Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chcę na dniach wywołać ducha, ale jak


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

#16

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Bo ja wiem czemu Nowy Testament? Gdzieś przeczytałem o książeczce do komunii, tę też wezmę...może coś wyjdzie z tego. Szczerze mam dość prób, dlatego przejdę od razu do wywoływania. Nic się nie stanie.

Ja bym się najpierw zastanowił, czy warto zawracać rzyć takiemu duchowi i co ewentualnie możesz mu dać w zamian.
O ile go wywołasz, a nawet jeśli Ci się uda, to prędzej będzie to zwykły pasożyt, który powie Ci dokładnie to, co chcesz usłyszeć.

Niestety próbowałem zajrzeć w głąb siebie jak to piszesz i nic, porażki tyle czasu nie mogą być motywacją, więc wpadło mi do głowy właśnie to..

Jakbyś chciał, to by się udało.

Użytkownik Ill edytował ten post 18.04.2012 - 22:29

  • 0

#17

fobic.
  • Postów: 24
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Najlepszy według mnie sposób to z dzień przed seansem spirytystycznym należy poświecić czas na medytację i tuż przed seansem tak samo,następnie potrzeba Ci będzie plansza (tablica) Oujia,prawdziwa jest wykonana z drewna ale jeżeli nie chcesz kupować mowżesz zrobić ją na kartce A3 albo i większej wzór znajdziesz na internecie no i do tego wzkaźnik który może być wkonany z kawałka drewienka,następnie trzeba Ci ciche pomieszczenie bez żadnych znaków typów krzyże itd.
będziesz równiesz 1 albo 4 osób,im więcej tym lepiej tylko musi być zachowana powaga,zapalacie 3-4 świecie ona ma symoblizować energię,koncentrujecie się na duszy jaką chcecie wywołąć,osoba prowadząca powtarza "Przybądź do nas Imię Nazwisko" najporściej przybcie ducha poznać po tym że temperatura w pomieszczeniu się obniża no i czasem może coś spać,no i naj ale to najważnijeszcze robić to w ważnej sprawie,nie śmiać czyli pełna powaga i nie zadawać głupich pytać bo lubią przez to wedrzeć się małe ciała astralne które lubią psocić czyli brzydki zapachy albo coś spadnie ewentualnie coś będzie cię w nocy budzić...


Mam nadziję że pomogłem
  • 0

#18

żaba.
  • Postów: 1070
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

nie ma duchów, które można wywoływać czy spotkać gdzieś w opuszczonym domu. jedyna poprawna odpowiedź
  • -3

#19

barakudo.
  • Postów: 237
  • Tematów: 6
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Przecie duchy nie istnieją -_-
bo czym miały by być ? Duszami ? One tez same w sobie nie istnieją więc może wywołasz ale autosugestię. Jak chcesz poznać siebie a masz z tym kłopoty "bo tak" to są 2 sposoby
-psycholog
-zjarać się jakimś indicowym (koniecznie bo sativa odpada) towarem i kontemplować nad sobą
  • -2

#20

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Za co te minusy? Chłopcy prawdę napisali. Duchy nie istnieją, dlatego nie można ich wywołać. To jest proste jak budowa cepa. Zabawy z tablicą ouija czy szklanką na stole sobie darujcie, bo to nie ma nic wspólnego z duchami, a jest jedynie picem na wodę.
Nie wiem po co wdajecie się w dyskusję z tym andarem. Przejrzyjcie sobie posty tego kolesia to zauważycie, że to jest nastolatek, któremu mocno się nudzi, więc co chwilę zakłada jakieś głupie tematy.
  • 0



#21

Piotrek.
  • Postów: 290
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Anders!, proponuje zgromadzic informacje na temat BHP wywolywania duszkow, duchow, shadow people , angels czy nawet demonicznych podmiotow. Jak juz to zrobisz, to wez 3,5,6 lub 7 swieczek. W zaleznosci do czego zmierzasz. Siadz w kregu ognia, stworzonego z swieczek i przedstaw sie. Linia moze byc tymczasowo zajeta, ale w ciagu 15, czy 30 minut ktos na pewno sie pojawi :-). Niekoniecznie bedziesz Ty o tym wiedzial. A takie cos co przyjdzie, bedzie przypominac pijawko-pasozyta, ktory chetnie rozgosci sie w Twoim zyciu. Bedziesz mial lepszy swiatopoglad. Bedziesz czesciej i coraz bardziej zmeczony zyciem. Jezeli masz Biblie, to poprzez nia skontaktuj sie do samego zrodla tego wszystkiego... czyli Boga. Bog nie mniej niz my potrafi byc personalny, pogadaj z nim jak z przyjacielem a on wskaze Ci droge.
Do tego... Anders, piszesz jakoby inne drogi zawiodly. A moze jeszcze nie jestes gotowy, a juz na jakims etapie w rozwijaniu sie chcesz isc na skroty otwierajac wrota na wyzsza percepcje. Bog stworzyl w tym logike aby karac taki wybor.
  • 0

#22

Szubi.
  • Postów: 34
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie ma czegoś takiego jak wywoływanie duchów jest to prędzej wywoływanie demonów które udają zmarłych aby nas opętać.Dzięki seansom one tylko kradną naszą energie przy czym jesteśmy bardziej podatni na atak złych mocy :) Najgorszy scenariusz to taki w którym nie odwołujesz tego demona.On zacznie wysysać twoją energie aż wreszcie skur***** zapanuje nad tobą.Nie polecam ci takiej zabawy.

Użytkownik Szubi edytował ten post 19.04.2012 - 15:38

  • 1

#23

erebeuzet.
  • Postów: 865
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Przede wszystkim. Jak nie zagłębiając się uwcześnie odpowiednio w dany temat wyskakiwać z takim pytaniem na forum? Może zwyczajnie zapytaj google?

Użytkownik erebeuzet edytował ten post 19.04.2012 - 20:07

  • 0

#24

pawlitto.
  • Postów: 181
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Wczoraj dowiedziałem się od kumpla, że jacyś dwaj jego znajomi próbowali wywołać ducha i niby im nie wyszło. Po paru dniach okazało się, iż żaden spać w nocy nie może, koszmary mają a jeden stwierdził, że o trzeciej w nocy demon mu z głowy wyskoczył i jak mówił "skwierczał" przez dwie sekundy po czym głowa mu cała ścierpła, oblało go potami i do rana już oka nie zmrużył. Kolega twierdzi, że kiedy mu to opowiadali to jednemu zaczęły łzy płynąć i teraz nie wiedzą co z tym mają robić, jeden chce iść do proboszcza a drugi przeczekać.

Sam jestem sceptycznie nastawiony do tego typu zjawisk, ale tak na wszelki wypadek nie będę się bawił w wywoływanie czegokolwiek.

Użytkownik pawlitto edytował ten post 20.04.2012 - 11:01

  • 0

#25

Jedi.
  • Postów: 2
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jeden chce iść do proboszcza a drugi przeczekać.


Lepiej niech idzie do egzorcysty gdyż proboszcz nic w takiej sprawie nie zrobi, co najwyżej odeśle go do egzorcysty.
  • 0

#26

Ksiądz Cerber.

    Siostra Zakonna

  • Postów: 404
  • Tematów: 12
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano


jeden chce iść do proboszcza a drugi przeczekać.


Lepiej niech idzie do egzorcysty gdyż proboszcz nic w takiej sprawie nie zrobi, co najwyżej odeśle go do egzorcysty.

Do egzorcysty się tak łatwo nie dostanie. Najpierw musiałby iść do proboszcza, jeśli proboszcz tego nie ogarnie, a będą jakieś dziwne symptomy zauważalne to na pewno zwróci się "wyżej" - w sensie do ważniejszej osoby w kurii o pomoc, egzorcysta to ostateczność i nie ma tak łatwo, że powiesz idę do egzorcysty - dostajesz wizytówkę i odprawiacie rytuały jakieś.
  • 0



#27

żaba.
  • Postów: 1070
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Za co te minusy? Chłopcy prawdę napisali. Duchy nie istnieją, dlatego nie można ich wywołać. To jest proste jak budowa cepa. Zabawy z tablicą ouija czy szklanką na stole sobie darujcie, bo to nie ma nic wspólnego z duchami, a jest jedynie picem na wodę.

widzisz.. niektórych rzeczy nie przetłumaczysz ludziom :roll:



jeden chce iść do proboszcza a drugi przeczekać.


Lepiej niech idzie do egzorcysty gdyż proboszcz nic w takiej sprawie nie zrobi, co najwyżej odeśle go do egzorcysty.

Do egzorcysty się tak łatwo nie dostanie. Najpierw musiałby iść do proboszcza, jeśli proboszcz tego nie ogarnie, a będą jakieś dziwne symptomy zauważalne to na pewno zwróci się "wyżej" - w sensie do ważniejszej osoby w kurii o pomoc, egzorcysta to ostateczność i nie ma tak łatwo, że powiesz idę do egzorcysty - dostajesz wizytówkę i odprawiacie rytuały jakieś.

opętany przez szatana raczej nie dąży do kontaktu z proboszczem.
  • 0

#28

pawlitto.
  • Postów: 181
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

opętany przez szatana raczej nie dąży do kontaktu z proboszczem.


Nom okazuje się, że chłopaki znalazły inny sposób na ogarnięcie sytuacji. Chleją już któryś dzień z rzędu przed snem bo podobno tylko nabzdryngoleni mogą przespać całą noc :/
  • 0

#29

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Chleją już któryś dzień z rzędu przed snem bo podobno tylko nabzdryngoleni mogą przespać całą noc :/

Przyjemne z pożytecznym. Nie widzę przeciwwskazań :)
  • 2



#30

szczyglis.
  • Postów: 1174
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Andar,

Wiele for odwiedzam, dużo czytam i dużo piszę, ale tak szczerze, to tak głupiego tematu jaki Ty stworzyłeś, to jeszcze chyba nie widziałem. Generalnie to wydaje mi się, że jedynie robisz sobie jaja, bo nie wyobrażam sobie takiej głupoty, o której tak z ochotą piszesz i dopytujesz. Ale jeśli piszesz serio, to spoko... Powodzenia! :mrgreen:
Tylko żebyś później nie płakał. Bo tutaj nikt Ci nie pomoże.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych