Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pierwszy widoczny postęp - pirokineza


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

#1

Ano.
  • Postów: 309
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Otoż tak:
Wczoraj rano siedziałem w pozycji lotosu (zrobiłem to z trudem gdyż nie uprawiałem jogi od kilku miesiecy i kości mi trochę zastygły przez ten czas) i zacząłem wykonywać procedurę tj. zwalniałem powoli oddech, sprawiałem że był coraz dłuższy, głębszy i wolniejszy (często miałem nadciśnienie w komorze nosowej bo mam coś z nim nie tak i mi zatykało ale schyliłem głowę i przeszło) i powoli wpadałem w trans, oczywiście wystąpiły drgawki, umysł mi szumiał od półciszy i ogólnie poczułem się lepiej. Popracowałem trochę nad czakrami (lub jak wolicie gruczołami dokrewnymi) a następnie rozbudziłem się. Miałem trochę wolnego czasu postanowiłem poćwiczyć telekinezę a raczej pirokinezę, nie miałem zapałek ani świecy ale miałem małe karteczki. Skupiłem się na jednej uprzednio tuż po transie i siłą woli zmuszałej karteczkę do zapłonu wyobrażając sobie iż pada na jej środek strumien skoncentrowanego światła i mówiąc w myślach "Zapal się". Po jakimś czasie dąłem sobie spokój i otworzyłem oczy i aż nie mogłem uwierzyć, na środku karteczki była czarna plamka wielkości 2 groszówki mniej wiecej. Oczywiście uznałbym to za plamę od długopisu czy czegoś ale ta karteczka była czysta gdy ją wybierałem.

Chciałem zrobić zdjęcie ale okazało się ze moja siostra raczyła sobie "pożyczyć" aparat na biwak.



Temat umieściłem także na forum Apokalipsy (UB i link w podpisie) pod tym samym nickiem.
  • 0

#2

Bercik.
  • Postów: 353
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mmm, ciekawe, jak tak szybko osiągasz rezultaty to może niedługo będziesz rzucał kulkami ognia.
  • 0

#3

Ano.
  • Postów: 309
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie popadajmy w przesadę - do tego daleko mi jeszcze, co najwyżej będę mógł zapalać zapałki nie korzystając z opakowania ;)
  • 0

#4

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

E tam aparat, pożycz kamerę, sfilmuj i zamieść gdzieś w necie.
Ale i tak jestem pewien, że z powodów "obiektywnych" kamery nie zdobędziesz albo film nie wyjdzie..
  • 0

#5

Ano.
  • Postów: 309
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Kamera nie pomoże, zważ że jest już po fakcie a nie ma pewności że uda mi się to jeszcze raz musiałbym cały czas ćwiczyć aby wychodziło za każdym razem... zawsze jest tak że jak czegoś się uczysz to nie zawsze to wychodzi, z czasem się szlifuje umiejętność i z czasem sukcesy sa coraz częstrze, ale postaram się zdobyć aparat i zrobić zdjęcie jak najszybciej.
Niedowiarki nie muszą przecież czytać tego a potem dawać posty długości 2 zdań z nieuzasadnioną opinią.
  • 0

#6

RavCor.
  • Postów: 24
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co za ściema!!! Każdy może napisać taką bzdurę - pewnie masz 17 lat i bujną wyobraźnię!!! Ludzie szanujcie się, nie róbcie z siebie pośmiewiska :lol :
  • 0

#7

Ano.
  • Postów: 309
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Hmm a na jakiej podstawie to oceniasz ? Na podstawie swoich niepowodzeń ? A może denerwują cie osoby którym w koncu cos sie udalo bo tobie NIGDY sie nic nie udało ? A może jestes tu tylko po to aby wyśmiewać kazda napotkana osobe. Nastepnym razem 2 razy pomysl a potem napisz.
  • 0

#8

Guliwer.
  • Postów: 548
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeśli ludzie mają się szanować, to inni RavCor nie powinni pisać o nich w tak prześmiewczym tonie również - wszystko idzie w obie strony :)
  • 0

#9

Bercik.
  • Postów: 353
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dziwi mnie to, że nie dostał jeszcze warna.
No jeśli uda Ci sie choćby ją zaczernić za drugim razem, to na 3cią próbe zorganizuj kamerke, ciekawe jak bedzie to wyglądać [ten proces]
  • 0

#10

markold.
  • Postów: 106
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie będę cię obrażał, bo nie po to tutaj jestem... napiszę tylko, że wg. mnie to czysta ściema. Fotke może i wyślesz, ale co to za problem wziąć zapałki i wypalić dziurę.
  • 0

#11

Hippo.
  • Postów: 350
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

markold, zaraz ci zapalka wypale dziure w mozgu. A tobie anoth gratuluje postepow :smile: ;-)
  • 0

#12

Ano.
  • Postów: 309
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dzieki, ale widzę że to forum to nie do końca miejsce ludzi o otwartych umysłach, jeśli ktoś sie tym interesuje i wysmiewa choćby najmniejszy postęp w rozwoju duchowym, oczywiście nie zabraniam wyrażać swojej opini, ale nie tak wyglądają opinie, bardziej to wygląda na próbę zdyskredytowania kogos komu coś się udało, nawet najmniejsza rzecz. Przestanę chyba pisać o tego typu osiągnięciach, bo jesli ktos mi wmawia ze to sciema to tylko podświadomie bedzie to chamowac moj rozwój dalszy.
  • 0

#13

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Czyli stajesz na stanowisku:

"Dokonałem cudu, uwierzcie mi! Dowody są tylko dla ludzi o zamkniętych umysłach!"

Na pewno część ludzi Ci uwierzy, o łatwowiernych nietrudno.
Lecz większość przekonać mógłbyś zapisem z kamery.. Wiem, wiem, to niewykonalne z wielorakich przyczyn. Tak samo jak odebranie miliona dolarów nagrody od Randiego.
  • 0

#14

michciu.
  • Postów: 350
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

też raczej jestem sceptyczny, ale uwiezylbym, zresztą jak wiekszosc ludzi, jakbym zobaczył to na filmiku, wtedy mozna uwierzyc, bo tak to moze sobie kazdy powiedziec, ze wypalil dziure itp.
  • 0

#15

Avatar.
  • Postów: 34
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

anoth ja ci wierzę. a dla tych niedowiarków nie warto nawet o tym udawadniać bo i to nie uwierzą a ty tylko spowolnisz swój rozwój duchowy.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych