Skocz do zawartości


Zdjęcie

Eksplozje widoczne podczas zawalania sie WTC


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
87 odpowiedzi w tym temacie

#16

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

My jestesmy raczej wielce zaprzyjaznionym państwem wrecz sojusznikiem... oni nas szanuja i wogole... az tak szanuja ze wiz nie chca wzniesc...
  • 0

#17

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ale lepiej jest ich mieć za sojusznika, iż za przeciwnika. To jest atut, nie musimy się ich obawiać. Teoretycznie...
  • 0



#18

ufolog2.
  • Postów: 193
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chyba lepij być sojusznikiem USA lub terrostystów.
  • 0

#19

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

tyle że terrorystą możesz nazwać każdego kto sie nie zgadza na monopol światowy USA i manifestuje to zamachami. Cóż, ale masz chyba rację. Lepiej mieć potężnego sojusznika....
  • 0



#20

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Mnie nerwi ta cala polityka USA ale jako ich sojusznik i "przyjaciele" za jakich sie uwazamy czuje sie bespieczny..a jesli nasz rzad nie odwali czegos glupiego to terrorysci raczej nam nie zagrazaja.,
  • 0

#21

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

mnie chodzi o to ze w ich kraju wrogami beda ci ktorzy beda na ten temat rozmyslac i przekonywac innych ze rzad jest zly
  • 0



#22

Fiker.
  • Postów: 99
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ściągnijcie sobie ten filmik z uderzenia pierwszego samolotu w północna wieżę z http://thunderbay.in...ower-strike.avi .Niemal w momencie zderzenia się samolotu z wieżą,widać obłoki dymu,ponad miejscem zderzenia,jak myślicie czy to jakieś eksplozje ?z tym że czemu one miały by służyć wybuchając niemal na samym szczycie wieży?czy może to po prostu różne rzeczy wypychane z wieży przez ciśnienie ?
  • 0

#23

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

To jest eksplozja w wieży tuż przed uderzeniem samolotu Nr.1 ...

Miała na celu zrobić "otwór" dla samolotu ...

Mam to ujęcie we wszelakich formatach od Video CD po SUper DVD - gdzie widac to dokładnie ... co więcej gdy włączy sie to w dobrym programie Video i zmnijeszy prędkość filmu wszystko wychodzi jak na tacy. Odnosnikiem jest cień samolotu na wiezy - zanim cienie sie spotykaja juz nastepuje wybuch ...

Jeszcze lepszy efekt jest gdy ów film puści sie OD TYŁU !
  • 0



#24

Fiker.
  • Postów: 99
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dj mi nie chodzi o ten sławny błysk czy cokolwiek to jest tylko o to co jest ponadtym,powyżej miejsca uderzenia samolotu,te obłoki zaczynają się pojawiać w 22 sekundzie filmiku do którego podałem link.
  • 0

#25

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Piszesz żę z uderzenia pierwszego samoltu z wieża Płn. - mam wszystkie dostepne filmy z tego dnia !

I niewiem o co ci chodzi ?

Mi chodzi że tam widać to , że budynek wybucha tuz przed kontaktem z wieżą ...

Błysk to wystepował w zderzeniu z wieżą 2 ...

Przy wieży pierwszej był wybuch i to spory - widac na filmie ...

Jakby cos nie tak to opisz dokładnie jeśli niechodzi ci o to ...
  • 0



#26

Fiker.
  • Postów: 99
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Odpal sobie teraz filmik z uderzenia pierwszego samolotu,i zaraz po uderzeniu przypatrz się dokładnie co się dzieje ponad miejscem impaktu,niemal na dachu wieży,widać wyraźnie dwa obłoki dymu,na dwóch widocznych scianach wieży,i tak się zastanawiam czy to wybuchy ,czy też ciśnienie wypycha różne rzeczy z WTC?
  • 0

#27

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wybuchy podczas zawalania się budynków (film)

Jakieś pytania ? 8-)
  • 0



#28

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

2.38-2.41 sekundy. Popatrz uważnie na tą "eksplozję". A teraz pomyśl co się mogło stać jak setki ton zaczęły spadać. Mógł powstać silny podmuch powietrza niosący ze sobą kawałki gruzu itp. I to zaowocowało, że pojawił się ten "wybuch".
  • 0

#29

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

2.38-2.41 sekundy. Popatrz uważnie na tą "eksplozję". A teraz pomyśl co się mogło stać jak setki ton zaczęły spadać. Mógł powstać silny podmuch powietrza niosący ze sobą kawałki gruzu itp. I to zaowocowało, że pojawił się ten "wybuch".


I to, że elementy składowe WTC wyleciały na wielkie odległości (w bok) i powbijały się (co niektóre... np. elementy stalowe/poprzecznice itd.) w okoliczne budynki ... to też efekt swobodnego spadania ?

Co z czasem w jakim zapadły się wieże ?

Co z dymem wychodzącym od podstawy budynku, który widać na jednym nagraniu (nie w/w materiale) - nagranie pokazano raz ... na żywo.
  • 0



#30

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ale tu wogole nie ma co spekulować... WTC było zaprojektowane tak aby mogło wytrzymać kilka uderzeń samolotów. Dochodzi do tego jeszcze sporo innych poważnych argumentow, których już nawet nie chce mi się wymieniać... Ci co chcą to wiedzą, tylko trzeba chcieć ;) :thc:
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych