Skocz do zawartości


Zdjęcie

Obserwacje UFO - temat zbiorczy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
371 odpowiedzi w tym temacie

#76

jamstirling.
  • Postów: 95
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Japanese Navy Releases First Photo Of Downed UFO Off The Coast Of Okinawa

Artykuł
  • 0

#77

Zevs.
  • Postów: 110
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Fake.

http://abcnews.go.co...iew-you-decide/
  • 0

#78

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

10 grudzień, godzina 7:15
Chyba szykują się do inwazji ....
Flota niewidocznych gołym okiem obiektów przykryła niebo nad Melbourne (Australia).
Obserwacja została zarejestrowana dzięki filtrowi podczerwieni.


  • 4



#79

IdoBelive.
  • Postów: 24
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

http://wiadomosci.on...m,102283,w.html
  • 0

#80

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

14 grudnia nad stolicą Turcji Ankarą sfilmowano niezwykły układ chmur, przyrównywany przez niektórych do jakiegoś portalu, z którego wylatuje niezidentyfikowany obiekt.




18 grudnia została sfilmowana duża grupa obiektów na stolicą Chile, Santiago.






Również 18 grudnia miała miejsce obserwacja 3 jasnych obiektów nad Vancouver w Kanadzie.


  • 7



#81

Andy-1970.
  • Postów: 345
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ciarki po plecach przechodzą, mam nadzieję że to fejki.

Ten portal wygląda może być odbiciem lampy w szybie, co do reszty nie wiem co powiedzieć. Będzie inwazja?
  • 0

#82

manitoris.
  • Postów: 790
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Przylecieli obejrzec koniec swiata.. :mrgreen:

a w temacie - zauwazyliscie ze jak sa przypadki przybierania na czestotliwosci obserwacji, to przewaznie sa do siebie podobne - obiekty.. jakby jaka defilada, wycieczka, zwiad.. jednej z cywilizacji.. zaraz mnie pojada niedowiarki, ale to akurat typowy temat do takich dywagacji..

Użytkownik manitoris edytował ten post 19.12.2012 - 18:14

  • 0

#83

Andy-1970.
  • Postów: 345
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@up

Rzeczywiście, najwięcej obserwacji jest tam gdzie coś się dzieje. Może masz rację i przylatują popatrzeć co się dzieje, albo czekają na jakieś wielkie wydarzenie jak w I odcinku Doctora Who.
  • 0

#84

totik.
  • Postów: 17
  • Tematów: 1
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

...zgadza sie bo dlaczego miałaby istnieć tylko jedna cywilacja.Polecam częściej spoglądać w górę wspaniałe rzeczy unoszą się nad nami.
  • 0

#85

żaba.
  • Postów: 1070
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

to co dał Jarecki nie wyglądają na fejk. a te z Santiago to jakaś miazga :o ... coś jest na rzeczy wg mnie
  • 0

#86

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Racja, film z Santiago niesamowity, ale zawsze mnie zastanawia jedno...

Mamy potężną manifestacje UFO nad wielkim miastem ( co widać na filmiku ) i mamy jeden, jedyny filmik tego wydarzenia?

Gdyby taka manifestacja pojawiła się nad byle jaką mieściną to by były dziesiątki filmów. Jeśli jest więcej filmików z tej manifestacji z Santiago - to zwracam honor. Jeśli natomiast jest tylko ten jeden - to DLA MNIE dosyć mocno ten materiał traci na wiarygodności.

Użytkownik Daniel. edytował ten post 20.12.2012 - 04:26

  • 1



#87

Andy-1970.
  • Postów: 345
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@up

Mało ludzi spogląda w niebo. W naszym kraju przez 80% roku pokrywa chmur też na to nie pozwala. Całkiem niedawno zauważyłem dziwny obiekt który poruszał się na wysokości około 100m, miał kolorowe światła i poruszał się dość wolno. Niestety bloki przesłoniły mi ten obiekt i nie zdążyłem mu się przyjrzeć a co dopiero zrobic mu zdjęcie. Pytałem znajomych ale nic nie widzieli. Nie wiem co widziałem, to mogło być cokolwiek.

Takie przypadki jak mój na pewno zdarzają się wielu ludziom na świecie. Większość nawet jak zobaczy nie zwróci na nie uwagi. Gdy jest się w dużym mocno oświetlonym mieście ciężko dostrzec coś co mruga nad głową dopóki Ci na tej głowie nie wyląduje.
  • 0

#88

hayashi.
  • Postów: 232
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@Andy-1970

Zgadzam się w 100%. Mogę tylko dodać, że większość telefonów robi w nocy mizernej jakości zdjęcia,
a co dopiero filmy. Nawet jeżeli kilkadziesiąt osób nakręciło filmy z tej manifestacji UFO to myślę, że po
obejrzeniu nakręconego filmu na komputerze nie zobaczyli nic oprócz czarnego tła i szumów, być może
też blasku latarni.

@Daniel.

Wystarczy wpisać do youtube'a "UFO Santiago 18" - po wpisaniu tego ukazały mi się różnego rodzaju
filmiki, natomiast po wpisaniu samego "UFO Santiago" okazuje się, że w stolicy Chile mamy często
manifestacje UFO.
  • 0

#89

manitoris.
  • Postów: 790
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Tak, obecnie kazdy ma telefon z kamera, ale niezdolna do sensownego nagrywania w nocy, czy tez gdy tylko sie zrobi szaro.. sam jadac autostrada, widzialem dziwny obiekt i probowalem go nagrac, ale jedyne co z tego wyszlo to, droga, mijane auta.. jak teledysk do Miami Vice - lecialo akurat "In the air tonight"..
W suzych miastach wbrew pozorom, jeszcze latwiej czegos takiego nie zauwazyc jak w malych, a to dlatego ze zabudowania, swiatla miasta, a poza tym ludzie zawsze gdzies sie spiesza i patrza pod nogi a nie w gore, a jak nawet zobacza cos to nie maja czasu sie nad tym zastanawiac co to jest.. dochodzi tez jeszcze instynkt stadny "nikt nie stoi i sie nie gapi, to ja tez to olewam, co by na glupka nie wyjsc"

Użytkownik manitoris edytował ten post 20.12.2012 - 13:45

  • 0

#90

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Narazie z tego co wiem, to jeśli kiedykolwiek coś zobaczę to pierwsza rzecz po tym jak wyciągne aparat/telefon to : szukanie czegokolwiek o co można by było oprzeć aparat/telefon, cokolwiek, słupek, poprzeczka, parapet, okno, cokolwiek oby tylko całkowicie usunąć drżenie... To jest naprawdę niesamowite, że nikt nie wpada na pomysł żeby nawet użyć pobliskiej latarni aby przyłożyć telefon/aparat do niej i nagrywać dalej ale bez żadnych wstrząsów które całkowicie rozmywają cokolwiek istotnego :hm:
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych