Skocz do zawartości


Zdjęcie

Patriarcha


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1

Patriarcha.
  • Postów: 5
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam wszystkich serdecznie.

Nazywam się Arek, mam 17 lat(Niech wiek was nie zmyli :P) jestem z województwa Dolnośląskiego,jestem na tej stronie bo bezpośrednio wiąże się z moimi zainteresowaniami takimi jak :
1.Prawdziwe pochodzenie człowieka kim jest jaką istotą?
2.Pozaziemskie cywilizacje,czy istnieją takie?
3.kim jestem?Czy tylko jednym z wielu milionów szarym człowiekiem czy jednak jest coś takiego co pozwala określić mnie jako jednostkę unikalną,niepowtarzalną?

miałem styczność z pewnym człowiekiem(sam siebie nie pozwala nazywać człowiekiem)...Opowiem wam o nim jak zechcecie.:D

Pozdrawiam was wszystkich serdecznie.

Użytkownik +..... edytował ten post 05.11.2011 - 20:17
Dostosowanie tytułu wątku do tego subforum


#2

bolekilolek.
  • Postów: 1377
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Witam ;) Po przeczytaniu nazwy tematu pomyslałem, że ktos stworzył temat o inicjacji seksualnej, tylko zabrakowało mi słowa "Wasz" :D Miłego pobytu na forum życzę :)



#3

Mika’el.
  • Postów: 810
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Za podpuszczanie można dostać w bani...pisz i nie pytaj.

(Też myślałem, że to temat ten tego, a to pech)

Hey :roll:

#4 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

miałem styczność z pewnym człowiekiem(sam siebie nie pozwala nazywać człowiekiem)...Opowiem wam o nim jak zechcecie.:D


opowiedz, opowiedz :>

#5

Lekku.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Proszę o usunięcie tego tematu jako ich autor, Patriarcha. Napisałem z innego konta, ponieważ poprzednie zostało usunięte. Ponadto podkreślić pragnę, że temat jest przedawniony, niepotrzebny a także tyczy się konta, które nie istnieje i mojej osoby, która nie jest już częścią tej społeczności. Dziękuję za uwagę.



#6

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Niech zgadnę. Będzie ban za multikonto. :-)



#7

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6633
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Proszę o usunięcie tego tematu jako ich autor, Patriarcha. Napisałem z innego konta, ponieważ poprzednie zostało usunięte. Ponadto podkreślić pragnę, że temat jest przedawniony, niepotrzebny a także tyczy się konta, które nie istnieje i mojej osoby, która nie jest już częścią tej społeczności.

Konto istnieje i ma się dobrze. Ponadto są regulaminowe procedury dotyczące usunięcia konta i należy się ich trzymać. Za właściciela jakiegoś konta, to każdy się może podać.





#8

Lekku.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

 

Proszę o usunięcie tego tematu jako ich autor, Patriarcha. Napisałem z innego konta, ponieważ poprzednie zostało usunięte. Ponadto podkreślić pragnę, że temat jest przedawniony, niepotrzebny a także tyczy się konta, które nie istnieje i mojej osoby, która nie jest już częścią tej społeczności.

Konto istnieje i ma się dobrze. Ponadto są regulaminowe procedury dotyczące usunięcia konta i należy się ich trzymać. Za właściciela jakiegoś konta, to każdy się może podać.

 

To teraz mój drogi redaktorze naczelny powiedz mi, dlaczego miałbym jako obca osoba żądać usunięcia tematu, który jest w sumie przywitaniem nieinwazyjnym?

Nie mogę się zalogować na swoje drugie konto, o czym świadczyć może na przykład chyba już 2 letnia przerwa w jego aktywności do dzisiaj nie przerwana. A, że nie mogłem go także odnaleźć w wyszukiwarce użytkowników to wywnioskowałem, że zostało usunięte. Teraz od was zależy, czy mi je usuniecie czy nie. Poza tym nie chodzi o usuwanie konta, a tego tematu :) Czytać umiesz? - Jeśli tak, to było zrozumieć treść moim zdaniem prostej prośby.

 

pan juzek - Bana mogę dostać, nie zależy mi. Jedynie chcę, by z banem zostały usunięte wszystkie tematy i posty na obu kontach. - Tak, by nie było śladu po mnie tutaj :)


Użytkownik Lekku edytował ten post 17.06.2015 - 22:03


#9

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeśli mi udowodnisz, że to Twoje konto i tematy to usunę. Póki co, zostają.







Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych