Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kontakt z obcą cywilizacją.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
315 odpowiedzi w tym temacie

#256

aquamen.
  • Postów: 337
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

a wojsko wysyla mysliwce z tego powodu ze maja takie zasady ( zawsz\e to moze nie byc ufo tylko jakis prototyp samolotu z innego panstwa) a nawet jesli to na serio jakis obiekt pozaziemski to robia to tylko z tego powodu aby przejac technologie....Rzad jak polozy na czyms lape to nie pusci



Tak swoją drogą...

http://www.youtube.com/watch?v=-yOZvKh_ERU
  • 0

#257

Mistrz Relonikiv.
  • Postów: 70
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Co do filmu to jest reklama z hipszani -.-

ardvark84 2 tygodnie temu

Ten film to była reklama Hiszpańskiej stacji telewizyjnej Terra. W oryginale było nawet logo tej stacji. Film się rozszedł po sieci narobił zamieszania wśród głodnej przygód hołoty i wrócił do Hiszpanii gdzie wywołał falę śmiechu. Ze 2 lata temu czytałem o tym.
  • 0

#258

aquamen.
  • Postów: 337
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Co do filmu to jest reklama z hipszani -.-


Czego dotyczyła ta reklama ?

Film się rozszedł po sieci narobił zamieszania wśród głodnej przygód hołoty i wrócił do Hiszpanii gdzie wywołał falę śmiechu. Ze 2 lata temu czytałem o tym.


Chyba nie ma takiego materiału filmowego, którego nie można zakwestionować. Zaczyna się od obserwacji, miliony ludzi już to widziało... Część z nich nie posiadała sprzętu do nagrania tych sytuacji, kolejna część ludzi go posiadała i nakręciła materiał filmowy. Jest makabryczna ilość naocznych świadków, a i tak są wyśmiewani. Wciska się ludziom kit o reklamie (nie wiadomo tylko czego dotyczących) i to tak jak z naukowcami, którzy nie potrafią dopuścić do siebie myśli, że czegoś nie potrafią wytłumaczyć, lub nie znają na coś logicznej odpowiedzi powoduje, że ludziom wciska się rozmaite bzdury pod płaszczykiem ich stopnia naukowego. Samo już tajenie przez rządy takich incydentów (np. rozbicie statku w Roswell) sprawia wrażenie, że jest czego chronić, bo chyba nie byłoby powodu chronić balona meteorologicznego ? Skoro tam rozbił się balon meteorologiczny, to czemu ludzi się nie dopuszcza do tych miejsc gdzie to nastąpiło. Ja kompletnie nie widzę żadnego powodu dla którego należałoby chronić tajemnicą takie incydenty. Co szkodzi USA przyznać, że faktycznie rozbił się statek obcych, i że faktycznie posiedli nawet ciała tych przybyszy ? technologia ? i co z tego, że ten obiekt przyczyniłby się do rozwoju technologii USA ? Ich sprawa.

Jeżeli wyjdzie ktoś z rządu i powie wprost, że obcy nas nie odwiedzają, że to niemożliwe itp, to wiadomo na starcie że po prostu wciska kit. Bo jest możliwym odwiedzanie nas przez przybyszów. Sama osoba która to wypowiada najprawdopodobniej dopuszcza jednocześnie też to, że nie jest możliwe byśmy stanowili ewenement w skali wszechświata. Chyba, że faktycznie sama w to głęboko wierzy. Nie wiem co by musiało się stać by do świadomości ludzi w końcu to trafiło. Chyba tylko inwazja obcych na tą planetę mogłaby to zmienić...



choć też nie do końca, bo twierdzono by że to hologramy.
  • 0

#259

Mistrz Relonikiv.
  • Postów: 70
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

No dobra dobra nie uwazaj mnie za "scepyyka" :lol
To mnie najbardziej przekonuje :D http://www.wykop.pl/...arych-obrazach/
oczywiście te obrazki na dole :lol
  • 0

#260

aquamen.
  • Postów: 337
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

No dobra dobra nie uwazaj mnie za "scepyyka" :lol
To mnie najbardziej przekonuje :D http://www.wykop.pl/...arych-obrazach/
oczywiście te obrazki na dole :lol


Mnie akurat nie, bo to namalował człowiek. Zaistniałe sytuacje na tych obrazach absolutnie nie musiały posiadać w rzeczywistości wszystkich elementów które prezentuje malowidło. Ja jestem sceptykiem do określania mianem UFO jakiś kropek, punktów, słabej jakości obrazu itp.

Mnie przekonują tylko te treściwsze nagrania, jak choćby to zamieszczone powyżej, a także ten film

http://www.youtube.com/watch?v=Pbh7atqASbo

Przy okazji natrafiłem na filmik co do którego mam mieszane uczucia.

http://www.youtube.com/watch?v=kbyTXejJqbk
  • 0

#261

Mistrz Relonikiv.
  • Postów: 70
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

^ Zamieściłeś reklamę jakiegoś komercyjnego kanału o sci-fi :rotfl:
Chcesz taki wywiad to moge ci udzielić :lol
  • 0

#262

Slimok.
  • Postów: 233
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano






ja juz kiedys ogladalem te filmy i wydaje mi sie ze sa bardzo prawdopodobne


Ogłolnie w tamtym roku na całym świecie czesto było slychac ( na yt) o UFO w kształcie diamentu lub piramidy

Użytkownik Slimok edytował ten post 20.05.2013 - 15:24

  • 0

#263

Mistrz Relonikiv.
  • Postów: 70
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Niewidzialna powłoka im sie *********** czy co?:D Te 3 filmiki wyglądają poważnie. Tylko nasuwa sie pytanie jeśli tu są to czemu oficjanlnie czegoś nie zniszczą czy sie ukażą?

Dołączona grafika
Dołączona grafika
/Connor
  • 0

#264

aquamen.
  • Postów: 337
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Tylko nasuwa sie pytanie jeśli tu są to czemu oficjanlnie czegoś nie zniszczą czy sie ukażą?


Bo od niszczenia jesteśmy my. Jakby wyszli ze statku rozpoczęła by się za nimi pogoń.

Użytkownik michal28 edytował ten post 20.05.2013 - 15:56

  • 0

#265

Mistrz Relonikiv.
  • Postów: 70
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

To czemu jak są już na naszej planecie to piepszy sie im niewidzialna powłoka?:D przecież to nie odpowiedzialne z ich strony żebyśmy sie o nich dowiedzieli :))
  • 0

#266

Slimok.
  • Postów: 233
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

To czemu jak są już na naszej planecie to piepszy sie im niewidzialna powłoka?:D przecież to nie odpowiedzialne z ich strony żebyśmy sie o nich dowiedzieli :))



nic im sie nie psuje xD oni tu sa bo chca sie ukazac a ludzie (oprocz nas, tych ktorzy siedza i nad takimi tematami mysla) to bagatelizuja bo w telewizji im powiedza ze ktos sobie z nich zarty stroi. A te ufo w ksztalcie piramidy bylo odnotowywane na calym swiecie nawet we Francji i za kazdym razem ukazywalo sie nad "głowami panstwa" nad rzadem i wszystkie te sytuacje dzielil krótki okres czasu


do tego wlasnie (ja tak mysle nie obrazac sie xD) mysle ze to ma wlasnie jakis zwiazek z ta data 2012 jak czytalem rozne strony o majach to wcale nie bylo nigdzie napisane na tych ich tablicach (maja specyficzna nazwe ale zapomnialem w kazdym badz razie jest ich 6 z) ze skonczy sie swiat a pisalo ze rozpocznie sie nowy okres w dziejach ludzkosci i ze co baktun (1 baktun - czas 1 calego cyklu ich kalendarza a jaest ich 13...dziwne ze liczby sie powtarzaja np. 144 000 dni to jeden baktun a w bibli 144 000 ludzi bedzie zbawionych i o tej liczbie jest czesciej w biblii i innych religiach ale musialbym poszukac jak znajde to zedytuje post zeby byl bardziej przejrzysty) cos sie zmieni do tego ci bogowie z innych kultur co wygladaja jak astronauci w kombinezonie z szybka.... jakby te wszystkie kultury polaczyc tymi liczbami to napewno bylibysmy blizej poznania prawdy bo w kazdej kulturze stworzenie swiata lub odwiedziny bogow na ziemi sa opisane w inny sposob a sytuacje wygladaja tak samo

Użytkownik Slimok edytował ten post 21.05.2013 - 13:06

  • 0

#267

voice.
  • Postów: 200
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Te filmy Slimoka są aż zbyt dobre żeby mogły być prawdziwe. Posiada ktoś więcej informacji na ich temat?
  • 0

#268

Slimok.
  • Postów: 233
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

@up
to troche slabo widac : Moskwa


Kolumbia



Hiszpania




Shanghai








Szczerze mówiąc wątpie, żeby tylu ludzi z różnych zakątków świata dało rade zrobić fake odtwarzajac przy tym identyczny obiekt ;/

myślcie co chcecie...dla mnie to ciekawe


@down



to akurat fakt sam probowalem doslyszec czyjes OHy i AHy ale nic nie slysze l. nawet kamerzysta bylby ostro podexscytowany

Użytkownik Slimok edytował ten post 23.05.2013 - 20:26

  • 0

#269

aquamen.
  • Postów: 337
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Szczerze mówiąc wątpie, żeby tylu ludzi z różnych zakątków świata dało rade zrobić fake odtwarzajac przy tym identyczny obiekt ;/

myślcie co chcecie...dla mnie to ciekawe


Dałbym temu może i wiarę, ale musiałbym widzieć na tym filmie poruszenie ludzi tym obiektem. Ten obiekt jest duży, dobrze widoczny, wśród zabudowań...
  • 2

#270

Slaw.
  • Postów: 127
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

W Rosji spada meteoryt, który jest widoczny przez kilka sekund i mamy nagrania z kilku kamer. Tutaj wisi ogromne UFO w centrum miasta przez długi czas i mamy nagranie z jednej ;)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych