Skocz do zawartości


Zdjęcie

Komintern


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
17 odpowiedzi w tym temacie

#16

Lenticularis.
  • Postów: 191
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Skoro masz nas uświadamiać to ja mam prośbę. Proszę uświadom mnie jakie są wady komunizmu? Nie chce byś wymieniał zalety, bo nie w tym rzecz. Powiedz jakie są wady i pokaż, że do końca rozumiesz o czym mówisz i z czym się utożsamiasz. W końcu nie trzeba być geniuszem, by wiedzieć, że każdy ustrój ma swoje wady :)

Użytkownik Lenticularis edytował ten post 28.11.2011 - 19:47


#17

Komintern.
  • Postów: 1
  • Tematów: 1
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

To może w końcu zaczniesz ? Póki co zachowujesz się jak typowy onetowy prowokator. Pokaż nam swój silnie ugruntowany światopogląd. Jest kilka tematów, gdzie lewa strona zrobiła taktyczny odwrót i są tam pytania bez odpowiedzi - rozgość się.


Ja jak onetowy prowokator? Więc albo jesteś ślepa albo sama prowokujesz ponieważ to ja tu teraz jestem prowokowany wystarczy było spojrzeć na pierwszą odpowiedź w moim pytaniu gdzie ktoś wkleił piosenkę neonazistowskiego zespołu "a na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści" i pisał że dobrze, że istnieję legalnie partia KPP ponieważ będzie można ich zaciągnąć do kamieniołomów.

Ja odpowiedziałem tylko żartem na wasze "pewnie zmienisz zdanie" i próbie "zmasakrowania" mojego światopoglądu sprowadzając go do jakichś mrzonek nastolatka który i tak zmieni zdanie więc nie warto nawet dyskutować. Oni chcieli nawrócić mnie więc ja żartem że będę nawracał was.

Obraziłaś mnie stwierdzeniem, że zachowuję się jak onetowy prowokator.

Prosił bym jednak o zamknięcie tematu bo stronniczy moderatorzy się pojawiają i robi się nie miło.

 Edycja: Kurczak

Spełniam prośbę i zamykam. Zapraszam do dyskusji w odpowiednich działach, ten jednak powinien służyć tylko i wyłącznie do powitań.

Przy okazji jeszcze dodam tylko, że na tym forum kładziemy wyjątkowo silny nacisk na poziom kultury w dyskusji -- w związku z czym wszelkie obraźliwe wypowiedzi, wulgaryzmy, prowokacje itp. są tępione z całą stanowczością. Kwestie polityczne zawsze są tematem gorącym -- jeśli więc Twoją ambicją jest zaistnieć na forum dłużej, niż tylko krótką chwilę, pilnuj proszę sposobu, w jaki się wypowiadasz. To nie jest upomnienie, tylko rada na przyszłość.




#18

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Pozwolę sobie tylko sprostować, że nie jestem kobietą, wbrew temu jak do mnie zwraca się Komintern (jak na ironię - zarzucając mi ślepotę), co widać w profilu...

;)




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych