Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

UFO nad Londynem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
37 odpowiedzi w tym temacie

#16 Gość_Sentinel

Gość_Sentinel.
  • Tematów: 0

Napisano

Śmierdzi mi fejkiem. Nie problem zorganizować kilku ludzi i zagrać scenke, że niby coś widzą.

To akrat prawda. Natomiast jak się patrzy na te filmiki to raczej trudno nie dostrzec bardzo dużego realizmu. Aby ze spokojnym sumieniem móc stwierdzić, że to falszerstwo należało by oryginalny materiał poddać analizie cyfrowej nagrania. Wtedy można by było doszukiwać się elementów, które nie pasowały by do reszty materiału. Na oko jednak szczególnie w pierwszym filmie w jakości HD wydaje się byc to realnym nagraniem.

Jest jeszcze drugi filmik z tego samego konta, na którym widzimy zupełnie inną pogode. Manifestacja musiałaby trwać bardzo długo, więc dlaczego nie ma filmików z innych żródeł?

Chyba nie czytasz zbyt uważnie. W pierwszym poście wyraźnie jest zaznaczone, że zjawisko te obserowano nad Londynem w różną pogodę przez ponad tydzień czasu.

OPIS: UFO nad Londynem
Trwało ponad tydzień, ale w końcu udało się sfilmować ten fenomen w pogodny dzień, a nawet uzyskać zbliżenie. [...]

Poza tym, największy obiekt z pierwszego filmiku znika gdy wlatuje w "prześwitujące" chmury. Obiekty na drugim filmiku wyglądają sztucznie.

Na żadnym filmiku te obiekty nie wyglądają sztucznie. Jestem sceptykiem, ale do tej pory nie widziałem (bo też i może mało tego typu filmików w ogóle oglądam) lepszego nagrania NOL-i. Według mnie obiekty są jak najbardziej obiektami poruszającymi się z niesamowitą zmiennością i prędkością na róznych wysokościach. W żadnym tez filmie nie zauważyłem jakiś gwałtownych ruchów kamery niby poruszającej się za obiektami. Ktoś sugerujący tutaj, że plamkie (światła) znajdują się przed obiektywem kamery, lub wręcz zostały naniesione na szkło obietywu i w ten sposób powstał ten filmik raczej nie patrzą zbyt uważnie.

Zaznaczam, że jestem naprawdę sceptyczny. Ten film jednak wywołał we mnie ponownie chęć bliższego zainteresowania się tymi sprawami. Reasumują - wierzę w to i wcale mi nie będzie głupio jeżeli po jakiś analizach okaże się, że to fałszerstwo. Bez specjalistycznego sprzętu, oryginału nagrania oraz stosownej wiedzy raczej trudno to zanegować.

Użytkownik Sentinel edytował ten post 26.06.2011 - 17:14

  • 0

#17

Korowiow.
  • Postów: 41
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

rolpiek, nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę, o hegemonie, ale bycie do czegoś nastawionym sceptycznie nie wyklucza możliwości istnienia danego zjawiska. Z powodu dużej ilości filmików, które są umieszczane w internecie i niby ukazują UFO a w rzeczywistości są to intrygi jakichś osób ludzie są dość sceptyczni, to znaczy wstrzymują się od osądu, podchodzą do tego z rezerwą i dystansem. A jak widzisz Twoje najbardziej logiczne rozwiązanie, czyli UFO, spotyka się z kontr opiniami innych forumowiczów, którzy nie dają się tak łatwo zwieść i starają się wszystko chłodno kalkulować. Kiedy pisałem o logicznym rozwiązaniu nie wymagał od kogoś by pisał mi, że to fake bądź jakakolwiek mistyfikacja lecz również byłbym przychylny na stwierdzenia, że to ta galaktyczna federacja o której nota bene nic nie wiem. Podążałbym tropem logicznych argumentów. Miast przeinaczać moje słowa, kolejnym razem zamknij oczka i może nie czytaj moich postów.
Z wyrazami szacunku.
  • -1

#18

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeszcze jeden "odkopany" materiał z końca kwietnia br.
Mieszkańcy Londynu oprócz ślubu Księcia Williama mogli również zobaczyć na prawdę coś nieziemskiego nad swoimi głowami.


  • 0



#19

adam0.
  • Postów: 163
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano


Jest jeszcze drugi filmik z tego samego konta, na którym widzimy zupełnie inną pogode. Manifestacja musiałaby trwać bardzo długo, więc dlaczego nie ma filmików z innych żródeł?

Chyba nie czytasz zbyt uważnie. W pierwszym poście wyraźnie jest zaznaczone, że zjawisko te obserowano nad Londynem w różną pogodę przez ponad tydzień czasu.


A gdzie tu widzisz sprzeczność? Chyba zmyliło Cię to, że napisałem "musiałaby" zamiast "musiała". Napisałem tak ponieważ według mnie tej manifestacji nie było (dlatego "musiałaby), a nie dlatego że miałem wątpliwości co do czasu jej trwania. Mam nadzieje, że zrozumiesz to zdanie, bo troche nakręciłem. ;)

Na żadnym filmiku te obiekty nie wyglądają sztucznie. Jestem sceptykiem, ale do tej pory nie widziałem (bo też i może mało tego typu filmików w ogóle oglądam) lepszego nagrania NOL-i.

Według mnie wyglądą i zachowują się sztucznie o czym już wcześniej pisałem.

W żadnym tez filmie nie zauważyłem jakiś gwałtownych ruchów kamery niby poruszającej się za obiektami.

A to źle, bo wtedy wszystko byłoby ok. Za to obiekty poruszają się razem z kamerą, a to już świadczy o fejku.


Jarecki- mi to wygląda na paralotnie

Użytkownik adam0 edytował ten post 26.06.2011 - 19:41

  • 1

#20

rolpiek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 3
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Miast przeinaczać moje słowa, kolejnym razem zamknij oczka i może nie czytaj moich postów.


i tak zrobię, bo ciężko czyta się chaotyczny tekst i zaprzeczanie samemu sobie w kolejnym poście :)
  • 0

#21

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Fajnie czyta się opinie "ekspertów" ;) za każdym razem werdykt ten sam "fake and gay". No ale cóż poradzisz na takich ekspertów w kapciach ;) życzę miłej kolejnej profesjonalnej ekspertyzy typu "nie podoba mi się, fake"
  • 1



#22

adam0.
  • Postów: 163
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Fajnie czyta się opinie "ekspertów" ;) za każdym razem werdykt ten sam "fake and gay". No ale cóż poradzisz na takich ekspertów w kapciach ;) życzę miłej kolejnej profesjonalnej ekspertyzy typu "nie podoba mi się, fake"


To może znajdzie się jakiś ekspert bez kapci i odniesie się do tego, co napisałem i to podważy? Dwa ostatnie filmiki są tak kiepsko zrobione, że na pierwszy rzut oka widać że to podróbki. Pierwszy jest najlepszy, ale też ma kilka niedociągnięć, ale nie będe się już więcej powtarzał.

Na tym filmiku widać coś, o czym już wcześniej pisałem:
http://www.youtube.com/watch?v=d2_dUUiwMP8

PS: Prędzej można tutaj znaleźć opinie typu "podoba mi się, to galaktyczna federacja"
  • 0

#23

pawki.
  • Postów: 214
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To chyba najlepsza obserwacja, pojazdu bezzałogowego.

Użytkownik pawki edytował ten post 27.06.2011 - 13:20

  • 3

#24 Gość_scigany

Gość_scigany.
  • Tematów: 0

Napisano

Dla mnie są to zwykłe pyłki topoli, a dokładniej rosliny wiatropylne które wytwarzają kwiatostany w formie wiechy lub długich kotków tzw puch i zawsze pięknie je widać w pogodny słoneczny dzień na niebie,jak nie wierzycie to bardzo proszę wejść np plac kamienicy gdzie z każdej strony jest wysoki cień i włączyć aparat to będziecie mieli inwazje UFO,zresztą adam0 pokazał świetnie ujęcie jak ten "puch"znika w cieniu.
pawki * dla mnie to jest balon, srebrny foliowy malowany,może nawet dwa dla lepszego efektu.
Kłania się expert w kapciach ;)
  • 0

#25

Herme5.
  • Postów: 425
  • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Zawsze rozbawia mnie fakt, ze po takim filmiku z miejsca takiego jak Londyn nie ma po chwili samolotow RAF. Nie dziwi nikogo to ?
  • 0

#26

Mehitabel.
  • Postów: 758
  • Tematów: 45
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zawsze rozbawia mnie fakt, ze po takim filmiku z miejsca takiego jak Londyn nie ma po chwili samolotow RAF. Nie dziwi nikogo to ?


Żeby wysłać samoloty trzeba widzieć cel na radarze,potrafią tego uniknąć nawet nasze ziemskie "Stealth'y" nie wspominając o technologii możliwie wyprzedzającej nas o "n" lat.

Użytkownik Mehitabel edytował ten post 28.06.2011 - 07:58

  • 0

#27

żaba.
  • Postów: 1070
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

To chyba najlepsza obserwacja, pojazdu bezzałogowego.
http://youtu.be/zq-n0TmWkG4


bezzałogowego ? czyli co wojskowy pojazd bezzałogowy ?
  • 0

#28

Herme5.
  • Postów: 425
  • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@Mehitabel

Co do radarow, OK, ale latalo sobie to cos przez jakis czas nad najbardziej strzezona stolica Zach. Europy i co ? i nic ? Kazdy ma komorke, dzwonisz ? sprawdzenie ... potwierdzenie ... Start eksadry ... eskadra nad celem. Nawet przy opieszalosci administracyjnej w 30-40 minut powinni sie wyrobic.
  • 0

#29

rolpiek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 3
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@Mehitabel

Co do radarow, OK, ale latalo sobie to cos przez jakis czas nad najbardziej strzezona stolica Zach. Europy i co ? i nic ? Kazdy ma komorke, dzwonisz ? sprawdzenie ... potwierdzenie ... Start eksadry ... eskadra nad celem. Nawet przy opieszalosci administracyjnej w 30-40 minut powinni sie wyrobic.


to zadzwoń na 112 i powiedz że widzisz ufo i napisz nam po jakim czasie pojawiły się nasze "jastrzębie" F16 aby to sprawdzić :D
  • 1

#30

machado.
  • Postów: 248
  • Tematów: 35
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przecież to równie dobrze mogą być rządowe pojazdy, mogą o tym wiedzieć, itp
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych