Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dar do psioniki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

#31

Herme5.
  • Postów: 425
  • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@Up
Dodaj do tego, ze gosciu ma jeszcze kieszen czyms wypchana.

Jakby zrobil to w slipkach (nie wypchanych za bardzo :) ), ze wstazkami na szyi, lokciach, nadgarstkach, kolanach (zeby uniknac ruchu powietrza), kartke na wiatraczek zrobil z notesu przed kamera, na szklanym stoliku i bez pierscieni i innych ozdob, to bym sie zastanawial nad jego zdolnosciami (no i oczywscie krecona przez jakas stacje telewizyjna, nie probujaca wykreowac nowego Copperfielda).
  • 0

#32

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Są takie pierścienie magnetyczne i dlatego ten pierścień może nie być przypadkowy. Ale on te łapy za daleko trzyma to raczej by to nie działało. Tak szczerze mówiąc na youtube to może sobie pokazywać co chce, niech wyjdzie z tym do ludzi a na żywo niech to pokazuje jak jest taki mądry. W galileo takim programie co leci na tv4 też się zajmują takimi filmikami z jutuba i okazuje się że wiele z nich to fejki.
  • 0



#33

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wszystko:

"Aidil, daj sobie spokój z takimi tematami. Twoje pytanie jest kompletnie nielogiczne."




odpowiadam:

Trochę mnie zezłościłeś swoimi twierdzeniami dlatego poprosiłam Cię o materiały źródłowe, ale wycofuję się z tego, ponieważ na potrzeby naszej dyskusji wystarczą logiczne argumenty.
Piszesz że nie istnieją zdolności PSI. Masz prawo tak sądzić zważywszy iż sam jesteś wyrozumiały wobec zwolenników księżycowego sera. Ale zastanówmy się co to są w ogóle zdolności. Zdolność to jest łatwość nauki w jakiejś dziedzinie. Przecież to może być matematyka, sztuka lub np sport. Spotkałeś się chyba z tym że coś, a mam na mysli naukę przychodzi komuś łatwiej niż innym, dziedzina PSI też podlega temu prawu. Z Bogiem jest tak jak w opowieści ze ślepcami co poznawali kształt słonia. Jeden trzymając go za nogę twierdził że jest jak słup, drugi trzymając go za trąbę był przekonany że jest jak wąż a trzeci dotykając jego ucha mógł uważać że jest jak liść łopianu. Słoń cały czas był ten sam.


  • 0



#34

Acheron.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

różnica leży w rozmiarze. Psioniczne wiatraczki są bardzo lekkie i osadzone na szpilce. Chodzi o to, żeby były jak najłatwiejsze do nauki telekinezy. Oto siła mojego umysłu podnosi te oto piórko na wysokość jednego centymetra. Nie liczy się praktyczność tego zjawiska. Liczy się jego istnienie.



Co do wiatraczka to kłania się fizyka. Prądy powietrzne go poruszają ,ruchy rąk ,nasz oddech.
Do tego samo ciepło rąk wpływa na to. Ciepłe powietrze się wznosi.Z tego co wiem wielu proponuje wiatraczki tylko z papieru albo aluminium.
Dlaczego nie z innych tworzyw.A no dlatego że to na 99% lipa.Zwrócić trzeba też uwagę na ułożenie rąk. Zazwyczaj cudowne "efekty" widać gdy ręce są wyżej .Jedna daje większy cień na wiatraczek niż druga.Wszystkim tym którzy przeżywają wtedy orgazm bo zrobili to pod szklanym przykryciem polecam przeczytać o czymś takim Radiometr Crookesa.

PS:
Wszystkich tych którzy mieli efekty pod szklanym przykryciem z odległości powyżej 1 metra podczas nocy serdecznie pozdrawiam.

Natrafiłem na taki portal:

http://psionguild.org/

Mnóstwo artykułów, wiele pracy musiano w to włożyć...

No i najlepsze - forum:

http://psionguild.org/forums/index.php

Ludzie napisali tu ponad 51 000 postów! Forum cały czas żyje... Nawet dzisiaj ktoś coś napisał.

Gdyby psionika nie istniała, czy naprawdę chciałoby im się robić portal, opłacać serwer (domena .org jest droga), tworzyć forum i pisać tam tyle postów? Wszyscy nie mogą mieć halucynacji albo być jakimiś świrami. Muszą widzieć efekty swoich działań, inaczej zaprzestaliby praktyki.

Coś mi się jednak wydaje, że sprawa nie jest taka prosta, jak niektórym się wydaje. Jakaś część psioniki jest prawdą. Nie wiem, czy większa, czy mniejsza, ale jakaś na pewno.

Co Wy tym sądzicie?




Skoro mają 51000 postów i codziennie ktoś wchodzi to opłaca im się to robić z jak najbardziej przyziemnych i zwierzęcych pobudek.
Odpowiedź brzmi :Promowanie domeny ,zyski z reklam ,baza email uzytkowników ,bezpłatne badanie rynku i trendów w dziedzinie ezo .
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych