Skocz do zawartości


Zdjęcie

Proroctwo Nostradamusa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
100 odpowiedzi w tym temacie

#31

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co nie zmienia faktu że stwierdzenia "WOJNA BĘDZIE" i "WOJNY NIE BĘDZIE" są sprzeczne
  • 0

#32

ufolog2.
  • Postów: 193
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Obojętnie jaka wojna może nastąpić za 5,50,500 lat(jeżeli ludzkośc przeżyje do tego czasu)
  • 0

#33

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

NO tak, ale to już ma się troche do przeznaczenia. Bo przyszłość nie zawsze jest ustalona i można ją zmieniać. Czyli Nostradaus przewidział najgorszą możliwość, a nie pewnik..
Czyli wojnya może byż, ale może też jej nie być... to zależy tylko od ludzi.
  • 0



#34

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A znając ludzi to będzie.
  • 0



#35

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No ciągle sie upieracie ale co tam.... :)
  • 0

#36

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To tak jak ty sięupierasz przy tym że chrześcijaństwo przetrwa dalej... To wszystko to jest przyszłosć, której nie znamy...
  • 0



#37

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale teraz dywagujesz......

[ Dodano: 2006-02-23, 23:10 ]
Ciemność niestety ale muszę cie zmartwic lecz pokazywałem ci, ale jak zwykle mnie ma sie gdzies, że oryginalny tekst Nostardamusa nie zawiera zdania:

"Metalowe ptaki rozdzielą na zawsze dwuch braci"

Zresztą po wpisaniu tego zdanaia w wyszukiwrace wyświetla się 0 WYNIKÓW, nie wspomne też o tym że nawet po zniwelowniu błędu (dwÓch a nie dwUch) wyszukiwarka nic nie znajduje....

[ Dodano: 2006-02-25, 19:26 ]
CZY KTOŚ ZAMIERZA ODPISAĆ????ZWŁASZCZA CIEMNOSĆ

POPROSTU SUPER, GRATULACJE

[ Dodano: 2006-03-04, 21:17 ]
[b][size=23]UWAŻAM ZATEM ŻE OWY TEMAT ZOSTAŁ PRZEZE MNIE CAŁKOWICIE POZBAWIONY WIARYGODNOSCI

  • 0

#38 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Kurcze no powiedzcie mi jaki jest wasz stosunek do tego co wam pokazalem. Jasno powiedziana data 1999- nic sie nie dzieje- a wiec tzreba znalesc jakis powod aby date tą mozna bylo interpretowac inaczej -znajduje sie- nowa data rok 2000- nic sie nie dzieje.....i tak jest w wiekszosci proroctw



wez pod uwage ze nostradamus juz swoja wiarygodnosc stracil a jesli chodzi o proroctwa a raczej przepowiednie starozytnych to byly ustanawiane w innym kalendarzu niz nasz gregorianski ale to chyba malo istotne dla Ciebie...uwazasz ze wszystkie daty musza sie zgadzac a jak nie to juz malo wiarygodna jest przepowiednia.
  • 0

#39

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Człowieczku ty jednak chyba jestes nieoczytany. Zaprezentowałem pewien mechanizm jaki stosują oszuści i łowcy sensacji a ty jak zwykle swoje.....
  • 0

#40 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Ucze sie od Ciebie o Masta :( : :D
  • 0

#41

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiesz co jestes fatalny i uważam ze poprostu dla zasady nie potrafisz przyznać mi racji....
  • 0

#42

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Widzisz Przemo, myślisz że jesteś cwaniak, a ja oprócz swojej odpowiedzi ktora dla mnie byla logiczna chciałem uzyskać potwierdzenie u specjalistów z progrmau Planetarium, ale sorry najlepiej żebym sam poleciał na Księżyc i to zbadał (takie wasze rozumowanie) tak samo jak z tunelem czasopszestrzennym
  • 0

#43 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

jestes zalosny...a racji nie przyznam Ci...a do bledow to jedynie Ty sie nie umiesz przyznac...zawsze masz jakies glupie wytlumaczenie...przepraszam za slowa..

[ Dodano: 2006-03-06, 07:31 ]
hmmm no prosze....czulem cos ze on zyje z cudzych numerkow i przemyslen :rotfl: : :D :( :D :lol :lol :lol :lol :) :rotfl: :rotfl: :rotfl:
  • 0

#44

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Dramatyzujecie :D :
  • 0

#45

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ktosiuf nie lękaj się, z czegoś to wynika, taka reakcja :D
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych