Skocz do zawartości


Zdjęcie

10 Oznak, które świadczą o tym, że Twój dom jest nawiedzony


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
82 odpowiedzi w tym temacie

#61

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Też nie widzę tam nic ciekawego. Jeśli obwiniasz duchy za kłótnie w rodzinie, to raczej znaczy, że masz bujną wyobraźnię.
Albo jesteś ściemniaczem.
  • 0



#62

Edwin _Snow.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ten harmider to swieżo zebrane pranie. Pisalem juz ze zdjecie zostalo zrobione niechcący, dlatego jest taka jakosc. Nie_wiem jak i kiedy zostalo zrobione, po_prostu kiedy przegladalem zdjecia juz tam bylo. Wiedzialem ze jak napisze do wszystkich to znajdzie sie wiekszosc , ktorzy [wulg] sie do balaganu, a rzeczywisty problem oleją. Ja widze morde [wulg] demona, wy nie chcecie jej zobaczyc bo waszym najwiekszym problemem jest firanka. Dziekuje za uwage. Mozecie z powrotem zasiąść do kolejnego odcinka. "ash vs evil dead" , a jesli jest tu ktoś kto naprawdę chce pomoc, niech sie odezwie, zanim problem będzie większych rozmiarow
Co ty [wulg]. Ani slowa o duchach niemowilem. Jesli znajdziesz slowo duch w moich poprzednich wypowiadziach to ci zaplace [wulg] debilu.
Gdzie napisalem o duchach ? Znajdz to i mi wyślij, bo nie przypominam zebym chciaz o nich wspomnial. I kto tu jest ściemniaczem ? Kto wysysa z palca jakies duchy, o ktorych nie bylo mowy ? Sorry ale jesli widzisz duchy, w moich postach, to albo masz bujną wyobraźnię albo jesteś zwyklym sciemniaczem

 

obraza2.gif

ortografia2.gif

wulgaryzmy2.gif

blokada1.gif

 

Zapraszam ponownie jak ochłoniesz a swój wulgarny język proszę zachować u siebie na podwórku, tutaj nie będziemy go tolerować.

TheToxic


  • -1

#63

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ile agresji. Gdzie pisałeś o duchu:
,,Uchwycilem na zdjęciu cos strasznego, niewiem ale chyba demon. "

 «duch mający nadnaturalną moc, najczęściej zły i wrogi człowiekowi»
https://sjp.pwn.pl/s...on;2554638.html

Nawet mi ciebie nie żal.

Użytkownik Wszystko edytował ten post 11.09.2017 - 15:50

  • 0



#64

Master Zgiętonogi.

    Capo di tutt'i capi

  • Postów: 416
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ten harmider to swierzo zebrane pranie. Pisalem juz ze zdjecie zostalo zrobione niechcacy ,dlatego jest taka jakosc. Niewiem jak i kiedy zostalo zrovione, poprostu kiedy przegladalem zdjecia juz tam bylo. Wiedzialem ze jak napisze do wszystkich to znajdzie sie wiekszosc , ktorzy prYpierdola sie do balaganu , a rzeczywisty problem oleją. Ja widze morde jebanego demona , wy nie chcecie jej zobaczyc bo waszym najwiekszym problemem jest firanka. Dziekuje za uwage. Mozecie z powrotem zasiąść do kolejnego odcinka. "ash vs evil dead" , a jesli jest tu ktoś kto naprawdę chce pomoc, niech sie odezwie , zanim problem będzie większych rozmiarow
Co ty pierdolisz. Ani slowa o duchach niemowilem. Jesli znajdziesz slowo duch w moich poprzednich wypowiadziach to ci zaplace jebany debilu.
Gdzie napisalem o duchach ? Znajdz to i mi wyślij, bo nie przypominam zebym chciaz o nich wspomnial. I kto tu jest ściemniaczem ? Kto wysysa z palca jakies duchy , o ktorych nie bylo mowy ? Sorry ale jesli widzisz duchy , w moich postach, to albo masz bujną wyobraźnię albo jesteś zwyklym sciemniaczem

 

Nie posikaj sie. Dostales pytanie gdzie jest ten demon to moze nam pokaz zanim wylecisz z banem. Ja powaznie mowie, a na forum jestem szanowany i znany jako Master Lowca Demonow dlatego lepszej pomocy niz ode mnie nie otrzymasz. Zaufaj mi. 

 

cytat2.gif

TheToxic


  • 0

#65

hubiii p.
  • Postów: 500
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

u mnie w wynajmowanym mieszkaniu z tej listy 9/10, nie ma dziwnych zapachów - zamiast tego dodał bym punkt o lękowym zachowaniu  ( 2 - 3 lata ) dzieci. Na początku prawie wszystkie rzeczy z wymienionych w tej liście miały miejsce teraz troche jest mniejsze natężenie tego ale ciągle się coś dzieje, nie wiem czy opisywać tutaj wszystko w sumie chciałbym bo troche tego jest.


  • 0

#66

Zakacupirzony.
  • Postów: 62
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@hubiii
Załóż temat w 'Naszych historiach'; przedstaw problem o co biega dokładnie. Może da się to racjonalnie wytłumaczyć. Przynajmniej będziesz spokojniejszy jeśli coś Ci tam doskwiera ;)


  • 0

#67

hubiii p.
  • Postów: 500
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

ja tam jestem spokojny :), duchów się nie boje. Mógłbym opisać ale bez szczegółów, które mogły by doprowadzić do osob ktore mieszkały ( znana osoba w mieście ), poza tym nie umiem za dobrze pisać, lepiej rysuje niż pisze txt :)


  • 0

#68

posejdon25.
  • Postów: 12
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciekawi mnie zła, tajemnicza atmosfera w domu i czy to wpływa na relacje i nastroje domowników. Bo sama od lat coś takiego odczuwam no i są bardzo złe relacje z rodziną, a wszyscy mieszkamy razem. Często mówię że coś złego nas otacza, lub że ktoś bardzo dawno temu przeklął rodzinę ze strony mojej matki.


  • 0

#69

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Za złe relacje w rodzinie odpowiada nasz charakter (upartość, zazdrość) a nie przeklinanie z obojętnie jakiej strony  :facepalm:





#70

jasiol.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Duchy to też takie światełka. Mieszkałem w nawiedzonym domu. Duchy mogą ograniczać swoją bytność do jednego pomieszczenia.
Mieszkając tam, narażamy się na niebezpieczeństwo. Duchy mogą nas zjeść. Człowiek robi się coraz słabszy i chudszy. Wyjechałem do 
Anglii, przez co byłem poza nawiedzonym miejscem. Po powrocie dałem na mszę, to działa.

Hej. Mieszkałem w nawiedzonym domu. Wiem sporo o duchach. Chętnie odpowiem na e-maile. Pozdrawiam.



Jasiol.
  • -4

#71

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A mogą zjeść np tak, że odgryzą całą nogę albo rękę czy inną część ciała?

Aha, nie prościej było zmienić pokój, skoro duchy straszyły tylko w jednym pomieszczeniu?
  • 0



#72

Tiga.
  • Postów: 259
  • Tematów: 27
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Można też duchom podrzucić pęto kaszanki, wtedy będą w spokoju pałaszować zarzutkę, a nas nie ruszą. A co do dawania na tacę, to alternatywą moze być wpłata na konto Irańskiego ruchu feministycznego, polecam działa tak samo.
  • 1

#73

jasiol.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Duchy zabierają ciepło. Człowiek spala mięśnie żeby odtworzyć ubytek ciepła. Tak się składa, że był tylko jeden wolny pokój.

 

Nawiedzone domy to umieralnie. Ludzie którzy tam mieszkają, chorują i umierają w młodym wieku. Był taki film, "Nic śmiesznego",

główny bohater traci zdrowie i umiera. Duchy nękają mieszkających z nimi ludzi. Jednak w łatwy sposób, można sobie z tym problemem

poradzić. Istnieje sposób, na to żeby zobaczyć ducha. Z użyciem projektora LCD. Na rzutowanym obrazie, w postaciach, widać wampiryczne

postacie. Dzieje się tak, ponieważ ciało astralne duchów niszczeje. Gdy wiemy kto umarł w danym pomieszczeniu, to żaden problem dać na mszę.Jeśli duchów jest więcej lepiej się wyprowadzić.


  • -1

#74

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Chodzi o ten film? https://pl.m.wikiped...Nic_śmiesznego
Widziałem kiedyś fragment tego filmu, jakieś 20 minut. Z opisu fabuły też nie wynika że w tym filmie jest coś o straszących duchach.
Może ktoś z forumowiczów widział ten film w całości i pamięta dokładnie fabułę.
  • 0



#75

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Duchy mogą nas zjeść.

Boże widzisz i nie grzmisz.

 

Jak już jesteś takim znawcą to jaką część najczęściej preferują?

Pierwsze słyszę aby byt jako ciało astralne (pomijam fakt czy istnieją czy też nie) zjadało człowieka bez użycia zębów.






 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych