Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nieoczekiwany gość


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
52 odpowiedzi w tym temacie

#16

Caroline.
  • Postów: 20
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Wiem, że trzeźwy nie znaczy niegroźny, ale ja po prostu nie umiem odmawiać ludziom, mam tak od dziecka i czułam, że nie mogę go zostawić tak pod moimi drzwiami.

a drzwi mam mniej więcej takie jak te (nie mam wizjera) i widziałam go przez tą szybkę
http://www.bildau.pl...drewniane_3.JPG


nie oglądam seriali, nie wiem co to Kyle xy.
  • 0

#17

adamwiacek.
  • Postów: 50
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niektórzy ludzie roztaczają wokół siebie pewną aurę, widocznie on jakoś pozytywnie wzbudził twoją sympatię, że go wpuściłaś, czy po prostu nie potrafisz odmawiać nagim mężczyznom w potrzebie? :D
  • 0

#18

Krakatau.
  • Postów: 186
  • Tematów: 12
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A gdzie w tym czasie był twój starszy brat?
  • 0

#19

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No właśnie a co z ubraniami, skoro były pożyczone to oddał je potem kiedy odwiedził cię po raz drugi? Nie wiem ale ja bym nie dał nikomu obcemu normalnych ciuchów chyba że jakieś stare łachy, chyba że ten ktoś byłby wyjątkowo biedny albo po jakieś klęsce typu powódź, pożar itp.
Twój brat nie zauważył, że brakuje mu kilka ciuchów w szafie?
  • 0



#20

Angius.
  • Postów: 59
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tyler? Na pewno nie Edward?
A jak przyjechał na drugi dzień, to nie błyszczał w słońcu? Ew. nie spał w wannie? Miał pępek?
Ogółem:
Dołączona grafika

  • 0

#21

Caroline.
  • Postów: 20
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

adamwiacek- nie... on po prostu jakoś wydawał mi się miły i byłam na 100 procent przekonana, że nic mi nie zrobi. A nie że "nie potrafię odmawiac nagim mężczyznom w potrzebie" :mrgreen:

Krakatu- starszy brat wyjechał ze znajomymi do Bułgarii

Wszystko- tak, oddał je jak odwiedził mnie drugi raz (nie napisałam o tym, bo stwierdziłam że to nie jest takie ważne)
koleś nie wyglądał na biednego, był zadbany.

Angius- bardzo śmieszne... jak masz pisac takie odpowiedzi to w ogóle nie odpowiadaj, bo to nic nie wnosi do tematu. nie musisz mi wierzyc!

Użytkownik Caroline edytował ten post 24.07.2011 - 21:10

  • 0

#22

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A czemu nie zrobiłaś mu zdjęcia? Albo wam razem? Albo nie nagrałaś filmiku lub rozmowy z nim na dowód że nie bujasz? I czy ten Tyler mówił do Ciebie po polsku? Bo imię średnio polskie przyznasz. Pachnie mi to grubą ściemą - pierwszy post, deszcz za oknem, więc co robi gimnazjum...? Odpowiedź nasuwa się sama. Ehh...
  • 0



#23

adamwiacek.
  • Postów: 50
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chciałbym kiedyś spotkać taką dziewczynę, która nie dość, że by mnie wpuściła nago do domu, w którym jest sama, w nocy, to jeszcze była tak miła, żeby podarować mi odzież i udzielić pomocy w postaci jedzenia i napoju, której na myśl by nie przyszło, że mogę mieć złe intencje wobec niej (jestem porządnym człowiekiem), która nic nie podejrzewając, o nic nie pytając (bo jest mało szczegółów) wypuściła go, a następnego dnia również nie dopytała o szczegóły, gdzie mieszka, skąd się tu wziął itp.

Ja rozumiem, że druga w nocy, ale w moim przypadku widok nagiego mężczyzny pod drzwiami, mimo wszystko, zapaliłby lampkę w mózgu, i powiedział, halo coś tu jest nie tak :)

Ewentualna opcja: świadomy sen, którego nie byłaś świadoma
Może zasnęłaś, w swoim śnie się obudziłaś i akcja się rozkręcała, niedawno widziałem na forum, sny w śnie, więc dlaczego by nie? W snach czas płynie zupełnie inaczej niż w rzeczywistości, potrafi także stawać w miejscu :)

edit: usunięto powtórzenie

Użytkownik adamwiacek edytował ten post 24.07.2011 - 21:24

  • 0

#24

adam0.
  • Postów: 163
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Oto rozwiązanie zagadki: był to gej lunatyk lubiący spać nago w łóżku swojego przyjaciela. Dlaczego tak sądze?
- zdarzyło mu się to nie pierwszy raz - lunatycy lunatykują nie raz,
- nie bałaś się go - dziewczyny mają dziwną słabość do gejów,
- kazał mówić na siebie Tyler - wiadomo jaką rolę przyjmuje w związku,
- pomieszkuje z "przyjacielem",
- nie chciał Cię "przelecieć" jak to ujęłaś,
- na pożegnanie tylko pocałował Cię w czoło.

Ot cała historia
  • 1

#25

carnivea.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmmm...za dużo romansów czytasz na dobranoc - to jest bardzo szkodliwe ;)
  • 0

#26

Caroline.
  • Postów: 20
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Miałam w domu obcego faceta, nie wiem czy by myśleli byscie zeby zapieprzac po apatar, zrobic mu zdjecie i wywalic za drzwi...
Tak Tyler mowil do mnie po polsku

To na pewno nie byl sen, jestem przekonana na 100% !

Byc moze to byl gej, nie wiem, co mnie obchodzi jego orientacja


a teraz jak szperalam na filmwebie, to znalazlam zdjecie takiego aktora i on jest bardzo podobny do tego chlopaka.

http://images2.fanpo...34-984-1477.jpg


a i on nie powiedzial ze ma na imie TYLER tylko kazal tak na siebie mowic, czytajcie uwaznie.

Użytkownik Caroline edytował ten post 24.07.2011 - 21:37

  • 0

#27

kj5.
  • Postów: 70
  • Tematów: 13
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

I dziwnym trafem w linku jest Tyler...
Dziewczyno ja rozumiem wakacje, nuda to trollować się chce ale czasami trzeba wiedzieć kiedy przestać. Chyba że nadmień że to bujda to wszyscy będziemy się dalej miło bawić.
  • 0

#28

Syrinks.
  • Postów: 324
  • Tematów: 6
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

fotka sie zwie Michael-Trevino-as-Tyler-Lockwood zbieg okoliczności? :lol
  • 0

#29

Caroline.
  • Postów: 20
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Chciałam wam przyblizyc jakos wyglad Tylera, dlatego wpisalam w google jego imie, i znalazlam tego aktora na filmweb, wiec pomyslalam ze wam wkleje.
  • 0

#30

Syrinks.
  • Postów: 324
  • Tematów: 6
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

W ogóle nie jestem w stanie zrozumieć dlaczego go o nic nie wypytywałaś, co się stało, skąd jest, dlaczego w tak dziwny sposób do Ciebie zapytał, okryłaś go kocykiem i po krótkiej wymianie zdań i herbacie poszłaś sobie spać?
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych