Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chip-Chan


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2750 odpowiedzi w tym temacie

#121

tojaktotam.
  • Postów: 44
  • Tematów: 1
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

chciałem dać ci plusa ale mi sie skończyły jak na dziś :Dzauważyłem przed chwilą że "don't watch stop!" i to "drugie" były ustawione w innym pokoju.Magia?sama to zrobiła?a może przełączyła widoki na inne kamerki bo w tamtym pokoju jest coś zuuuueeeeego na modłe creepypast?Lub "cup", czyli wdłg niej "policjant"?A może "policjant" jest czymś na modłe creepypast?tyle pytań a wszystkie bez sensu.A jeśli ten "policjant" jest tam na serio?w sumie to by sie to bardziej trzymało kupy.sadystyczny (?) nienormalny człowiek zamykający sie w pokoju na prawie całą dobe i wychodzący maltretować kobietę między siódmą a dziesiątą zniekształcając obraz tak, jakby spała?





Co to jest creepypast?

Użytkownik tojaktotam edytował ten post 22.12.2011 - 23:44


#122

Awgwa.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Myślicie, że to w jakimś stopniu możliwe aby Chip-Chan była kilkoma różnymi osobami? To by wyjaśniało dlaczego skrupulatnie zasłania twarz oraz sam fakt, że pomimo tak długiego braku ruchu nie ma najmniejszych problemów z poruszaniem się.

Użytkownik Awgwa edytował ten post 22.12.2011 - 23:48


#123

Syrinks.
  • Postów: 324
  • Tematów: 6
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Pisałam, że wzięła z kuchni jakiś mały karton, widzę, że ma go w torbie i zabiera go ze sobą. Może idzie sobie zwyczajnie na pocztę, a my tu łapiemy faze? ^^
Pieczołowicie ustawiała kartony jeden na drugim, zaczepiała czerwony sznurek... i w końcu wyszła.

macie skrina gdzie widać, że jej karton mały wystaje z torby, zabrała go ze sobą:
Dołączona grafika

#124

tojaktotam.
  • Postów: 44
  • Tematów: 1
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Teraz wyszla wlasnie i poszla na kebab xD

#125

Dragwen.
  • Postów: 136
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

mi sie już z niej chce śmiać.
i jeszcze jak drzwi za sobą zamknęła to karton jebut!

PS: naucz mnie robić skriny kamerek O.O przydało by mi się jakbym zaobserwował coś ciekawego.

Może ona odpisuje na listy swoich "fanów" i teraz poszła wysłać?

Syrinks: na poprzedniej stronie, na samym dole, masz mój post ze skrinami. (nie moje) widac tam, że napisy są te same na kamerkach, ba, nawet numerki, ale filmowane pomieszczenia które teraz są a były całkiem inne.

Użytkownik Dragwen edytował ten post 22.12.2011 - 23:54


#126

tojaktotam.
  • Postów: 44
  • Tematów: 1
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

A Moze ona nas wkreca ale tak sie wkrecila wkrecajac nasz ze juz sama sfiksowala nie mam polskich znakow. Za granica.

Jak sie robi screeny z kamerek.?¿

#127

Syrinks.
  • Postów: 324
  • Tematów: 6
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

PS: naucz mnie robić skriny kamerek O.O przydało by się.



mniej więcej nad klawiszem "backspace" na klawiaturze, obok F12 masz klawisz "PrtSc", jak go wciśniesz to zrobi się screen tego co aktualnie masz wyświetlone na ekranie, potem wystarczy wejść do Paint'a, zrobić plik->wklej i masz ;)

Syrinks: na poprzedniej stronie, na samym dole, masz mój post ze skrinami. (nie moje) widac tam, że napisy są te same na kamerkach, ba, nawet numerki, ale filmowane pomieszczenia które teraz są a były całkiem inne.

tak jest, już zobaczyłam, ciekawe czemu teraz nie widzimy też tych innych pokoi, ależ jestem ciekawska co tam teraz jest

#128

Dragwen.
  • Postów: 136
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

ojej, klikam i sie nic nie dzieje. >.<
dobra, nie ośmieszam się bardziej.
idem spać chyba.

PS: a gdzie mi te skriny zapisuje? :D

#129

tojaktotam.
  • Postów: 44
  • Tematów: 1
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

a Jak zmiejszyc?

#130

Syrinks.
  • Postów: 324
  • Tematów: 6
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

ojej, klikam i sie nic nie dzieje. >.<
dobra, nie ośmieszam się bardziej.
idem spać chyba.

PS: a gdzie mi te skriny zapisuje? :D


no bo własnie to się nic nie dzieje po kliknięciu :P ale skrin jest zrobiony, więc musisz wejść do programu typu paint i zrobić po prostu "wklej", wtedy on tam się pojawi jako obrazek.

#131

Dragwen.
  • Postów: 136
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

ojej, jest!

thanx! ^^

dobra, koniec tematu skrinów, pozostaje temat nierozwiązany "gdzie jest polismen?" "co jest w aktualnie niefilmowanym pomieszczeniu?" "gdzie poszła kobieta z kartonem w torebce i co w nim było?"

to brzmi jak jakaś fabuła telenoweli! >.<

Użytkownik Dragwen edytował ten post 23.12.2011 - 00:03


#132

Yoh.
  • Postów: 617
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Od kiedy zacząłem ją obserwować, dopiero dzisiaj, rzeczywiście zaczęła być bardziej aktywna niż zwykle. Rano wychodziła z domu - z tego co widzę po temacie, pod moją nieobecność, również to robiła, w międzyczasie śpiąc. Udało mi się nawet znaleźć posta, w którym ktoś poinformował Nas o tym, gdzie „Chipi”, mieszka... To bardzo dobrze. Pozostaje jeszcze więc kwestia linków na jej blogu oraz napisów na kartkach, widocznych na ekranach kamerek.

Jak zwykle, częstuję Was również porządną porcją screen'ów, z czasu obserwacji. Od czasu, gdy rozpocząłem dokładniejsze przyglądanie się jej poczynaniom, głównie spała - póki co, wychodzenie z domu, traktuję jako naprawdę rzadkie zjawisko - dzisiaj mogliśmy mieć szczęście. To się okaże jutro.
Dołączona grafika

Teraz jestem również pewien w stu procentach tego, iż czerwony sznurek(?), widoczny na ekranie kamery #1, gdy jest widoczny - oznacza nieobecność, dziewczyny w domu. Ale to mało ważny fakt ;]

A Moze ona nas wkreca ale tak sie wkrecila wkrecajac nasz ze juz sama sfiksowala nie mam polskich znakow. Za granica.

Nie wiem czy jesteśmy wkręcani czy nie, jednakże, olewam to. Bardziej interesuje się jej osobą.

Pomijając temat... Prosiłbym któregoś z Moderatorów, aby zrobił porządek z postami. Zbędne posty, które można śmiało podpiąć pod spam, proponuję skasować. Ot, luźna propozycja.

@Edit
Zawsze uprzedzony przez innych ;(

Użytkownik Kyon edytował ten post 23.12.2011 - 00:06




#133

Dragwen.
  • Postów: 136
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

to ogólnie jest bardzo ciekawe, ponieważ dzieje sie naprawde i możemy to zobaczyć na własne oczy.
a nie jak inne pasty. to już poza tym nie pasta ;)

nawet jeśli nas wkręca - dziękuje jej za to, że przez nią sie nie nudzę bo mogę ją "śledzić" z innymi paranormaliczami.
koniec.

I jeszcze jedno - musimy ustalić tożsamość "policjanta".
W sumie samej kobiety również. jak znamy jej adres imie i nazwisko da sie wyszperać.

no, usuńcie to o skrinach...

Użytkownik Dragwen edytował ten post 23.12.2011 - 00:09


#134

Syrinks.
  • Postów: 324
  • Tematów: 6
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

dobra, koniec tematu skrinów, pozostaje temat nierozwiązany "gdzie jest polismen?" "co jest w aktualnie niefilmowanym pomieszczeniu?" "gdzie poszła kobieta z kartonem w torebce i co w nim było?"

to brzmi jak jakaś fabuła telenoweli! >.<

Boże jak Ty mnie rozbawiasz tymi komentarzami :D

Kyon - ano, mamy lokalizację jej mieszkania, ktoś tu napisał, że ma sąsiada pochodzącego z Korei który być może pomoże w rozczytaniu tych znaków, posuwamy się do przodu jako tako. Czy nas wkręca czy nie - ja tam jestem zaciekawiona i niezależnie od tego co się okaże, i czy w ogóle coś się okaże (bo równie dobrze możemy w efekcie do niczego nie dojść), jest to dla mnie interesujące i jak mam wolną chwile przy kompie to chętnie podglądam co u niej. Jakby u was były kamerki w domach to też bym chętnie luksała :P

#135

tojaktotam.
  • Postów: 44
  • Tematów: 1
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Watch Time Stop dlaczego tam tak pisze o ile sie nie myle moj angielski nie jest zly i w moim tlumaczeniu to by bylo: Ogladaj gdy czas jest zatrzymany, albo ogladaj czas zatrzymany .


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych