Skocz do zawartości


Zdjęcie

Przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego na 2012 rok


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

#16

The Truth Is Out There.

    Internetowy Alvaro

  • Postów: 276
  • Tematów: 42
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak dla mnie to mało rzeczy się z tego sprawdzi.
Sam mogę coś napisać:
1.Polska wyjdzie z grupy na Euro
2.Polska zostanie mocarstwem europejskim.
3.Widzę powódź, ale nie widzę dokładnie gdzie.
4.Ktoś zginie w wypadku samochodowym na przełomie czerwca i lipca.
5.Widzę smutne twarze, ludzi ubranych w garnitury, mają czarne długopisy, wszyscy siedzą w dużej sali, coś rozwiązują. Wydarzy się to w maju.

Zobaczymy czy moje przepowiednie się spełnią.
  • 1



#17

Xellos.
  • Postów: 1090
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Oby nie! Ale niestety ten człowiek rzadko się myli.


hahahaha

Dobre, on mówił że Lepper powróci do władzy tymczasem biednego Andrzeja już nie ma wśród nas...doprawdy aby lekko się pomylił :)

Stany Zjednoczone ucierpią w wyniku trzęsienia ziemi w skali dotychczas niespotykanej. USA uwikłają się także w kolejny konflikt zbrojny. Amerykańskie wojska wejdą do Iranu.


Pogłębiający się kryzys sprawi, że ceny walut będą się wahać. Najbezpieczniejszą walutą będzie dolar. To w niego najlepiej inwestować.


Ta jasne i co jeszcze, USA w Iranie i do tego z trzęsieniem na niespotykaną skale. Ale dolar nadal pewny i warto inwestować :) Oczywiście Chiny w ogóle nie wykorzystają momentu zapaści USA.

Przy tych jego wszystkich wizjach z rozpadem UE, wielkim kryzysem, bezrobociu, wojnie i klęską w USA, to powinien właśnie raczej sugerować naukę języka Chińskiego.
  • 0

#18

andar.
  • Postów: 561
  • Tematów: 70
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Szkoda, że pan Jackowski nic więcej nie powiedział. A czy może być taka sytuacja, że w wakacje w Polsce spadłby śnieg? mam takie dziwne przeczucia czasem ^^ i najlepsze, że w to bardzo wierzę cokolwiek ktoś napisze, chociaż w 100% można powiedzieć na razie tylko raz się spełniło, ale ostatnio znowu coś podobnego o czym wcześniej myslałem się wydarzyło i to dość tragiczne zdarzenie.
  • 0

#19

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A czy może być taka sytuacja, że w wakacje w Polsce spadłby śnieg?

Nie jestem pewna ale w pamięci mam mgliste wspomnienie z czasów przedszkolnych, że w maju spadł śnieg i to w dniu gdy większość dzieci była w krótkich spodenkach. A od maja do czerwca niedaleko...
  • 0



#20 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

5.Widzę smutne twarze, ludzi ubranych w garnitury, mają czarne długopisy, wszyscy siedzą w dużej sali, coś rozwiązują. Wydarzy się to w maju.


Niech zgadnę.
Ogólnopolskie dyktando!
  • 0

#21

Naele.
  • Postów: 110
  • Tematów: 5
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

5.Widzę smutne twarze, ludzi ubranych w garnitury, mają czarne długopisy, wszyscy siedzą w dużej sali, coś rozwiązują. Wydarzy się to w maju.


Niech zgadnę.
Ogólnopolskie dyktando!


A nie matura? :)
  • 1

#22

noxili.
  • Postów: 2849
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Szkoda, że pan Jackowski nic więcej nie powiedział. A czy może być taka sytuacja, że w wakacje w Polsce spadłby śnieg? mam takie dziwne przeczucia czasem ^^ i najlepsze, że w to bardzo wierzę cokolwiek ktoś napisze, chociaż w 100% można powiedzieć na razie tylko raz się spełniło, ale ostatnio znowu coś podobnego o czym wcześniej myslałem się wydarzyło i to dość tragiczne zdarzenie.


W "wakacje" mrozy ze sniegiem zdarzały się w XVIII wieku(minimum aktywności słonecznej "minimum Maurera")
W Sudetach a dokadniej w Ladku Zdroju spadł śnieg w okolicy 1975 roku w czerwcu .
A tu już bliżej czasowo: 2005 śnieg w maju.



Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika
  • 0



#23

Ciechan.
  • Postów: 104
  • Tematów: 1
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano


A czy może być taka sytuacja, że w wakacje w Polsce spadłby śnieg?

Nie jestem pewna ale w pamięci mam mgliste wspomnienie z czasów przedszkolnych, że w maju spadł śnieg i to w dniu gdy większość dzieci była w krótkich spodenkach. A od maja do czerwca niedaleko...




Z tym śniegiem w maju to daleko nie trzeba szukać. 3 maja 2011 silne opady śniegu na terenie Polski.
  • 0

#24

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@up
Ale chyba nie w dniu kiedy większość osób chodziła w krótkich spodenkach?
  • 0



#25

Ciechan.
  • Postów: 104
  • Tematów: 1
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

W krótkich spodenkach to raczej nie, chyba że w domu;-) Tak czy inaczej śnieg w maju w naszym kraju zdarza się. Nie jest to częste zjawisko ale jak widać jest to możliwe.
  • 0

#26

pdjakow.
  • Postów: 1340
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nieco wyżej pozwoliłem sobie podać linka do swojej "przepowiedni" na 2012, którą napisałem 1 stycznia i z przekory podpisałem "Jacek Krzysztofowski". Odpowiedź ta powstała jako swego rodzaju żart w odpowiedzi na prośbę żeby zamieścić przepowiednię konkurującą z przepowiednią Jackowskiego:

http://groups.google...254ad7038?hl=pl

Próbowałem sparodiować styl przepowiadania pana Krzysztofa (przez podawanie jak najbardziej ogólnikowych informacji). Pokusiłem się o takie zdanie:

Będzie również głośno o jakimś statku... tak, widzę statek, choć równie
dobrze może to być pociąg. Straszna tragedia.


I teraz sobie daję głowe obciąć, że gdyby za tymi słowami stał Jackowski, to po katastrofie Concordii i ostatniej katastrofie kolejowej pojawiłyby się rzesze osób (również i tutaj), które uznałyby to zdanie za "Ultimate proof" na zdolności pana Krzysztofa. A dlaczego taka rozbieżność w przepowiedni? Statek albo pociąg? No toć to jasne - jasnowidz widział obie katastrofy i nie był pewien co widzi - ci, którzy będą chcieli w to uwierzyc, z pewnością uwierzą.

Umrze ktoś bardzo znany, taka znana twarz, ktoś kogo każdy kojarzy...
wielki smutek. To chyba aktor, albo jakiś znany ksiądz.


Co roku umiera ktoś znany. Napisałem to, bo to jest przepowiednia, która sprawdzić się musi. Czasem nawet mamy w czym wybierać. Teraz nie daj Bóg umrze jakis znany ksiądz, to będzie podobna sytuacja jak ze statkiem i pociągiem.

Tak więc polecam mieć dużo dystansu do przepowiedni.
A może zamiast pisać tego posta, powinienem zacząć kręcić na tym jakieś lody?

Użytkownik pdjakow edytował ten post 07.03.2012 - 12:05

  • 2

#27

manitoris.
  • Postów: 790
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nieco wyżej pozwoliłem sobie podać linka do swojej "przepowiedni" na 2012, którą napisałem 1 stycznia i z przekory podpisałem "Jacek Krzysztofowski". Odpowiedź ta powstała jako swego rodzaju żart w odpowiedzi na prośbę żeby zamieścić przepowiednię konkurującą z przepowiednią Jackowskiego:

http://groups.google...254ad7038?hl=pl

Próbowałem sparodiować styl przepowiadania pana Krzysztofa (przez podawanie jak najbardziej ogólnikowych informacji). Pokusiłem się o takie zdanie:


Będzie również głośno o jakimś statku... tak, widzę statek, choć równie
dobrze może to być pociąg. Straszna tragedia.


I teraz sobie daję głowe obciąć, że gdyby za tymi słowami stał Jackowski, to po katastrofie Concordii i ostatniej katastrofie kolejowej pojawiłyby się rzesze osób (również i tutaj), które uznałyby to zdanie za "Ultimate proof" na zdolności pana Krzysztofa. A dlaczego taka rozbieżność w przepowiedni? Statek albo pociąg? No toć to jasne - jasnowidz widział obie katastrofy i nie był pewien co widzi - ci, którzy będą chcieli w to uwierzyc, z pewnością uwierzą.

Umrze ktoś bardzo znany, taka znana twarz, ktoś kogo każdy kojarzy...
wielki smutek. To chyba aktor, albo jakiś znany ksiądz.


Co roku umiera ktoś znany. Napisałem to, bo to jest przepowiednia, która sprawdzić się musi. Czasem nawet mamy w czym wybierać. Teraz nie daj Bóg umrze jakis znany ksiądz, to będzie podobna sytuacja jak ze statkiem i pociągiem.

Tak więc polecam mieć dużo dystansu do przepowiedni.
A może zamiast pisać tego posta, powinienem zacząć kręcić na tym jakieś lody?


No, nie potrzebnie sie przyznales ze to tylko zart.. teraz procesja babci na kolanach zmierzajaca w kierunku twojego domu musi zawrocic..
  • 0

#28

pdjakow.
  • Postów: 1340
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No, nie potrzebnie sie przyznales ze to tylko zart.. teraz procesja babci na kolanach zmierzajaca w kierunku twojego domu musi zawrocic..


Jakość nigdy nie udaję kogoś, kim nie jestem. Choć pewnie okazja zarobienia $$$ na takim badziewku jest kusząca.
  • 0

#29

DaMiAn85osg.
  • Postów: 203
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano


Użytkownik DaMiAn85osg edytował ten post 04.04.2012 - 23:30

  • 0

#30

andar.
  • Postów: 561
  • Tematów: 70
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

http://www.pomorska....CHOWA/120419730

Polecam ten link dla tych, którzy mają pytania do jasnowidza. Mail w artykule.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych