Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nadgorliwość


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
9 odpowiedzi w tym temacie

#1

PaZi.
  • Postów: 933
  • Tematów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Witam,

1. Moderator makbet dał mi IMO nadgorliwie warna za offtopic w tym poście http://www.paranorma...post__p__443403.
2. Napisałem tego posta w celu ostrzeżenia easy_ridera przed warnem za obrazę i by zmienił swój post (na długo przed tym jak dostał warna, nie był to więc post wyśmiewczy). Pan makbet, który widocznie nie czyta nawet tego tematu dał mi warna za mega offtopic. Przypomnę że nieraz, a nawet nie sto userzy piszą offtop na forum i często się zdarza, że nawet po wywołaniu offtopicowej wielopostowej dyskusji, dyskutanci dostają jedynie upomnienia. Ja natomiast działając w dobry celu zostałem ukarany.
3. Prosze rozpatrzenie tej prośby i ew. zamianę warna na upomnienie.

Pozdrawiam

Użytkownik PaZi edytował ten post 17.06.2011 - 08:31


#2 Gość_Hellmaker

Gość_Hellmaker.
  • Tematów: 0

Napisano

Przypomnę że nieraz, a nawet nie sto userzy piszą offtop na forum i często się zdarza, że nawet po wywołaniu offtopicowej wielopostowej dyskusji, dyskutanci dostają jedynie upomnienia.

I to jest postępowanie nagminne. Chcę zwrócić tylko uwagę, że wraz z brakiem reakcji moderatorów na odchodzenie od tematu, sam wątek rozmywam się na tyle niebezpiecznie, że w pewnym momencie nie wiadomo o czym stricte dyskusja traktuje.

Użytkownik Hellmaker edytował ten post 17.06.2011 - 10:32


#3

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja uważam, że jeśli ktoś był nadgorliwy, to PaZi, bawiąc się w moderatora. Takie szczucie warnami jest nie w porządku (może powodować nerwowe reakcje - nie bez powodu, zwykli użytkownicy nie widzą raportów) i sądzę, że właśnie tym (a nie stricte offtopiciem) kierował się Makbet. Ale nie siedzę mu w głowie, więc pewnie sam zechce się wypowiedzieć.



#4

PaZi.
  • Postów: 933
  • Tematów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ja myślę, że z wszystkich modów to ty masz najmniej kompetencji do mówienia mi czegokolwiek. Twoje bardzo naciągane warny są już słynne. Szczucie, heh, jakbym go zraportował to bym tego nie pisał, a ja chciałem mu zwrócić na to uwagę. Gdyby nawet tak było to makbet by nie napisał capslockiem OFF-TOP w komencie warna. Poza tym, czy nie miałem racji? Aquila dał mu warna bez mojej pomocy, przy okazji pomijając mnie.

@Hell
Zgadzam się. Właśnie o to mi chodzi, że często całe dyskusje nie są nagradzane warnami, a w moim przypadku nawet nie było mowy o kolejnych postach na ten temat.

Pozdrawiam

#5 Gość_karolek1

Gość_karolek1.
  • Tematów: 0

Napisano

MODERATOTY ,TO SPOKO istoty ,szacun za to ze mnustwo czasu poswięcaja za friko ,a i nie zostaje sie modem z pierwszej łapanki , pozdrówka

#6

PaZi.
  • Postów: 933
  • Tematów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Czy widzisz jakieś wady tej decyzji? Czy widzisz w tym nadużycie moderatorskie niezgodne z regulaminem forum?
Dlaczego więc piszesz reklamację?
Nie widzę żadnego nadużycia moda, które nie było niezgodne z regulaminem.
Możesz prosić moda, który przyznał ostrzeżenie o złagodzenie podejścia. Ja nie widzę podstaw formalno regulaminowych, żeby zmieniać jego decyzję.


Nie napisałem o nieregulaminowym podejściu moda. Napisałem o zbyt ostrym mnie potraktowaniu. Pisałem do makbeta ale ten albo stracił zdolność pisania odpowiedzi albo jest zbyt zajęty warnowaniem innych (tak przeczytał moją odpowiedź, ale nie odpisał)

Yaw nie jest modem, jest S modem i ma takie same uprawnienia jak ja i każdy inny S mod. Jego obowiązkiem jest reagowanie na skargi na modów, więc daruj sobie.


Żal, no ale widać, że żeby zostać smodem trzeba rozdawać warny na prawo i lewo bez poważnej przyczyny.

Pozdrawiam

Użytkownik PaZi edytował ten post 17.06.2011 - 22:14


#7

.?..

    Medicus

  • Postów: 974
  • Tematów: 89
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 10
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

stracił zdolność pisania odpowiedzi albo jest zbyt zajęty warnowaniem innych (tak przeczytał moją odpowiedź, ale nie odpisał)


Moja skromna i cyniczna persona, ze skruchą w głosie przeprasza Cię za to, że wychodzi z domu zamiast siedzieć na forum.

Nie pierwszy raz zdarzyło Ci się zamieszczać jednozdaniowe posty, które były albo powieleniem wcześniejszej wypowiedzi albo odbiegały w zupełności od tematu. Warna przyznałem po zetknięciu się z takim zachowaniem któryś już raz, nie uważam abym potraktował Cię zbyt ostro, jestem zdania iż przyznany warn jest w pełni zasadny. Podpierając się regulaminem i w zgodzie z panującą na forum netykietą, uznałem post za wykraczający poza dozwolone ramy. Nie było w tym żadnych animozji.

Przypomnę że nieraz, a nawet nie sto userzy piszą offtop na forum i często się zdarza, że nawet po wywołaniu offtopicowej wielopostowej dyskusji, dyskutanci dostają jedynie upomnienia.


Przepraszam za szczerość w tym momencie, ale takie tłumaczenie jest dla mnie na tyle infantylne, że nie wymaga chyba wytłumaczenia.



#8

PaZi.
  • Postów: 933
  • Tematów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie pierwszy raz zdarzyło Ci się zamieszczać jednozdaniowe posty, które były albo powieleniem wcześniejszej wypowiedzi albo odbiegały w zupełności od tematu.


Teraz już trzeba było się odezwać co? Chciałbym abyś udowodnił powyższe twierdzenie. Bardzo jestem ciekaw gdzie znalazłeś te jednozdaniowe posty będące powieleniem wcześniejszej wypowiedzi lub odbiegały od tematu. Krótkie posty piszę od wielkiego dzwonu i mówiąc krótkie mam na mysli jeden kilku zdaniowy akapit. Ostatnie warny za ot dostałem 3 miesiące temu i rok temu, w tym raz od yawgha (więc tego nie liczę) i na pewno nie były to posty jednozdaniowe.

Pozdrawiam

O widzę, że jednak Makbet się nie nudził i naprawiał swojego ego szalejąc na forum jako mod.

http://www.paranorma..._p__443987/url]

Złamano regulamin w 2 punktach. Gdzie jest warn?

[url]http://www.paranormalne.pl/topic/23230-chemtrails-%26-8211%3B-cos-wisi-w-powietrzu/page__view__findpost__p__444099

Nie wiem kto usunał ten post ale jest to godne pożałowania i pokazuje wasz pełen profesjonalizm na poziomie 0.

Użytkownik PaZi edytował ten post 18.06.2011 - 07:41


#9

.?..

    Medicus

  • Postów: 974
  • Tematów: 89
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 10
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

O widzę, że jednak Makbet się nie nudził i naprawiał swojego ego szalejąc na forum jako mod.


Winszuję sobie sprytu i przebiegłości.


Złamano regulamin w 2 punktach. Gdzie jest warn?

Zauważ, że post został dodany w okolicach godziny 1:30. Czyli przeszło godzinę po tym jak zniknąłem z forum i pochwyciłem książkę w łóżku, zareagować mogłem rano. Ostrzeżenia nie przyznałem, gdyż dwa dni temu dostał takie samo od Yawa, wystosowałem upomnienie na PW - które nie doszło - przy ponownym rzucaniu mięsem przez użytkownika, otrzymał blokadę pisania. Może lekko spóźnioną, ale chyba nie odbierzesz mi prawa do snu?

PaZi prowadzenie dyskusji z Tobą wymaga niezmiernie wielkich zdolności erystycznych, ponieważ jesteś strasznie wrogo nastawiony. Dla Ciebie każdy ruch moderatora, nie... teraz to mój, na forum będzie odbierany jako atak na Twoją osobę. Bo potraktowałem Ciebie ostrzej niż innych. Jakakolwiek dalsza polemika jest bez sensu, bowiem ja zmuszony będę popaść w tautologię rozmawiając z Tobą, zaś Ty nie przestaniesz mnie atakować.

Przemo, można zamknąć.



#10

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Moim zadaniem za krótkie jednorazowe spamy powinny być tylko upomnienia. Warn to za dużo. Takie warnowanie za każdy tzw. offtop powoduje, że na forum panuje sztywna atmosfera.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych