Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

UFO nad Londynem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
37 odpowiedzi w tym temacie

#1

Erik.
  • Postów: 927
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Tytuł filmu: UFOs Over London Friday 2011
Czas trwania: 2:19
Polska lokalizacja: nie
Tagi: UFO Londyn obserwacja NOL
Krótka recenzja: UFO nad Londynem
Trwało ponad tydzień, ale w końcu udało się sfilmować ten fenomen w pogodny dzień, a nawet uzyskać zbliżenie.
Link do filmu:
http://www.youtube.c...IF-ZwJbF0#at=91


Użytkownik Blitz Wölf edytował ten post 13.08.2014 - 17:23

  • 5



#2

Korowiow.
  • Postów: 41
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Dość intrygująca sprawa. Kilka osób w filmiku dostrzegło to zjawisko więc to nie jest intryga pojedynczej jednostki, która nagrała sobie niebo a później zmontowała to w jakimś programie. Czyli coś tam pomiędzy chmurkami musiało się dziać. Ja osobiście jestem sceptycznie nastawiony do takich rzeczy więc może ktoś zaproponuje jakieś logiczne rozwiązanie ?

@restek
A czymże jest ta tajemnicza galaktyczna federacja? Można prosić o podesłanie jakichś materiałów na ten temat? Z chęcią poczytam co nieco o tych dziwach.

Użytkownik Korowiow edytował ten post 25.06.2011 - 20:47

  • -1

#3

restek.
  • Postów: 424
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

czyzby galaktyczna federacja? :) co raz wiecej tego typu zjawisk na Ziemi, sam widzialem kilka na przestrzeni kilku tygodni.
  • -1

#4

Eldim.
  • Postów: 461
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Zauważyłem, że coraz częściej jesteśmy pośrednimi świadkami manifestacji UFO, zatem może coś być z tą galaktyczną federacją. Od kilku lat po sieci krąży rzekome przesłanie od nich, że już niedługo się ujawnią. Jeśli patrzeć przez pryzmat tego, co się dzieje w przeciągu ostatnich kilku miesięcy na niebie - jestem skłonny powoli w to wierzyć.
  • 2

#5

adam0.
  • Postów: 163
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Śmierdzi mi fejkiem. Nie problem zorganizować kilku ludzi i zagrać scenke, że niby coś widzą. Jest jeszcze drugi filmik z tego samego konta, na którym widzimy zupełnie inną pogode. Manifestacja musiałaby trwać bardzo długo, więc dlaczego nie ma filmików z innych żródeł? Poza tym, największy obiekt z pierwszego filmiku znika gdy wlatuje w "prześwitujące" chmury. Obiekty na drugim filmiku wyglądają sztucznie.
  • 2

#6

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nawet w samej polsce jest coraz więcej obserwacji. I to jest widoczne bez głębszego analizowania. Jeśli zauważyliście w ciągu ostatniego roku zanotowane zostały jedne z najbardziej spektakularnych obserwacji takich jak lotnisko w Japoni, worm hole w przede wszystkim w Rosji i bodajże Australii, Meksyk. Długo by wymieniać. Ale coś jest na rzeczy
  • 0



#7

Eldim.
  • Postów: 461
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jest jeszcze drugi filmik z tego samego konta, na którym widzimy zupełnie inną pogode. Manifestacja musiałaby trwać bardzo długo, więc dlaczego nie ma filmików z innych żródeł?

"Trwało ponad tydzień", myślę, że kwestią czasu jest pojawienie się innych filmów.

oza tym, największy obiekt z pierwszego filmiku znika gdy wlatuje w "prześwitujące" chmury. Obiekty na drugim filmiku wyglądają sztucznie.

A tego to już zupełnie nie rozumiem. Dla mnie to wygląda jak najbardziej realnie.

Użytkownik Eldim edytował ten post 25.06.2011 - 21:43

  • 0

#8 Gość_scigany

Gość_scigany.
  • Tematów: 0

Napisano

Pyłki topoli brać za UFO? Super .
Nie dajcie się wkręcać.
Pozdro.
  • -5

#9

Mehitabel.
  • Postów: 758
  • Tematów: 45
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jest kolejne nagranie...



Najciekawsze w prawym górnym rogu.

Użytkownik Mehitabel edytował ten post 26.06.2011 - 08:12

  • 2

#10

Izeer.
  • Postów: 48
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cholera, to wygląda strasznie nieprawdopodobnie. Mam pytanie, czy dalej to można obserwowac w Londynie? Jeśli tak to poprosze moją siostre która tam mieszka żeby coś nagrała.
  • 0

#11 Gość_Sentinel

Gość_Sentinel.
  • Tematów: 0

Napisano

Według mnie coś jest na rzeczy. Jestem sceptykiem jeżeli chodzi o wszelkie nagrania i demonstracje UFO, gdyż ludzie mają naturalną chęć do zaistnienia za pomoca tego typu filmików.

Wierzę natomiast w istnienie cywilizacji pozaziemskich, całej masy tych cywilizacji. Wierzę również w spójne teorie Danikena. Wierzę również w to, że nasilenie tego typu zjawisk miało i nadal ma miejsce w jakiś historycznych dla Ziemi momentach, tuz przed ich wystąpieniem. Nie jestem specjalistą od NOL-i natomiast te dwa filmiki mocno mnie zaintrygowały.

Użytkownik Sentinel edytował ten post 26.06.2011 - 10:29

  • 1

#12

adam0.
  • Postów: 163
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Cała ta akcja przypomina mi UFO z Jerozolimy. Tam też mieliśmy kilka filmików z różnych ujęć i wiemy jak to się skończyło. Ten ostatni filmik dodany przez Mehitabela wygląda według mnie najgorzej. W 4 sekundzie pojawiają się 3 obiekty które wyraźnie poruszają się razem z ruchem kamery, co wygląda bardzo podejrzanie. Sam operator zachowuje się dziwnie, bo gdyby coś faktycznie widział to śledził by kamerą latające kulki, a nie celował w jeden punkt nieba i czekał aż same wlecą. W 11s obiekty wylatują poza kadr, by za chwile zawrócić i znowu się nam pokazać.
Niestety, ale nie przekonują mnie te filmiki, choć chciałbym aby to się działo naprawdę.


Edit:

No i mamy kolejny kiepski filmik.



Znowu operator wiedział gdzie i kiedy pojawią się świecące kulki i znowu kulki poruszają się wraz z ruchem kamery.

Co do pierwszego filmiku, to na początku wydawał mi się w miarę wiarygodny, ale teraz jestem prawie pewien, że to również fake. Obiekty zamiast wylatywać z za kamienic, to pojawiają się z nikąd przy samej krawędzi budynku. Poza tym w 1m 51s jedna kulka "wleciała" w budynek. Chciałbym to zobaczyć w zwolnionym tempie.

Użytkownik adam0 edytował ten post 26.06.2011 - 14:02

  • 2

#13

rolpiek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 3
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

osobiście jestem sceptycznie nastawiony do takich rzeczy więc może ktoś zaproponuje jakieś logiczne rozwiązanie ?


najbardziej logiczne wytłumaczenie czyli UFO odrzuciłeś na wstępie i domagasz się właśnie aby ci wytłumaczyć to zjawisko jakąś fantazją byle nie było to ufo ...

trochę to bez sensu ale jak widać można i tak podchodzić do spraw :)
  • -1

#14

sechmet.
  • Postów: 973
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Pyłki topoli brać za UFO? Super .
Nie dajcie się wkręcać.
Pozdro.


Nie, to na pewno nie pyłki topoli

czasami czuję się jakbym dyskutował z dziećmi z 2 klasy szkoły podstawowej o fizyce kwantowej ;)


  • 1

#15

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przykro mi, ale to śmierdzi słabym After Effectem na odległość. Jak wspomniał adam0, punkty poruszają się często wraz z kamerą. Znikają w dziwnych momentach. Do tego reakcje ludzi są nieprzekonywujące. Kilka osób się patrzy, reszta przechodniów idzie jakby nigdy nic. Tak samo na moście można zobaczyć jak nikt się nie zatrzymuje podczas przelatywania tych punktów.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych