Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jaki jest "ich" plan?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
41 odpowiedzi w tym temacie

#1

Smiler.
  • Postów: 148
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Witam serdecznie,

od dłuższego czasu, na podstawie ACTA, zastanawiam się czy oby wszystkie te zdarzenia nie są wyreżyserowane. Nie chodzi mi oczywiście o wyjście ludzi na ulicę i ogólnopolskie obruszenie, ale o fakt, że to się w ogóle stało. Mam takie wrażenie, jak gdyby "ktoś" nas sprawdzał, jak gdyby "ktoś" chciał się dowiedzieć co nieco na temat polskiej, jak i międzynarodowej, mobilności. W związku z tym zacząłem sobie gdybać nad "wielkim planem Illuminatów", czyli tym do czego dążą osoby pociągające za sznurki na tym świecie.

Jestem socjologiem i dynamika społeczna strasznie mnie interesuje i zastanawiałem się nad tym jaki byłby ewentualny cel wyprowadzenia ludzi na ulice w kwestii ACTA. Po pierwsze: sprawdza się do czego są zdolni ludzie i co potrafią zorganizować, jak to potrafią i jakie są tego konsekwencje. Kolejna sprawa - w takich przypadkach osoby najbardziej aktywne są wystawione na świecznik, więc ewentualna władza ma takich jegomościów podanych na talerzu (wystarczy odczekać chwilę, by po kilku tygodniach zapukać do drzwi). Następna kwestia to możliwość manipulacji społeczeństwem wykorzystując media.

Czy GDYBY sprowokowanie ludzi było planowane, to moglibyśmy mówić o jakimś planie?

Moim zdaniem tak i tak to może ogólnie wyglądać:

1. Sprawdzić mobilność społeczną:
Społeczeństwu rzuca się na pożarcie kozła ofiarnego (w tym przypadku znienawidzony już premier [tfu] Tusk). Ludzie skupiają na nim swój gniew, obwiniają go o wszystko. Ów człowiek najprawdopodobniej miał swoje "5 minut" w zamian za byciem rzuconym w paszczę lwa. Moim skromnym zdaniem Tusk to marionetka, na której ludzie będą chcieli wyleczyć swoje frustracje. Tusk ma na siebie to wziąć, skupić na sobie gniew... żeby odciągnąć go

2. Na tej podstawie sporządzić raport dotyczący nastawienia społecznego względem jednej, diabelnie ważnej, sprawy - motywacji do walki:
Dlaczego jest to tak ważne? Całkiem niedawno wrzuciłem na tym forum część swoich przemyśleń w temacie "Czy w Polsce będzie rewolucja?" (klik) W wątku tym starałem się pokazać jakie czynniki wywołują rewolucję. Można teraz wejść z tekstem w polemikę, ale naczelna zasada sprawdza się idealnie: potrzeba zaspokajana nie motywuje. Mówiąc prościej - jeśli siedzisz sobie teraz w domku/pracy/szkole/wydziale i czytasz ten temat to nawet nie myślisz o oddychaniu; przez ostatni czas nawet ci nie przyszło do głowy, żeby dziękować tlenowi za to, że jest... po prostu przywykłeś do niego i już. A co by było, gdyby nagle w pomieszczeniu, w którym jesteś, zabrakło powietrza? Tak nagle! Nadal czytałbyś temat? Najprawdopodobniej nie, gdyż szukałbyś rozwiązania na tak dramatyczną sytuację. Potrzeba zaspokajana nie motywuje.

3. Uspokoić sytuację:

Nie wszystko na raz. Trzeba będzie uspokoić "hołotę". Kto wie - może wtedy "rzuci" się nam coś wartego uwagi, np. magicznie spadną ceny paliw, lub coś w tym stylu. Po burzliwych wydarzeniach, społeczeństwu będzie potrzebna chwila, aby odsapnąć, aby nabrać sił do prawdziwej (planowanej) rewolucji.

4. Doprowadzić do kontrolowanej rewolucji:
Moim zdaniem Hiszpania i Grecja to tylko testy, które miały przyzwyczaić opinię publiczną do tego, że na ulicach są zamieszki. Całkiem niedługo takie kontrolowane rewolucje mogą mieć miejsce w całej Europie. Dlaczego kontrolowane? Nie chodzi o kwestię przebiegu owej rewolucji, ale o jej wywołanie. Dzięki temu szaremu zjadaczowi chleba nawet brew nie drgnie, gdy usłyszy, że "w całej Europie trwa rewolucja...". Dzięki poprzednim krajom uzyskano apatię. Gdy teraz zacznie się w Polsce - dla ludzi ze świata będzie to kolejna, jedna rewolucja... a ludzie walczący o wolność będą odizolowani od świata, będą dla Francuzów, Niemców lub Amerykanów taką samą medialną nowinką, jaką dla nas była Hiszpania lub Grecja.

5. Doprowadzić do zamieszek na ulicach:
Uważam, że gdy już przyjdzie czas, media strasznie nadmuchają kwestię rewolucji. Ludziom "puszczą styki" i zaczną się zamieszki. Walka o szczytne ideały raczej zejdzie na drugi plan, albowiem umasowienie się "rewolucji" doprowadzi do włączenia się w nią elementu, który na celu ma tylko i wyłącznie rozróby. Na ulicach będzie naprawdę ciężko, będą płonąć auta, będą bici niewinni ludzie. Sytuacja zacznie "wymykać się spod kontroli".

6. Doprowadzić do regularnej wojny na ulicach:
Cała melina z radością wybiega na ulice, bo można kraść, bić i rabować i nikt, nikomu nic nie robi. W kraju panuje kompletny chaos i teraz jest rzecz najważniejsza. Rząd zaczyna upadać, a państwo chwieje się ku upadkowi. Finalnie cała III RP runie w gruzach. Sytuacja oczywiście całkowicie kontrolowana, mająca na celu jedną, ważną sprawę! Jeśli nie ma państwa - nie ma struktur. Jeśli nie ma struktur - nie ma pieniędzy. Jeśli nie ma pieniędzy - nie pensji dla urzędników, nauczycieli, itd. Oni jednak nie są ważni, albowiem jeśli nie ma pensji - nie ma zasiłków (i tu znowu - potrzeba niezaspokajana nie motywuje).

BUM!

W tym momencie, cała melina, która żyła do tej pory na garnuszku Polski, wychodzi na ulicę i r*********a co się tylko da. Są to ludzie głupi, działający instynktownie, nie mający planów na przyszłość i niczego do stracenia. W krótkiej chwili w Polsce zaczynają się dziać dantejskie sceny, niczym w "Mieście ślepców" Jose Saramago (polecam książkę!). Na ulicach mamy regularną wojnę pseudokibiców z pseudokibicami, policją, normalnymi ludźmi. Biją się wszyscy ze wszystkimi. Umierają ludzie. W mediach pokazywane są migawki o kolejnych ofiarach zabitych przez bandytów. Wtedy oczywiście bandyci pokazywani są w złym świetle, a ofiary to normalni ludzie, tacy jak ja czy ty. I wtedy.

7. Wyprowadzić na ulice wojska, rozprawić się z watahą śmieci i przejąć władzę w Polsce:
Z pomocą w takiej sytuacji przychodzi "wielki i wspaniały wódz", który rewelacyjnie radzi sobie z elementem kryminogennym. Ludzie wprost go uwielbiają, już stawiają mu pomniki. OTO W TAK CIĘŻKIEJ DLA POLSKI SYTUACJI PRZYCHODZI DO NAS ZBAWCA! Wszędzie wiwat, wszędzie radość, wszędzie szacunek dla tego człowieka. Nie zdziwiłbym się, gdyby Jaruzelski maczał w tym palce 8). Tym oto pięknym sposobem w Polsce wprowadza się dyktaturę, ale tym razem ludzie z tego powodu się cieszą.

8. Umocnić władzę:
Niedługo po tych zdarzeniach pokazuje się prawdziwa twarz "zbawców"... niestety wtedy jest już za późno. W Polsce znów jest totalitaryzm.



Reasumując:
Jedną z opcji do rozważenia jest sprawa całej tej "lewackości" obecnych rządców świata. Według mnie ma to na celu przygotowanie mas ludzi, uzależnionych od zasiłków, właśnie po to, żeby w momencie krytycznym wyszli na ulice, doprowadzając do rozrób. W takiej sytuacji wystarczy wyprowadzić wojska na ulice, aby przejąć władzę za pozwoleniem i ku radości gawiedzi.



Zapraszam do dyskusji.
  • 15

#2

Templariusz.
  • Postów: 499
  • Tematów: 35
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nie przesadzasz trochę? Bądź co bądź żyjemy w cywilizowanej części świata i takie coś po prostu nie ma prawa się wydarzyć, naprawdę nie wiem co musiało by się wydarzyć aby w naszym państwie zapanowała kompletna anarchia.

taką samą medialną nowinką, jaką dla nas była Hiszpania lub Grecja.


Grecja była tematem numer 1 przez wiele wiele dni, nie siej propagandy.
  • -3



#3

bolekilolek.
  • Postów: 1377
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Muszę powiedzieć, że Twoje "gdybanie" jest bardzo ciekawe i jest szansa na taki scenariusz. Nasz ustrój nie jest taki jak się o nim mówi, być może jest to tylko okres przejściowy po którym ma nastąpić totalitaryzm. Choć z drugiej strony, jeśli wierzyć informacjom, które zaraz podam to dyktatura pod władzą odpowiedniego człowieka nie jest zła. O rządzie światowym nie ma mowy. Owe informacje widziałem już kiedyś na innej stronie, nie mogę sobie przypomnieć, gdzie więc znalazłem coś podobnego na innej stronie, owe informacje wydają mi się całkiem możliwe.

W oficjalnych polskich mediach pułkownika Kadafiego przedstawiano jako krwawego dyktatora, a zdrajców, którzy z nim walczyli jako bojowników. Państwa zachodnie bombardowały ten kraj w swoim interesie, a nie w interesie Libijczyków.
Jak było Libii za rządów Kadafiego? Wystarczy zapoznać się z tekstem poniżej. To Libijczycy stracili bezpowrotnie:
1. Brak rachunków za prąd; elektryczność jest darmowa dla wszystkich obywateli.

2. Brak oprocentowania pożyczek; banki w Libii są państwowe, a zero procentowe pożyczki są prawnie zagwarantowane dla wszystkich.

3. Posiadanie mieszkania jest w Libii uważane za prawo człowieka.

4. Wszyscy nowożeńcy w Libii otrzymują 60000 dinarów (50000 dolarów amerykańskich) rządowego wsparcia na zakup mieszkania.

5. Edukacja i opieka zdrowotna są bezpłatne. Przed rządami Kadafiego tylko 25 % Libijczyków umiało czytać i pisać. Dziś wskaźnik alfabetyzmu wynosi 83%.

6. Jeśli Libijczycy chcą zostać rolnikami ? otrzymują ziemię, budynki gospodarcze, sprzęt, nasiona, żywy inwentarz za darmo.

7. Jeśli Libijczyk nie może znaleźć wsparcia edukacyjnego i medycznego, którego potrzebuje ? rząd funduje mu wyjazd zagraniczny i stypendium w wysokości 2300 dolarów amerykańskich na miesiąc w celu zaakomodowania się i na wynajęcie samochodu.

8. Gdy Libijczyk kupuje samochód to rząd dopłaca mu połowę ceny auta.

9. Cena benzyny w Libii wynosi 14 centów amerykańskich za jeden litr.

10. Libia nie ma zagranicznych długów, a jej rezerwy dochodzące do 150 miliardów dolarów amerykańskich zostały zamrożone.

11. Jeśli Libijczyk absolwent nie może znaleźć zatrudnienia po skończeniu edukacji w wyuczonym zawodzie, to jeśli znajdzie inną pracę, państwo będzie płacić mu średnią pensję w wyuczonej profesji dopóki nie znajdzie pracy w swoim zawodzie.

12. Każda porcja sprzedanej benzyny jest bezpośrednio dotowana na konta bankowe Libijczyków.

13. Becikowe wynosi 5000 dolarów amerykańskich.

14. Czterdzieści bochenków chleba kosztuje w Libii 15 centów amerykańskich.

15. Jedna czwarta Libijczyków posiada uniwersyteckie wykształcenie.

16. Kadafi zorganizował największy na świecie projekt irygacji ? Great Manmade River (Wielka Ludzką Ręką Uczynioną Rzekę) ? w celu zapewnienia dostaw wody pustynnemu krajowi.


http://forum.gazeta....i_Kadafim_.html

Użytkownik WithinTemptation edytował ten post 25.01.2012 - 13:22

  • 1



#4

Krzewiciel.
  • Postów: 312
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Za przyczyną Polaków Scytia przyjęta,
Słaba unia i słaby sojusz się zgodziły,
W kryzysie biedna Scytia podnóżkiem,
Dla polskiego generała i Dyktatora.
Uwaga!
Bardzo ciekawy czterowiersz - otóż dowiadujemy się, że przed III wojną światową Polska będzie
pod władzą Generała Dyktatora, który przejmie władzę (oczywiście nie będzie to Gen. Jaruzelski,
ale widać, że jakimś cudem "historia się kołem toczy") i to On w roku 2020? wprowadzi Ukrainę do
upadającej (Nostradamus przez małe "u" - pisze unia) Unii Europejskiej i upadającego sojuszu
NATO (małe "s")! Z innych tekstów wynika, że ten Generał Dyktator nie będzie przyszłym królem
Polski, nie będzie też miał najlepszego charakteru (korupcja, nepotyzm) - później już w czasie III
wojny zostanie obalony w wyniku buntu w armii polskiej i protestów ludności, głównie katolickiej
sprzeciwiającej się sojuszowi z Islamem i przymusowego wprowadzania tej religii.


W wyniku kryzysu i niezadowolenia,
Dawniej chwalony, a zapomniany generał,
Wśród aplauzu zmęczonego narodu obejmie władzę,
Później Polacy i Kościół będą go przeklinać za: korupcję, podatki i islam.
Uwaga!
Nostradamus co prawda nie pisze, kiedy i jaki generał przed "konfliktem ukraińskim" i III wojną
zdobędzie przy aplauzie Sejmu, Senatu, Kościoła i większości narodu władzę, ale pisze, że ten
wybór później okaże się bardzo nieszczęśliwy i pochopny. Generał będzie krytykowany za wysokie
podatki, sprzyjanie islamowi i korupcję.



Przy końcu drugiej w stajni kościoła wielkie kłótnie,
Przy okrągłym nie dochodzi do porozumienia,
Trzy kierunki, trzy nurty - Pauliści najważniejsi,
O klasztor Maryi bezwstydna i gorsząca awantura,
Generał prowokator na usługach Mahdiego,
Po wizycie i ukrytym przekupstwie w jego zaufaniu!
Uwaga!
Teraz chyba rozumiemy poprzednie podane przeze mnie teksty Nostradamusa.
Jakiś emerytowany, zasłużony generał w dobie kryzysu w drugiej dekadzie XXI wieku, gdzieś na
2-3 lata przed III wojną obejmuje w Polsce władzę przy poparciu większości polityków, narodu i
wojska. Po wizycie oficjalnej w Wielkim Talibanie zaprzyjaźnił się z Mahdim, dlatego też
najprawdopodobniej prowokował intrygi w polskim kościele, aby go osłabić i podzielić, co
pomogłoby mu wprowadzić islam - do czego namawiał go Mahdi. Nie było to trudne, bo w
podanym już wcześniej tekście Nostradamus pisał o tym, że polski kościół będzie myślał tylko o
przepychu i mamonie, a zamiast ewangelizacją będzie zajmował się polityką. Spowoduje to
apostazję (odchodzenie od kościoła jako instytucji - nie od wiary) i ogromne niezadowolenie w
całym polskim społeczeństwie. Po wysłaniu wojsk polskich na Ukrainę, Generał ten zdobędzie na
razie jeszcze większą popularność, a zarazem władzę i szacunek, co pozwoli mu realizować jego
przewrotne, sprzyjające Wielkiemu Talibanowi cele. Nic więc dziwnego, że ten generał po wybuchu
III wojny światowej będzie się cieszył poparciem Mahdiego i chętnie wkroczy (zresztą na
zaproszenie rządów państw wschodnioeuropejskich przestraszonych atakiem Chin i Japonii na
Rosję) na już całą Ukrainę, Białoruś i kraje nadbałtyckie w celu zabezpieczenia ich granic. Teraz też
wiadomo, dlaczego Mahdi poprze w konflikcie polsko-niemieckim polskiego Generała Dyktatora i
wymusi na Niemcach zaprzestanie agresji przeciwko naszemu krajowi.
Niektórzy tu zapytają się mnie zapewne, jak to możliwe, że znajdą się tacy Polacy, którzy będą
współpracować z Wielkim Talibanem i islamem? A czy nie znaleźli się tacy, co współpracowali z
ZSRR i komunizmem? Obecnie niektórzy historycy mówią, cyt.: "Polacy to jedyny naród w
Europie, który nie współpracował z Hitlerem", ale to nie jest prawda - konfidentów i zdrajców było
i u nas dużo, jak w każdym narodzie i kraju, po prostu HITLER NIE CHCIAŁ TAKIEJ
WSPÓŁPRACY - jej sobie nie życzył!!! Polacy mieli być niewolnikami!!! - nie było takich
propozycji jak dla: Francuzów, Holendrów, czy Norwegów - w tych krajach nie było łapanek na
ulicach i rozstrzeliwań pod murem. Okupacja hitlerowska w Europie Zachodniej miała inny
charakter - bardziej "cywilizowany".
Z tekstów Nostradamusa wynika, że Polska pomimo swojego katolicyzmu nie będzie tak
bezwzględnie traktowana przez Wielki Taliban i Mahdiego, jak kraje "starej Europy Zachodniej", i
to chyba dla nas będzie szczęśliwym zrządzeniem losu!!!

*45
W tytule dotyczącym Polski wyraźnie zaznaczyłem, że opisuję zdarzenia do roku 2023? Traktat o
sojuszu z Wielkim Talibanem ma być podpisany najprawdopodobniej w jakimś mieście na Górnym
Śląsku w roku 2025? (dopiero ten traktat będzie nakazywał wprowadzenie przez Polskę Islamu!), to
jest po Wielkiej Katastrofie Kosmicznej i wznowieniu inwazji Talibanu (II inwazja na Europę). Na
razie Generał Dyktator po spotkaniu, wizycie w Talibanie, prowadzi politykę intryg i rozbijania
kościoła rzymskokatolickiego, aby przygotować grunt do wprowadzenia w Polsce islamu. Tak ja
rozumiem przesłanie Nostradamusa.
Jeszcze raz proszę o czytanie komplementarne, a nie jednostkowe. Przy czytaniu potrzebna jest
odpowiednia analiza wydarzeń związana z kalendarium poszczególnych procesów politycznych i
militarnych umiejscowionych w czasie.
*45
Pamiętajcie jedno: Ja tłumacząc teksty Nostradamusa również je interpretuję, ale nie chcę na siłę
być jednoznaczny skoro nie mam pewności! Oczekuję właśnie Waszych interpretacji, np. czy
myślicie podobnie jak Ja? O bohaterach przyszłych wydarzeń mówię najwyżej, że np. nie mogą to
być konkretnie te znane nam aktualnie osoby. Nostradamus pisze, że w Rosji będzie dwóch
młodych walczyć o władzę. Muszę powiedzieć, że ci młodzi też mi się kojarzą z Miedwiediewem i
Putinem, tak jak Panu i zapewne innym. Ale Nostradamus nie podał ich nazwisk i nie wiem na
100% czy to o nich chodzi, czy może jednego z tych młodych zastąpi jeszcze inny itd. Myślę, że już
nie długo to się okaże! Poczekajmy więc cierpliwie, wtedy na pewno się dowiemy czy są to oni. Ja
na razie myślę, że chyba chodzi właśnie o nich dwóch. Ale pewien jeszcze nie jestem!
*
Pisałem już, że Nostradamus o Polsce nie napisał zbyt wiele. Myślę, że nie tylko dlatego, że był
Francuzem (pochodzenia żydowskiego), ale również dlatego, że prócz kilku epizodów wojennych,
właściwie na terenie naszego kraju działań wojennych III wojny światowej prawie nie będzie.
Nostradamus napisał wyraźnie, że Polska zostanie oszczędzona ze względu na:
- znaczne oddalenie od basenu Morza Śródziemnego, gdzie będzie miał miejsce główny teatr
działań wojennych.
- Polska nie będzie zbyt bogata i traktowana poważnie jako przeciwnik, żeby wzbudzać szczególne
zainteresowanie Wielkiego Talibanu, a także jej północne i wschodnie położenie nie będzie miało
dla Talibanu jakiegoś strategicznego znaczenia, szczególnie po rozgromieniu przez Chiny i Japonię
Rosji.
- i wreszcie w Polsce nie będzie licznej (w porównaniu do państw Zachodniej tzw. "starej Europy")
diaspory muzułmańskiej, którą można by było wykorzystać! - chociaż nie był to główny powód.
- poza tym M. Nostradamus sugeruje, że Polska stanowiła coś w rodzaju buforu między Chinami, a
Talibanem. Wydaje się, że oba państwa rozwiązanie sprawy "polskiej" pozostawiły sobie na
PÓŹNIEJ!
Między najsilniejszymi antyzachodnimi i antychrześcijańskimi sojusznikami: Chinami i Wielkim
Talibanem też dochodziło do różnych kłótni, nieporozumień i rywalizacji, a także robienia sobie na
złość, np. Wielki Taliban nie przystąpił z całą siłą do wojny z Rosją, a w ogóle do wojny Chin z
USA - o tym pisał Nostradamus.
Zapewniam, że wszystkie teksty Nostradamusa (znane mi), a dotyczące tematyki tej strony, prócz
tych, które już wymieniłem, zostaną przedstawione. Nadmieniam, że istnieją też inne
przepowiednie i proroctwa dotyczące Polski, i jest ich więcej niż tych, które napisał Nostradamus,
ale te przytoczę po zakończeniu tematu III wojny, które opieram głównie na tekstach
Nostradamusa.



Ciąg dalszy - Polska w latach 2021?-2030?
Cd. sytuacji sprzed 2021 roku?
)
Półnagi ubrany w szaty mnicha,
Wysłannikiem trzeciego Antychrysta,
Za jego prośbą i przyczyną,
Żołdactwo Generała splugawi klasztor i święty obraz!
)
Wielka Arka z Krakowa,
Przyczyną odnowy swojego narodu!
Zakonnik z pokrętną duszą,
Rozerwie jedność osieroconego Kościoła!
)
W sześćsetnym liturgii nowy Generał u szczytu władzy,
Śródmorze w ogniu a nad jego krajem jednak czyste niebo!
W sześćset pierwszym za przyzwoleniem i za wielką prośbą,
Władców Talibanu i wschodnich republik jego pancerne hufce,
Wkraczają na stare ziemie Wielkich Jagiellonów,
W Polsce radość, na Rusi niepokój, w Germanii smutek i obawa!
)
Za sprawą sprzedajnego kanclerza,
Niedźwiedź przeciągnie podwodne linie,
Brzydka władczyni nie zmieni decyzji,
Wielka klapa i Wielka strata pogrąży chciwą Germanię!
)
Młode niedźwiedzie się przeliczą,
Ich skrzydlate linie doprowadzą kraj i lichwiarzy,
Do wielkich nadużyć, krachu i ruiny,
Zamiary doprowadzą do buntu i nowego oszustwa.
)
Na dwa przed sześćsetnym liturgii,
Wschodnia armia Niedźwiedzia wznieci bunt,
Łysy Dowódca będzie groził płomiennym grzybem,
Doprowadzi to do wielkiego zamieszania i strachu u wszystkich!
)
Walki młodych ze sobą i z łysym,
Doprowadzą Wielką Ruś na skraj upadku,
Morze rozlanej krwi i stosy walących trupów,
Ranny niedźwiedź smacznym jadłem dla wrogów!
*
Przeczytałem wszystkie wpisy z uwagą i doszedłem do następujących wniosków:
Po pierwsze powiem to, co niektórzy chcą mi powiedzieć, a z jakichś przyczyn nie chcą tego
powiedzieć wprost, tzn. że jestem w/g nich psychopatą, krętaczem, może oszustem itd. Tylko, że
pytam się tych osób w jakim celu miałbym to robić?
- pieniędzy za swój wysiłek i stracony czas, żeby pisać na założonej przez siebie stronie nie
dostanę. Natomiast mogę się narazić na przykre, a czasami brzydkie słowa. Akurat ja całą, a nie
cząstkową i czasami przekłamaną twórczość M. Nostradamusa dobrze znam, nie jest to dla mnie
jakaś nowość.
- sławy (pisząc tu) też nie zdobędę, bo nie piszę pod swoim prawdziwym nazwiskiem.
Pozostaje więc to pierwsze stwierdzenie, a mianowicie, że Arteuza (Centurion) to psychopata.
Pozostaje mi więc jedno udowodnić, że nim nie jestem!
W związku z tym, że na samym początku napisałem uczciwie, że chodzi mi o Waszą pomoc w
napisaniu książki, zatytułowanej "Kiedy wybuchnie III Wojna Światowa?", która oparta będzie
głównie (ale nie tylko) na twórczości Wielkiego Jasnowidza Wszechczasów M. Nostradamusa,
postanawiam: ŻE NIE BĘDĘ WIĘCEJ TRACIŁ CZASU na opisywanie przebiegu III Wojny
Światowej, którego nie mam za wiele, bo ją w sposób komplementarnie opracowany znajdziecie w
mojej książce. Tematem tej strony nie jest zresztą dokładny opis przebiegu III wojny światowej, a to
czy ona wybuchnie w XXI wieku czy nie i jaki będzie miała przebieg.
Religie, proroctwa, przepowiednie TO KWESTIA WIARY, A NIE KWESTIA WIEDZY! A do
wiary nie jest łatwo kogoś przekonać, także do przepowiedni czy proroctw. Nie jest to więc strona
dla tych osób, które nie mają zaufania (wiary) do piszących o jasnowidzach i do samych
jasnowidzów! Pisałem, że M. Nostradamusa uważano (i niestety niektóre środowiska dalej
uważają) za człowieka nie bardzo zdrowego na umyśle. Ludzie piszący o tych sprawach też - i to
dzisiaj - nie uważani są za całkowicie umysłowo zdrowych. Kiedy dzisiaj rano pokazałem tę stronę
swojemu przyjacielowi, powiedział mi: "Po co ci to?" - tracisz czas na ewentualne przekonywanie
nielicznych osób. Lepiej zostaw to i poświęć się pracy nad swoją książką. Otóż KSIĄŻKA MA TĘ
PRZEWAGĘ NAD INTERNETEM, ŻE KUPUJE JĄ TEN KTO JEST NIĄ ZAINTERESOWANY,
INNI ODRZUCAJĄ JĄ NA BOK!!! Zaznaczam, że na nikogo się nie gniewam, nikogo się nie boję
itd.!!!
Już przedtem zrezygnowałem z oznaczeń numerycznych (które są różne) twórczości M.
Nostradamusa. Zapewne część z Was jest w posiadaniu niektórych tekstów, głównie Centurii
Nostradamusa, ale podejrzewam, że nie więcej jak do stu czterowierszy czy sześciowierszy tych
najbardziej znanych z różnych polskich wydań książkowych i to według mnie najlepszych. W
Prognostykach i Almanachu oraz Centuriach (różnych wydań - bez listów i innych) jest prawie
10.000 tekstów - czterowierszy i sześciowierszy łącznie! Obecnie niektórzy poszukiwacze i badacze
tekstów Nostradamusa twierdzą, że jest ich prawie 13.000!!! Tych całkowicie potwierdzonych, że
ich autorem jest sam M. Nostradamus jest ponad 6900! i liczba ta co rok się powiększa, choć wiele
tekstów, które wcześniej uznano, że autorem ich był Nostradamus jednak odrzucono. Najwięcej
fałszerstw jego twórczości było jednak w XVIII i XIX wieku.
SZCZERZE MÓWIĄC NAJBARDZIEJ MNIE DENERWUJĄ OSOBY, KTÓRE SĄ
CHOROBLIWIE PODEJRZLIWI LUB CI, KTÓRZY NIBY WSZYSTKO WIEDZĄ I SĄ NIBY
NAJMĄDRZEJSI. Z takimi jest trudno i dojść do porozumienia i żyć! Niedowiarkom, chociaż i tak
nie uwierzą to powiem, że M. Nostradamus napisał i o kablach telefonicznych przerzuconych przez
oceany, i o telewizji, radiu, telegrafie, kolei, metrze i o innych wynalazkach, które dla Was w tej
chwili są bajką, tak jak dla osób żyjących 100 lat temu telewizja czy internet. Napisał On nie tylko
o Kanclerz Merkel, ale napisał też o Kholu, Adenauerze, Prezydentach: USA, Francji, o
Chruszczowie, Breżniewie, też o niektórych polskich przywódcach itd. itp. To On M. Nostradamus
- niedowiarkowie - napisał, że Prezydent Kennedy zostanie zastrzelony, a oskarżony zostanie kto
inny - niewinny, i że strzał zostanie oddany zza krzaka. Powiem tak - chcecie to wierzcie, chcecie to
nie wierzcie, ale Nostradamus napisał i o gazociągach, których budowa będzie wielką klapą
finansową i o księdzu Rydzyku, który odegra jeszcze dużą rolę - niestety negatywną. Piszę to o
księdzu Rydzyku z ciężkim sercem, bo jestem katolikiem. Traktat o wprowadzeniu Islamu w Polsce
będzie podpisany i będzie on w brutalny sposób wprowadzany. Na koniec chcę, żebyście wiedzieli,
że tajemnicze "44" z Dziadów A. Mickiewicza o polskim papieżu pochodzi z czterowiersza M.
Nostradamusa. Polscy romantyczni poeci (wieszcze): A. Mickiewicz, J. Słowacki i Z. Krasiński
pisząc o przyszłym polskim papieżu, posiłkowali się niczym innym, a twórczością M.
Nostradamusa. Nie tylko zresztą Oni i kiedyś i teraz!
Wiele rzeczy, które Wam przekazałem niedługo się najprawdopodobniej sprawdzi ...lub nie?!
Przekonacie się sami i TO CHYBA PRĘDZEJ NIŻ WAM SIĘ WYDAJE!!! Właściwie jestem tego
pewien! Myślę, że wtedy przypomnicie sobie o tekstach M. Nostradamusa, które Wam ZA
DARMO w dobrej wierze na tej internetowej stronie przekazałem!
III Wojna światowa ma trwać 27 lat - od obecnej chwili (2010 rok) do jej końca mają przebiegać
n/w procesy lub etapy:
- dekada SUPERTERRORYZMU (poprzedzająca okres wojny).
- epoka SUPERTOTALITARYZMU (poprzedzająca wojnę, a także mająca miejsce w czasie wojny
i po niej).
- okres MONARCHII ABSOLUTNYCH (w czasie wojny i po III wojnie).
Wojny regionalne sprzed III wojny światowej:
- wojna w Afganistanie i Pakistanie (już trwają).
- powstawanie WIELKIEGO TALIBANU i wojna z Iranem.
- wojna Rosji z Ukrainą.
- wojna i zajęcie przez Taliban byłych muzułmańskich republik radzieckich, Iraku i innych państw
arabskich, tzw. Bliskiego Wschodu.
Rewolucje, wojny domowe i bunty sprzed wybuchu III wojny:
- II Wojna Domowa w USA, powstanie partii Obywatelskiej i powstanie konkurencyjnego rządu
rebeliantów w Chicago (przed wojną i w czasie trwania III wojny).
- bunt armii rosyjskiej na Syberii i Dalekim Wschodzie, Wielkie Oszustwo i Wielki rozlew krwi,
doprowadzenie do generalnego osłabienia Rosji (sprzed wojny).
- rewolucje muzułmańskie i lewackie w krajach europejskich położonych nad Morzem
Śródziemnym.
Wydarzenia mające miejsce (oprócz niektórych w/w ) w czasie trwania III wojny światowej.
Niektóre te ważniejsze:
- Inwazja Wielkiego Talibanu na Północną Afrykę, Izrael i Europę.
- Inwazja Chin i Japonii na Rosję.
- I Wielka Katastrofa Kosmiczna (uderzenie meteoru lub odłamka komety w Płn. Atlantyk).
- Inwazja Chin na Indie i Indii w odwecie na Wielki Taliban.
- Wojna o Australię i wyspy Pacyfiku.
- Wojny w Ameryce Południowe i Afryce.
- Wojna Chin i Japonii z USA, Kanadą i Meksykiem.
- 9-dniowa wojna Niemiec z Polską.
- Wielka Bitwa pod ULM (w Bawarii) - wyzwalanie Europy.
- Wojna domowa we Francji pomiędzy Henrykiem Szczęśliwym i Herkulesem.
- Najpierw Wielka Islamizacja, później Wielka Chrystianizacja.
- Restytucje: królestwa Francji, Polski, innych państw i tzw. Świętego Cesarstwa Rzymskiego
Narodu Niemieckiego.
- Trzy Dni Ciemności (II Wielka Katastrofa Kosmiczna - zamiana biegunów magnetycznych Ziemi
i odchylenie się o około 800 km biegunów geograficznych).
- likwidacja morskiego i oceanicznego piractwa, w tym na Morzu Śródziemnym, bardzo dokładnie
opisanego przez Nostradamusa.
Wymieniłem tylko te niektóre ważne wydarzenia.
Postaram się w miarę wolnego czasu na te najciekawsze odpowiedzieć. Możecie też zadawać
pytania dotyczące Biblii i innych Pism Świętych oraz innych niż chrześcijańskie religie, ksiąg
Sybilińskich - było ich wiele itd.
Dalszy przebieg III wojny światowej znajdziecie... przypuszczam, że gdzieś po roku lub półtora w
mojej książce.



Kontynuuję pobieżny opis:
W tym samym czasie, kiedy we Francji trwają okrutne walki, cyt.: "Nieprzydatne płomienne grzyby
zostały przez obu schowane do koszyka", Czarny Turban Mahdiego po zajęciu Słowacji i Czech
stanął na południowych granicach Polski!!!
Gdzieś na Śląsku w roku 2027?, możliwe, że w Częstochowie (oby nie!) polski Generał Dyktator
spotyka się z Mahdim i jego delegacją, która przyjeżdża na jego zaproszenie, gdzie zostaje
podpisany (najprawdopodobniej 6-cio punktowy) traktat o "przyjaźni i wzajemnym współdziałaniu
obu stron". Generał Dyktator i Mahdi podpisują osobiście ten traktat. Jeden z jego punktów ma
mówić "O ISLAMIZACJI POLSKI!!! - po ponad 2000 okresie CHRYSTIANIZACJI POLSKI".
Generał wyraźnie propaguje, że buduje nową, tym razem MUZUŁMAŃSKĄ POLSKĘ, tak jak
Mieszko I budował Polskę chrześcijańską. Równocześnie katolicki kult Matki Boskiej
Częstochowskiej ma być zamieniony na islamski kult Matki "Jezusa Muzułmańskiego", który jest
opisany w Koranie. Propaganda Generała Dyrektora działa na rzecz Islamu. Podległe mu służby i
nowo tworzone jednostki, którymi dowodzą oddani przez Mahdiego za dowódców żołdacy
Mahdiego wprowadzają tzw. "WIELKI TERROR". Muzułmańskie służby wywiadowcze przysłane
przez Mahdiego działają szybko i sprawnie. Prześladowany jest już całkowicie rozbity kościół
rzymskokatolicki i inne kościoły chrześcijańskie. Biskupi, księża i zakonnicy są zabijani i
prześladowani. Wszędzie ze wszystkich kościołów i klasztorów straże muzułmańskie dowodzone
przez Mahdystów obalają krzyże i zamieniają te świątynie w meczety lub magazyny. Mimo to na
terytorium Polski nie wkraczają oddziały Czarnego Turbanu i nie dokonują ogromnych zniszczeń,
oraz masowych rzezi i uprowadzeń ludności w niewolę.
Polska po III wojnie światowej, tak jak Rumunia (która tak jak Polska poddała się bez walki), staje
się (obok Rumuni) najbardziej zaludnionym państwem w Europie, również w liczbie ludności na
km2. Natomiast cała Europa staje się dosłownie pustynią ludnościową, szczególnie Francja i
Niemcy. Francja (nie licząc Bułgarii, której naród zostanie całkowicie wybity w pień) będzie
najbardziej zniszczona i wyludniona. Niemcy, gdzie po klęsce ich Cesarza wybuchnie rewolucja,
będą się przez około 3 lat wyrzynać nawzajem i cyt.: "bez opamiętania!"
Przed tym jednak w roku 2025?, na kilkanaście dni przed II inwazją Turbanów Mahdiego na
Europę (czyli na Francję i Niemcy), Cesarz Niemiecko-Rzymski napadnie na Polskę Generała
Dyktatora nie wiedząc o tym, że ten cieszy się poprzez swoją politykę prześladowania chrześcijan,
poparciem Wielkiego Talibanu. Niemcy wysadzą desanty na wybrzeżu bałtyckim m.in. w
Kołobrzegu, który zostanie z morza zbombardowany. Miasto to zostanie powtórnie zniszczone, tak
jak w II wojnie światowej. Przejście przez Odrę się nie uda, bo Polacy użyją nowe bronie uzyskane
od Talibanu, a nieznane Niemcom. Nostradamus pisze, cyt.: "że Generał Dyktator stanie się
jednocześnie przekleństwem i zarazem wybawcą Polski" - będzie się zachowywał jak moneta - "raz
pokaże rewers raz awers". Niemcy zostaną zaskoczeni, że po 5 dniach Berlin zostanie przez
Polaków zbombardowany, a bombardowanie miast polskich się nie powiedzie. Po dniach walk i
miernych sukcesach w wojnie z Polską, Niemcy na żądanie Mahdiego ogłoszą znowu jednostronny
rozejm w wojnie z Polakami i się wycofają.
Będzie to jedyne, to jest pierwsze i zarazem ostatnie bezpośrednie zagrożenie Polski w
wydarzeniach związanych z przebiegiem III wojny światowej.
W jakieś trzy tygodnie po wycofaniu się Niemiec z wojny z Polską, Wielki Taliban, to jest jego
Czarny Turban okrąży Polskę od zachodu i z Czech wyruszy na podbój mniej więcej byłego
terytorium NRD. Będą się tam odbywały straszne rzezie. Do Polski będą masowo uciekać Niemcy.
Berlin będzie przez pięć tygodni dzień w dzień i przez całe noce (bez jakichkolwiek przerw)
bombardowany w okrążeniu przez różne typy rakiet. Na koniec przy użyciu tzw. "broni unoszącej"
- chyba antygrawitacyjnej - na rozkaz Mahdiego całkowicie zrównany z ziemią. Ma to być zemsta
muzułmanów za zabicie wielu terrorystów, którzy w Berlinie mają przeprowadzić w okresie tzw.
superterroryzmu - wielki zamach terrorystyczny. Berlin tak jak czeska Praga i inne wielkie miasta
po III wojnie nie będzie już odbudowany.
Wynika z tego, że przed podpisaniem traktatu z Talibanem Polska od południa i zachodu była
okrążona przez jego wojska. Po zdobyciu do końca roku 2027? wschodniej części Niemiec i sporej
części Austrii wraz z Wiedniem ("Na Praterze będzie rosła trawa") - miasto to tak jak wiele innych
zniknie z map Europy na zawsze! Wielki Taliban, a konkretnie Czarny Turban będzie musiał się
nagle zatrzymać! Otóż w pozostałej jeszcze wolnej części Niemiec wybuchnie krwawa i bezlitosna
wojna domowa. Święte Cesarstwo Rzymskie Narodu Niemieckiego zostanie obalone. Cesarz
zostanie zamordowany (już dawno stolica z Berlina zostanie przeniesiona do Monachium), a
antypapież zostanie wydany Mahdiemu. Przed tym będzie zmuszony przez niego do uczestnictwa w
Koszycach w mszy satanistycznej, ale o tym później będzie inny opis. Mahdi popierał satanistów w
walce z chrześcijanami i będzie to jedyna niemuzułmańska grupa wyznawców ciesząca się jego
względami. Później na oczach Mahdiego antypapież Cesarza Niemieckiego (po satanistycznej
mszy) zostanie przez satanistów na oczach muzułmanów ukrzyżowany na odwróconym krzyżu -
głową do ziemi, a następnie podpalony.



USA i Wielka Brytania, a także Francja Herkulesa i Henryka V Szczęśliwego podpiszą sojusz, do
którego przystąpi - UWAGA! - i POLSKA. Kiedy Wojska Talibanu będą lądować na brzegach
Skandynawii, a Chiny napadną na Indie, a Indie w odwecie wkroczą na ziemie ich sojusznika -
Talibanu, to w POLSCE wybuchnie WIELKI BUNT WOJSKA I LUDNOŚCI przeciwko
Generałowi Dyktatorowi. Wielką rolę odegra przyszły król Polski i PIĘCIORGA NARODÓW
ŚRODKOWEJ I WSCHODNIEJ EUROPY. Polska wypowie natychmiast traktaty z Wielkim
Talibanem i Chinami. Przyszły król Polski wyśle desanty na pomoc Skandynawom. Polska,
Rumunia i Skandynawia przyłączą się do NOWEGO SOJUSZU amerykańsko-brytyjskofrancuskiego.
NASTĄPI WIELKI PRZEŁOM W WOJNIE!!! Kłopoty i cierpienia się jednak nie
skończą szybko, a zaczną się nowe.



J
a na temat, kto kim jest się nie wypowiadam, bo po prostu nie wiem. Pozostawiam to do osądzenia
czytelnikom tej strony. Nie chcę nic narzucać!!! Nie wiem, czy Jednooki Omar jest tym Mahdim, o
którym pisze Nostradamus, czy będzie nim kto inny. Nostradamus pisze np. też, jak już podawałem,
o dwóch bliźniakach i Bastranie (przetłumaczyłem Bastrana na Kaszuba, bo jak pisałem
Bastranowie to germańskie plemię należące do Wandalów, które we wczesnym średniowieczu
zamieszkiwało tereny obecnych Kaszub). Choć wszystko na to wskazuje, że te osoby to obecni
polscy politycy, nie chcę tu doprowadzać do sprzeczek politycznych i na ten temat się wypowiadać.
Jeżeli Nostradamus wzmiankował o obecnych politykach polskich to znaczy, że mają do odegrania
ważną rolę dla dalszych dziejów Polski. Z tekstów M. Nostradamusa wynika, że sprawowane rządy
doprowadzą do takich podziałów w społeczeństwie, że odbije się to bardzo negatywnie na
przyszłości kraju. Rządy będą tak sprawowane, że nie będzie wiadomo, cyt.: "co jest prawdą, a co
jest kłamstwem", że nie będzie wiadomo, cyt.: "kto mówi prawdę, a kto kłamie". Kościół zacznie
się dzielić wskutek braku, cyt.: "przywództwa Arki i działalności pazernego i gadatliwego
zakonnika". Te teksty podałem, bo są bardzo, to jest w obecnych czasach intrygujące! Z tych
nielicznych tekstów M. Nostradamusa na temat Polski wynika, że właśnie te podziały i awantury
doprowadzą w przyszłości do kryzysu polityczno-gospodarczego i wprowadzenia najpierw tzw.
"ukrytej", a później jawnej dyktatury jakiegoś dowódcy - generała. Awantury i podziały w kościele
polskim mają doprowadzić do masowej apostazji, czyli oficjalnego "pisemnego" odchodzenia ludzi
od wiary rzymskokatolickiej w Polsce. Ten Generał Dyktator ma popierać apostazję, w końcu
zerwać konkordat z Watykanem, zwalczać kościoły chrześcijańskie i popierać islam oraz poglądy
lewicowe. Co najgorsze, wskutek zręcznych rządów, generał ten ma się cieszyć dużym poparciem
społeczeństwa polskiego. Czy tak będzie? - zobaczymy!



Istnieje jeszcze tylko jeden tekst, który w/g mnie może dotyczyć obecnych lub przyszłych czasów,
to jest tych z przed III wojny światowej.
Oto on:
)
Spiski i intrygi dawnych bohaterów,
Przyczyną zamętu i niepewności,
Nad Wisłą dojdzie do wielkich zmian,
I podniesiony sztandar wolności upadnie,
Władzę zdobędzie ten, któremu zawierzyli,
Okaże się sprytniejszym niż jego poprzednik.
Najprawdopodobniej chodzi tutaj o przyszłego Generała Dyktatora, który w wyniku popartego
przez umęczony naród przewrotu, cyt.: "wskutek spisków i intryg", obejmie w Polsce władzę.
Ostatni wiersz mówi najprawdopodobniej o tym, że okaże się on (ten przyszły generał dyktator)
sprytniejszy od... Generała Jaruzelskiego, o którym chyba jest n/w tekst:
)
W końcu ósmej słaby generał odda władzę związkowi,
Będą mu to mieli za złe jego zwolennicy,
Od nieprzyjaciół nie zazna spokoju i litości,
Drugi, który po nim przyjdzie później zrobi z niego bohatera,
Ci którzy myśleli, że na zawsze zwyciężyli,
Zobaczą jak się pomylili, doprowadzając Polaków do wielkiej złości!
(najprawdopodobniej chodzi o ósmą dekadę XX wieku)
Ten tekst w stosunku do Polski, ale też inne teksty M. Nostradamusa w stosunku do innych rządów
państw (np. Francji, Rosji, USA itd.) mówią wyraźnie, że wszyscy rządzący muszą swoje rządy
sprawować roztropnie z wielką powagą i liczyć się z wolą swoich narodów. Nostradamus pisze
wyraźnie, że ciągłe SPISKI, intrygi, pomówienia itd. męczą społeczeństwa i przyczyniają się do
zachowań, które całkowicie zmieniają ustroje i bieg historii poszczególnych krajów!!!



5. Niektórzy stawiają zarzuty (np. tak zwany "Donek"), że M. Nostradamus pisze o obecnym
premierze D. Tusku. Ale ja nie wiem czy Bastran-Kaszub wymieniany przez M. Nostradamusa jest
obecnym premierem Polski, tak jak nie wiem czy bracia Kaczyńscy to tych dwóch, czyli bliźniaków
- czy to są właśnie oni! Z osądami radzę poczekać - CI POLITYCY (TUSK I KACZYŃSCY) SĄ
POLITYKAMI JESZCZE AKTYWNYMI I MOŻLIWE, ŻE ODEGRAJĄ JAKĄŚ WIELKĄ
ROLĘ SKORO WSPOMINA O NICH (MOŻE TO ONI?) M. Nostradamus.
Jeden z moich znajomych twierdzi, że w wyniku ich polityki (ciągłej "wojny" - "podzielili naród", o
czym pisze Nostradamus) może dojść do zamachu stanu w Polsce i dojściu do władzy nowego
generała-dyktatora. Także chwilę cierpliwości z jakimikolwiek osądami co do OBECNYCH
polityków w kraju i na świecie. Czasy są bowiem bardzo ciekawe, ale zarazem i bardzo niepewne
co do przyszłości!!!



Tutaj są wszystkie wzmianki, które udało mi się znaleźć na temat polskiego generała-dyktatora.
  • 0

#5

Smiler.
  • Postów: 148
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@Templariusz: Tak jak pisałem - jest to tylko "gdybanie". Nie uważam, że "tak się stanie i już". Nie mam zamiaru biegać po tym forum i zasypywać userów swoją - jedynie słuszną - interpretacją rzeczywistości :). Ot, po prostu zwrócenie uwagi na pewną właściwość świata. Bądź co bądź - gdyby w Polsce zaczęły się zamieszki to teraz wyglądałoby to znacznie inaczej niż w PRL. Teraz masz idiotów-pseudokibiców, którzy są zorganizowani wokół swoich klubów. To zwierzęta, które mogłyby tu zrobić naprawdę masę chaosu.

"Hiszpania medialną nowinką" to określenie użyte przeze mnie nie ze względu na ważność tematu i czas antenowy, ale stosunek do problemu. Może sprecyzuję to w ten sposób: pokazywali, mówili i co? I nic. Dla przeciętnego Kowalskiego - kolejny news, który przyczyni się do tego, że wespół ze swoim kręgiem znajomych będzie miał o czym rozmawiać w temacie "jak to na świecie nie jest źle".

@WithinTemptation: Tego zwrotu mi zabrakło - "okres przejściowy po którym ma nastąpić totalitaryzm". Dzięki ;).

@Krzewiciel: MASA dobrej roboty. Dzięki serdeczne ;)!

Użytkownik thus edytował ten post 25.01.2012 - 14:59

  • 0

#6

frosti.
  • Postów: 654
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

No nie wiem wydaje mi się że do robienia takich rewolucji na ulicach to potrzeba ludzi w wieku 16-30 lat. A wszyscy w Polsce w wieku 16-30 z jakąkolwiek inicjatywą wyjeżdżają za granice, a w kraju zostają tylko 16-30 latkowie bez inicjatywy, niezdolne do rewolucji.

Są jeszcze co prawda 'kibole' i różne odmiany wszechpolaków ale to pewnie by się rozpierzchło już po pierwszych kilku policyjnych gumowych kulach.
  • -1

#7

Mischakel.

    Ataman

  • Postów: 762
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Frosti, kompletnie nie rozumiem, skąd u Ciebie pogląd, że wszyscy młodzi ludzie z inicjatywą wyjechali z Polski. Patrząc z perspektywy dobra ojczyzny - to właśnie ci emigranci porzucili wszelkie ideały "idąc na łatwiznę" i wyjeżdżając z kraju.
Choć patrząc trzeźwo - mało jest argumentów za pozostaniem w Polsce w dzisiejszych czasach.
A ludzie bez inicjatywy? Teraz ci ludzie rozpoczęli największy jak dotąd w Polsce protest internetowy. Wyszli też na ulice. Trochę więcej wiary w nich.
  • 3

#8

Po_prostu.
  • Postów: 264
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Eee.. co do tego, co napisał WT- to jak to możliwe, by państwo w ogóle mogło funkcjonować ekonomicznie? No weźmy to na logikę, choćby najbogatsze państwo nie poradziłoby sobie z takimi kosztami, nawet kraina mlekiem i... ropą płynąca, czyż nie? :hm:
  • 0

#9

xaliemorph.
  • Postów: 7
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ACTA to IMHO co innego. To wprost mówiąc badanie rynku. Sprawdzanie na ile mogą sobie pozwolić. Czy wy nie macie refleksji dot. ACTA iż wszelkie ustawy tego typu (ACTA, SOPA, PIPA, TPP) są bardzo bliskie teoriom o NWO? Przecież to co się dzieje na naszych oczach to tak naprawdę kamień milowy historii. To agregacja ustawodawstwa do światowego jednego ustroju prawnego. Ba, i jak widać wcale nie trzeba do tego jednego światowego rządu. Prędzej czy później sam się taki pararząd wytworzy jak wyprodukują wiele takich międzynarodowych porozumień na wielu różnych płaszczyznach, nie tylko praw autorskich. A wtedy? Dla koordynacji stworzy się jakąś radę etc. umożliwiającą płynniejszą koordynację działań zapisanych w międzynarodowych porozumieniach. Ewolucja tego tworu będzie jednoznaczna.

IMVHO to jest właśnie ta nowa biblijna Bestia, to jest ta reinkarnacja upadłej Ligi Narodów czy prawie upadłego dzisiejszego ONZ wg. Świadków Jechowy. Mimo że nie zgadzam się z tezami ŚJ służę się podparciem by uwypuklić że wiele grup czerpiących natchnienie z apokaliptycznych przepowiedni szuka personifikacji owej mitycznej "bestii". A jej jeszcze nie ma, fałszywi prorocy to Ci którzy mówią że nam nic nie grozi, a bestia się wyłoni gdy już będzie za późno. Wniosek? Czeka nas jeszcze dużo niespodzianek, do owej Apokalipsy tak naprawdę jeszcze daleko ale z pewnością żyjemy w ciekawych czasach, tyle że przed nami tzw. "ciemne wieki". Dopiero upadek całej piramidy chciwości da nam ukojenie. Ale do tego jeszcze daleko, nawet kilkadziesiąt lat bo owy twór jeszcze oficjalnie nie powstał. Nie będzie żadnego cudu, armageddonu w 2012. To tylko początek ...

Użytkownik xaliemorph edytował ten post 25.01.2012 - 17:42

  • 2

#10 Gość_aldani

Gość_aldani.
  • Tematów: 0

Napisano

thus !

Jednym słowem - dzięki.

Twoja optyka jest jak najbardziej zasadna. Bardzo podobnie widzę ten temat (podobnie rzecz się z tzw "ruchem oburzonych", ale to inny temat).

Kilka spostrzeżeń ode mnie.
W całym tym zamieszaniu i medialnym chaosie wyłania się jedna prawda - ludzie potrafią się jeszcze jednoczyć wokół jakiegoś celu ("idei" już chyba nie). Tym razem wychodzą na ulice, bo ktoś chce "ograniczać ich wolność w internecie". Obawiają się, że ktoś z kimś w majestacie prawa podpisze coś, co umożliwi komuś innemu śledzenie każdego ich ruchu w sieci, obserwowanie tego co robią, piszą, ściągają na swoje dyski i pociąganie ich do odpowiedzialności wg jakichś nieprzejrzystych reguł, wg tzw. "widzimisię" mających kontrolę w danym momencie nad służbami. TAK, JAKBY JUŻ TERAZ TAK NIE BYŁO.
Pomijając samą wartość tego celu, bo OD KIEDY TO INTERNET JEST PŁASZCZYZNĄ WOLNOŚCI? Czujecie się wolni? hehe. Wszystko, co zostawiacie w sieci, kiedyś może być wykorzystane dla jakiegokolwiek celu. Klasycznym przykladem jest fb - idealnie i za darmo buduje sobie całe bazy danych o nas. w najnowszej wersji nasza datę pojawienia się w serwisie nazywa - momentem narodzin.
Internet jest stworzony po to by ludzi zniewalac, to wynalazek wojskowy, służący pierwotnie do komunikacji, teraz już nie tylko. Teraz izoluje, zakłóca procesy socjalizacyjne, deformuje enkulturację, rozbija rodziny, kreuje idiotów na cesarzy, degraduje wielkich na zamówienie maluczkich....

Ale to jeszcze nic.
Cały ten ruch "anonimowych". Czy ktoś z Was wie, kto to właściwie jest?
Oczywiście nie, bo są ...... anonimowi.
Podziwiani, ich akcje są takie udane i spektakularne.
Grają "na nosach" rządów, napędzają całą te zadymę, pokazując od czasu do czasu, że mogą wykraść Twoje i Jego hasła.
Nowi władcy?
Nie.
Stara rzecz.
Nie ma lepszego sposobu na zapanowanie nad stosunkowo nowym zjawiskiem, jakim są "internauci" (czyli teraz tak naprawdę wszyscy ci nie mający bezpośredniego wpływu na poczyniania rządu), jak wypuszczenie kontrolowanego buntu.
Za anonimowymi w najlepszym wypadku stoi jakis wywiad, a moim zdaniem po prostu jakas agenda rządowa któregoś z krajów biorących udział w całej tej nomen omen maskaradzie.
Wychodźcie na ulice, dajcie się policzyć, wystawcie na czele swoich przywódców. Zaoszczędzicie im pracy na lata.

Użytkownik aldani edytował ten post 25.01.2012 - 19:34

  • 3

#11

Smiler.
  • Postów: 148
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@aldani: gdybym mógł, kliknąłbym "lubię to" ;). Mądrze napisane.

Ja zaś jestem świeżo po protestach przeciwko ACTA w Łodzi. Jak to zwykle bywa w takich sytuacjach, koło sceny przyczaiło się kilku idiotów, z jednym "liderem", który chodził i zachowywał się jak zwierze (w dodatku śmiesznie to wyglądało, gdyż ostro kontrastowało się z tym, że był pijany i nosiła aparat na zębach :D). Na szczęście nie dorwał się do mikrofonu, ale niestety nie główny mówiący nie miał obstawy (pewnie niedługo to zmienią, oby).

To uświadomiło mi jedno - jak takie bydło wyjdzie na ulice, będzie niezły chaos.

I jeszcze raz podkreśliłbym, co pisał poprzednik. Obecne władze mają idealną sytuację: nie trzeba ludziom tworzyć akt, oni sami je sobie tworzę (facebook), nie trzeba będzie ich ścigać, sami przyjdą na łapankę (protesty).

Oj, będzie ciekawie.

Ja na szczęście - dla siebie i mam nadzieje dla przyszłych ludzi - już działam na rzecz przyszłości. Myślę, że każdy z nas może, wystarczy tylko pomyśleć co możemy dać od siebie.

Wracając zaś do kwestii obecnej sytuacji - całe to ACTA, moim zdaniem, namiesza strasznie, ale ludzie zejdą do podziemia. Uważam, że w Polsce, ze względu na historię, takie coś nastąpi momentalnie, ale w innych krajach może to być długotrwały proces. Niestety.

EDIT:
Czyżby ACTA miało tylko odwrócić naszą uwagę od: http://www.tokfm.pl/..._wyznanie_.html

Użytkownik Smiler edytował ten post 25.01.2012 - 20:40

  • 0

#12 Gość_Sentinel

Gość_Sentinel.
  • Tematów: 0

Napisano

Plan jest prosty. Należy wszelkimi metodami i socjotechnikami doprowadzić do sytuacji ekstremalnej by ludzie sami poddali się chcieli by wprowadzono ład, nowy ład. Ograniczy im się wszelkie prawa a garstka ludzi skupi w swoim ręku niepodważalną, totalitarną władzę i będzie korzystać z niej w pełni dla dobra.... No właśnie dla czyjego dobra, dla jakiego wyższego celu???

Jakoś wszyscy krzyczą (sam się z tym również zgadzam i z dnia na dzień coraz bardziej wierzę mimo mojego wrodzonego sceptycyzmu i realizmu w teroię spisku) o NWO ale jaki miał by być cel główny takiego rozwiązania, dlaczego garstka ludzi miała by zrobić to całej masie innych przedstawicieli tego samego gatunku???

Znacie na to odpowiedź bo ja jakoś na razie nie potrafię na to odpowiedzieć sam sobie.
  • 0

#13

Smiler.
  • Postów: 148
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Mógłbym ci pomóc w tym odpowiedzieć, ale żebyśmy to zrozumieli, musielibyśmy z tego poziomu, na którym jesteśmy, zejść na poziom zachowań czysto animalnych. Kwestia czystej dominacji. Naturalny proces grupowy. Mnie to nawet by rozśmieszyłoby wprowadzenie NWO. Dlaczego? Bo wprowadzą. Będzie bunt, stłumią. Stłumią wszystko. Ok. Przejmą władzę, absolutnie... i co? I co dalej? To jest moment, w którym to upada!

Kolejne rewelacje: http://wiadomosci.ga...IX_Wiekow.html. Szczególnie przeraża hasło o wieku tych "hooliganów".
  • 0

#14

Mischakel.

    Ataman

  • Postów: 762
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jak głupim jest argumentacja niektórych w tej dyskusji, żeby nie wychodzić na ulicę, bo to kontrolowany bunt, żeby nas policzyć a potem złapać wszystkich protestujących. To jak mamy z nimi walczyć? Siedząc w domach? Protesty przeciw władzy nigdy nie były sielanką, a liczyć i łapać mogą zawsze, nie trzeba do tego spisku na miarę NWO.

Demokracja robi ludziom z mózgu koktajle, ale niektóre zachodnie społeczeństwa powoli się budzą. Nie dajmy się bojąc się liczenia - lepiej spróbować i być ukaranym przez władzę jawnie (np. areszt) niż nic nie robić i i tak zostać ukaranym niejawnie (kolejne podwyżki i ograniczanie praw).
  • 0

#15

bolekilolek.
  • Postów: 1377
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ok. Przejmą władzę, absolutnie... i co? I co dalej? To jest moment, w którym to upada!


A no właśnie. Z tym, że w tym musi być głębszy sens, bo bez niego owe NWO nie ma sensu. A więc właśnie ja myślę, że NWO to świat rządów Antychrysta. Nikt nie musi się ze mną zgadzać, bo to jest już kwestia interpretacji, a przede wszystkim wiary. Ale jednak jak ktoś jest katolikiem, to wie, że On kiedyś przyjdzie. A NWO to doskonała otoczka do tego przyjścia. Będzie bida, chaos, rozpacz. Trzeba będzie pokoju. Dobrego władcy. Kogoś charyzmatycznego, kogoś kto da ludziom spokój i bezpieczeństwo. Da spokój, bezpieczeństwo i dobrobyt - kosztem życia wiecznego. Przyjdzie On :

"Zwodziciel serc, zwodziciel głupców",
"Karmi się strachem
Zatruwa prawdę
By zdobyć ich wiarę i
Poprowadzić ich
Do zrujnowanego świata",
"Zbudź się, proszę
Ujrzyj prawdę
Może(on) jedynie istnieć wtedy
Jeżeli uwierzysz w to, co Ci opowiada
Pamiętaj kim jesteś
I o co się starasz
Zawsze będzie jakieś wyjście" - tłum. WT - Deceiver of fools

Użytkownik WithinTemptation edytował ten post 25.01.2012 - 22:25

  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych