Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zamachy w Norwegii - totalna mistyfikacja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
56 odpowiedzi w tym temacie

#16

polaco.
  • Postów: 66
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

"Zauważył też mnie i zaczął we mnie celować, stał ode mnie może z 10 metrów. Celował, krzyczał, że mam umrzeć. A ja krzyczałem "nie proszę, nie". On się wtedy odwrócił i odszedł. Położyłem się na wysepce z kamieni, zdjąłem mokrą koszulkę, założyłem suchy sweter, który leżał na brzegu - opowiada. Razem z nim było jeszcze 20 osób. Zamachowiec wrócił po nich po godzinie. - Zabił 17 osób, ja udawałem, że nie żyję. Koleżanki i koledzy dookoła mnie padali, schowałem się z tyłu z nimi, on podszedł do mnie, słyszałem go, jego oddech. Strzelił mi w ramię, nie ruszyłem się. To mi uratowało życie - podkreśla."

źródło: wp.pl

Czyli wychodzi na to, że był świadom do kogo ma strzelać. Sam pisał że do Polaków miał szacunek wiec jak usłyszał głos w naszym rodzimym języku od tego pana to go oszczędził. Według mnie miał to dokładnie zaplanowane i działał w pełni swiadomie. Strzelił mu w ramie bo nie chciał go zabić po co marnować kule żeby sprawdzić czy ktoś żyje jak można tą samą kulą w głowe strzelić i mieć pewność. Może źle myśle ale jak by nie strzelił do niego wogóle to ten Polak mogł być uznany za współsprawce, a tego nie chciał Breivik bo jak sam pisał szanował Polskę i Polaków wiec tylko ranił zeby nie było że oszczędził specjalnie.
  • 2

#17

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Diabeł tkwi w szczegółach. Od razu powiem, że jestem bezstronny. Ale naprawdę zadziwia mnie dziwne przymykanie oczu niektórych ludzi. Najpierw wytykają drobne szczegóły i pieją swoje zwycięstwo wytykając właśnie te znalezione drobne detale żeby w innym temacie powiedzieć "detale się nie liczą". Przepraszam bardzo, ale jak wreszcie jest ?
  • 1



#18

Repton.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tutaj za pierdnięcie można być skazanym przez spiskowca. Breivik (z piękną galerią zdjęć) chciał się wpisać do historii pod pretekstem... cos na wzor szkolnych psycholi z bronią, którzy wchodzą do środka, wybijają ludzi, a na końcu siebie - takie gorące 5 minut.

współczuje rodzinom.
  • 0

#19

nexus6.
  • Postów: 1234
  • Tematów: 14
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

I w związku z tym...?

Celem mojego wywodu w pierwszym poście było pokazanie, że Facebook nie jest dobrym miejscem do szukania teorii spiskowych. Nawet, gdyby uznać dowody w stylu "coś jest nie tak z datą utworzenia pliku" albo "podejrzanie niedawno założył konto na Facebooku", to są to rzeczy tak mikroskopijnego kalibru, że nie bierze się ich pod uwagę. To, według wszelkiej maści definicji, detale.

Jeżeli zaś chodzi o błędy - wiadomo, że spiskowcy mogliby je popełnić. Tyle tylko, że mówimy tutaj o potencjalnym spisku dziejów, który przyćmiewa wszystkie spiski jakie do tej pory zostały poznane. To nie jest żadne państwo spiskujące przeciw drugiemu, to nie jest żaden wywiad. Według tego, co twierdzą zwolennicy teorii spiskowych to ponadnarodowa organizacja, która ma tyle kasy, że może - DOSŁOWNIE - wszystko. Koszty wysadzenia WTC, chemtrails, zatrucia wszystkich szczepionek na tej planecie, sterowanie całą gospodarką, sterowanie rządami i wciągnięcia w spisek setek tysięcy, jeśli nie milionów specjalistów (jak to możliwe, że żaden z nich się nie wygadał?) byłyby tak astronomiczne, że zapewne przekroczyłyby budżet USA. Kilkukrotnie. Albo kilkudziesięciokrotnie.

Mamy zatem wszechpotężną organizację, dla której pracują najtęższe umysły tego świata oraz, wedle różnych wersji, ogółem większość naukowców.

I ta organizacja spartaczyła założenie profilu na FB.

Do tego ta sama organizacja zostawiła po sobie rzekome dziesiątki dowodów przy rozwaleniu WTC (zależnie od wersji - zamiast po prostu wpakować w budynki samolot bawili się ze wstawianiem samolotów do tysięcy zdjęć i filmów...) i przy praktycznie każdym innym ważniejszym wydarzeniu. Gdyby istnieli i zostawiali po sobie tyle śladów (które tak swoją drogą są obalane - patrz dowód w stylu "11 września 2001 nie było w WTC Żydów"), to znaczyłoby to, że panuje u nich organizacyjny chaos i niedługo organizacja się rozleci.

Damn, przypomina mi się jak ktoś w temacie o WTC mówił, że dowodem jest zeznanie, wedle którego ktoś gdzieś 11 września 2001 widział tańczących na ulicy Nowego Jorku agentów Mossadu.


Nie mam zamiaru marnować dalej czasu na jałową wymianę zdań. Naucz się może czytać ze zrozumieniem i rzeczowo odpowiadać zamiast samemu wymyślać niestworzone rzeczy i wciskać je w usta innym.
  • 3

#20

Canaris.

    God Emperor of Mankind

  • Postów: 641
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wieeedziałem że zobacze taki temat :)

Przypadek Brevika nie jest jakiś szczególny . Ot prawicowiec, wychowany w religijnej papce i świetojebliwych historyjkach zabił ludzi bo byli abominacjami w oczach boga ( wiadomo socjaldemokraci - same "pedały", sataniści i poganie ).
Mamy takich pełno w Polsce wiec nie ma co sie dziwić że i w Norwegii sie znalazło.
A tworzenie spiskowych teorii z profili na FB to już żenada najniższych lotów .

Tekeeus fajnie że wróciłeś :) Miło sie czyta ten twój bezlitosny sarkazm i punktowanie spiskowych bredni :)
  • 0



#21

dryndryn.
  • Postów: 193
  • Tematów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Wieeedziałem że zobacze taki temat :)

Przypadek Brevika nie jest jakiś szczególny . Ot prawicowiec, wychowany w religijnej papce i świetojebliwych historyjkach zabił ludzi bo byli abominacjami w oczach boga ( wiadomo socjaldemokraci - same "pedały", sataniści i poganie ).
Mamy takich pełno w Polsce wiec nie ma co sie dziwić że i w Norwegii sie znalazło.
A tworzenie spiskowych teorii z profili na FB to już żenada najniższych lotów .



skąd taka wiedza?? znałeś go aż tak dobrze? :))
  • 5

#22

Alembik_Vina.
  • Postów: 1030
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Mi on wygląda na reptilianina. Nie zdziwił bym się gdyby...

:D

Nie no żart. Macie rację. Zresztą jak to zobaczyłem w telewizji to nawet nie rzuciłem okiem. Jakoś mnie nie poruszyła śmierć tych osób. Stwierdziłem od razu, że sprawa i tak ma głębsze dno, które ma głębsze dno, które ma głębsze dno, które za kilka dni poznamy na paranormalne :D
  • 0

#23

DFA.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wieeedziałem że zobacze taki temat :)

Przypadek Brevika nie jest jakiś szczególny . Ot prawicowiec, wychowany w religijnej papce i świetojebliwych historyjkach zabił ludzi bo byli abominacjami w oczach boga ( wiadomo socjaldemokraci - same "pedały", sataniści i poganie ).
Mamy takich pełno w Polsce wiec nie ma co sie dziwić że i w Norwegii sie znalazło.
A tworzenie spiskowych teorii z profili na FB to już żenada najniższych lotów .

Tekeeus fajnie że wróciłeś :) Miło sie czyta ten twój bezlitosny sarkazm i punktowanie spiskowych bredni :)



Szczególny to by może nie był, ale w USA, a konkretniej gdzieś w południowych stanach. W Norwegii natomiast to jest "szczególny przypadek", jak i w całej Skandynawii, bo tam "nie wychowują w religijnej papce i na świętojebliwych historyjkach". Z tego, co dzisiaj podali, to ten "swój" manifest, w kwestii dotyczącej lewaków, zerżnął słowo w słowo od Teda Kaczyńskiego, do tego dołóż sesję zdjęciową w stroju masońskim, w mundurze i z bronią, to wyjdzie, że kolo w jakiś makabryczny sposób próbuje zaistnieć. Stawiałbym tu na fascynację masowymi mordercami, z całą tą otoczką w około nich i popkulturową papką. Już jest bardzo słynny, Kara śmierci mu nie grozi, wyjdzie najdalej po 21 latach, spędzonych w warunkach hotelowych, będzie udzielał wywiadów, niejeden film o nim nakręcą. Czy tego chcemy, czy nie, w historii już się zapisał i obawiam się, że właśnie, o to mu w tym wszystkim chodziło.
  • 3

#24

Alembik_Vina.
  • Postów: 1030
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Właśnie pokazywali w wiadomościach te trzy zdjęcia :D Eee... Padłem :D

Użytkownik Alembik_Vina edytował ten post 25.07.2011 - 12:35

  • 0

#25

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Stawiałbym tu na fascynację masowymi mordercami, z całą tą otoczką w około nich i popkulturową papką. Już jest bardzo słynny, Kara śmierci mu nie grozi, wyjdzie najdalej po 21 latach, spędzonych w warunkach hotelowych, będzie udzielał wywiadów, niejeden film o nim nakręcą. Czy tego chcemy, czy nie, w historii już się zapisał i obawiam się, że właśnie, o to mu w tym wszystkim chodziło.


Przede wszystkim chodziło mu o zwrócenie uwagi na kwestię "multi-kulti", jak można wyczytać z tego manifestu. Tutaj mały niuans - skopiował go od TK, ale nie słowo w słowo - pojedyncze słowa pozamieniał na inne (lewica na wielokulturowość, itp). Ale co do Twoich przemyśleń, to też coś w tym jest. Dodajmy jeszcze, że zażyczył sobie procesu otwartego dla mediów (ale i tak chyba będzie za zamkniętymi drzwiami, więc to mu nie wyszło). Plus ode mnie (edit: oczywiście dla przedmówcy plus).

PS: niezła ignorancja niektórych "sceptyków". A przy okazji gratuluję stworzenia własnej teorii spiskowej (sceptyk też potrafi ;) ), nt prawicy - już wiadomo z kim nie ma sensu rozmawiać o polityce. Totalny brak pojęcia...
  • 0



#26

Canaris.

    God Emperor of Mankind

  • Postów: 641
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Szczególny to by może nie był, ale w USA, a konkretniej gdzieś w południowych stanach. W Norwegii natomiast to jest "szczególny przypadek", jak i w całej Skandynawii, bo tam "nie wychowują w religijnej papce i na świętojebliwych historyjkach". Z tego, co dzisiaj podali, to ten "swój" manifest, w kwestii dotyczącej lewaków, zerżnął słowo w słowo od Teda Kaczyńskiego, do tego dołóż sesję zdjęciową w stroju masońskim, w mundurze i z bronią, to wyjdzie, że kolo w jakiś makabryczny sposób próbuje zaistnieć. Stawiałbym tu na fascynację masowymi mordercami, z całą tą otoczką w około nich i popkulturową papką. Już jest bardzo słynny, Kara śmierci mu nie grozi, wyjdzie najdalej po 21 latach, spędzonych w warunkach hotelowych, będzie udzielał wywiadów, niejeden film o nim nakręcą. Czy tego chcemy, czy nie, w historii już się zapisał i obawiam się, że właśnie, o to mu w tym wszystkim chodziło.

To znaczy że co ?? Norwegia jako kraj ześwieczczony nie moze mieć jakiegoś małego procenta pieprzniętych religijnie ?? Którzy na dodatek są wkurzeni gwałceniem kraju przez imigrantów ( co z drugiej strony też jest faktem i powąznym problemem ) ??
Gościu sam sie określa jako chrześcijański prawicowiec wiec nie wiem w czym problem.
  • 0



#27

DFA.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To znaczy że co ?? Norwegia jako kraj ześwieczczony nie moze mieć jakiegoś małego procenta pieprzniętych religijnie ?? Którzy na dodatek są wkurzeni gwałceniem kraju przez imigrantów ( co z drugiej strony też jest faktem i powąznym problemem ) ??
Gościu sam sie określa jako chrześcijański prawicowiec wiec nie wiem w czym problem.




W tym, ze jego światopogląd się kupy nie trzyma. Chrześcijański prawicowiec, tu możesz posłuchać odpowiednich audycji radiowych nadawanych z Torunia, za swojego głównego wroga uważa Żyda i Masona. A on co? Masakruje kongres antysyjonistyczny i jeszcze na dodatek paraduje w stroju z Loży? Z drugiej strony Norwegia jest słabo zaludnionym krajem, z wysoko rozbudowanym socjalem, czyli zagrożenie obco kulturową emigracją, oraz lewacki model państwa może tam faktycznie budzić antagonizmy.
W mojej ocenie, gościu podpiął się pod prawicową ideologie, żeby zaistnieć. Poczekajmy może na "pamiętniki", jakie na pewno niedługo napisze, licząc, że staną się bestsellerem, wtedy będziemy mogli coś więcej ustalić. Na razie powiem Ci, że żadna organizacja nie podepnie się pod jego zbrodnię, ani go nie poprze tego, co zrobił. Prawica będzie zwalać na masonerię, a cały świat będzie winił prawicę, której takim czynem faktycznie tylko bardzo zaszkodził.
  • 1

#28

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Właśnie w radiu powiedzieli dlaczego tak się stało. Ponieważ chciał ukarać partię pracy za to, że przyzwolono na osiedlanie się muzułmanów w kraju
  • 1



#29

Atomowy_Yeti_Niszczyciel.
  • Postów: 143
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Koleś jest pojedynczą jednostką, nie członkiem jakiejś mega-organizacji (@up, nie podobała mu się sytuacja w kraju, był "zdeterminowany" i chciał coś zrobić). Spójrzcie że wszystkie jego działania po zamachu mają na celu zwrócenie jak największej uwagi na niego. Te jego zapiski, na przesłuchaniu chciał wystąpić publicznie i chciał żeby wszyscy mogli go wysłuchać, gdyż pragnął znaleźć się w centrum uwagi, chociaż i tak już w nim jest (mówi o nim cała(?) Europa?). Teraz dostał karę w tym areszcie i tak jak ktoś wyżej napisał (albo w tym drugim temacie o Norwegii), Breivik napisze pamiętnik, który będzie bestsellerem albo popełni samobójstwo i "odejdzie w chwalę".


(wybaczcie jak coś się kupy nie trzyma, ale na szybko pisałem moje luźne przemyślenia)

Użytkownik Atomowy_Yeti_Niszczyciel edytował ten post 25.07.2011 - 15:08

  • 0

#30

Canaris.

    God Emperor of Mankind

  • Postów: 641
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Koleś jest pojedynczą jednostką, nie członkiem jakiejś mega-organizacji (@up, nie podobała mu się sytuacja w kraju, był "zdeterminowany" i chciał coś zrobić).


No i własnie o tym mówie. Róznica jest tylko taka że Pat Condell bedąc ateista walczy z islamskim zagrozeniem słowem i informacją a ten przez religijne haluny zaczał od rozwalania ludzi.
  • 2




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych