Skocz do zawartości


Zdjęcie

5 listopada końcem Facebook'a?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
78 odpowiedzi w tym temacie

#31

Argentum.
  • Postów: 198
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mogę się z tym zgodzić, ale wciąż będę zdania, że każdy kto zakłada konto na facebooku wie co robi.
  • 0

#32

Darkman-72.
  • Postów: 101
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Powstał juz nawet trailer nieistniejącego filmu pt "Człowiek bez facebooka"
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=a69RpEBJFAY

Żródło klik
  • 0

#33

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja jedynie chciałbym wiedzieć gdzie ten trailer kręcili bo widoki są przepiękne.
  • 0



#34

Kitsune.
  • Postów: 84
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Świetny "trailer".
Sama nie ma facebooka. To znaczy miałam, jednak usunęłam. Na nic nie jest mi to potrzebne - mam komórkę, a i tak dużo się nie komunikuję za pomocą elektroniki. Jedyne, co mam do czatowania, to Gadu Gadu. I naszą klasę, ale i tak tam nie wchodzę. Najwyżej raz na trzy tygodnie - kontakt z Siostrą <:.
Szczerze, to nie wiem, na co to ludziom potrzebne. Kiedyś czegoś takiego nie było, jakoś ludzie żyli. A "Tablica" oznaczała tylko zielonego potwora ze szkoły, które wraz z białą kredą katował nas podczas odpowiedzi <:.
Jeśli plan Anonimów dojdzie do skutku, to ciekawi mnie reakcja tych wszystkich dziewczynek uzależnionych od "Gry w prawdę" i innych dupereli.
Niech usuwają. Jestem całkowicie za <:.
  • 0

#35

restek.
  • Postów: 424
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

boicie sie o swoje dane ? to kasowac konta i zdala od systemu !

Użytkownik restek edytował ten post 10.08.2011 - 16:44

  • -1

#36 Gość_Alucard

Gość_Alucard.
  • Tematów: 0

Napisano

Skasowanie konta nic nie da bo i tak dane zostaną.
  • 0

#37

EpicFail.
  • Postów: 208
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

restek najpierw obejrzyj filmik, a później pisz. według Anonów dane nawet po usunięciu konta są przechowywane i ' przetwarzane ' (który to pogląd z resztą popieram).

uważam że Anonymous dają radę, gdyby nie byli pewni swego to by nikogo nie ostrzegali. ciekaw jestem jak ten atak będzie wyglądał.
  • 0

#38

restek.
  • Postów: 424
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ludzie sami pakuja sie w pulapke zakladajac konta a pozniej martwia sie co bedzie OMG. Z tego co slyszalem to wtedy dane zostaja na FB kiedy dezaktywujesz konto, a jak skasujesz konto co jest bardziej skomplikowanym procederem ida dane w niepamiec.
  • 0

#39

zjawiskowy.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kogo to obchodzi czy macie facebooka czy nie?

Szczerze, to nie wiem, na co to ludziom potrzebne. Kiedyś czegoś takiego nie było, jakoś ludzie żyli


Kiedyś nie było prądu, a ludzie też jakoś żyli. Ludzkość wynajduje nowe rzeczy, dzięki temu żyje nam się lepiej. Facebook ułatwia komunikacje ze znajomymi/rodziną,pomaga odnawiać stare kontakty, czy też dostarcza rozrywki.


Szczerze wątpię, że usuną Facebooka, jedynie co może im się udać to unieruchomić go na jakiś czas
  • 0

#40

Kitsune.
  • Postów: 84
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No, tam jest tak:
1. Dane zostają;
2. Jak usuwasz konto, to jeszcze przez 14 dni będzie aktywne, czy co, nie wiem. W każdym bądź razie jak w ciągu 14 dni od usuwania konta się zalogujesz, konto będzie aktywne, czy coś tam.
Ostatnio usuwałam, to o tym "informowali". Danych się stamtąd nie da usunąć. Nawet użytkownicy niektórzy pisali do Nich z prośbą, jednak nie spełniali Jej nigdy, bo w regulaminie przy rejestracji jest ponoć, że po rejestracji danych całkowicie nie usuną.
Mi to nie przeszkadza, bo jedyne, co było moje, to imię i nazwisko, szkoły i co lubię. Więc nic takiego w sumie. A mail tam mam stary, którego nie używam już od dłuższego czasu, więc o takowy SPAM się nie obawiam <:.

Szczerze wątpię, że usuną Facebooka, jedynie co może im się udać to unieruchomić go na jakiś czas


Dlaczego? W końcu ludzie założyli, to chyba też ludzie mogą zniszczyć.

Użytkownik ChopAndChange edytował ten post 10.08.2011 - 17:00

  • 0

#41

zjawiskowy.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na pewno mają zrobione kopie bazy danych, więc odtworzą wszystko.
  • 0

#42

Creative12.
  • Postów: 94
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja tam facebook'a mam, ale jak by go "zniszczyli" to się tym nie przejmę. :) Facebook'a mam dla "rozrywki".
  • 0

#43

lha.
  • Postów: 85
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Skasowanie konta nic nie da bo i tak dane zostaną.

Ludzie sami pakuja sie w pulapke zakladajac konta a pozniej martwia sie co bedzie OMG. Z tego co slyszalem to wtedy dane zostaja na FB kiedy dezaktywujesz konto, a jak skasujesz konto co jest bardziej skomplikowanym procederem ida dane w niepamiec.


Nie do końca macie rację. Sprawdziłem usuwając wrzucony kiedyś obrazek. Po przeprowadzonej przeze mnie operacji już następnego dnia utraciłem dostęp do zdjęcia. A przez te 24 godziny dostęp mają tylko ci, co posiadają bezpośredni odnośnik.

Użytkownik Squonk edytował ten post 11.08.2011 - 12:33

  • 0

#44

Dedek.
  • Postów: 170
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

@up

Nie wiem jak z obrazkami, ale dane maja zapisane na swoich dyskach, do ktorych Ty juz nie masz dostepu. Ze zdjeciami moglby byc o tyle problem, ze byloby ich od groma, a co za tym idzie potrzebne by byly ogromne ilosci miejsca na dyskach.

Nawet glupie zdjecia na NK, mimo ze byly "usuniete" to poprzez bezposredni link mozna bylo przez pol roku jeszcze je ogladac.
  • 0

#45

Kielik.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Twarzoksiążki nie da się usunąć. Jedynie dezaktywować. Więc tak czy inaczej nasze dane tam zostają, z czym to idzie mogą je sprzedać tam czy gdzie indziej. Co do samego ataku jestem bardzo ciekaw co z tego wyniknie, i jaki powstanie następny portal, który podbije cały świat i namiesza ludziom w głowach. Czekajmy do 5 listopada :)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych