Skocz do zawartości


Zdjęcie

Komintern


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
17 odpowiedzi w tym temacie

#1

Komintern.
  • Postów: 1
  • Tematów: 1
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Witajcie Towarzysze!

Na forum trafiłem przypadkiem i od razu postanowiłem się zarejestrować. Po nicku i nazwie tematu możecie wywnioskować że interesuję się i popieram ustrój komunistyczny. Jestem sceptyczny do wszystkich zjawisk paranormalnych i będę starał się je wytłumaczyć po ludzku. Interesuję się również polityką, grami komputerowymi (TES III i IV, Knight Online) po części też trochę naukami przyrodniczymi. Mam nadzieje, że ze względu na moje poglądy nie będę tutaj jakoś szykanowany :)


Popieram legalnie istniejącą partie Komunistyczna Partia Polski.

Użytkownik pokerek edytował ten post 28.11.2011 - 11:02
Dostosowanie nazwy tematu do regulaminu.


#2

Shi.

    關帝

  • Postów: 997
  • Tematów: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Widzę że twoje poglądy są nazistowskie i popierasz niewolnictwo.


Co to to nie - to Ty tutaj jesteś czerwony a nie ja :mrgreen:. NS to Twoja broszka.

To nie jest czasem karalne?

Faktycznie to jedno z marzeń czerwonych - karać za myśli :roll:.


Zapomniałeś, jeszcze o prawicowej mowie nienawiści i nawoływaniu do przemocy 8).

A teraz na poważnie - musisz się liczyć z tym, że większość będzie do Ciebie podchodzić z dystansem. Jeżeli, ktoś prowokuje od samego początku musi brać to pod uwagę ;).

Użytkownik Shinji77 edytował ten post 28.11.2011 - 11:54




#3 Gość_pokerek

Gość_pokerek.
  • Tematów: 0

Napisano

Posty usunięte z powodu spamu, offtopu i prowokacji. Wszelkie wątpliwości na PW. Następne tego typu wypowiedzi - tydzień urlopu od forum. To jest temat na przywitanie, nie dyskusję o poglądach.

#4

Lenticularis.
  • Postów: 191
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Witam na forum.

Opowiesz coś jeszcze o sobie? Szczególnie interesuje mnie Twój wiek ( z racji poglądów )

#5

Komintern.
  • Postów: 1
  • Tematów: 1
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

@Shinji77
Po pierwsze zacznijmy od tego że jestem komunistą a nie narodowym socjalistą co zaznaczyłem na samym początku. Chyba że twierdzisz że każdy lewak popiera wszystkie poglądy lewicowe od razu, niestety to nie tak działa. Po za tym Narodowy Socjalizm był bardziej na prawo niż na lewo a zespół Prawe Skrzydło które wysłałeś na początku jest jak najbardziej neonazistowski na co mam wiele dowodów.

Po drugie myśleć a napisać to dwie różne rzeczy, mam wrażenie że próbujesz mnie jakoś prowokować ale Ci to nie wychodzi.

Po trzecie ja nie przyszedłem tutaj by czytać jak jakieś za przeproszeniem dziecko wciska mi że jestem Nazistą i chce karać za myśli, to nie jest podchodzenie z dystansem tylko podchodzenie z głupotą, wymyślanie fałszywych informacji mających na celu mnie sprowokować. Nie będę tego tolerował, zapomnij :)


Wiek mam 16 lat i jestem na 100% przekonany, że nie raz polecą w moją stronę bluzgi "Dzieciaku co Ty wiesz o życiu masz dopiero 16 lat". Jednak ja uważam że to próba wymigania się z sytuacji gdzie 16 latek zagiął o wiele starszego użytkownika.

Polityką zaczynałem się interesować od lat 14 i przechodziłem przez naprawdę różne i różniste ideologie ale najbardziej z moimi przekonaniami jest zgodny właśnie komunizm i raczej tego zdania nie zmienię. Muzyki lubię słuchać ale nie mam ulubionego zespołu czy rodzaju. Raz metal, raz biesiadne.

Użytkownik Komintern edytował ten post 28.11.2011 - 16:56


#6

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Witam, może być ciekawie :P



#7

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak to mówił Piłsudski "kto w młodości nie był socjalistą, na starość będzie ....". Mam nadzieję że szybko zrezygnujesz z popierania tego czegoś. :)

Cześć.



#8

Kajman.
  • Postów: 694
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Witaj.
Pewnie jeszcze zmienisz poglądy. Jak ja miałem 13 lat też mi się wydawało, że socjalizm/komunizm to najlepsza ideologia. Potem zmieniłem zdanie, czego i Tobie życzę. ;)



#9

Komintern.
  • Postów: 1
  • Tematów: 1
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Jak ja miałem 13 to popierałem PO ;) poglądy już mam wyrobione i naprawdę wiele by się musiało zdarzyć bym je zmienił. Proszę nie brać mnie za jakiegoś dzieciaka który komunizm wybrał tylko przejściowo albo zaraz mu się odechce. Przez 3 lata kształtowałem swój światopogląd i go już raczej nie zmienię.

Użytkownik Komintern edytował ten post 28.11.2011 - 17:42


#10

Lenticularis.
  • Postów: 191
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jak ja miałem 13 to popierałem PO ;) poglądy już mam wyrobione i naprawdę wiele by się musiało zdarzyć bym je zmienił. Proszę nie brać mnie za jakiegoś dzieciaka który komunizm wybrał tylko przejściowo albo zaraz mu się odechce. Przez 3 lata kształtowałem swój światopogląd i go już raczej nie zmienię.


Staram się jak najbardziej obiektywnie odnieś do tej wypowiedzi. Nikt nie wymaga byś zmieniał swój światopogląd. Bardzo mądrze, że piszesz, że dużo by się musiało zdarzyć byś go zmienił, co świadczy, że zdajesz sobie sprawę, że nie można zakładać, że spojrzenie na świat się nie zmieni. Z Ciekawości będe obserwował Twoje poczynania na forum :P

#11

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Bez urazy, ale niektórzy ludzie tutaj kształtują swój światopogląd kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt lat i wątpię czy są tak pewni swoich przekonań jak Ty. ;)

Ludzie młodzi mają skłonność do takiej pewności siebie co do światopoglądu. Człowiek nie krowa i zdanie zmienić może. Zwłaszcza jeśli chodzi o komunizm, który jest najbardziej bezsensowną i idealistyczną ideologią jaka została wcielona w życie.

Nie chce wyjść na tetryka, ale tak to właśnie będzie.



#12

Shi.

    關帝

  • Postów: 997
  • Tematów: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie zrozumiałeś o co mi biega, a tłumaczenie tego w zamian za tygodniowy urlop nie jest tego warte (chyba, że na PW). W związku na Twój wiek to tak jak poprzednicy mam nadzieję, że prędzej czy później Ci przejdzie.



#13 Gość_Anima Damnata

Gość_Anima Damnata.
  • Tematów: 0

Napisano

Komintern?
Dołączona grafika

Do 9. roku życia byłem socjalistą. Podobno każdy za młodu powinien nim być, potem mądrzeje.

Jako szanujący się komunista pewnie wiesz czyje to słowa ;]

Użytkownik Anima Damnata edytował ten post 28.11.2011 - 18:33


#14

Komintern.
  • Postów: 1
  • Tematów: 1
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Każdy szanujący się komunista musi znać słowa Janusza Korwina Mikke? Dziwne rozumowanie :) Wam też życzę byście w końcu zmądrzeli i odeszli od tego destrukcyjnego burżuazyjnego kapitalizmu i liberalizmu. W końcu po to tu jestem by was uświadomić.

Użytkownik Komintern edytował ten post 28.11.2011 - 18:38


#15

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

W końcu po to tu jestem by was uświadomić.


To może w końcu zaczniesz ? Póki co zachowujesz się jak typowy onetowy prowokator. Pokaż nam swój silnie ugruntowany światopogląd. Jest kilka tematów, gdzie lewa strona zrobiła taktyczny odwrót i są tam pytania bez odpowiedzi - rozgość się.




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych