Skocz do zawartości


Zdjęcie

Homoseksualizm - temat ogólny


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1208 odpowiedzi w tym temacie

#1201

Panjuzek.
 • Postów: 2804
 • Tematów: 20
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Szkoły nie powinny pochopnie sugerować, że dzieci mogą być innej płci niż ich biologiczna, ani współpracować z zewnętrznymi organizacjami czy agencjami, które promują taki punkt widzenia - głoszą wytyczne brytyjskiego ministerstwa edukacji.

https://polskieradio...elkiej-Brytanii

 

Skoro są takie wytyczne, to znaczy że są naciski. To jeden z elementów tęczowej ideologii. Krok po kroku. I dopną swego. Transseksualizm To poważne zaburzenie, i są metody jego leczenia. Jeden z moich wieloletnich przyjaciół Był kobietą kiedy go poznałem jeszcze w latach osiemdziesiątych. Przez kilka tygodni nie miałem nawet podejrzeń że to dziewczyna. Dopiero ktoś tam mi powiedział, zdziwiłem się ale zapytałem go czy to prawda, odpowiedział mi że tak i... spoko. Nic to nie zmieniło. W połowie lat dziewięćdziesiątych, zmienił płeć. ożenił się. Jest normalnym facetem. I tu właśnie, dochodzimy do sedna sprawy. Ten człowiek od dziecka był na 100% przekonany że ma niewłaściwe ciało. Gdy tylko pojawiła się możliwość zmiany organów płciowych, (bo wyglądał jak facet, zachowywał się jak facet) to z niej skorzystał.

 Pochodzę z małego miasteczka. I wielu ludzi wiedziało o jego problemie, ale nikt nie robił z tego problemu. A teraz mamy takiego oszołoma jak margot. Koleś jest transwestytą. To takie zaburzenie które objawia się czerpaniem przyjemności seksualnej z noszenia damskich ciuszków. Tyle że wersja rozszerzona. I do tego jest prymitywnym chamem. To nie ma nic wspólnego z transseksualizmem.  Typy takie jak on czy inne męskie prostytutki takie jak np. Rafalala, robią złą prasę ludziom którzy mają naprawdę ogromny problem. Nauka definiuje konkretnie transseksualizm. Znane są przyczyny i metody leczenia tego zaburzenia. Operacja zmiany płci nie jest jakoś szczególnie droga, a osoby dotknięte tym problemem, marzą o tym aby skorygować swoje ciało do tego co jest w głowie. Ale to musi być świadoma decyzja. Taka operacja niesie ze sobą utratę możliwości posiadania biologicznych dzieci. Dla tego nie można przeprowadzać takich zabiegów u dzieciaków. To że dziewczynka bawi się samochodami, nie oznacza że czuje się chłopcem. W okresie dojrzewania, na skutek burzy hormonalnej, nastolatkowie często przechodzą kryzys osobowości. Przez co trudno jest się im odnaleźć. To wszystko nie powinno być zaburzane  poprzez chorą propagandę. Młodzi ludzie są podatni na wpływy, i mieszanie im w głowach może zniszczyć im życie. Samo określenie "preferencje seksualne" określa to że nie jest to wrodzone. Jest to coś, czego się nauczyliśmy. coś co wolimy robić w taki lub inny sposób, bo akurat tak nam pasuje. Dla tego że mamy takie a nie inne doświadczenia. Ponad 80% populacji to heteroseksualni mężczyźni i kobiety. Wszyscy mają jakieś preferencje seksualne, które ujawniają się na podstawie, doświadczeń, charakteru, otoczenia i oczywiście genów.  Nie inaczej jest z homoseksualizmem. To preferencja, a nie wrodzona cecha. I to potwierdzili naukowcy z Cambridge. Dobrym porównaniem jest kulturystyka. Taki Arnold miał dobre geny dołożył do tego masę pracy, i mamy ikonę kulturystyki. Kto nie słyszał o Arnoldzie. Celowo nazwiska nie pisałem bo każdy wie o kogo chodzi. Ale jest też wielu ludzi którzy mimo ciężkiej pracy nigdy takich efektów nie osiągną. Lecz w jednym i drugim przypadku, geny nie definiują czy ktoś będzie kulturystą czy nie. To czy pójdziesz tą drogą , definiowane jest przez środowisko w którym dorastasz. Decyzje, które podejmujesz. I te wszystkie doświadczenia, które powodują że preferujesz spodnie rurki, lub siłownię. 


Użytkownik Panjuzek edytował ten post 11.12.2020 - 18:13
#1202

StatystycznyPolak.
 • Postów: 2560
 • Tematów: 17
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeśli ktoś miałby uczyć dzieci o seksuologi to nauczyciel a nie jakiś aktywista lgbt któremu w głowie tylko bzykanie, fetysze i aborcja. I to nie dzieci a młodzież w wieku dojrzewania wtedy gdy zaczynają interesować się seksem.
Jak tak patrzę na swojego przybranego syna (10l) to w tym wieku w głowie ma tylko samochody, minecrafta i lego a nie onanizm i seks.#1203

Wszystko.
 • Postów: 10021
 • Tematów: 74
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A co jeśli nauczyciel jest też aktywistą lgbt?#1204

Daniel..
 • Postów: 4137
 • Tematów: 51
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Oczywiste jest, że lgbt pchają te swoje postulaty do szkół, bo nie od dziś wiadomo, że najłatwiej manipuluje się dziećmi. Na dzieci można wpływać świadomie, ale również na ich podświadomość. Za kilka lat jak dorosną i zaczną kojarzyć fakty wtedy dopiero okaże się jaką krzywdę tym ludziom wyrządzono. Dzieci w okresie dojrzewania chłoną wszystko z każdej strony, dlatego to ten okres jest tak ważny w momencie wychowania, bo tu kształtuję się charakter i osobowość, który później w dorosłym życiu jest cholernie ciężko zmienić. Dlatego jak mi ktoś mówi, że cała ta propaganda lgbt, cała ta indoktrynacja płynąca z każdej strony poprzez social-media jak twitter, instagram, czy poprzez takie platformy jak netflix, gdzie nawet w filmie średniowiecznym musi pojawić się wątek homoseksualny, a kończąc na celebrytach i największych gigantach świata, to mi się po prostu śmiać chce. I to się dokładnie właśnie nazywa przewrót kulturowo-społeczny, prościej mówiąc - wojna ideologiczna. Możecie się śmiać, ale tak właśnie jest. Później są takie kwiatki jak tu pisałem, gdzie osoba musi na egzaminie wybrać płeć i ma z tego powodu łzy w oczach, a jej komentarz ma tysiąc polubień. Te dzieci mają tak wyprane głowy za młodu, że później jak dorastają mają zakrzywione postrzeganie rzeczywistości i wydaje im się, że to wszystko jest normalne, a każdy kto myśli inaczej to faszysta i homofob. A na dodatek wtórują im "naukowcy" z WHO, którzy krok po kroku kolejne dewiacje i zaburzenia wykreślają z listy chorób.

https://bezprawnik.p...azuje-problemu/

To jest właśnie między innymi wina tej całej lewackiej/postępowej propagandy. Mówienie ludziom, że mogą być kim chcą. Nie, nie mogą i nie jest to żadna lgbtfobia, tylko rzeczywistość. Oczywiście jak ktoś chce się przerobić to nie można mu tego zabronić, ale trzeba przestać mówić, że to jest normalne i robić z tych ludzi bohaterów. I dokładnie tak samo sprawa wygląda z wyimaginowanym rasizmem wobec czarnych, tak samo wygląda sprawa wyimaginowanego odbierania praw kobietom i wielu innych tych bzdurnych postulatów.

A przykładów hipokryzji, zakłamania i faszyzmu bijącego z tych środowisk jest tyle i to dosłownie każdego dnia, że aż cud, że tak wielu tego nie widzi. Mógłbym nawet w tej dyskusji podawać na bieżąco, bo każdego dnia pojawia się nowa hipokryzja.

Niejaka Żukowska, którą już tu chyba wymieniałem, zagorzała obrończyni lgbt i jedna z twarzy ataku na kościół katolicki i walkę o świeckie państwo, 2 dni temu wywaliła przepiękne życzenia świąteczne...żydowskie z okazji świąt chanuka. Oczywiście została za to totalnie pojechana w komentarzach, ale oni się już nawet nie kryją na czym im zależy. A mimo tego, że się nie kryją to dalej masa ludzi nie widzi, że to nie żadna walka o równość, a zwyczajny ideologiczny przewrót wartości społecznych.

Kościół - zaorać
Synagogi, meczety - budować
Rasizm wobec czarnych - wszystko jest rasizmem, ludzi karać, zamykać, piętnować
Rasizm wobec białych - nie istnieje, olać to
Tęczowe flagi - wywieszać, to piękne, to równość
Polskie flagi - faszyzm, po co tym emanować
Biały katolik, mężczyzna - potencjalny gwałciciel, zmienić prawo gwałtu, zmniejszyć prawa, kobiety życia nie mają
Islamscy imigranci - przyjmować, tolerować, dbać, pielęgnować
Księża - pedofile, zamykać, kastrować, wieszać
LGBT pedofile - pedofilia to nie przestępstwo, liczy się tylko czyn pedofilny

Mógłbym taką listę sporządzić na jeszcze kilkanaście linijek, ale jak ktoś tego nie widzi to już niestety nie zobaczy chyba nigdy. I to jest dopiero smutne.

#1205

StatystycznyPolak.
 • Postów: 2560
 • Tematów: 17
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Szkoła powinna uczyć i wychowywać a nie wpajac ideologię. I uprzedzając pytania jestem przeciwny religi w szkole bo pewnie i ta kwestia się pojawi.

Jesli ktoś jest ciekawy jakie treści mogą być przemycane do szkoły przez środowiska lgbt powinien zapoznać się z aplikacja na androida,, co z tym seksem''. Stworzona jest przez seksuolozke Katarzynę koczulap jawna aktywistkę lgbt. W założeniu ta aplikacja ma edukować dzieci ale z ciekawości zainstalowałem ja sobie i okazało się że część treści delikatnie mówiąc jest bardzo kontrowersyjna.
W aplikacji kierowanej do dzieci jest mowa o normalizacji prostytucji, że jest to zawód jak każdy inny jest to jeden z postulatów lgbt. Było tam jeszcze kilka dziwnych lewicowych pomysłów na edukację dzieci ale ten najbardziej zwrócił moja uwagę.

Użytkownik StatystycznyPolak edytował ten post 11.12.2020 - 19:19
#1206

Maska.

  Entuzjastyczny sceptyk i spiczastonose dulary

 • Postów: 711
 • Tematów: 0
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Szkoła powinna uczyć i wychowywać a nie wpajac ideologię. I uprzedzając pytania jestem przeciwny religi w szkole bo pewnie i ta kwestia się pojawi.

wszystkie problemy rozwiązałby prywatny system edukacji, bez ustalanego z góry przez państwo programu nauczania. Ten kto chciałby zapisać dziecko do progresywnej szkoły ten by je zapisał, ten kto chce by miało religie zapisałby do katolickiej, ten kto chciałby by dzicko było uczone wartości patriotycznych zapisałby je do takiej szkoły. W końcu to rodzic wie najlepiej, jak chce wychować swoje dziecko.

#1207

Daniel..
 • Postów: 4137
 • Tematów: 51
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jesli ktoś jest ciekawy jakie treści mogą być przemycane do szkoły przez środowiska lgbt powinien zapoznać się z aplikacja na androida,, co z tym seksem''. Stworzona jest przez seksuolozke Katarzynę koczulap jawna aktywistkę lgbt.

Przecież to ta wariatka, którą tu cytowałem, że pedofilia to nic złego dopóki nie dojdzie do czynu pedofilnego. I dokładnie to samo do opinii publicznej w 2022r przerzucą nam tacy właśnie "naukowcy" z WHO. Ale dalej będą wmawiać, że w nauce nie ma ideologii. Proponuję obejrzeć film dokumentalny dotyczący Holandii i w jaki sposób przez dziesięciolecia przeprowadzono tam przewrót kulturowo-społeczny. Jak aktywiści dostawali się do szkół, zostawali profesorami, doktorami i tłukli do głów studentów te ideologie. Dziś dla Holendra normalne jest zabicie dziecka w 6 miesiącu ciąży, kazirodztwo czy rozwożenie zwłok swoich rodziców po polu. Stworzyli całe pokolenie przez taką właśnie indoktrynacje, kraj totalnie bez żadnych wartości i zasad. U nas jest to samo, właśnie taka seksuolog, czy inna doktor Sylwia Spurek, która uważa, że dojenie krowy to gwałt na "zwierzęciu nieludzkim". W normalnym świecie tacy ludzie byliby poddani leczeniu, a tu są profesorami/doktorami.

#1208

dziewięć.

  Apprentice

 • Postów: 472
 • Tematów: 9
 • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Polecam:


Użytkownik dziewięć edytował ten post 12.12.2020 - 00:29
#1209

Daniel..
 • Postów: 4137
 • Tematów: 51
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Węgry działają:
https://www.dw.com/e...tion/a-55947139

Europa grzmi.

Węgry wprowadzają prawo zakazujące adopcji dzieci przez osoby homoseksualne, oraz zaostrzają definicję małżeństwa i rodziny. Europa krzyczy, bo łamane są prawa człowieka i nie ma "alternatywy" dla rodziny.

Swoją drogą to myślałem, że na Węgrzech i tak to było zakazane.

Węgry i Polska jak zwykle ostoją normalności w Europie...

 


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości oraz 0 użytkowników anonimowych

stat4u