Skocz do zawartości


Zdjęcie

Islam kontratakuje


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
73 odpowiedzi w tym temacie

#31

lambo.
  • Postów: 231
  • Tematów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

W Wiedniu 100 procentowych austriaków w szkołach jest może 5-20%.
Inaczej sprawa wygląda w innych landach.
Pocieszeniem jest, że w szkołach popodstawówkowych (czyli po 8 klasie) odpada sporo tego turectwa i idzie do pracy po prostu. Do matury dotrwają nieliczni, więc nie jest jeszcze tak tragicznie.
Jak jest w Niemczech niestety nie wiem.

 Edycja: Kurczak

Dołączona grafika

Cytat z regulaminu:

8.8 Zabronione są wszelkie formy rasizmu i nietolerancji tj. wypowiedzi antynarodowe i szerzące nienawiść, wypowiedzi wulgarne odnoszące się do innych nacji, kolorów skóry, wierzeń, osób, wypowiedzi obraźliwe skierowane pod adresem innych Użytkowników Forum.



  • 2

#32

Dedek.
  • Postów: 170
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

W filmiku co podal Komoduz mamy idealnie pokazane, ze zdecydowana wiekszosc arabow i turkow nie chce sie nawet integrowac z niemiecka ludnoscia czy kultura. Chca aby ludzie, ktorzy z nimi obcuja, zyja zmienili siebie i przeszli na islam. To tak jakbym ja poszedl w gosci do kogos i kazal mu wyrzucic polowe mebli, kupujac te co ja mu powiem, inaczej wyjde z domu badz zmienie meble za niego sam.

Osobiscie mam znajomego, ktorzy zyje w Polsce juz 3-4 lata, urodzil sie w Tunezji i tam wychowal. Duzo podrozowal po swiecie, w wielu miejscach pracowal. Jest ateista, a na dodatek tak przyjaznie nastawiony do ludzi, gosciny, skory do pomocy, a jednoczesnie nie wymaga tego od innych. Nie raz mial problemy w Polsce na tle rasowym. Caly czas wspomina, ze w Polsce wielu mezczyzn uwaza, ze gdy sa silniejsi, lepiej zbudowani to sa lepsi i wszystko im wolno, ze moga pomiatac ludzmi. Mowil, ze tylko w Polsce widzial takie nastawienie, i ze tylko u nas jest taki duzy procent takich ludzi. Jednak wiekszosc osob, ktora go zna uwaza go za czlowieka inteligentnego, przyjacielskiego itd. Smialo mozna powiedziec ze w Polsce juz sie zadomowil i nie stwarza tutaj zadnych problemow. Ani nie narzuca swoich pogladow (ktorych swoja droga czesto ostro broni) ani nikogo do niczego nie zmusza. Szanuje tutejsza ludnosc, tradycje, obyczaje (jest wlascicielem firmy i jego pracownicy maja 2x wyzsza stawke w dni uwazane u nas stosunkowo za wolne, badz po prostu daje wolne gdy nikt nie chce przyjsc do pracy). I wlasnie tak powinien wygladac obcokrajowiec w obcym kraju, gdzie jest gosciem, a nie uwazac, ze jest osoba narzucajaca wszystko wszystkim.

Dodatkowo przytaczajac ta historie o moim znajomym z Tunezji, pokazalem bardzo ciekawe zagadnienie. W wyzej prezentowanym filmie napisane jest, ze dochodzi do przemocy z rak muzulmanow. W Polsce akurta mamy taka sytuacje, ze gdyby rzad nawet mial polityke pozwalajaca na duzo obcokrajowcom, to tutejsza ludnosc na to nie pozwoli.

Użytkownik Dedek edytował ten post 03.08.2011 - 16:15

  • 1

#33

GuardAngel.
  • Postów: 373
  • Tematów: 37
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W Wiedniu 100 procentowych austriaków w szkołach jest może 5-20%.
Inaczej sprawa wygląda w innych landach.
Pocieszeniem jest, że w szkołach popodstawówkowych (czyli po 8 klasie) odpada sporo tego turectwa i idzie do pracy po prostu. Do matury dotrwają nieliczni, więc nie jest jeszcze tak tragicznie.
Jak jest w Niemczech niestety nie wiem.

 Edycja: Kurczak

Dołączona grafika

Cytat z regulaminu:

8.8 Zabronione są wszelkie formy rasizmu i nietolerancji tj. wypowiedzi antynarodowe i szerzące nienawiść, wypowiedzi wulgarne odnoszące się do innych nacji, kolorów skóry, wierzeń, osób, wypowiedzi obraźliwe skierowane pod adresem innych Użytkowników Forum.




A gdzie tu rasizm i nietolerancja ??
Zalewa nas fala islamistów i emigrantow ze wschodu ot co ... na Turków mówi się Turasy na Azjatów Żółtki ( bo mają taki kolor skóry ) dlaczego od razu rozumujemy że to jest obraźliwe . Na nas napewno mówią białasy i skoro tak mówią to ich problem . Mam biały kolor skóry i tyle jestem białasem bo metysem będę jak się spalę na solarium :).

Poznałem kilku Wietnamczyków i Turków pytałem się ich czy takie nazewnictwo jest dla nich obraźliwe lub rasistowskie to się śmiali .
Rozumiem użycie takiego określenia jak brudny jest ten czy tamten etc . Tu zdanie przyjmuje formę pogardy .
A tak to nadal będziemy chodzić na kebap do Turasa czy na wschodnią kuchnię do Wietnamca :).
Najważniejsze jest jak o nich myślimy i czy jesteśmy zadowoleni z ich pobytu w naszym kraju i czy oni dostosowują się do naszych warunków bo jeśli będą nam coś narzucać a my im na to pozwolimy ( wiarę obyczaje zachowania ) a tak już sie dzieje na zachodzie to bedzie po nas i naszej kulturze .

Użytkownik GuardAngel edytował ten post 04.08.2011 - 18:32

  • 1

#34 Gość_Sentinel

Gość_Sentinel.
  • Tematów: 0

Napisano

*
Popularny

W Wiedniu 100 procentowych austriaków w szkołach jest może 5-20%.
Inaczej sprawa wygląda w innych landach.
Pocieszeniem jest, że w szkołach popodstawówkowych (czyli po 8 klasie) odpada sporo tego turectwa i idzie do pracy po prostu. Do matury dotrwają nieliczni, więc nie jest jeszcze tak tragicznie.
Jak jest w Niemczech niestety nie wiem.

 Edycja: Kurczak

Dołączona grafika

Cytat z regulaminu:

8.8 Zabronione są wszelkie formy rasizmu i nietolerancji tj. wypowiedzi antynarodowe i szerzące nienawiść, wypowiedzi wulgarne odnoszące się do innych nacji, kolorów skóry, wierzeń, osób, wypowiedzi obraźliwe skierowane pod adresem innych Użytkowników Forum.



Jestem bardzo tolerancyjny ale jezeli chodzi o wpis lambo nigdzie nie dostrzegłem tam tego typu przejawów o jakich mówi i jakich zabrania regulamin. Jeżeli ktoś jest narodowości tureckiej, to potocznie mówi sie turków etc. Mam wrażenie, że Twoja polityczna poprawność oraz zdecydowanie nadgorliwość prowadzi Cię wprost do czegoś gorszego od faszyzmu - Pani Kurczak. Jestem na tym forum od wielu lat, mogę i tak było nie zgadzac sie z wieloma uzytkownikami, poglądami itp. Natomiast Ty swoim postępowaniem zaczynasz wkurzac i paralizowac swobodę wypowiedzi na tym forum. W mojej ocenie jestes zbyt młodą, nadgorliwą oraz jeszcze niedoświadczoną zyciowo osobą aby zachowac umiar i obiektywizm jaki jest niezbędny w moderacji.

Apeluje o więcej rozsądku, więcej luzu w moderacji i szerszych horyzontów niz ten, który dyktuje Ci regulamin.

Użytkownik Sentinel edytował ten post 04.08.2011 - 18:29

  • 6

#35 Gość_Niedoskonały

Gość_Niedoskonały.
  • Tematów: 0

Napisano

(...)Mam pytanie, skoro jesteś taki oburzony tym co powiedziałem. Byłbyś zadowolony gdyby nagle, na Twoim osiedlu sąsiedzi muzułmanie oblepili słupy takimi naklejkami, a potem chadzali w grupach i kontrolowali czy przypadkiem nie pijesz piwa w ogródku, a Twoja kobieta nie odsłania za dużo ciała?

Teraz to już nie mam żadnych złudzeń co do tego forum. Szkoda mojego czasu i fatygi. Niczego nie uczy was historia - ani ta najnowsza, ani ta starsza... Zresztą, doskonale wpisuje się to w prorocze zdanie pewnego myśliciela, który swego czasu napisał: "nie ma nadziei dla gatunku ludzkiego, może jedynie dla niektórych jego przedstawicieli". Nie podaję ani źródła, ani nazwiska, bo do was i tak nie dotrą żadne argumenty.

Zatem jest to mój ostatni post, teraz tylko muszę wykombinować jak się stąd wypisać, mam nadzieję że prosto i szybko.

Edit:
Zachęcam do jak najszybszego wstawiania minusów, bowiem niedługo nie będzie to już możliwe. Mam nadzieję, że takie działanie da wam ulgę.

edit Yawgmoth
Dołączona grafika

Użytkownik Yawgmoth edytował ten post 05.08.2011 - 10:34

  • -4

#36

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 3028
  • Tematów: 2601
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@GuardAngel, @Sentinel:

  • Wasze posty nie mają związku z tematem tego wątku.
  • Post lambo został zaraportowany, a więc co najmniej jedną osobę zawarte w nim sformułowania uraziły.
  • Zauważcie, że lambo nie dostał ostrzeżenia, a jedynie przypomniałam mu o odpowiednim zapisie w regulaminie. Uważam, że lepiej zapobiegać w ten sposób, niż leczyć ostrzeżeniami.
Proszę nie kontynuować dalszej dyskusji na ten temat w tym wątku, jeśli macie jakieś obiekcje -- możecie założyć temat w odpowiednim dziale.
  • 0



#37

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Niedoskonały@

Nie rozumiem co Cię w moim pytaniu tak poruszyło, ale przepraszam z góry. :)

Jednak nie odpowiedziałeś, tak czy siak.
  • 0



#38 Gość_Niedoskonały

Gość_Niedoskonały.
  • Tematów: 0

Napisano

Niedoskonały@

Nie rozumiem co Cię w moim pytaniu tak poruszyło, ale przepraszam z góry. :)

Jednak nie odpowiedziałeś, tak czy siak.

Miałem nadzieję na szybkie usunięcie mojego profilu, okazało się jednak, że nie znam regulaminu. Muszę pisać jakiegoś maila - chyba coś w rodzaju podania (???) - a "wniosek" będzie rozpatrzony w ciągu 48 godzin. Pewnie szybciej byłoby złapać bana - co niniejszym czynię, jako że mój wpis nie ma wiele wspólnego z tematem.

Ale jeśli będzie trzeba, to napiszę tego maila o usunięcie.

Jeśli naprawdę oczekujesz mojej odpowiedzi, to mnie zdumiałeś. Jedyne istotne zdanie, jakie tu napisałeś, to przytoczone wyżej - "nie rozumiem, co..." itd. Nie dziwię się, że nie rozumiesz - jak i cała masa tych, którzy Tobie tak ochoczo przyklaskują... Smutne to.

edit Yawgmoth
Dołączona grafika
  • -1

#39

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie rozumiem jak można chcieć pozwalać na to żeby ktoś anektował Twój święty spokój, narzucając Ci swoje prawa. Chcesz takich ludzi przekonać do siebie miłością i wpłatami pieniędzy? To nie działa. Ekstremistów należy natychmiast usuwać z terytorium kraju.
  • 0



#40 Gość_Niedoskonały

Gość_Niedoskonały.
  • Tematów: 0

Napisano


(...)
 Edycja: Kurczak

Dołączona grafika

Cytat z regulaminu:

8.8 Zabronione są wszelkie formy rasizmu i nietolerancji tj. wypowiedzi antynarodowe i szerzące nienawiść, wypowiedzi wulgarne odnoszące się do innych nacji, kolorów skóry, wierzeń, osób, wypowiedzi obraźliwe skierowane pod adresem innych Użytkowników Forum.




A gdzie tu rasizm i nietolerancja ??
(...)

Sama widzisz, Kurczak, co się dzieje na tym forum - całkiem niezłe ma poparcie ten wpis, jak również ten, którego dotyczyło ostrzeżenie...

Coś dodać? Coś ująć? Koń - jaki jest - każdy widzi...

edit Yawgmoth
Dołączona grafika
  • -1

#41

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zaczynasz popadać w skrajność. Zero argumentów. Po prostu sypiesz słowami-kluczami.

"Rasizm"
"Nietolerancja"
"Od razu widać jacy tutaj ludzie"

Pokazujemy realny problem, a Ty zrzucasz wszystko na kark ślepej nietolerancji.

Może faktycznie brak jest w tych wpisach tolerancji, tolerancji dla tworzenia enklaw wyznaniowych w środku państw. Jak się to kiedyś kończyło, wszyscy wiedzą. Sami wystawią się na niechęć, ludzie nie lubią jeśli ktoś się od nich alienuje i odgradza płotem.

Po za tym, Twoje trzy powyższe posty są równie offtopowe jak posty @GuardAngel, @Sentinel. Więc dziwię się że Kurczak nie upomniała i Ciebie. ;)
  • 0



#42 Gość_Niedoskonały

Gość_Niedoskonały.
  • Tematów: 0

Napisano

(...)To nie działa. Ekstremistów należy natychmiast usuwać z terytorium kraju.

Ciebie nie interesują argumenty - Ty już masz wyrobione zdanie.

Kiedyś był taki jeden geniusz, co postanowił "usunąć z terytorium" - ale jednak wciąż wielu pozostało, zatem musiał sięgnąć do "ostatecznego rozwiązania"... Potem było wielu naśladowców - z różnym skutkiem "usuwali", niektórym to nawet nieźle szło, bo udało im się ukatrupić wiele milionów... Niestety, nie były to komary, "umilające" życie turystom, a po prostu ludzie...

Czy mam jakieś argumenty? Ależ skąd, żadnych nie mam... Czy to offtop? Jasne, proszę mnie stąd usunąć szybko, z góry przyjmuję, że upomnienia sa słuszne i teraz trzeba już... ech

Użytkownik Niedoskonały edytował ten post 04.08.2011 - 23:18

  • -1

#43

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Histeryzujesz. Nikt Cię nie banuje, jak widać nawet nie masz warna.

Jak na razie to muzułmanie terroryzują okoliczną ludność chcąc zakazywać im życia wedle ich widzi mi się. Jakoś nie widzę tumultów wymierzonych w stronę islamu. Europejczycy nie przenoszą się do Arabii Saudyjskiej i nie grożą tworzeniem państw w państwie.

Nie wiesz czy mnie interesują argumenty, czy nie. Nie spróbowałeś ich nawet zastosować, więc skąd masz wiedzieć.

Rozumiem że masz jakiś inny sposób na ludzi którzy chcą wywierać nacisk na miejscową ludność by zaczęła żyć według praw Islamu? Chętnie posłucham co można z nimi zrobić oprócz głaskania po główkach póki są mali.
  • 0



#44

GuardAngel.
  • Postów: 373
  • Tematów: 37
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@GuardAngel, @Sentinel:

  • Wasze posty nie mają związku z tematem tego wątku.
  • Post lambo został zaraportowany, a więc co najmniej jedną osobę zawarte w nim sformułowania uraziły.
  • Zauważcie, że lambo nie dostał ostrzeżenia, a jedynie przypomniałam mu o odpowiednim zapisie w regulaminie. Uważam, że lepiej zapobiegać w ten sposób, niż leczyć ostrzeżeniami.
Proszę nie kontynuować dalszej dyskusji na ten temat w tym wątku, jeśli macie jakieś obiekcje -- możecie założyć temat w odpowiednim dziale.


AD 1. Hmm tu się nie zgodzę myśle że ma , patrzmy na sprawę w szerszym aspekcie Angolom beszczelnie muzłumanie wprowadzają zony , czyli dosłownie nalepiają nalepki o strefach gdzie obowiązuje prawo islamskie!!! są tolerancyjni bo o tym ostrzegają :).

AD 2. Skoro słowo "turectwa" jest dla Ciebie obraźliwe to już zależy od wrażliwości każdego z nas .

AD 3. Co do zakładania nowego wątku z obiekcjami nie widzę powodu bo sprawa tolerancji lub jej braku jest tu widoczna od pierwszego postu i nie ma co zaśmiecać forum nowymi tematami.

Reasumując imigranci zakładający zony w obcym państwie dają jasno do zrozumienia że czują się silni i albo bedzie tak jak oni chcą albo walka , to jest przykład tolerancji !!
Czy w demokratycznym państwie a raczej demokratycznej monarchii takie praktyki są dozwolone z punktu prawnego ?

Użytkownik GuardAngel edytował ten post 05.08.2011 - 05:14

  • -1

#45

Serail.
  • Postów: 428
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 26
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Och, co za różnica, czy są dozwolone z punktu prawnego, moralnego czy jakiegokolwiek innego. Muzułmanie czują się silni, prowadzą ekspansję terytorialną w sposób niespotykany dotąd, bo zaludniają państwa Europy zachodniej, tworząc w nich liczące się mniejszości narodowe i religijne, po czym starają się ich nowy dom przekształcać na swoją modłę, czyli popierające idee i prawa, z którymi mieli do czynienia przez całe życie.
Mają do tego prawo? Nie mi decydyować.
Powiem tylko, że nieme protesty mieszkańców Europy ani ich ziębią, ani grzeją. Chcemy dać im do zrozumienia, że nie powinni zmieniać kultiry Starego Kontynentu? Dajmy im to odbitnie do zrozumienia, bo wdając się w rozmowy... cóż, prezentujemy obecnie poziom mocartsw uczestniczących w Zimnej Wojnie: "Jesteśmi silni, możemy was zniszczyć, bójcie się nas", ale nie robimy nic tym kierunku, aby Islamiści traktowali nas na poważnie.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych