Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pierwszy widoczny postęp - pirokineza


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

#16

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

dokladnie avatar,
anoth nie zaprzataj sobie nimi glowy, skup sie tylko na rozwijaniu swoich umiejetnosci, to ze raz ci sie udalo, to juz widac jakies postepy, to tak jak z pierwszym krokiem, zaczynasz sie powoli podnosic
  • 0



#17

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Oj spróbowałbym sobie takie coś :mrgreen: trzeba usiąść i pomyśleć że kartka sie pali ?
  • 0

#18

Ano.
  • Postów: 309
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Najlepszym sposobem jest realna wizualizacja, wizualizując sobie coś realnego i prawdopodobnego mozna oszukać umysł i silniej wpłynąć na to, ja sobie wyobrażałem że przed kartką jest niewidxialne szkło wypukłe które chwyta światło i skupia je w miejscu każąc w myslach zapalić sie kartce.
  • 0

#19

rufus.
  • Postów: 44
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Osoby chcące jakiś filmów niech zarejestrują się na jakimś forum naukowym gdzie wszystko starają się udowodnić a nie tutaj.

Anoth a czy próbowałeś zrobić coś z płomieniem?? Zmniejszyć, zwiększyć albo nim poruszać?? Może sama pirokineza wychodzi ci lepiej niż TK...
  • 0

#20

Poisoned.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmmm... GRATULACJE :> od jutra rozpoczynam trening :D
mimo wszystko przydalby sie jakis filmik nawet komorka [jakas lepsza :D ] i modlitwa o to aby sceptycy nie probowali doszukiwac sie oszustwa w filmiku :P
  • 0

#21

mmaakkss.
  • Postów: 26
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chciałbym tak siłą umysłu otwierać piwo : - (
  • 0

#22

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Gratuluję.
Zakładam, że wszyscy wiedzą co robią, i to robią.
Zawsze odrobina sceptycyzmu nikomu nie zaszkodziła.
  • 0



#23

oli.
  • Postów: 14
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Fajnie mieć zdolności PK :D . Mnie sie udało tylko poruszyć jakaś :censored: karteczką na igiełce :s.

Na tym forum obowiązuje zakaz używania wulgaryzmów i przekleństw.
Tacita

  • 0

#24

Shinobi.
  • Postów: 48
  • Tematów: 1
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmmm pirokineza... Zawsze fascynowały mnie płomienie, wybuchy itp. (takie skrzywienie z dzieciństwa :P ). Jeżeli widzisz widoczne postępy to gratulacje. Mało ludzi jest na tyle wytrwałych by cały czas dążyć do osiągnięcia jakiegoś celu. Oby tak dalej ;) .
  • 0

#25

K.....
  • Postów: 60
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

] Zawsze fascynowały mnie płomienie, wybuchy itp.

To tak jak u mnie :D

Gratulacje ! kto wie może po paru latach treningu będziesz podpalał kartki :D Przede wszystkim gratuluje Ci wytrwałości i cierpliwości :D
  • 0

#26

Spyryt.
  • Postów: 67
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Powodzenia ,jeśli to prawda ,możesz zgarnąć milion dolarów nagrody od fundacji Jamesa Randiego:)

Jak dla mnie to nie jest kwestia wiary ,bez filmiku ,nie ma szans ,żebym uwierzyl ;-/ (jeśli bedzie filmik to tez nie daje gwarancji)


Osoby chcące jakiś filmów niech zarejestrują się na jakimś forum naukowym gdzie wszystko starają się udowodnić a nie tutaj.


Niektórzy przychodzą tu po to aby coś poznać zjawiska paranormalne wlaśnie od strony merytorycznej...a puszczać wodzy fantazji możesz na forum o fantastyce.
  • 0

#27

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Apropo zmniejszania i zwiekszania płomieni..
To ja tak z ogniskiem robiłem.. na ruchy reka, płomien, albo sie powiekszał, albo malał.. jak juz przygasało i bardzo byłem na nim skupiony, to sie od nowa zaczynało mocniej palic, a jak mnie cos rozproszyło to znów przygasało..
No i mam świadka..
Ale to tylko jako ciekawostke wam mówie..
  • 0

#28

NIKROY.
  • Postów: 28
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mozliwe , mozliwe , jesli to prawda to GRATULACJE :) Mi sie nic nie udaje ani PSI ball xD Probowalem LD i OOBE ale nic ehhh xD
  • 0

#29

Sooly.
  • Postów: 13
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mozliwe , mozliwe , jesli to prawda to GRATULACJE :) Mi sie nic nie udaje ani PSI ball xD Probowalem LD i OOBE ale nic ehhh xD

To czy coś ci się udaje, czy nie to głównie kwestia twojej wiary w powodzenie, to twoja podświadomość dokonuje tego wszystkiego tylko musisz na prawdę uwierzyć. Prawdę mówiąc mi też nie za bardzo wychodzi to wszystko jedynie przy oobe mam jakieś mierne wyniki ale przyczyną jest to, że tak naprawdę w głębi duszy chyba nie do końca w to wszystko wierzę :( A pirokineza być może istnieje ale dla mnie brzmi zbyt fantastycznie. Chociaż jeśli Ano miał rzeczywiście jakieś widoczne wyniki to chyba jest prawdopodobna.

Użytkownik Sooly edytował ten post 03.01.2008 - 21:30

  • 0

#30

apo5.
  • Postów: 773
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

mimo wszystko przydalby sie jakis filmik nawet komorka [jakas lepsza :D ] i modlitwa o to aby sceptycy nie probowali doszukiwac sie oszustwa w filmiku :P


Nie ma takiej opcji. Ogólnie przyjęta zasada jest taka że jak już coś czarujemy to:
- nie mamy aparatu fotograficznego/kamery wogóle kupionego
- akurat nie miał/a baterii
- akurat "tydzien temu" się zepsuł
- pożyczył kolega
- siostra zabrała na biwak
- matka zalała herbatą
- nie ma kliszy
- nia ma karty pamieci/zepsuła sie/zalała się wodą itp.

itd =)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych