Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chip-Chan


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2750 odpowiedzi w tym temacie

#2686

Rabbitel.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bez zbędnego gadania. Wczoraj osobiście odkryłem WIELKĄ tajemnicę chip chan. Na końcu wypowiedzi załączniki. Wczoraj obserwowało ją wiele osób ( postać zza lustra to kukła aby odwrócić naszą uwagę) Ewidentnie starsza Chip śpi całą koreańską noc 5:30 ( czas się budzić do pracy ) padają kamery na 4-5 min po tym jak Chippy idzie do pomieszczenia, którego nie widać ( wyłącza kamery ). Wstążki przy drzwiach jak bd widać na screene z 24 czasu koreańskiego założone na drzwi, 5;30 z minutami wraca obraz, ewidentnie widać, że wstążek na drzwiach nie ma - a były do momentu padnięcia kamer nad ranem i całą noc. Wnioski? Proste, co jakiś czas padają tam kamerki lub światło. Wtedy nasze chore kobitki się wymieniały. I to dowód na papierze ( screeny ) kiedy Chip zniknęła, dała off kamery jej koleżanka od chorej gierki wróciła z pracy przed 6, szybko w ciuszki. Obraz wraca młodsza Chippy śpi po nocnej zmianie a starsza gdzie? NAJNORMALNIEJ do pracy. Tyle lat głowienia się nad chorym procederem. Ja obserwowałem je 3 dni. A teraz jeszcze ciekawostka 1 kartki Chippy, które ktoś kiedyś przetłumaczył. 

- Nie daj się oszukać/Nie daj się ogłupić”

-„Zawsze, wcześnie rano/Codziennie, samym rankiem”

-„Jeżeli ktoś przyjdzie, to sparaliżuje (w domyśle, tą osobę)”

-„Nie mogę przestać/Nikt mnie nie powstrzyma”

Wnioski? Same od samego początku dały ludziom do zrozumienia

1. Nie daj się oszukać ( nas jest dwie ) :)

2. Zawsze wcześnie rano ( zamiana )

3. Jeżeli ktoś przyjdzie to sparaliżuje (ktoś kto by je odwiedził poznał by prawdę i by go zamurowało)

4. Nie mogę przestać ( tak wkręciła ich ta zabawa, że nie mogą się powstrzymać od tego )

Nie wiem czy ktoś w ciągu 7 lat dał więcej sensownych wyjaśnień niż ja wam.

Ładnie prały mózgi przez lata co po niektórym. A o to skrinki z wstążkami i bez po padnięciu kamer ze starą chippy i z młodą chippy. 

Po co to robiły? FOR FUN? Eksperyment? Tego nigdy się nie dowiecie ale dałem wam jak kawa na ławę jak wygląda ich PRZEŚLADOWANIE ;)

http://www83.zippysh...OfMHz/file.html


http://www83.zippysh...PaDDL/file.html

 



#2687

Jukki.
  • Postów: 0
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Szczerze to na wstępie muszę pogratulować, że udało Ci się wpaść na taka teorie. Wszystko trzyma sie kupy i muszę przyznać ze jest bardzo wiarygodne. No to teraz jedyne co zostało to wykminić po co to wszystko? Nie chce mi sie wierzyć ze to wszystko 4 fun, takie codzienne akcje byłby zbyt męczące imo. Zastanawiam się czy na takim streamowaniu można sie czegoś dorobić, bo jeśli miałyby robić to wszystko dla atencji to faktycznie musza mieć nas*ane. I jeszcze czy istnieje jakaś możliwość ze ta taśma sie jakoś powtarza? Bo takie akcje przez tyle lat nawet dla pieniędzy byłyby chyba niezbyt korzystne. W ogóle przypuszczenia o dwóch smieszkujacych laskach pojawiały sie juz kiedyś, zauważano chyba różnice miedzy twarzami kobiet. Czasem "Chip" wygladała na lat 30, czasem na 45. Mam teraz totalny mętlik w głowie serio.
I jeszcze jakby istniały jakieś watki z większa aktywnością na zagranicznych stronach, to co sadzisz ^ o przetłumaczeniu Twojej teorii i uświadomieniu ludziom? Oczywiście z podanym autorem i źrodłem stronki.

#2688

Rabbitel.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Szczerze to na wstępie muszę pogratulować, że udało Ci się wpaść na taka teorie. Wszystko trzyma sie kupy i muszę przyznać ze jest bardzo wiarygodne. No to teraz jedyne co zostało to wykminić po co to wszystko? Nie chce mi sie wierzyć ze to wszystko 4 fun, takie codzienne akcje byłby zbyt męczące imo. Zastanawiam się czy na takim streamowaniu można sie czegoś dorobić, bo jeśli miałyby robić to wszystko dla atencji to faktycznie musza mieć nas*ane. I jeszcze czy istnieje jakaś możliwość ze ta taśma sie jakoś powtarza? Bo takie akcje przez tyle lat nawet dla pieniędzy byłyby chyba niezbyt korzystne. W ogóle przypuszczenia o dwóch smieszkujacych laskach pojawiały sie juz kiedyś, zauważano chyba różnice miedzy twarzami kobiet. Czasem "Chip" wygladała na lat 30, czasem na 45. Mam teraz totalny mętlik w głowie serio.
I jeszcze jakby istniały jakieś watki z większa aktywnością na zagranicznych stronach, to co sadzisz ^ o przetłumaczeniu Twojej teorii i uświadomieniu ludziom? Oczywiście z podanym autorem i źrodłem stronki.

Witam, cieszę się, że ktoś to przeczytał drogi forumowiczu, to nie jest pierwsza taka historia. Poczytaj o Jennifer Ringley pierwszej "lifecaster". Po polsku znajdziesz nie wiele ( nie ujmuje Ci nic możliwe znasz perfekto Angielski ) . Ta dziewczyna już w 96 roku bodajże zaczeła streamować swoje życie aż do 2003. Ludzie dociekali, że jest chora, ze to paranoja a Jen robiła eksperyment społeczny, na którym zarobiło w USA sporą kaskę. Kiedy jej www została usnięta ludzie w USA popadali w depresje prosili o powrót. Sprawą interesowałem się krótko od początku wykluczałem prześladowanie, brałem pod uwagę chorobę (wykluczyłem to po rozmowie ze znajomym psychiatrą - osoba z paranojami nie wytrzymała by obserwacji). Według mnie jest to swoisty eksperyment, dzisiaj nastąpiła również zamiana zgaszone światło przed zgaszeniem Chippy śpi w kolorowych skarpetkach światło gaśnie prawdopodobnie wyłącza po niedługi Czasie Chippy z inną fryzurką i w innym kolorze skarpetke wesoło popiła wodę i poszła spać. Różnice wiekowe widać to prawda. Jednak wczoraj sytuacja ze wstążkami ustosunkowała mój pogląd na sprawę - zamiana. Do tego jestem zaręczony z kobietą pochodzącą z Toronto, która szybko nawiązała kontakt ze znajomymi Azjatyckim także z dziewczyną o imieniu Shin z Seulu, która wyjechała na studia do Toronto. Dziewczyna odpisała mojej narzeczonej, Shay w wolnym tłumaczeniu " skończcie zajmować się tą sprawą, nikt w jej otoczeniu nie traktuje jej poważnie dlatego tak długo nikt jej nie pomaga, ona jest wykluczona ze społeczeństwa ( tłumaczyłbym to aspołeczna ), to wszystko to gra, która zrobi z was wariatów, nikt z naszej kultury nie traktuje tej sprawy poważnie, Całuję Shay" Moja opinia jest taka, że te taśmy nie są zapętlane ale właściciel stream ma wgląd na każde IP, które podłącza się do sieci co za tym idzie widzi w jakim kraju najwięcej Ludzi ogląda a co za tym idzie na jakich ludzie najbardziej wpływa zachowanie kobiet - to tylko teoria. To, że dziewczyny się zmieniają jest pewne jak amen w pacierzu. Dziwie się, że tyle lat ludzie brali pod uwagę tyle irracjonalnych hipotez. Moim zdaniem obserwowali zbyt bacznie jej osoba, jej ruchy, jej zachowania zamiast przyglądać się przykładowo jej otoczeniu, pozornie rzeczom nie istotnym. Gaszenie/wyłączanie kamer na krótki czas służy im w szybkiej zamianie - po co ? Sądzę, że na to na podstawie faktów które ustaliłem będzie bardzo ciężko odpowiedzieć musiałbym dotrzeć do osoby z jej najbliższego otoczenia ale tak jak wspomniałem ludzie tam raczej nie podchodzą do tego poważnie. Podobny eksperyment Jen ze stanów wywołał też histeryczne zachowania oppentów biorących udzial w Show, chociaż ona nie twierdziła, że jest porwana. Pozdrawiam, chętnie porozmawiam na dany temat jeśli ktokolwiek ma ochotę, zapraszam na mojego prywatnego fejsa ;)

https://www.facebook...en.whyducklabel



#2689

Mołdawia.
  • Postów: 0
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

zrobiłam takie coś:

 

2z7pz5w.png

 

w tłumaczu na polski niezbyt się dało, mógłby ktoś to przetłumaczyć?



#2690

seba16d.
  • Postów: 0
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To chyba koniec Chip Chan, ponieważ wyłączyła kamery, nie działa strona i ostatni zapisany film na Afreeca przedstawia to:

Co po przetłumaczeniu wychodzi: "Po wyłączeniu aparatu bezpieczeństwa stracić manipulację umysłu, zamordować Gonzo" (tłumaczone przez Google)

 

Potem zamienia ten napis na:

Spoiler

Co oznacza: "Po wyłączeniu kamer stracić przytomność umysłu lub łamanie Jojo morderstwa Gonzo" (tłumaczone przez Google)

 

A ostatni zapisany screen na OpenTopia to:

Jeśli zdjęcia są za małe to wystarczy na nie kliknąć.

 

//edit Jakby ktoś chciał nadal oglądać Chip Chan to na Afreeca nadal działa kamera (chyba z laptopa) link: http://afreecatv.com/asdsfs/ Aby obejrzeć na żywo trzeba kliknąć ten niebieski przycisk.


Użytkownik seba16d edytował ten post 04.09.2016 - 16:53


#2691

XSloneczko.
  • Postów: 0
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Od początku Chip Chan to jedna i ta sama osoba. Na screenach powyżej nie ma drugiej Chip, to bok lustra, taki ozdobnik lub podpórka, po drugiej stronie jest dokładnie to samo. To co widzimy to tylko złudzenie optyczne.

#2692

Achaja.
  • Postów: 0
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cześć,

O Chip Chan dowiedziałam się jakieś 2 tygodnie temu. Od tego czasu próbowałam obejrzeć transmisję ale linki były nieaktywne. Dziś zauważyłam, że Chip Chan (dalej CC) wznowiła live. Zaczęłam ją oglądać od 11:00 (czasu polskiego), wtedy spała i tylko czasami zmieniała nieznacznie pozycję albo drapała się po głowie. Około 14:30 kamery się zacięły i nie wiem dokładnie kiedy transmisja została wznowiona. Obserwuję CC teraz od mniej-więcej godziny, dalej śpi.

 

Opis zamieszczony przez CC na jednej z kamerek (tłumaczone przez Google Tłumacz)
[생]마인드컨트롤무기:부패경찰p비리밝혀주면10억 czyli [ Św ] (w domyśle - Świat) broni kontroli umysłu: Policja ujawniła aferę korupcją P dać miliardy

 

 



#2693

Achaja.
  • Postów: 0
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cześć, to znowu ja

 

Rano trochę patrzyłam na CC - śpi (nic nowego). Plakaty ani napisy nie zmieniły się od wczoraj jednak rano coś przykuło moją uwagę.

Na kamerze nr 1 (tej z widokiem na drzwi) zamigało delikatnie światło a następnie przyciemniło się nieznacznie; te sznurki z prawej strony poruszyły się kilkukrotnie. Nie wiem co to było, pewnie podmuch wiatru albo mały przeciąg jednak to światło trochę mnie zastanawia. Dlaczego? Już tłumaczę. 

 

W Korei była godzina 14:30, Chip Chan spała - jej twarz na kamerze nr 2 i 3 była dobrze widoczna (prawdopodobnie pokój oświetlało światło dzienne gdyż światło padające na CC było trochę blade i padało od prawej strony gdzie prawdopodobnie ma okno), natomiast na kamerze nr 1 światło zamigotało kilkukrotnie i przygasło. Kamery są umieszczone w 1 dużym pokoju. CC nie wstawała od tego czasu, w tej chwili w pokoju jest szaro czyli światło nie było wcześniej zapalone. Jak zatem tłumaczyć miganie światła na kamerze nr 1? Być może paliła się wówczas 1 żarówka, która przepaliła się i zgasła ale zastanówmy się. Kto normalny montuje tak oświetlenie? Jeżeli zapalasz światło w pokoju - pali się dużo żarówek. No i żadna nie jest montowana niewiadomo jak daleko od drugiej..więc gdyby 1 się przepaliła w tym miejscu nadal byłoby w miarę jasno. 

 

@edit 

Teraz w Korei jest 17:30, w pokoju Chip Chan jest szaro - kamera nr 3 (ta z laptopa) przedstawia bardzo niewyraźny obraz. Na kamerze nr 1 kolejny raz poruszyły się sznurki; zapewne wina wcześniej wspomnianego przeciągu bądź podmuchu wiatru z uchylonego gdzieś blisko okna.

 

@edit2

O godzinie 17:55 światło magicznie zapaliło się samo - pewnie jakiś automat. Jednak skoro światło automatycznie zapala się w całym domu (bądź tylko tym pomieszczeniu) to dlaczego o 14:30 oświetlało tylko kamerę nr 1? Dlaczego przed zgaśnięciem zamigotało kilkukrotnie? O ile przy zapalaniu lampa (pewnie jakaś świetlówka) może migać o tyle przy zgaszaniu to nie występuje. Nie sądzę, żeby lampa się przepaliła - nikt CC nie odwiedza, dziewczyna spała i nie mogłaby sama jej wymienić. Coś mi tu się bardzo nie podoba.



#2694

Cosia.
  • Postów: 0
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cześć!

Zarejestrowałam się na tym forum, ponieważ chciałam dowiedzieć się czegoś więcej o chip-chan.  Zapewne wiecie, że niedawno chip-chan wyłączyła kamery i strona z obrazami kamer nie działała - ktoś wspomniał o tym powyżej. Bardzo mnie to zaniepokoiło. W pierwszej chwili myślałam, że umarła, że to jej koniec. Przypomniałam sobie o afreecę, szybko na nią weszłam - żyła. :)

Czytałam na różnych forach o tej kobiecie, nie ukryję, że martwię się o nią - tym bardziej, iż jest pod kontrolą policjanta, którego przedstawia za pomocą przydomka "P". Ostatnio natknęłam się na zdjęcia jej nóg, nawet było zamieszczone zdjęcie z małą ranką po wszczepieniu chipa - przynajmniej taki opis zdjęcia chip-chan dała. Dzisiaj obserwowałam ją 6 godzin. Przed 18 dużo majstrowała przy plakacie, którego widać na kamerze nr 2. Odwróciła swój komputer w stronę kamer - widać było, że azjatka miała włączoną stronę z kamerami i sprawdzała, czy ułożenie plakatu da nam szansę na zobaczenie jej.

Obecnie siedzi przed komputerem i zasypia, po chwili budzi się i znowu zasypia. Przedtem długo ziewała - widać, że jest zmęczona. Teraz łapie się za serce i głęboko oddycha płacząc.

Wiem, że cała ta sytuacja ciągnie się od lat. Czytałam jej historie - zaniepokoiła mnie. Mam nadzieję, że chip-chan jednak jest bezpieczna...



#2695

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To kup bilecik i pojedź do niej, jak się martwisz, a nie piszesz na obcym sobie forum. Nie martwisz się o nią, tylko smakujesz słabą sensację. 





#2696

XSloneczko.
  • Postów: 0
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dzisiaj o 15:00 czasu polskiego Chip wyszła z domu. Wróciła o 15:50, w czapce z daszkiem, wychodząc nic nie miała na głowie.

Użytkownik XSloneczko edytował ten post 29.09.2016 - 17:51


#2697

Cosia.
  • Postów: 0
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To kup bilecik i pojedź do niej, jak się martwisz, a nie piszesz na obcym sobie forum. Nie martwisz się o nią, tylko smakujesz słabą sensację. 

Nie jest mi obce, obserwuje forum od dwóch lat, a od razu konta robić nie muszę, prawda? Mogę się tu wypowiadać, a nie muszę do niej jechać.

Poza tym zacytuję kawałek mojej wypowiedzi, skoro nie dociera.

"Mam nadzieję, że chip-chan jednak jest bezpieczna."

---

Zauważyliście nowe zachowania w Chip-chan?~


Użytkownik Cosia edytował ten post 29.09.2016 - 19:52


#2698

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A takiego niebezpiecznego może jej grozić, skoro cały czas siedzi w domu przed kompem? Co najwyżej może się sparzyć olejem z woka albo poślizgnąć się na kafelkach.



#2699

XSloneczko.
  • Postów: 0
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kamera 1 się przekręciła i widać mini kuchnie Chip ☺

#2700

Cosia.
  • Postów: 0
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wydaje mi się, że ta góra butelek przy drzwiach i w kącie jej pokoju (dzisiaj przesuwała kamerkę 2 i przechyliła ją na dół, więc widziałam butelki :) ) ma służyć jej jako zapas wody, gdy nagle odetną jej wodę z kranu (chociażby z braku spłacania). :) Z jednej strony to prawdopodobne, a z drugiej strony... Kto by używał wody, która stała 7 lat bez otwarcia (lub dłużej)? Pewnie już przeterminowana, nie wiem.


Użytkownik Cosia edytował ten post 06.10.2016 - 20:29



 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych