Skocz do zawartości


Zdjęcie

WithinTemptation


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#16

bolekilolek.
  • Postów: 1377
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Okej nie wkleję całej dyskografii ;D Ale może jeszcze kilka jakiś ciekawych piosenek ;D


Dzięki pokerek ;D Ale niestety za nim ta zabawa nadejdzie czeka mnie dużoooo ciężkiejjj pracy ;D i dużoo nieprzespanych nocy ;D lecz niestety nie na imprezach, ale na tym na co skazany jest mój profil - na kuciu ;D

Użytkownik WithinTemptation edytował ten post 17.08.2011 - 12:26




#17

Krakatau.
  • Postów: 186
  • Tematów: 12
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

O, nie dość, że lubisz Gwiezdne Wojny to jeszcze słuchasz dobrej muzyki :D witaj.

#18

bolekilolek.
  • Postów: 1377
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Cieszę się, że Ci się to podoba ;D W realu mało osób podziela moje zainteresowania ;D O Gwiezdnych Wojnach to mógłbym gadać, gadać i gadać ;D



#19

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Akurat co do Gwiezdnych Wojen, to uważam że Battlestar Gallactica i Star Gate kopią dupę Vaderowi. :D



#20

bolekilolek.
  • Postów: 1377
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A ja nie jestem fanem czasów Vadera i jego osoby ;] Jedynie co to spodobała mi się gra The Force Unleashed z tego okresu ;] No i seria książek Noce Coruscant, w którym Vader jest postacią drugoplanową ;] Może ktoś słyszał o grze SW : Knights of the old republic, którego akcja dzieje się prawie 4000 lat przed Vaderem? ^^ Jest świetna ;] Jestem też trakcie czytania serii, która dzieje się 40 lat po 4 epizodzie ;] tak zwane 40 ABY(40 lat po Bitwie o Yavin [a BBY to przed].



#21

Kitsune.
  • Postów: 84
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Siema, plus za WT :).

#22

bolekilolek.
  • Postów: 1377
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Kurczę, nie wiedziałem, że jest tu tak wielu, którzy lubią WT ;D Jedyna ich wielbicielka, którą znam to moja koleżanka z przyszłej klasy ;D



#23

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

SW : Knights of the old republic


Bardzo dobra gra. Dwójka też dawała radę. The Force Unleashed znudziło mi się po godzinie nawalania.

Kurczę, nie wiedziałem, że jest tu tak wielu, którzy lubią WT ;D


Bo na forum jest zagłębie wszelkiego rodzaju brudasów, gotów i innych mrocznych typów. :mrgreen:



#24

bolekilolek.
  • Postów: 1377
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ale ja nie należę do gatunków brudasów, gotów i innych mrocznych typów :D Właściwie to wydaje mi się, że muzyka WT nie jest głównie kierowana do takich ludzi, właściwie to ja bym nie powiedział, że oni reprezentują gotyk, metal, gdybym tego nie wyczytał wcześniej :D Jedynie może Enter jest w takim stylu, bo później było o wiele lżej. A teraz najnowszy album The Unforgiving w ogóle nie pasuje do tego stylu :D I wydaje mi się, że już po Mother Earth wielu takich ludzi przestało lubić ten zespół ;] Ale mnie nie obchodzi w jakim stylu grają [no dobra obchodzi, bo praktycznie cała [oprócz Restless] pierwsza płyta mi się nie spodobała ;D) i tak będę ich słuchał ;D.

Użytkownik WithinTemptation edytował ten post 18.08.2011 - 10:04




#25

bolekilolek.
  • Postów: 1377
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Gdyby znalazła się jakaś garstka osób, którym podoba się muzyka WT, zapraszam do przesłuchania 10-minutowego kawałka pierwszego ich koncertu, rozpoczynającego teatralną, akustyczną trasę koncertową po Holandii, nazwaną "Sanktuarium" :) Sądzę, że w ciągu dnia przybędzie więcej nagrań na YT - koncert odbył się wczoraj wieczorem w Almere ;)

Dołączona grafika



Nagranie nieco lepszej jakości.

!

Użytkownik WithinTemptation edytował ten post 03.03.2012 - 14:39





 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych