Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zagrożenie inwazją grzybów?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
68 odpowiedzi w tym temacie

#46

Alembik_Vina.
  • Postów: 1030
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nie wiem, czy to możliwe, ale wydaje mi się, że zupełnie wyzdrowiałem z tej grzybicy :mrgreen: I to tylko dzięki piołunowi! (No może, jeszcze zsiadłe mleko spełniło jakąś rolę) Szczerze powiedziawszy, nie spodziewałem się takich efektów. Wybiorę jeszcze tylko drugą paczkę i chyba zakończę kurację.
  • 1

#47

666.
  • Postów: 260
  • Tematów: 36
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

w skrócie (bo post mi skaskowało) - mimo tego, zalecam dalsze kontynuowanie herbaterapii do paru mies. nawet
  • 0

#48 Gość_RekaThora

Gość_RekaThora.
  • Tematów: 0

Napisano

666, a Ty masz jakieś wykształcenie wyższe w kierunku ziołolecznictwa, czy zielarstwa albo czegoś podobnego? Bo zauważyłam, że wypowiadasz się z pozycji eksperta, więc postanowiłam dowiedzieć się czy slusznie warto słuchać Twoim rad. Hm?
  • 0

#49

666.
  • Postów: 260
  • Tematów: 36
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Zalezy, co będzie uznane za wykształcenie - studiów technicznych nie zamierzam konczyc, przenieść się na magisterskie z farmacji lub medycyne, a w tym roku zrobie kurs zielarstwa.
Jezeli sie spytasz, ile interesuje sie tematem - 5 lat, a jezeli wymienić wszystkie rośliny z selerowatych po łacinie - faktycznie, tego nie umiem,

Jednak zwróce uwage na to, co ponownie napisze: Byłem u lekarza i stwierdził próbę samobójczą poprzez wypicie rozpuszczalnika (który o dziwo nie poparzył żołądka, tylko podwyższył jego ph), zaś dietetyk, chodź nie jest profesorem nadzwyczajnym wytłumaczył, co za to odpowiadało, wiec szczególnie w medycynie i pokrewnych zainteresowaniach - papierek nie swiadczy o tym, czy jest sie lepszym oraz ze iim czlowiek jest wyzej, tym mniej musi pomagac
  • 0

#50

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wyciągam temat z otchłani zapomnienia z całą pewnością należy mu się.
Mało znalazłam informacji o możliwości produkcji na własne potrzeby cząsteczek nano-koloid srebra i złota w systemie chemiku młody ;-).
  • 0



#51 Gość_RekaThora

Gość_RekaThora.
  • Tematów: 0

Napisano

Kupiłam sobie ów piołun, o którym była mowa i nie mam pojęcia jak to ohydztwo pić! Nigdy nie słodze herbat, ani ziół, ale to, nawet po posłodzeniu i to znacznym jest tak obrzydliwe, że nie jestem w stanie tego wypić, od razu mam odruch wymiotny i musze przestać. Czy wie ktoś może jak zneutralizować ten przeobrzydliwy, gorzki smak?
  • 0

#52

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Poczekaj aż ostygnie a potem zatkaj sobie nos i wypij duszkiem, z ew. przerwą na złapanie oddechu :P Ja tak robiłem choć bez zatykania nosa.
  • 0



#53 Gość_RekaThora

Gość_RekaThora.
  • Tematów: 0

Napisano

Piłam z przerwami, za kazdym razem musialam wypic kilka szklanek słodkiego soku. I tak nie byłam w stanie wypić tego do konca. Jesli nie da sie zneutralizować smaku tego ohydztwa to niestety nie będę tego zażywać.
  • 0

#54

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ale do tego da się przyzwyczaić. Ja pamiętam jak na początku pierwszy łyk powodował odruch wymiotny a teraz to na luzie bym wypił :) Nie takie rzeczy się piło.
  • 0



#55 Gość_RekaThora

Gość_RekaThora.
  • Tematów: 0

Napisano

Cóż, wykonałam to w ten sposób, że po zalaniu torebki wodą, po minucie ją wyjęłam, mając nadzieje, że smak będzie dużo lżejszy (wcześniej była tak długo aż napar nie ostygnął) i faktycznie smak nieco mniej gorzki aczkolwiek i tak przepaskudny. Cóz, bede zatem zapazac z jednej torebki ze 3 'słabe' herbatki. Tylko ten piołun miał być głównie dla mamy a jej nijak nie mogę przekonać.
  • 0

#56

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ale minuta nie wystarczy. Musisz trzymać tyle ile napisano na opakowaniu. Podajże coś około 10 minut.
  • 0



#57

Muhomorniczy.Cylon.
  • Postów: 412
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie wiem, czy to możliwe, ale wydaje mi się, że zupełnie wyzdrowiałem z tej grzybicy :mrgreen: I to tylko dzięki piołunowi! (No może, jeszcze zsiadłe mleko spełniło jakąś rolę) Szczerze powiedziawszy, nie spodziewałem się takich efektów. Wybiorę jeszcze tylko drugą paczkę i chyba zakończę kurację.

opisz kuracje to tysz se zrobię na wszelki wypadek.
  • 0

#58

666.
  • Postów: 260
  • Tematów: 36
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano


Nie wiem, czy to możliwe, ale wydaje mi się, że zupełnie wyzdrowiałem z tej grzybicy :mrgreen: I to tylko dzięki piołunowi! (No może, jeszcze zsiadłe mleko spełniło jakąś rolę) Szczerze powiedziawszy, nie spodziewałem się takich efektów. Wybiorę jeszcze tylko drugą paczkę i chyba zakończę kurację.

opisz kuracje to tysz se zrobię na wszelki wypadek.


Moge opisać swoją - dziś niestety, po przestaniu picia ziół badanie wykryło mi Candide Albicans.
Wszystkie zioła niestety moge dołączyć dopiero jutro/pojutrze, dziś zaś zaczynam terapie pomocnicza - część ziół i innych składników mające działanie przeciwgrzybicze zastosowałem jeszcze dzis
  • 0

#59

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A jakie badanie robiłeś?
  • 0



#60

666.
  • Postów: 260
  • Tematów: 36
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A jakie badanie robiłeś?


Na poczatku standardowe EKG od innego lekarza, wyszło złe, później na krew ogólnie i TSH. Ostatnie miało być badanie kału ogólne, ale poprosiłem o dołączenie badania na drożdżaki. Dostałem nystatyne, ale mam opory, zeby ja brać, tak wiec na chwile obecna kuracja wlasna
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych