Skocz do zawartości


Zdjęcie

Islam kontratakuje


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
73 odpowiedzi w tym temacie

#16 Gość_Anima Damnata

Gość_Anima Damnata.
  • Tematów: 0

Napisano

patrząc na to jaka moda panuje w USA i Europie musieliby wystrzelać połowę populacji


Patrząc na to jak społeczeństwa i ludzie jako jednostki się zmieniają (na gorsze) to wcale nie byłby taki głupi pomysł
  • -4

#17

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mnie oburza np zasłanianie całego ciała przez kobiety w Islamie. To że Arabowie nie mogą sobie poradzić z popędem to ich problem. Taka stygmatyzacja płci jest uwarunkowana tylko ekspansjonistyczną i niepohamowaną chęcią posiadania przez wyznawców tamtej religii. Wystarczy zobaczyć jak zachowują się szejkowie, nigdzie na świecie bogaci ludzie nie żyją w takim przepychu, nawet jeśli mogą. Parada wystawnego życia i nowobogactwa w rejonie Zatoki Perskiej nie ma sobie równych nigdzie indziej na świecie.
  • 0



#18

Dedek.
  • Postów: 170
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Mnie ciekawi teraz dalszy przebieg wydarzen. Nie oszukujmy sie, nie obejdzie sie to bez echa i podejrzewam, ze niedlugo Zachod zrobi cos "konkretnego", ze islam bedzie musial jakos zareagowac. Wszyscy wiemy w jaki sposob to beda robic...

Na szczescie w Polsce islam nie jest jeszcze na tyle pewny i silny by robic cos takiego, dlatego powinnismy juz teraz wyciagnac wnioski z tego co dzieje sie na zachodzie i odpowiednio interweniowac.
  • 3

#19

prophet.
  • Postów: 46
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zachód względem islamu nic nie zrobi, bo się go boi. Jak już to doda muzułmanom kolejne prawa. Nikt nie chce zaczynać z nimi wojny bo wiadomo jak to się kończy.
  • 0

#20

kamilus.
  • Postów: 1231
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Co do szejków i ich zachcianek, to jednym z najlepszych "odjazdów" są samochody. Milioner na zachodzie kupi sobie elegancką terenówkę, jakiegoś sporta typu ferrari, plus limuzyna do pracy i zazwyczaj to mu wystarczy. Jak ktoś ma bzika na punkcie aut to kupi kilka bądź kilkanaście samochodów i uzna to za wystarczające. A co robią szejkowie? Nie znają umiaru - garaże liczące po 500 aut są niczym niezwykłym. Ciekawe tylko po co im tyle - jak pewnie w całym swoim życiu przynajmniej do połowy nawet nie wsiądą...
  • 1



#21

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

50 żon. 500 samochodów. Miasto na środku pustyni. Sztuczne wyspy w kształci Ziemi. Są zachłanni i to jak zachowują się na zachodzie to potwierdza.
  • 0



#22

kamilus.
  • Postów: 1231
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tylko że jak idziesz do kogoś i robisz coś nie tak, a gospodarz zwraca Ci uwagę, to się dostosowujesz. A Arabowie w takiej sytuacji najchętniej zmieniliby gospodarza.
  • 1



#23

Pisaq.
  • Postów: 283
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Powiedzmy to szczerze. Są mniejszości, które się asymilują i które należy tolerować/koegzystować z nimi oraz mniejszości, które na siłę zmieniają panującą rzeczywistość. Śmiało można rzec, że muzułmanie zaczynają zachowywać się jak katolicy w średniowieczu. Wyciągając naukę z historii, można zauważyć że czeka ich reformacja kościoła - czyż wiele wspólnego mają pewne praktyki, o których brzydzę się wspomnieć z ichnią podstawą wiary, zaiste nie sądzę tak jak jestem pewien, że to kiedyś się załamie i zobaczymy islamską wersję Trylogii Husyckiej - oraz co najmniej dziesiątki lat temperowania fanatycznej wiary najbardziej zatwardziałych "moherowych turbanów" wierzących w wynaturzony kult, poddawany z dziada-pradziada kolejnym mutacjom prowadzącym do powstawania nowotworu, przejmującego z czasem rolę głównego organizmu.

Użytkownik Pisaq edytował ten post 31.07.2011 - 22:48

  • 0

#24 Gość_Sentinel

Gość_Sentinel.
  • Tematów: 0

Napisano

Jest to jeden z koeljnych przejawów, gdzie "przybysze" nie są w stanie zaakceptować obowiązujących norm cywilizacji łacińskiej (zachodniej). O narastającym problemie związanym z emigrantami w szczególności z krajów ogarnietych wojnami, niepokojami społecznymi, czy tez o słabych poziomach zycia jest napisane m.in. w tym temacie.

Poniżej znajduje sie news, o zamieszkach wywołanych przez emigrantów z północnej Afryki, uchodźców uciekających przed zawieruchą związaną z falą Jaśminowej Rewolucji. Niepokojace w tym wszystkim jest to, że Europa południowa przyjęła ich w swoje granice ze względów humanitarnych. Dziś zaczynają oni się domagać azyli politycznych, uchodźcy itp.

jb, PAP, Reuters - 2011-08-01

Włochy - gwałtowny protest i starcie z policją
Imigranci domagają się azylu


Około 30 osób, w tym w większości policjantów, odniosło obrażenia w rezultacie buntu imigrantów w rejonie Bari, miasta portowego na południu Włoch. Imigranci zablokowali drogi i tory kolejowe, a funkcjonariuszy obrzucili kamieniami.


Więcej ...


Użytkownik Sentinel edytował ten post 01.08.2011 - 13:24

  • 1

#25 Gość_Anima Damnata

Gość_Anima Damnata.
  • Tematów: 0

Napisano

W tym temacie już chyba powiedziałem wszystko co chciałem, ale chcę się odnieść do mojego ostatniego postu: otóż myślałem, że to forum jest bardziej tolerancyjne i szanuje czyjeś poglądy bez względu na to jakie są, a minusy są po to aby karać chamskie zachowanie, czy trollów. Staram się zawsze pisać zrozumiale i bez błędów ortograficznych, nikogo na tym forum nie dyskryminuje, nie spamuje. A poglądy mam jakie mam i jestem jaki jestem i na takim forum, które porusza takie a nie inne tematy powinno być to szanowanie. Aha - i te punkty na - mnie nie obchodzą, bo liczba gwiazdek pod nickiem nie świadczy o człowieku.
Pozdrawiam.
PS. I przepraszam za offtop.

Użytkownik Anima Damnata edytował ten post 01.08.2011 - 15:36

  • 2

#26

Pisaq.
  • Postów: 283
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

To i ja odniosę się do Twojego stanowiska. Każdy medal ma dwie strony. Ogół zmienia się na gorsze by jednostki mogły błyszczeć. Kim byłby Tesla gdyby wszyscy naokoło byli geniuszami "zmienionymi na lepsze"?
  • 0

#27

lambo.
  • Postów: 231
  • Tematów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

*
Popularny

W Wiedniu też są takie islamskie dzielnice, np. północna część 10 Bezirku, Reumannplatz.
Tam jest tego od cholery i jeszcze niedawno czuli się bardzo pewnie.
Ludzie mają tego dosyć i skrajna prawica zyskuje bardzo w sondażach, ponieważ chcą się ich pozbyć. Teraz partia rządząca zaczyna coś z tym robić, żeby nie stracić poparcia i idzie to we właściwym kierunku.
Policja się już nie patyczkuje z islamskimi przestępcami, co popieram.
Zachód nie boi się islamu, rządy europejskie się ich nie boją, ponieważ bez problemu same siły policyjne by ich ustawiły, przynajmniej siły zachodu germańskiego.
By tutaj spróbował jeden islamski klecha z drugim prawa wprowadzać, ciekawe jakby im poszła egzekucja tego prawa w wysoce demokratycznym i świadomym kraju, w którym demokrację ceni się ponad wszystko, a ludzie nie dadzą sobą pomiatać. ;]
Ciekawe czy któryś byłby na tyle głupi, żeby zdzielić obywatela pałą, za nieprzestrzeganie swoich zasad w obcym kraju, kraju uzbrojonym. Angola nie trzeba się bać, przecież jest bezbronny jak kaczka, gorzej z Austriakami i Szwajcarami. :)
Zachód po prostu słowa nietolerancja boi się jak ogień.
Ja jestem tutaj też gościem i muszę się dostosować, co uczyniłem. Żyję sobie według tutejszych praw i jest mi z tym bardzo dobrze, ja nie jestem rządem i nie muszę być poprawny politycznie, na pewno nie dam sobie zaszkodzić przez islamskich przybyszów nie szanujących tutejszego prawa.
Nie zapominajmy że są także islamscy przybysze, którzy żyją całkiem normalnie, jednak jest ich za mało.

Co do szejków: jeśli ich stać to niech mają nawet 5000 luksusowych samochodów - mi nic do tego, póki mi nie szkodzą. Pośrednio, lub też bezpośrednio.

Użytkownik lambo edytował ten post 02.08.2011 - 00:14

  • 7

#28

sieka14.
  • Postów: 59
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To jest włąsnie chora poprawnosc polityczna....Prawda jest taka że to nasza wina, to my na to pozwalamy.Gdybyśmy działali tak jak kraje islamskie nie było by problemu . My pozwoliliśmy na chorą ekspansje islamu do Europy i pozwalamy na to aby nasz kontynent się bardzo islamizował.Ja rozumiem że chcą mieć własne świątyni, dzielnice-nie przeszkadza mi to , ale narzucanie swoich poglądów, prawa itp jest chorym przegięciem, ale tak to się dzieję jeśli nie chcę się być posądzony o brak poprawności.

Jak by się ktoś burzył odnośnie mojego posta- Dlaczego nikt nie skarży się na Azjatów itp? Dlatego bo Potrafią dostosować się w taki sposób do "nowego kraju w którym są" aby nie stracić swojej kultury, tym samym nie narzucając jej "rdzennym" mieszkańcą
  • 3

#29 Gość_Sentinel

Gość_Sentinel.
  • Tematów: 0

Napisano

Sporo informacji można znaleźć na temat postępującej islamizacji kontynentu europejskiego także tutaj.

Proponuję zajrzeć do tego tematu - bardzo ładnie i obrazowo przedstawiona została sytuacja demograficzna na świecie. O dziwo jak sie patrzy na wykres populacji europejskiej na tle pozostałych kontynentów jest jedynym z tendencją spadkową. I uważam, iz jest to stopniow narastające poważne zagrożenie dla Europy, cywilizacji łacińskiej (zachodniej), od którego mam wrażenie nie będzie wcale tak łatwo uciec.

Dlatego w pełni zgadzam się z Waszymi poglądami. I nie mówię tu o sianiu rasizmem, nienawiścią do imigrantów. Wielu z nich to porządni, pracowici ludzie. Problem polega n tym, że wraz z tymi porządnymi ciagną tu całe masy "szumowin", które nawet w soich rodzimych krajach nie są w stanie niczego zaofiarować swojemu krajowi i liczą na zycie na koszt europejskiego podatnika z bogatego socjalu jaki na naszym starym kontynencie wiele państw rozwinęło do granic absurdu.

A wszystko to w imie tolerancji, humanitaryzmu i świetego spokoju.

Użytkownik Sentinel edytował ten post 02.08.2011 - 14:14

  • 4

#30

Komoduz.
  • Postów: 49
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a ja proponuje zobaczcie sobie ten film:

  • 1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych