Skocz do zawartości


Zdjęcie

Obserwacje pilotów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

#16

SP-TBZ.
  • Postów: 88
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sensacyjne doniesienie pilota Boeinga 737-200

...

Dołączona grafika

Tłumaczenie: Eurycide
...

Prawdopodobne, bo przecież przeszło kilkanaście kilkadziesiąt lat temu testowano np. bombowce i też się pojawiały doniesienia o dziwnych statkach powietrznych.
Błednie ludzie sądzą że UFO musi pochodzić z innej platy. To nic innego jak definicja niezidentyfikowanego objektu latający które nie koniecznie pochodzi nie z tej planety.
Wiele takich UFO jest pochodzenia ziemskiego.
A wracając do tego Bołinga... obrazek przedstawia Cessnę 208 :P a nie Boeninga 737 :P - to tak dla scisłości :P acha mało tego to jest jeszcze Microsoft Flight Simulator :P
  • 0

#17

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Coraz więcej dowodów na istnienie UFO


Kapitan Jean-Charles Duboc oświadczył, że widział olbrzymi obiekt nad Paryżem 28 stycznia 1994 roku, podczas swojego lotem Airbusem 320 z Nicei do Londynu. Obserwacja ta była dobrze udokumentowana we francuskich mediach i na stronach internetowych. Świadkami tego zdarzenia byli także pozostali piloci tego lotu, a wszystko zarejestrował radar, który ukazywał obiekt w odległości 25 mil od wschodniego Paryża przez 50 sekund.

Inny pilot Kapitan Bowyer przeżył podobne zdarzenie. Jego obserwacja była niezwykła z kilku powodów. Był dzień, obiekt był ogromny i znajdował się na niskim pułapie. Obserwacja wzrokowa trwała aż 9 minut, a świadków było wielu - włączając personel obsługi i pasażerów samolotu. Jakkolwiek podczas gdy Kapitan Bowyer nie sugerował, że obserwowany obiekt może pochodzić nie z tego świata, Kapitan Duboc wierzy, że to co zaobserwował nie jest wytworem rąk człowieka.

Wobec coraz powszechniejszych obserwacji, możemy wysunąć jedną konkluzję. Obca cywilizacja, bez względu na swoje zamiary, w ostatnich latach zaczęła organizować swego rodzaju przedstawienia na niebie. W ostatnich 60 latach, doszło do około 1300 obserwacji UFO przez pilotów zarówno cywilnych jak i wojskowych. Około 15% z tych obserwacji zostało potwierdzonych przez zapisy radarowe. To jest prawdziwa przerażająca rzeczywistość, musimy bowiem zdać sobie sprawę, że piloci przechodzą intensywne szkolenia, potrafią bardzo dobrze identyfikować w powietrzu inne obiekty. Pilot zawsze będzie świadkiem najbardziej wiarygodnym.

Air France - francuskie linie lotnicze nie przyznają jednak, że Kapitan Duboc odbywał lot tamtego dnia, gdyż obowiązuje ich ustawa o ochronie danych. Kapitan Duboc powiedział, że rozmiar obiektu widzianego przez Kapitana Bowyera był podobny do UFO jakie sam zaobserwował. Obiekt miał kształt ogromnej soczewki nachylonej pod kątem 45 stopni.

"Szybko zdaliśmy sobie sprawę, że obiekt znajduje się około 25 mil od nas i nie porusza się. Był olbrzymi, ponieważ z tej odległości nie jesteśmy w stanie zobaczyć innego samolotu. Obiekt mógł mieć nawet 500 metrów długości. Obserwowaliśmy go przez około jedną, może dwie minuty, po czym zaczął znikać przez 10, 20 sekund." - powiedział Kapitan Duboc.


Tego typu obserwacje nie są zjawiskiem odosobnionym, a rewelacje części naukowców i prasy, jakoby UFO było wytworem ziemskiej atmosfery, musimy potraktować jak policzek wymierzony w stronę wszystkich tych, którym dane było zetknąć się z nieznanym - nie z tego świata.


by Eurycide
www.paranormalne.pl
http://www.thisisguernsey.com

  • 0



#18

Vazok Than004.
  • Postów: 33
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Obserwacja ufo przez pilotów i nie podlega wątpliwości że są prawdziwe ponieważ jest bardzo dużo relacji na ten temat nie tylko zwykłych pilotów ale wykfalifikownych poruczników którzy bardzo dobrze znają się na technologii którą obecnie dysponujemy.
  • 0

#19

MateuszS.
  • Postów: 91
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dzięki za art. Widać wyraźnie że wielu pilotów w tym polskich spotyka UFOs ;D Jezeli to sondy obcych to po co sie czepiają samolotów? Raz im przelecieć wokół nie wystarczy?
  • 0

#20

mimi.
  • Postów: 163
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Widać wyraźnie że wielu pilotów w tym polskich spotyka UFOs


Tak się składa że mój ojciec jest pilotem. Pytałem się go nawet czy widział coś takiego, czy coś o tym słyszał.
Powiedział mi że nie - (specjalnie nawet patrzyłem jak się zachowuje, ale nie było oznak zdenerowania czy czegoś takiego, a mój ojciec do osób które umieją kłamac raczej nie należą :))
Do tego powiedział by mi jakby słyszał coś od kolegow którzy coś takiego mieli, a takie rzeczy szybko się roznoszą w środowisku ibyłoby to popularne.
No cóż i jakoś nie chce mi się wierzyc w te spotkania - może jakieś się zdarzają.
I po co NOLE latałyby za naszymi maszynami, podziwiac nie ma co :D (może one powodóją te liczne awarie naszych jastrzębi:P), jakby chcieli patrzec to bardziej na Zachód lub wschód tam będzie coś interesującego.
Chyba że nas podglądają, ale z ich zaawanoswanym (pewnie) sprzętem mogliby latac poza stratosferą i byc niedostrzegalnym a i spokojnie oglądac nas ze swoich "aparatów".
  • 0

#21

zygix.
  • Postów: 671
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Chyba że nas podglądają, ale z ich zaawanoswanym (pewnie) sprzętem mogliby latac poza stratosferą i byc niedostrzegalnym a i spokojnie oglądac nas ze swoich "aparatów".

Moze wychodza z takiego samego zalozenia jak Ziemianie,ktorzy nie tylko stosuja satelity zwiadowcze ale takze zwykle samoloty rozpoznawcze[odrzutowe,smiglowe,turbosmiglowe],bsl-e[ duze,srednie,male] jak i smiglowce,szybowce czy latawce :)
  • 0

#22

kolibersx.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

dzis na interi znalazlem to

http://www.interia.t...osci,,,,1199368

rzadowe akta o ufo ujawnione


pwenie to przez ten kryzys gospodarczy

czyms trzeba zajac publike
  • 0

#23

LS-D.
  • Postów: 132
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

szkoda, że "materiał niedostępny" - czyżby komuś na tym zależało, spisek...:)
  • 0

#24

ufoludek19.
  • Postów: 9
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mi się zdaje że to nie jakieś obce cywilizacje ale jakieś "Tajne" wojskowe manewry typu testowanie nowej broni, tajnychn konstrukcji itp o której nie informuję się "normalnych obywateli".
  • 0

#25

Gaiuss.
  • Postów: 203
  • Tematów: 10
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Według mnie w większości przypadków to tylko "Tajne" projekty wojska chociaż niekoniecznie wojska.
Wiele ludzi mówi, że widziało kule, białe kule które poruszały się z jakąś tam prędkością.
Według mnie te kule to bezzałogowe sondy/roboty które latają po kuli ziemskiej w ramach jakiegoś projektu.
  • -1

#26

Scorpius.
  • Postów: 54
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie zgadzam się w 100% ze stwierdzeniem, iż widywane przez pilotów obiekty były wojskowymi projektami. Pragnę przypomnieć, że najwięcej lotów nad Polską miało miejsce w czasach zimnej wojny i wtedy też zarejestrowano kilkadziesiąt takich przypadków. Czy zatem należy myśleć, że były to tajne projekty wojskowe jakichś mocarstw? Wyjaśnieniem może być to, że obserwacje NOL mają miejsce zawsze wtedy, kiedy rozgrywają się najważniejsze dla świata wydarzenia. To wyjaśnienie słyszałem już wiele razy, ale czy nikomu nie przyszła na myśl jedna rzecz? Przy wojnie, lub przygotowaniach do wojny wiele państw stwarza większą aktywność wojska w powietrzu, więc naturalnym wydaje się, że jeśli całe niebo jest pełne myśliwców to widujemy więcej Niezidentyfikowanych Obiektów Latających. Oczywiście, ta teoria ma sens tylko wtedy, jeśli uznamy że NOL lata po Ziemi bezustannie od lat i nie zwraca uwagi na wydarzenia, które wstrząsają narodami.
  • 1

#27

bobolino.
  • Postów: 123
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Witam na forum.
Mam pytanie do sceptyków, a mianowicie:

Czy współcześni piloci (tych z czasów II WŚ pomińmy), którzy widzieli "to coś", są dla was osobami zaufania publicznego? "Coś" widzieli, tak? Jeżeli zgodzicie się z tym, to przejdźmy do następnego akapitu.

Czy piloci, którzy wylatali parę/dziesiąt tysięcy godzin, potrafią odróżnić, na pułapie 10km. obiekty, od zjawisk atmosferycznych? Myślę, że mają większe doświadczenie, niż wy na ziemi. Jeżeli zgadzacie się z tym, no to do akapitu trzeciego.

Czy pilot, który widzi za szybą samolotu, latający obiekt w kształcie spodka, może ulec jakiejś iluzji? Wg mnie może.
Czy dwóch pilotów, widzących ten sam obiekt, mogą ulec iluzji? Raczej nie. Mogą obserwować obiekt, który jest testowany przez wojsko i przypomina spodek. OK. No to lecimy dalej z tymi pilotami:

Czy dwóch pilotów, widzących obiekt, o wielkich rozmiarach, trudnych do określenia, w kształcie sześcianu, który to obiekt leci obok pilotowanego przez nich samolotu i zmienia swoja pozycję...
...czy ci dwaj piloci.... nie widzieli tego obiektu? Dwóch idiotów leciało samolotem i zgłosili do wieży, że widzą niezidentyfikowany wielki obiekt lecący obok samolotu, chociaż go nie widzieli?

Tak też można tłumaczyć. Tylko, kto tu jest idiotą, że neguje te obserwacje, a komu wierzyć?
Gdyby sam Obama powiedział, że lecąc swoim Air Force One, widział przez okno UFO, to i tak sceptycy napiszą, że "mu się wydawało", bo nie ma UFO.

Ja wierzę pilotom, a Wy, sceptycy, wierzcie w swoje obserwacje z ogródka, albo z balkonu.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych