Skocz do zawartości


Zdjęcie

Stawiam pytanie, a pytanie to nie proste.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
165 odpowiedzi w tym temacie

#46

Lokaj.
  • Postów: 56
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

To wlasnie dowodzi, ze jestesmy mocni w swoich uwarunkowaniach. Strasznie sie niecierpliwicie, zatem juz przekazałem na forum pierwsze przesłanie, kolejne znajdą się niebawem. P.S Zaznaczam, ze jestem świadom tego co tu piszę, jestem w pełni władz umysłowych, nie należę również do żadnej sekty, nie uważam, ze zostałem wybrany, to raczej ja dokonałem wyboru.
  • 0

#47

ultimatum.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam wszystkich,to mój pierwszy post :). Bardzo ciekawią mnie te przesłania,uważam że coś może w nich być ale z drugiej strony są tak tajemnicze że nie wiem co o nich myśleć.Czekam na dalsze przesłania.
  • 0

#48

Makson.
  • Postów: 167
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wiem, że od pewnego czasu w działach o UFO i obcych cywilizacjach niewiele się dzieje. Brakuje tematów, stare się wyczerpały albo są na skraju wyczerpania bo praktycznie wszystko zostało już w związku z nimi napisane. Nie zmienia to faktu, że ten aktualnie top topic to nic innego jak jak jadłodalnia dla trolla. Przestańmy go w końcu karmić. Jak na moje oko to zwykła prowokacja i chęć zwrócenia na siebie uwagi a przy okazji próba znalezienia kogoś naiwnego kto uwierzy w to tanie SF. Przychodzi typ na forum, wielki wysłannik istot międzywymiarowych, zaczyna pisać coś co wygląda jak fragment fabuły jakiejś gry fantasy a na dodatek nie kończy tego bo ma zakaz od jakiś bytów astralnych. Takie zaczynanie czegoś po czym niekończenie wygląda mi na typowe trollowanie. To jest po to by jak najdłużej utrzymać temat i nabić w nim jak najwięcej postów. Dlatego nie otrzymaliśmy jeszcze tych wszystkich mistycznych przekazów.

3 dni urlopu i ostrzeżenie za nazywanie użytkownika trollem. Można wyrażać swoje zdanie bardziej kulturalnie.

Użytkownik pokerek edytował ten post 17.12.2011 - 18:13

  • 4

#49

seiw83.
  • Postów: 212
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dobrze napisane PsychoRap.

Tam gdzie jest strach brakuje miłości.
Symbole są tym co potrafi zrozumieć mózg.Dlatego rożne osoby mogą rozumieć inaczej te symbole, brakuje im wiedzy, zrozumienia i czucia pełnego znaczenia, to co znaczyło coś dla ciebie 5 lat temu,może mieć inne znaczenie teraz, poprzez to że się wzbogaciło wiedzę. Pozatym sawiola91 robi to umiejętnie po pyta się nas o znaczenie a nie daje swoje, zresztą spora część mogłaby być kompletnie niezozumiała na tym poziomie.

Sawiola91- prawo atrakcji jest odpowiedzią na to co skłoniło Ciebie. Czyje, to już niedługo się okaże.
  • 0

#50

Lokaj.
  • Postów: 56
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Pokerek miałeś prawo do wyrażenia swojej opini, cenie Cię za to. Jeśli administracja się zgodzi, czy byłaby możliwość zamknięcia tematu, i pozostawienia tylko mojego pierwszego postu, tak aby na moim koncie nie bylo nabitych postów, z mojej strony będą tylko kierowane nowe przesłania. Moim celem nie jest zdobywanie rang czy reputacji, tylko kierowanie odpowiedniej treści, z jakim rezultatem, czas pokaże. W tym dziale zamieszczę jeszcze tylko przesłanie 14 i 4, mam nadzieję, że trafiłem tą symboliką do jakiejś części osób. Mocno w was wierzę, wiara w ludzi utrzymuje mnie w przekonaniu, że uda się naprawić ten świat... Ale trzeba mocno wierzyć i mieć nadzieję, bo bez tego świat nie ma znaczenia. Hr.st.Germain

Użytkownik sawiola91 edytował ten post 17.12.2011 - 23:39

  • -2

#51

WormeX.
  • Postów: 69
  • Tematów: 0
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Może zanim zamkną: moja najnowsza teoria na temat przekazów to: nadchodzi wojna demonów i aniołów. Hrabia de Saint Germain "kolegował się" z okultystami, a tak się podpisujesz :) Z tego, co napisałeś w "Demonologii" wojna ta odbędzie się w astralu. Dlatego perłowa zbroja to właśnie możność dostania się do astralu. Ale po czyjej stronie chcesz nas ustawić - tego nie wiemy.
  • 0

#52

Sadow.
  • Postów: 69
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@up
To wszystko brzmi jak mit manichejski. Walka dobra ze złem, na poziomie astralnym, jakieś zbroje dzięki którym można się na ten poziom dostać. Tylko czekac na pojawienie się anthroposa, demiurga, czy archeosa. Takie pomieszanie gnozy klasycznej ze wstawkami nowożytnymi, manicheizmu i może jeszcze czegoś.
Polecam poczytać troszkę historii religii, wtedy takie "przesłania", "wizje" i podobne sprawy stają się troszkę jaśniejsze.
  • 1

#53

seiw83.
  • Postów: 212
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Księga ta leży w tobie, spróbuj ja otworzyć, lecz wąż ją strzeże i czeka na Ciebie. Czy jestes głębią oceanu czy uciekinierem? W mroku się sławic bedziesz, czy w świetle się poddasz, aby zwyciężyć silniejszy?

L24. 3;17,13-15,17

Waz jest symolika seksualności - kundalini, emocje są energia życia, potrzebna do tego aby ten wąż mógł się wspiąć.poprzez ośrodki energetyczne ku górze i mogła nastąpić manifestacja. Ten wąż to coś co symbolizuje laska merkurego(mitologia grecka, egispski cadecus) posiadający na górze mistyczne skrzydła i kolo wiedzy, na dole księżyc emocje odbijające Boską energię. Co ciekawe w astrologi istnieje linia Rak- koziorożec(1 stopnie znaków), 12 znaków pokrywa się z 6 czakrami głównymi energia wejścia i wyjścia pierwiastek męski i żeński, pierwszą taką jednostką jest rak symbolizowany przez księżyc- Emocje, a zatem to jest klucz. Na końcu są jowisz(wielki benefik) i saturn. Mrok to brak światła ale ie odwrotnie, oczywiście swiatło to białe wibracje- energia Bożej miłości wibrująca w samym dziecku Bożym - człowieku.
  • 0

#54

Marines.
  • Postów: 42
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Google to wspaniała rzecz, tyle można się dowiedzieć o człowieku na podstawie jego nicku. Wydaje mi się że sawiola91 nagrał się za dużo w gry przeglądarkowe (Margonem - czyż nie sawiola :D). Za bardzo wciągnąłeś się w książkę Dalekie podróże (Robert A. Monroe) a strona "pea" o której wspomniałeś i którą masz w hobby jest zlepkiem spamu chyba że coś mi umknęło. Jak odniesiesz się "mistrzu niejakiego nieskończonego" ?
  • -1

#55

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W tym dziale zamieszczę jeszcze tylko przesłanie 14 i 4, mam nadzieję, że trafiłem tą symboliką do jakiejś części osób. Mocno w was wierzę, wiara w ludzi utrzymuje mnie w przekonaniu, że uda się naprawić ten świat... Ale trzeba mocno wierzyć i mieć nadzieję, bo bez tego świat nie ma znaczenia. Hr.st.Germain



Coś podejrzanie wygląda to dawkowanie.
Poza tym jak zachęcasz do wiary w coś tam @@ ... podejrzenie potęguje się. Wiesz to nie ten czas, nie ten wiek kiedy wiedza opierała się wyłącznie na wierze w coś tam.
Poza tym nadal nie dostałam odpowiedzi na moje pytania.

Użytkownik Aidil edytował ten post 19.12.2011 - 08:32

  • 0



#56

seiw83.
  • Postów: 212
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano


W tym dziale zamieszczę jeszcze tylko przesłanie 14 i 4, mam nadzieję, że trafiłem tą symboliką do jakiejś części osób. Mocno w was wierzę, wiara w ludzi utrzymuje mnie w przekonaniu, że uda się naprawić ten świat... Ale trzeba mocno wierzyć i mieć nadzieję, bo bez tego świat nie ma znaczenia. Hr.st.Germain



Coś podejrzanie wygląda to dawkowanie.
Poza tym jak zachęcasz do wiary w coś tam @@ ... podejrzenie potęguje się. Wiesz to nie ten czas, nie ten wiek kiedy wiedza opierała się wyłącznie na wierze w coś tam.
Poza tym nadal nie dostałam odpowiedzi na moje pytania.


To nie wygląda podejrzanie a wklejane są informacje tylko na temat tego co sami odkryjemy i wtedy sawiola91 wkleja wyrywki informacji na ten temat. Informacja o czakrach pojawiła się dopiero po tym jak zagadałem o tym z nim na priv. Wątpię żeby był st. Germainem jak podpisane są jego niektóre posty- informacje to tylko wiadomość od St. germaina. Widocznie dysponuje jakąś ilością jego przesłań. Część postów nie ma podpisów i wtedy te są od sawioli91.
  • 0

#57

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano



W tym dziale zamieszczę jeszcze tylko przesłanie 14 i 4, mam nadzieję, że trafiłem tą symboliką do jakiejś części osób. Mocno w was wierzę, wiara w ludzi utrzymuje mnie w przekonaniu, że uda się naprawić ten świat... Ale trzeba mocno wierzyć i mieć nadzieję, bo bez tego świat nie ma znaczenia. Hr.st.Germain



Coś podejrzanie wygląda to dawkowanie.
Poza tym jak zachęcasz do wiary w coś tam @@ ... podejrzenie potęguje się. Wiesz to nie ten czas, nie ten wiek kiedy wiedza opierała się wyłącznie na wierze w coś tam.
Poza tym nadal nie dostałam odpowiedzi na moje pytania.


To nie wygląda podejrzanie a wklejane są informacje tylko na temat tego co sami odkryjemy i wtedy sawiola91 wkleja wyrywki informacji na ten temat. Informacja o czakrach pojawiła się dopiero po tym jak zagadałem o tym z nim na priv. Wątpię żeby był st. Germainem jak podpisane są jego niektóre posty- informacje to tylko wiadomość od St. germaina. Widocznie dysponuje jakąś ilością jego przesłań. Część postów nie ma podpisów i wtedy te są od sawioli91.


Jesteś jego zaufanym ... sekretarzem?
  • 1



#58

WormeX.
  • Postów: 69
  • Tematów: 0
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Dlaczego miałby nim być, przecież to trzyma się kupy. Poza tym, ma ktoś jakąś biografię Saint Germaina wychodzącą bardzo poza wikipedię?
  • 0

#59 Gość_pokerek

Gość_pokerek.
  • Tematów: 0

Napisano

Pokerek miałeś prawo do wyrażenia swojej opini, cenie Cię za to. Jeśli administracja się zgodzi, czy byłaby możliwość zamknięcia tematu, i pozostawienia tylko mojego pierwszego postu, tak aby na moim koncie nie bylo nabitych postów, z mojej strony będą tylko kierowane nowe przesłania.

Nie widzę potrzeby tworzenia nowych tematów, możesz dodać nowe przesłania tutaj, zmodyfikuję wtedy pierwszy post w wątku, by znalazły się tam wszystkie odnośniki do Twoich wiadomości. Wszelkie sprawy związane z formą tematu proszę kierować na PW.
  • 0

#60

seiw83.
  • Postów: 212
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie jestem jego sekretarzem. Ciekawi mnie natomiast to że ma 24 przekazy, możliwe ze od st. Germiana, który posiadał niesamowite zrozumienie natury człowieczeństwa. Jako że temat przebudzenia zajmuje mnie mocno od paru lata a świadomość o istnieniu st germian mam od ok 2 miesięcy to ciekawi mnie to ma Sawiola91 do przekazania. Jest to szybszy sposób niż żmudne poszukiwanie samemu. Reszta to moje osobiste obserwacje.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych