Skocz do zawartości


Zdjęcie

Przepowiednia


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
27 odpowiedzi w tym temacie

#1

Bóg Ojciec.
  • Postów: 13
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Objawiam sie tu wam na tym forum, dając wam taką oto przepowiednie. Niedługo zjawi się tu syn mój oraz posłaniec. Jezus chrystus zmartwychwstanie raz jeszcze żeby pomóc wam ludziom ziemski na przejscie do 4 poziomu swiadomości kosmicznej. Oczywiscie wegetarianie i pedały na 4 poziom swiadomości wstępu nie mają. Wyczekujcie Syna mojego i posłańca mego. NWO stara sie temu zapobiec. Potrafią za pomocą wstrzykiwania sobie marihuny do żył swych wprowadzić się w stan transu, który pozwala im wymyślać bronie używające technologię interplanetarną.
Lista członków kwatery głównej NWO:
-Donald Tusk
-Lady Gaga
-Justin Biber
-Pitbull
-Skrillex
-Kubo Tite
-Wojchiech Cejrowski
-Andrzej Sapkowski
-J.K Rowling
-Władimir Puting
-Steven Hawking
-James Cameron
-Barack Obama
-Joseph Kony
-Arthas
-Bobby Kotick
-Całe Electronic Arts
-Notch
-Jeb
-Janusz Palikot
-Klon Andrzeja Leppera

Przedmioty szkolne rozprowadzane w szkole niczym narkotyk przez zwolenników NWO to:
-Wszystkie języki obcy
-Matematyka
-Fizyka
-Biologia
-Geografia
-Chemia
-PDŻ
-PO - podejrzanie podobnie do masońskiej partii
-WF
-Informatyka
-WOS
Rzeczy które mają cie przygotować do walki z armią moją mająca cię wybawić to
-Systema
-Karate
-Maj taj
-Tekłondo
-Dżoga
-Ajkido
-Wegetarianizm
-Hipsterstwo
-Krwawa Magia
-Satanizm
-Taoizm
-Jedzenie w macdonaldzie
-buddyzm
-Zoofilia
-Ekologia
-PETA
-Twitter
-Facebook
-Myspace
-Skajpaj
-GaduGadu
-IRC
-STEAM
-Origin

Co pomaga odbudować wiarę
-Pedofilia
-Chodzenie na mszę codziennie
-Moherowy beret z antenką
-Godzinna sesja z radiem maryja i tv trwam
-Regularne wpłaty na konto radia maryja
-Krucjaty księdza natanka
-Palenie złych książek
-Stawianie krzyży
-Czytanie przed snem
-Znajomość każdej dziedziny życia
-Negowanie masońskich czynów
-Paciorki
-Obchodzenie 10 kwietnia jako święta
-Kult Lecha Kaczyńskiego umęczonego pod smoleńskiem i Jarka pana żywego

Pytania kierujcie na błękitną linię.
  • 0

#2

Syn Boży.
  • Postów: 7
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Święta prawda Ojcze. Zgadzam się całkowicie z Tobą. NWO jest złe i bardzo zagraża naszej aurze i planie, który stworzyłeś. Pamiętam jeszcze jak mi o tym dokładnie mówiłeś gdy Duch Święty zapładniał Maryję, ale to już inna historia.
Poza tym myślę, że powinniśmy dodać, że istnieje również Loża Masonów Wygnanych, tak tych których wysłałeś w otchłań, ale jakimś cudem wrócili, znajduje się ona w okolicach Syberii.
Faryzeusze. Mówiono, że ich już nie ma, że zginęli. Jednak udało się przeżyć dwóm wybranym. Rozmnażali się jak im przykazałeś, jednak nie wiedziałem, że to pójdzie tak daleko. Teraz jest ich około 80 milionów. Mieszkają na Bliskim Wschodzie, podzielili się na dwie grupy i walczą między sobą, z resztą sam nie wiem o co.
Kończąc wypowiedź moją Ojcze, chciałbym Cię pozdrowić i zapytać się kiedy wracasz do domu. Zupa stygnie.
Nie lękajcie się i wierzcie w Ewangelię.
Ave Maria.

Za całokształt (spam) - ostrzeżenie. Za możliwe multikonto - prewencyjna blokada na 7 dni.
Aquila

  • 0

#3

Duch Święty.
  • Postów: 11
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Masoni od lat wpajają nam fałszywą wiedzę. Mikołaj Kopernik, Galileusz i Stephen Hawking to masoni. Chcą nas zaślepić wizją nieskończonego wszechświata aby nas oddalić od pana naszego Boga Wszechmogącego, który dba o Ziemię - centrum wszechświata. Wpajają nam masońskie terminy, czarna materia i dziura już w samej nazwie są złe i szatańskie. Ciemna Energia ma swój początek w piekle. To wszystko kłamstwa. Cała nauka oparta jest na odgórnym planie. Bestia zbiera swoją armię i podążą za nią wszyscy, którzy wyznają NWO. Wegetarianie, hipsterzy, dresy JP i wyznawcy taoizmu podążą za Bestią krzycząc jej imię i występując przeciwko Bogu. Tylko my możemy ocalić świat, tylko my możemy być zbawieni. Wszystko zacznie się 21 Grudnia, z nieba spadną ogniste kule, a bestia wyjdzie spośród ludzi, a jej mrok spowije wszystko. Potem przybędą czterej jeźdzcy: Śmierć, Wojna, Głód i Zaraza - przedtem znani jako Rebecca Black, Kayne West, Lady Gaga i Gracjan Roztocki ! Wyjdzie armia zła i wykrzyszy: "Sześćset sześćdziesiąt sześć !" i ruszy ku niebiosom by zniszczyć Boga, ale my ich powstrzymamy.

Ksiądz Natanek buduje zakon, który powstrzyma jeźdzców. Armia Radja Maryja pokona bestię. My musimy walczyć z narzędziem Apokalipsy, z NWO. Z masonami, z illuminatami, z bolszewikami, z artystami, z rastafarianami, z emo i ze wszystkim. Alkohol, papierosy narkotyki to śmierć.

Teraz mi nie wierzycie, ale uwierzcie. Bo kiedy będzie koniec, wszyscy umrzemy :(

Użytkownik Duch Święty edytował ten post 01.04.2012 - 01:04

  • 1

#4

Syn Boży.
  • Postów: 7
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Już tak nie filozofuj Duchu Święty, Bóg Ojciec i tak Ciebie nigdy nie szanował a co dopiero lubił.
Ave Maria.
  • -1

#5

Duch Święty.
  • Postów: 11
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sory, ale to nie ja siedziałem na Ziemi i niańczyłem ludzi tylko działałem w sprawie Boga, a ty zamieniałeś wodę w wino i spędzałeś czas z Marią Magdaleną. Bóg Ojciec to ja sam i ty jesteś mną więc nie gadaj bzdur Synu Boży 8)
  • -1

#6

Bóg Ojciec.
  • Postów: 13
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie kłócie się między sobą bo kłócicie się wtedy ze mną a skoro ja jestem wami a wy mną to kłócicie się z samym sobą.
  • -1

#7

Syn Boży.
  • Postów: 7
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Życie z ludźmi było dla mnie dobrą zabawą. Ojcze, to raczej roztrojenie jaźni.
  • -1

#8

ptaq.
  • Postów: 303
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Czy ja moge spytać o co tu chodzi? Jak dla mnie taki watęk powinien sie znajdować w hydeparku, albo w koszu. Przeciez to żadnego sensu nie ma.
  • 0

#9

Lenticularis.
  • Postów: 191
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

już Ci mówie o co chodzi prawdopodobnie koleś zrobił sobie multikonta i zabawe sobie urządził
  • 0

#10

Aequitas.
  • Postów: 466
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Widocznie ludzie mają zbyt dużo wolnego czasu i im się w pewnej części ciała przewraca :)
  • 0

#11

bolekilolek.
  • Postów: 1377
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Eh, to jest z lekka.. żałosne? Co chciał osiągnąć autor tworząc ten temat? Chciałeś przedstawić chrześcijan jako zacofanych ludzi? To, że jest jeden taki Natanek, to nie znaczy, że wszyscy popierają jego poglądy, zwłaszcza, że według wszystkich to wariat, wygadujący bzdury.

Poszedł ode mnie raport do modów.

Użytkownik WithinTemptation edytował ten post 01.04.2012 - 09:21

  • 0



#12

Aequitas.
  • Postów: 466
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nie mam pojęcia, może myślał że wywoła jakąś sensacje na forum albo to sposób zwrócenia na siebie uwagi... Sam nie wiem :)

PS. Może temat do usunięcia?

Użytkownik Aequitas edytował ten post 01.04.2012 - 09:18

  • 0

#13

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Widzę, że palma komuś odbiła...
  • 0

#14

FunkyPolak.
  • Postów: 98
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Trochę Cie poniosło z tym Cejrowskim.




Użytkownik FunkyPolak edytował ten post 01.04.2012 - 10:21

  • 0

#15

Bóg Ojciec.
  • Postów: 13
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ten temat ma za zadanie ostrzec was przed zagrożeniem pochodzącym z NWO
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych