prostu czasami wzbudzają zainteresowanie. Widzimy, rejestrujemy i przetwarzamy większość informacji nieświadomie.


czyli chodzi Ci o subliminalnie? Bardzo prawdopodobna hipoteza ;)
  • 0

#24

berta27.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam tych którzy jednak wierzą w prześladowanie liczb, tak to mogę nazwać...
Jak widzę jest coraz więcej osób które mają podobny problem, między innymi JA też.
Opiszę trochę moich wydarzeń z życia wziętych, związane jest to tak samo z liczbą 22.
W tej chwili mam już 30 lat a od dziecięcych lat prześladuje mnie ta liczba, jest to bardziej
przerażające aniżeli śmieszne...
Mając już 7 lat przytrawiały mi się takie wydarzenia że gdzie przypadkiem się otwróciłam
to widziałam numer 22. Były to przeważnie albo numery domów nieznanych, albo kiedy mam potrzebę
popatrzeć na zegarek to ukazuje mi się liczba 22, a nawet wieczorem godzina 22:22.
Powoli przywykłam się do tego ale ostatnio zaczynam się niepokoić i to Bardzo:(
Najgorsze przeżycie moje było że Ojciec zmarł mi o godz. 22:00, a o godzinie 22:22 dostałam
wiadomość o śmierci ojca...
A jeszcze teraz bardziej mi się ta liczba pokazuje, wciągu dnia nawet takich wydarzeń mam do 20 razy.
I to co ma nadejść 21 albo 22.12.2012, też jest przewaga liczby 2.
Niewiem co o tym myśleć...
  • 0

#25

krejzolka.
  • Postów: 7
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Dobre :D akurat czytając ten wątek spojrzałem na godzine z ciekawości i widze 12:22 :D


No naprawdę :rotfl: A tak do tematu: 22 jest liczbą, którą łatwo zapamiętać (przecież są dwie 2 :D) lub po prostu się nakręcasz czy masz źle ustawiony zegarek :/
  • 0

#26

wilhelm.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Odkryłeś zatem miłość a do niej potrzeba kobiety i mężczyzny, dwie dopełniające się półkule. Idzcie za liczbą 22, a znajdziecie miłość.
Tylko naturalnie nie popadajcie w paranoję. Świat nie kręci się wokół was :) Patrzcie na waszą miłość.
  • 0

#27

kaktus.
  • Postów: 41
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Skoro temat został już odkopany to nie czuję się winny za bycie archeologiem :D
Do problemu autora z liczbą 22 o ile jeszcze taki problem występuje, to jest to zwykłe nakręcanie się i zwracanie uwagi wtedy gdy widzi się akurat tą liczbę. Opowiem o moim przypadku z liczbą 7, a dokładniej także z 17, 27, 37 itd. Otóż pewnego razu zrodziła się u mnie jakaś niechęć co do liczby 7, jest jakaś niesymetryczna, krzywa, źle się wykonuje na niej wszelakie działania matematyczne. To jak tylko sobie takie myślenie uroiłem ta liczba zaczęła mnie wszędzie prześladować, w godzinach, w punktach z egzaminu, w głośności na odtwarzaczu, w dacie... Unikanie jak najbardziej nic nie dało, więc po prostu przestałem na to zwracać uwagi. Problem zniknął tak samo jak się pojawił. To tyle.
  • 0

#28

the vampire.
  • Postów: 134
  • Tematów: 6
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Właściwie to chyba każdego z nas coś prześladuje. Mnie osobiście ostatnio zdarzają się dziwne zbiegi okoliczności, może i dość nietypowe, ale zdarza mi się często oglądać jakieś filmy na komputerze, nawet takie które widziałam po kilka razy. Po czym jakiś tydzień czy dwa tygodnie później akurat ten film pokazują w tv. Nie uważam tego za jakieś paranormalne zjawisko, tak już po prostu jest, a dlaczego - nie wiem. W końcu wykorzystujemy tylko jakiś tam procent zasobów naszego mózgu. Innych prześladują piosenki, podobne zdarzenia, liczby, albo jeszcze inne rzeczy.
Często też dzieje się tak, jak napisał kolega wyżej. Sami w pewien sposób się nakręcamy na tego rodzaju "obsesję" z czymś związaną. Może nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy, bo to w zasadzie nasz mózg samoistnie nakierowuje nas (bez naszej wiedzy) na powiedzmy tę przeklętą liczbę 22, którą wszędzie widzimy.

Użytkownik the vampire edytował ten post 04.03.2013 - 16:46

  • 0

#29

Padael.

    Tauri

  • Postów: 1017
  • Tematów: 73
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Właściwie to chyba każdego z nas coś prześladuje. Mnie osobiście ostatnio zdarzają się dziwne zbiegi okoliczności, może i dość nietypowe, ale zdarza mi się często oglądać jakieś filmy na komputerze, nawet takie które widziałam po kilka razy. Po czym jakiś tydzień czy dwa tygodnie później akurat ten film pokazują w tv. Nie uważam tego za jakieś paranormalne zjawisko, tak już po prostu jest, a dlaczego - nie wiem. W końcu wykorzystujemy tylko jakiś tam procent zasobów naszego mózgu. Innych prześladują piosenki, podobne zdarzenia, liczby, albo jeszcze inne rzeczy.
Często też dzieje się tak, jak napisał kolega wyżej. Sami w pewien sposób się nakręcamy na tego rodzaju "obsesję" z czymś związaną. Może nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy, bo to w zasadzie nasz mózg samoistnie nakierowuje nas (bez naszej wiedzy) na powiedzmy tę przeklętą liczbę 22, którą wszędzie widzimy.

MNie ostatnio śniło się,że opowiadałem i filmie,w czasie snu,chodzi o "Piknik pod wiszącą skałą',wchodzę do pokoju gdzie stoi telewizor włączam,przełączam a tutaj ten film,dodam,że nie widziałem go z 15 lat.
Film ten specjalnie nie utkwił mi w pamięci i nigdy o nim nie myślałem,nie czytuje gazetek z programem a był on na kanale,którego nie oglądam.

Użytkownik Padael edytował ten post 04.03.2013 - 16:51

  • 0



#30

cysiasty.
  • Postów: 227
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Był podobny temat tylko że z liczbą 69.

Użytkownik cysiasty edytował ten post 04.03.2013 - 17:07

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych