Skocz do zawartości


Zdjęcie

Eksplozje widoczne podczas zawalania sie WTC


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
87 odpowiedzi w tym temacie

#61

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

... to czemu akurat mam wierzyć tym 'dowodom'?


Owy materiał jest nagrany na filmie gdzie widać nawet zszokowanego turyste, który z niedowierzaniem pyta o powtórzenie tego co mówi strażak ...

Zaraz pokuszę się o dłuższy materiał o WTC, zamieszczę juz niedługo ;)


Jak wiemy powstało wiele stron na temat 9/11 made by USA o nazwie ... "9/11prawdaabsolutna.com" , "911tomit" , "911toBinLaden.com" ... i tam w sposób bardzo przekonywujący stara się ludziom powiedzieć iż to Bin Laden z jaskini z Afganistanu koordynował owe zamachy i terroryści z nożami do kartonów porwali na raz 4 samoloty i potrafili nimi latać niczym eksperci (przykład. zwrot jaki owy Boeing według terii USA zrobił przed uderzeniem w Pentagon) ... nie bacząc na to iż kilku z nich żyło w dniu jak i po 9/11 ...

Tego typu strony karmią ludzi głupotami w stylu "Z eksplodującego samolotu w wieży Nr 1 wypadł paszport zamachowca ... to dowód!" - takie teorie wciskało się światu ...

A jak wiemy na dowody o których mówiłą C.Rice czekamy do dziś ...
  • 0



#62

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Cinek, ludzie się naoglądali tak dużo heroicznych i bohaterskich filmów amerykadżańskich, które mają mało wspólnego z realistyką, że teraz są w stanie uwierzyć w każdą bajkę jaką im się wciśnie... :) Odrazu mi się przypomina wypowiedź pewnego iluminata, który wspomniał, że TV ma na celu ogłupiać społeczeństo i ich czymś zająć :)
  • 0

#63

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Legalize ... bo to po części prawda ...

Polecam filmy z Sympozjum z Los Angeles gdzie jeden człowiek m.in. przedstawia 10 pytań odnośnie rzekomych terrorystów z dnia 9/11 ...
  • 0



#64

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

=] "9/11prawdaabsolutna.com" , "911tomit" , "911toBinLaden.com"

małe sprostowanie - "Cała prawda o 9/11" to najczęstsze tytuły stron o tym, że to USA za tym stało :D

No i na tych stronkach też widać między innymi na zamazanym zdjęciu 'rakiety' lub 'bomby' podczepione pod boeingiem jako dowód na spisek...

Co z tego że te 'bomby' to zwykłe załamania kadłuba, przecież to 'dowód' :lol :
  • 0



#65 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Aquila, a to ze caly samolot jes ciemny bez oznakowan ,ktory nie nalezy do lini lotniczych,ktory byl rzekomo uprowadzony to tez zaden dowod? :rotfl: :wow: nie no nie moge:)

P.S co do Egiptu to nikt mi kitu nie wcisnie ze zbudowali piramidy Herculesi ciagnacy bloki linami :) na to dowodow nie ma absolutnie zadnych:)
  • 0

#66

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Aquila, a to ze caly samolot jes ciemny bez oznakowan ,ktory nie nalezy do lini lotniczych,ktory byl rzekomo uprowadzony to tez zaden dowod?

A gdzież tak masz powiedziane? Jaki ciemny bez oznakowań, o czym Ty mówisz? Masz moze jakieś fotki które umknęły nam wszystkim?

co do Egiptu to nikt mi kitu nie wcisnie ze zbudowali piramidy Herculesi ciagnacy bloki linami  na to dowodow nie ma absolutnie zadnych:)

A czytałeś kiedyś o Masadzie?


A teraz o WTC, jak obiecałem:

Otóż, czemu wg mnie nie było żadnych bomb? Bo nie były potrzebne ;)

Tytułem wstępu małe wprowadzenie: Wznoszenie wysokich budynków to działanie "przeciw energii i przeciw grawitacji". Wzniesienie każdej budowli wymaga umieszczenia na jakiejś wysokości betonu, stali i wielu innych materiałów. A jak wiemy z fizyki, każde ciało, które znajduje się na jakiejś wysokości posiada swoją energię potencjalną (większą im wyżej się znajduje). Wydaje nam się, że kiedy budynek stoi wszystko jest w stanie spoczynku. Błąd, w wielkich budynkach znajduje się tyle skumulowanej energii że przy samym ich zawalaniu wyzwala się siła setek ton trotylu.

Im wyższy budynek, tym większa jego energia potencjalna. Całkowita wysokość WTC to zaś ponad 400 m...

Gigantyczna ilość masy której tak właściwie jedynym celem było spaść na ziemię (aby zrównać swoją energię do zera - spoczynku). Z punktu widzenia fizyki każdy budynek marzy tylko o tym, żeby się zawalić. Co go powstrzymuje? Konstrukcja stalowa. I wszystko jest ok, póki ta konstrukcja się trzyma. Ale w przypadku konstrukcji WTC jeśli ona choćby w jednym miejscu się osłabi, mamy po ptakach (po budynku ;) )

Wystarczy wyobrazić sobie co się stanie z takim budynkiem kiedy równowaga jaka jest utrzymywana dzięki tej stali nagle się zachwieje. Siły zgromadzone w tym budynku i cała olbrzymia masa stali i betonu zgromadzona na szczycie po prostu napiera na osłabioną konstrukcję z taką siłą, że ta nie może wytrzymać.

Ale odwieczna teza przeciw - stal topi się w temp. 2777 stopni Fahrenheita, a paliwo pali się "tylko" w temp. 1517 stopni F... Więc nie było odpowiedniej temperatury która stopiłaby stal...

Fajnie, ale stal w temp. 1200 stopni F traci 50% ze swojej wytrzymałości. Te 50% nie wystarczyło już na utrzymanie tak wielkiej siły naporu setek (lub nawet tysięcy) ton...

Poza tym 90000 litrów paliwa loniczego w połączeniu z całą masą innych łatwopalnych materiałów (meble, papier, wyładziny itp) dałoby temp. nawet ponad 1500 F.


Jak widać WTC zawaliłoby się z czasem i tak samo... Więc po co dodatkowo je wyburzać?

Jak dla mnie to nie ma sensu ;)

Oto dwa filmy dokumentalne. Jeden BBC (czyżby Anglicy też byli w spisku skoro robią dokument który głosi że WTC zawaliło się samo?) i jeden z Discovery. (nie wiem czy były juz pokazywane, ale podaję linki - oba mają ponad 20 Mb - oba Real Player - naprawdęwarto zobaczyć, żeby chociaż poznać inne spojrzenie na sprawę)

http://www.indybay.o...ads/fall_wtc.rm

http://www.indybay.o...ers_collapse.rm


Opis jednego z tych filmów brzmi:

First broadcast in March 2002, this documentary looks at the factors that caused the collapse of the twin towers, as investigated by professionally qualified structural engineers. Anyone who says that explosives were used, either has no understanding of the basic principles of construction, or is an agent of disinformation bringing ridicule to the 9/11 movement

A tzw "wybuchy" widoczne przy zawalaniu to może być efekt zawalania się pięter, widocznych na filmach...


Tyle mówi się tutaj o patrzeniu z różnych perspektyw - oto więc perspektywa sceptyka.


I na koniec jeszcze jedna kwestia - istnieje tyle fałszywych zdjęć i filmów UFO, nagrań z moona, kosmitów, ich sekcji zwłok, duchów, ORBów, dlaczego zatem filmy i zdjęcia pokazujące sensacje o WTC miałyby być od razu prawdziwe? Ktoś ma taką pewność? bo ja niestety nie.

I na koniec jak widać złom z WTC nie został od razu zabrany przez agentów w czarnych garniturach, teren otoczony tajniakami i zabroniono dostępu do szczatków. Jak widać byli ludzie którzy badali prawdziwe przyczyny zawalenia się...
  • 0



#67 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

A gdzież tak masz powiedziane? Jaki ciemny bez oznakowań, o czym Ty mówisz? Masz moze jakieś fotki które umknęły nam wszystkim?


Eurycide lub Dj wrzucili screeny i filmiki na forum...komu umknelo przepraszam? :)


"A czytałeś kiedyś o Masadzie?"

zapewne Ty to zrobiles i opowiesz mi jak to sie ma do budowy piramid.Slucham.





A teraz o WTC, jak obiecałem:

Otóż, czemu wg mnie nie było żadnych bomb? Bo nie były potrzebne ;)


a znasz moze taka informacje ze WTC mogl( i to wcale nie jest pewne) zawalic sie po uderzenie minimu 3 takich samolotow? hmmm :wall:
  • 0

#68

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Eurycide lub Dj wrzucili screeny i filmiki na forum...komu umknelo przepraszam? :)

Wiesz, nie przelatuję każdego zdjęcia zwolenników bo takich fałszywek jest wiele. Ale poszukam i odniose sie do nich później.

zapewne Ty to zrobiles i opowiesz mi jak to sie ma do budowy piramid.Slucham.

A zapewne tak. Teraz ja odpowiem tak samo miło: tem mój text o Masadzie jest na tym forum, w dziale o Egipcie. Poszukaj.

a znasz moze taka informacje ze WTC mogl( i to wcale nie jest pewne) zawalic sie po uderzenie minimu 3 takich samolotow? hmmm


Nie nieznam, i dziwię się skąd ją masz. Oglądałeś filmy które podałem? Tam jest wyraźnie powiedziane że konstrukcja była przewidziana na wytrzymanie uderzenia B707 lecącego ze zwykłą prędkością. Nie na uderzenia takich maszyn jakie walnęły z prawie maxymalną prędkością.
  • 0



#69 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Aquila, no no sa same falszywki...tutaj na forum same takie sa :papapa:


stala predkosc mowisz? hehe takie to sie osiaga tylko na odcinku podczas lotu na duzej wysokosci( w przypadku pasazerskich) woow... :rotfl: :rotfl:

o Masadzie spoko...przeczytam:)
  • 0

#70

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Aquila, no no sa same falszywki...tutaj na forum same takie sa

Już patrząc na same działy o moonie albo Egipcie widzę albo manipulację ze zdjęciami albo ich całkowicie błędną interpretację... Czemu w przypadku WTC nagle na forum mają być rzeczowe i prawdziwe zdjęcia? I to na dodatek to forum skrywa tajemnicę której rządowi USA nie udało sięukryć... fascynujące...

Tym bardziej że właśnie przed chwilą przeczytałem teorię że samolotów wcale nie było a tylko wklejono je na taśmę :lol :

hehe takie to sie osiaga tylko na odcinku podczas lotu na duzej wysokosci( w przypadku pasazerskich) woow...

A powiedz mi dlaczego otwarcie przepustnicy na maxa na wysokości 300 metrów nie da efektu przyspieszenia do bardzo dużej prędkości, hmmm?

o Masadzie spoko...przeczytam:)

A ja chyba fotek nie znajdę... znalezienie jednej fotki na forum to jednak trochę czasu zajmuje... Moze ten, kto je zamieścił albo ten kto wie od razu gdzie sięznajdują zaoszczędziłby czasu, pokazał troszkę dobrej woli i wkleił te fotki?

Czy też sceptycy zawsze muszą tutaj liczyć na tylko swoje siły?
  • 0



#71

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja nie mam wątpliwości co do WTC. Najgorsze jest to, że gdy niektórym o tym mówię dziwnie się na mnie patrzą...Łykają pewnie wszystko co pokazują im w telewizji i są szczęśliwi, że ich to nie dotknęło. Mnie też to cieszy, ale oni niczego nie rozumieją...załamać się można :hmm:.
  • 0



#72 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

"A powiedz mi dlaczego otwarcie przepustnicy na maxa na wysokości 300 metrów nie da efektu przyspieszenia do bardzo dużej prędkości, hmmm?"

a co z ta maksymalna predkoscia o ktorej mowiles? wycofujesz sie?

"Czy też sceptycy zawsze muszą tutaj liczyć na tylko swoje siły?"

to popros autora tematu.
  • 0

#73

Sadhu.
  • Postów: 144
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Aquillo, czekam spokojnie , aż obejrzysz "9/11 in plane site". Wtedy z przyjemnoscią poczytam Twe rzeczowe opinie na ten temat. Jak juz wspomniałem, to bardzo ważny film i nie sposób zajmować stanowiska ostatecznego bez zapoznania się z tym materiałem. Wierzę, że jako dociekliwy i skrupulatny poszukiwacz prawdy nie ominiesz tej pozycji, bo jest ona wg mnie bardzo znacząca jako temat do przemyśleń. Wierzę też, że trudnosci ze ściągnięciem tudzież jego obejrzeniem online nie powstrzymają Cię przed weryfikacją tychże materiałów.
Do wkrótce zatem

(PS-sugerowałbym ciut więcej kultury i rozwagi, przed użyciem słów typu

zignorować takie brednie które np Malin opowiada

) bo nawet, jeśli tak uważasz, to zaniżasz swą klasę używając tego typu zwrotów-tym bardziej, że nie jesteś nią i nie masz pojęcia(nikt inny również), co słyszała)
  • 0

#74

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja nie mam wątpliwości co do WTC. Najgorsze jest to, że gdy niektórym o tym mówię dziwnie się na mnie patrzą...Łykają pewnie wszystko co pokazują im w telewizji i są szczęśliwi, że ich to nie dotknęło. Mnie też to cieszy, ale oni niczego nie rozumieją...załamać się można  .

Ja teżnie mam wątpliwości co do WTC. Najgorse jest to, że gdy niektórym o tym mówię dziwnie się na mnie patrzą. Łykają pewnie wszystko co pokazują im w internecie i są szczęśliwi, że znają tajemną prawdę. Mnie to nie cieszy, ale oni niczego nie rozumieją...załamać się można...

Jak widziasz ja mogę dokładnie to samo powiedzieć.

a co z ta maksymalna predkoscia o ktorej mowiles? wycofujesz sie?

Maxymalną prędkością jaką mogły wtedy uzyskać. I była to o wiele większa prędkość niż ta zakładana przez inżynierów. No ale na filmach masz wszystko, naprawdę warto obejrzeć.

ok, poszukam jeszcze, ale na przyszłość podajmy od razu linki, ok?

[ Dodano: 2006-08-10, 19:38 ]
Sadhu, ale wyraźnie fizyka zaprzecza temu co Malin mówi... nie wiem czemu opowiada ze było tak, jak nie mogło być, no ale widocznie jakiścel w tym ma...

[ Dodano: 2006-08-10, 19:44 ]
9/11 n plane site - juz sciagam ale przy moim łączu trochę to zajmie. A czy Ty widziales moje filmy?
  • 0



#75

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Maxymalną prędkością jaką mogły wtedy uzyskać. I była to o wiele większa prędkość niż ta zakładana przez inżynierów. No ale na filmach masz wszystko, naprawdę warto obejrzeć.


Co Ty za farmazony opowiadasz :) Słuchałeś albo czytałeś kiedyś ekspertyzy na temat wytrzymałości WTC??
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych