Skocz do zawartości


Zdjęcie

WithinTemptation


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#1

bolekilolek.
  • Postów: 1377
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

To i ja coś o sobie napiszę ;] Przeżyłem już 16 wiosen, mieszkam bardzo blisko miasta, które zwane jest Siedlcami ;] Za 14 dni zaczynam nowy etap w swoim życiu, czyli rozpoczynam naukę w liceum na profilu bio-chem-fiz ;] Jeszcze nie wiem co będę po tym robił, ale pewnie będę miał trochę wyboru, bo wydaje mi się, że matura dzięki tej szkole i dzięki swojej pracy mi dobrze pójdzie ;] Cóż z zainteresowań to mogę powiedzieć, że jestem fanem Gwiezdnych Wojen ;] Wersje filmowe oglądałem już kilka razy, ale nie jestem ich jakimś wielkim fanem, raczej skupiam się na książkach o tej tematyce ;] Również kocham muzykę. Mój nick to nazwa pewnego świetnego holenderskiego zespołu, który oficjalnie jest zespołem grającym metal symfoniczny/gotycki, ale często ich brzmienia są także delikatniejsze, niektóre bardziej brzmią jak rock, a niektóre nawet w stronę popu, jednak ja nie zwracam uwagi na gatunki muzyczne, po prostu jestem zakochany w tym zespole i będę go słuchać bez względu na to co będzie grał ;] Jakby kogoś zainteresował ten zespół to tu http://pl.wikipedia....thin_Temptation można sobie o nim poczytać, pobrać tytuły piosenek klikając na nazwę albumu ;] Jeśli ktoś nie lubi doom metalu czy takich mocniejszych brzmień to niech lepiej nie słucha albumu Enter chyba, że kawałek Restless ;] Od Mother Earth jest lżej ;] Najnowszy i jeden z najlepszych jest album The Unforgiving wydany w marcu 2011 ;] Jeszcze dodam, że WT zagra w tym roku w październiku koncert w Polsce ;] Dodatkowo jeszcze lubię czytać o rzeczach, o których pisze się na tej stronie ;] Zwłaszcza jestem zainteresowany teoriami spiskowymi, głównie NWO, ale i inne działy trochę czytam ;] No cóż chyba wszystko napisałem o sobie to co powinienem ;]

Pozdrawiam ;]

Użytkownik WithinTemptation edytował ten post 17.08.2011 - 09:57




#2

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czyżby umknęło Ci 16 mroźnych zim, 16 ślicznych jesieni i gorących letnich dni i nocy @@

cześć.



#3

kudlaty88.
  • Postów: 195
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Witam witam.

Fan Within Temptation??
Gratuluję gustu muzycznego,masz u mnie plusa,ale jak zhańbisz ten zespół wypisując głupoty na forum zostaniesz unicestwiony w ogniach piekielnych... :P



#4

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Witam witam.

Fan Within Temptation??
Gratuluję gustu muzycznego,masz u mnie plusa,ale jak zhańbisz ten zespół wypisując głupoty na forum zostaniesz unicestwiony w ogniach piekielnych... :P




he he he swoista schizofrenia fana ewentualnie odchyła katola %( ... ups ...





#5

bolekilolek.
  • Postów: 1377
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Co masz na myśli, bo nie wiem jakie głupoty mógłbym na ich temat wypisywać ? :D

Użytkownik WithinTemptation edytował ten post 17.08.2011 - 10:08




#6

Eldim.
  • Postów: 461
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Wyjdzie w praniu, póki co staraj się pisać w miarę przemyślane konkluzje. Za Wtihin Temptation też masz u mnie małego plusa na starcie. :D

#7

Ro-Bhaal.
  • Postów: 89
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Mała uwaga: Within Temptation nie ma nic wspólnego z Doom Metalem. Ale ja się jak zwykle czepiam szczegółów :P

#8

bolekilolek.
  • Postów: 1377
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Wybacz, ja nie jestem znawcą gatunków muzycznych, ale czytałem, że ich pierwszy album "Enter" była właśnie gotyckim/doom metalem ;] Chociaż wydaje mi się, że częściowo wywodziła się z takiego gatunku, bo jak dla mnie w porównaniu do innych płyt była ostra, mroczna i jeszcze ten paskudny growling Roberta - gitarzysty, który już nie powtórzył się na szczęście w żadnym albumie, wokal zostawili wyłącznie Sharon i to była bardzo dobra decyzja ;]



#9

Mr Minio.
  • Postów: 72
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam.

Growl/Harsch był zacny, ale głos Sharon rzeczywiście jest anielski. A co najlepsze na live brzmi tak samo dobrze jak na nagraniach studyjnych.

#10 Gość_pokerek

Gość_pokerek.
  • Tematów: 0

Napisano

Za Siedlcami? No kto by pomyślał. Muszę Ci powiedzieć, że z tym miastem mam bardzo miłe wspomnienia i od czasu do czasu tam bywam. Strzelam, że idziesz do Królówki, albo Prusa? :)

#11

bolekilolek.
  • Postów: 1377
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Brawo ;D Jestem Prusakiem ;D A mieszkam około 5 km od Siedlec, w takiej miejscowości na G. może, kojarzysz? ;]

Aha dodam jeszcze, że Królówka jest do tego na czym się siedzi ;] I to nie jest subiektywna ocena, tylko to jest po prostu stwierdzenie wynikające z obserwacji. Widać chociażby po punktach że do Prusa idą ludzie inteligentniejsi, i matury lepiej idą ;] Królówka jest przeciętna, Prus jest the best ;D

Użytkownik WithinTemptation edytował ten post 17.08.2011 - 12:19




#12 Gość_pokerek

Gość_pokerek.
  • Tematów: 0

Napisano

Wiem o jakiej miejscowości mówisz, ale samego miejsca niestety nie kojarzę. A powiem Ci jedno - studniówka w Prusie to świetna rzecz :D

#13

bolekilolek.
  • Postów: 1377
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Przekonam się o tym za trzy lata ;d Chyba, że mnie tak przycisną, że dłużej tam posiedzę, ale to raczej mało prawdopodobne ;D Mało brakowało i bym do Królówki poszedł, ale jednak nie dałem się przekonać i dokonałem dobrego wyboru ( tak mi się wydaje ;D)

Użytkownik WithinTemptation edytował ten post 17.08.2011 - 12:21




#14

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Cześć. Kiedyś słuchałem WT, ale plz nie wklejaj całej dyskografii do wątku "oceń utwór poprzednika". :D

Kiedyś mieliśmy tutaj fana metalliki i był istny atak jej utworów. :mrgreen:



#15 Gość_pokerek

Gość_pokerek.
  • Tematów: 0

Napisano

I dobrej zabawy życzę za te 3 lata :) No, ale już nie spamuję w temacie - witaj i owocnego pobytu na forum życzę :)

Użytkownik pokerek edytował ten post 17.08.2011 - 12:25



 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych