Skocz do zawartości


Zdjęcie

W sobotę koniec świata


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
130 odpowiedzi w tym temacie

#31

BadBoy.
  • Postów: 737
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jasne, miesiace zydowskie zaczynaja sie gdy jest now, a co za tym idzie 2 miesiac (Iljar) w kalendarzu zydowskim rozpoczal sie 3 kwietnia 2011 r., a zatem 17 dzien 2 miesiaca w kalendarzu zydowskim byl 19 kwietnia 2011 r.


Na stronie KLIK jest "kalkulator" kalendarzy i można to sprawdzić ..

oto wynik : Sat, 21 May 2011 = 17th of Iyyar, 5771

Użytkownik BadBoy edytował ten post 17.05.2011 - 22:47

  • 0



#32

Herme5.
  • Postów: 425
  • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Mialem wlasnie zmienic posta, bo tez trafilem na ta stronke.

Nie uwzglednilem tego, ze 13 miesiac wciskaja.

Użytkownik 5emreH edytował ten post 17.05.2011 - 22:52

  • 0

#33

Milosz.
  • Postów: 547
  • Tematów: 47
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W sobotę koniec świata

A nieprawda, sobota będzie kolejnym dniem weekendu, który postaram się dobrze wykorzystać, na przykład na leniuchowaniu :mrgreen: weekend rządzi :mrgreen: weekend jest lepszy niż sex :mrgreen:

A tak na poważnie, to myślę, że w ten dzień nic się nie wydarzy ( nie trudno zgadnąć ;] ), po prostu kolejny oświecony stara się wyciągnąć od kasę od naiwniaków.
Trzymajcie się ciepło, nic się w sobotę nie stanie, w razie czego, Chuck Norris jest z nami. :D

"Biblia o tym zapewnia!" wygląda prawie jak "Promocja! 50% gratis" :D


Mam identyczne skojarzenie :mrgreen:

Użytkownik Miłosz edytował ten post 17.05.2011 - 23:38

  • 0



#34

pawlitto.
  • Postów: 181
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Mnie dziwi tylko jedno jak ludzie mogą wierzyć takim hochsztaplerom, bo z tego co mi wiadomo to ten gostek już raZ się pomylił, więc równie dobrze może się pomylić drugi raz i trzeci.
Przykre w tym wszystkim jest to, że zawsze znajda się takie (cielinie) które ciągle mu wierzą, nabijają sakiewkę do pełna i napędzają tą politykę strachu czyniąc go przy okazji popularnym. SHAME!

 
Edycja: Kurczak


Dołączona grafika




  • 0

#35

Brivion.
  • Postów: 282
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Fajnie, że w sobote. Mam wolne to wstane rano i pooglądam wszystko za szybki bunkra.
  • 0

#36

mariuszm.
  • Postów: 566
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Fajnie, że w sobote. Mam wolne to wstane rano i pooglądam wszystko za szybki bunkra.

Sen Szymka z 2010r.

Załączone pliki


  • 1

#37

Android.
  • Postów: 142
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

bo z tego co mi wiadomo to ten gostek już ras się pomylił,


nie raz i nie dwa :)

Fajnie, że w sobote. Mam wolne to wstane rano i pooglądam wszystko za szybki bunkra.

Raczej o 18, bo gdy na całym świecie będzie godzina 18, nastąpi the end. Taki malutki paradoks
  • 0



#38

Lis.

    jeden, jedyny i prawdziwy

  • Postów: 638
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

UP@
Zawsze może się stać CÓD i Bóg przestawi wszystkie światowe zegarki na 18 ;) .

A tak normalniej, dziwi mnie, że pan inżynier (czyli nie oszukujmy się, trochę wykształcony) miesza matematykę z biblią. W ogóle, wszyscy, którzy interpretują w taki śmieszny sposób biblie są absurdalni... Ja też mogę w co piątym wersie "Pana Tadeusza" liczyć litery rymowanego wyrazu i na tej podstawie przepowiedzieć, że za 24 lata, 12 miesięcy, 6 dni, 3 minuty i 30 sekund spadnie deszcz ciężarówek i zniszczy świat.

Swoją drogą zajeżdża mi Świadkami Jehowy... "Koniec jest blisko" "Zbliżają się dni końca"...

PS.
Znam datę końca. Jeżeli nie boisz się żyć z tą straszną świadomością, kliknij poniżej.
Spoiler

  • 2



#39

xyz8472.
  • Postów: 242
  • Tematów: 2
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Fajnie że koniec świata będzie o 18 w różnych strefach czasowych, przez dwie godziny pośmiejemy się z ruskich, potem przez godzinę polacy na zmywaku w GB z nas, itd...
  • 3

#40

AnkylDankan.
  • Postów: 81
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wolałbym w niedziele ten koniec świata. Wiadomo w poniedziałek do pracy.

Tak na poważnie to już tyle tych "końców świata" było że w kolejny się już nie chce wierzyć. Chyba po każdej wojnie światowej miał być, na pewno jeden miał być na przełomie XX w. i jeden na przełomie XXI. Wyznawcy kościoła jezusowego (tak się chyba nazywają jehowi?) też chyba mieli ze dwa i czekają na następny. I tych "mniejszych" końców, o których wiedzieli tylko poszukujący, było sporo.

Pozdrawiam i życzę udanego końca świata w tę sobotę.
  • 0

#41

Matt'.
  • Postów: 440
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Przynajmniej już z rana na rozpoczęcie dnia będziemy wiedzieć, że to bujda, jak tylko o 7 rano czasu polskiego a 18 na Kiribati, nic się nie stanie :D
  • 0

#42

Herme5.
  • Postów: 425
  • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@real FOX - wiesz, ze mozesz sie mylic, oprocz (czyt. spoiler real FOX) mozemy czyms oberwac wczesniej, np. ok. 1/5 mniej od tej wskazanej daty wybitym Mercurym (ok. 5/365 %)
  • 0

#43

Syrinks.
  • Postów: 324
  • Tematów: 6
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

ha, nie było mnie 4 dni w mieście, dostępu do neta nie miałam, wracam a tu koniec świata za pasem ! kolejny :> to już nudne
  • 0

#44

Finger.
  • Postów: 11
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czemu Camping nie buduje Arki.? Z tego co wyczytałem, to Noe XXI w.

23-go maja, bo 22-gi to niedziela i banki zamknięte, Pan Camping odwiedzi bank w celu dokonania dwóch przelewów. Pierwszy przelew wpłynie na konto firmy „Mój boski pałac na Florydzie” a drugi na konto przyszłej zapowiedzi.

Gratuluje Panie Camping. Przytulił Pan niezłą kasę.
  • 2

#45

Martha.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja, przyznam się szczerze mam trochę pietra :/ co prawda przeżyłam już kilka tych końców świata, jednak nadal czuję jakiś taki strach...


Jeśli nic się nie wydarzy (oby!), to obiecuję sobie że przestanę czytać takie pierdoły, bo w głowę dostanę :/
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych