Skocz do zawartości


Wydzielone z "Czyżby kolejny cud w Fatimie?"


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
20 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_но

Gość_но.
  • Tematów: 0

Napisano

Niech teraz każdy użytkownik napisze że to zwykłe halo.

I jakże inaczej... ten temat to kolejny dowód na to, że katolicy to przykrzy ludzie."Wstawiennictwo Jana Pawła II"? bla bla bla. Naprawdę ludzie to mają [...] z tym człowiekiem. Zwykły śmiertelnik który nic specjalnego nie osiągnął, oprócz tego że został papieżem. Biedni zagubieni nieudacznicy którzy nie potrafią żyć bez autorytetów.

Użytkownik Kurczak edytował ten post 14.05.2011 - 17:29
Wulgaryzmy


#2

Mischakel.

    Ataman

  • Postów: 762
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Co do Jana Pawła to zdecydowanie się nie zgodzę. Był być może papieżem najbliższym ideałowi w historii KRK, choć oczywiście nie był wolny od błędów. Ale na pewno nie był "zwykłym śmiertelnikiem". I nawet, gdyby faktycznie jedyne co w życiu osiągnął to godność papieska, to czy to na prawdę jest taka drobnostka?
To dlaczego Ty, но nie jesteś Prezydentem czy papieżem? Pewnie gdybyś mógł to zrobić tak łatwo to byłbyś nim już dawno. Nie popadajmy w ateistyczny czy anty-autorytetowy zachwyt.
I tak ku pewności i aby uniknąć nieporozumień dodam, że ja sam jestem wierzącym, a nie ateistą.

#3

D.B. Cooper.
  • Postów: 1179
  • Tematów: 108
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Niech teraz każdy użytkownik napisze że to zwykłe halo.

I jakże inaczej... ten temat to kolejny dowód na to, że katolicy to przykrzy ludzie."Wstawiennictwo Jana Pawła II"? bla bla bla. Naprawdę ludzie to mają sraczkę z tym człowiekiem. Zwykły śmiertelnik który nic specjalnego nie osiągnął, oprócz tego że został papieżem. Biedni zagubieni nieudacznicy którzy nie potrafią żyć bez autorytetów.


A Ty co już osiągnąłeś czym możesz się pochwalić mi biednemu nieudacznikowi?



#4

Shi.

    關帝

  • Postów: 997
  • Tematów: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Walczący ateizm pełną parą widzę ;)

Co do tematu, nie znam się na tym ale nie powiem nie - robi wrażenie



#5 Gość_но

Gość_но.
  • Tematów: 0

Napisano

Co do Jana Pawła to zdecydowanie się nie zgodzę. Był być może papieżem najbliższym ideałowi w historii KRK, choć oczywiście nie był wolny od błędów. Ale na pewno nie był "zwykłym śmiertelnikiem".

No nie był zwykłym śmiertelnikiem, był niezwykłym, w końcu był papieżem... na tym się kończy jego niezwykłość. A, był też niezwykły bo ludzie mieli na jego punkcie obsesje i w dalszym ciągu mają. To też czyni z niego postać niezwykłą... ale to już naprawdę koniec jego niezwykłości.

A Ty co już osiągnąłeś czym możesz się pochwalić mi biednemu nieudacznikowi?

Tylko mnie biedny nieudaczniku nikt nie wynosi na ołtarze, nie czcić i nie dostaje [...] na widok obrazka ze mną. Ot, to jest ta różnica, że ja nie czuje się zobowiązany jako osoba prywatna do pisania Tobie co osiągnąłem w życiu. Chyba , że zostaniemy przyjaciółmi, ale nie sądzę. :)

Walczący ateizm pełną parą widzę ;)

Wiesz jaki jest twój problem oraz Zevuv? Uważacie, że można być tylko katolikiem albo ateistą, nigdy nie mieć innej wiary lub po prostu wierzyć... mieć świadomość czegoś, co jest ponad materią, ale jednocześnie kpić z was i waszej szopki jak Watykan. Nic poza tymi dwoma określeniami nie widzicie, jesteście smutni, przykrzy... ograniczeni. To jest tak samo jak z polityką, jesteś albo z PO albo z PiS, nigdy nic innego. Współczuje wam, biedacy, i niech to szlag, ze przepłacę to warnem lub banem! Niech prawda o marności waszych umysłów się tutaj objawi. To prawdziwy cud!

 
Edycja: Kurczak


Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

To jest pierwszy i ostatni raz, kiedy Cię upominam za formę prowadzenia dyskusji w tym wątku. Jeśli w kolejnych postach będziesz kontynuował dyskutowanie nie na temat, obrażanie innych użytkowników i stosowanie wulgaryzmów, oczekuj znacznie bardziej radykalnych środków perswazji.


#6

Shi.

    關帝

  • Postów: 997
  • Tematów: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Uważacie, że można być tylko katolikiem albo ateistą, nigdy nie mieć innej wiary lub po prostu wierzyć... mieć świadomość czegoś, co jest ponad materią, ale jednocześnie kpić z was i waszej szopki jak Watykan.


Jaki nasz ? Jaki mój ?

Ja nie mam żadnego problemu ;)

Nic poza tymi dwoma określeniami nie widzicie, jesteście smutni, przykrzy... ograniczeni.


Więc wesoły, ogarnięty, wyzwolony człowieku o co Ci chodzi ? Temat jest o domniemanym kolejny cudzie fatimskim, który został już ogłoszonym zwykłym złudzeniem optycznym. Ty wyskakujesz tutaj ze swoją "[...]", papieżem i tym złym ciemnym katolicyzmem - takie zachowania zwykłem nazywać właśnie "walczącym ateizmem" (zamiast ateizmu wstaw sobie cokolwiek). Spinanie pośladów bo ktoś ma inne zdanie od Ciebie myślałem, że kończy się na etapie gimnazjum.

Jorgasz ?

A warna nie dostaniesz za ujawnienie naszej marności tylko za chamskie wypowiedzi (nie pierwszego zresztą).


Szkolisz się na moda dibi ? :D

 
Edycja: Kurczak

Dołączona grafika

Użytkownik Kurczak edytował ten post 14.05.2011 - 17:30




#7

D.B. Cooper.
  • Postów: 1179
  • Tematów: 108
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Współczuje wam, biedacy, i niech to szlag, ze przepłacę to warnem lub banem! Niech prawda o marności waszych umysłów się tutaj objawi. To prawdziwy cud!


Jest tutaj wielu użytkowników różnych wyznań, a jeszcze więcej ateistów z którymi można porozmawiać na bardzo wysokim poziomie. Ty niestety prezentujesz poziom odwrotny. A warna nie dostaniesz za ujawnienie naszej marności tylko za chamskie wypowiedzi (nie pierwszego zresztą).

A warna nie dostaniesz za ujawnienie naszej marności tylko za chamskie wypowiedzi (nie pierwszego zresztą).


Szkolisz się na moda dibi ? :D


Mamy tu wystarczająco dużo szeryfów ;) Nie lubię jak ktoś odwraca kota ogonem.

Użytkownik D.B. Cooper edytował ten post 14.05.2011 - 16:25




#8

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 3033
  • Tematów: 2606
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Apeluję o spokój w temacie, w przeciwnym razie rozwiążę problem zamykając wątek.

Nie zamierzam już więcej upominać każdego z dyskutantów z osobna -- od tego momentu każdy post łamiący regulamin forum (a więc zawierający wulgaryzmy, wypowiedzi obraźliwe względem innych użytkowników itp.) będzie "nagradzany" ostrzeżeniem i być może urlopem od forum.

Nie za poglądy -- za kulturę i formę wypowiedzi
.

Proszę wziąć to sobie pod rozwagę.




#9

D.B. Cooper.
  • Postów: 1179
  • Tematów: 108
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kurczak temat został wyczerpany po paru pierwszych wpisach.

Na filmiku jest znane wszystkim Halo, a jeden z użytkowników zaczął jakąś niepotrzebną awanturę.

Btw. Musiałem zmniejszyć kontrast żeby odczytać ten apel :D

Użytkownik D.B. Cooper edytował ten post 14.05.2011 - 16:28




#10

Mischakel.

    Ataman

  • Postów: 762
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

H0, z moich paru zdań Ty wyczytałeś dziesiątki zdań, imponujące. Połączyłeś mnie też jakoby z Shinjim...
Ja napisałem tylko, że JP2 nie jest "zwykłym śmiertelnikiem", a Ty już wyczytałeś z mojego postu, że dzielę świat zawsze na 2 części - dobro i zło, ateizm i katolicyzm a nawet PO i PiS.
Ale cóż, po przeczytaniu moich dwóch postów wiedz, że nic o mnie nie wiesz.
Niech każdy sam oceni, który z naszych umysłów jest marniejszy, choć ja nie nazwałbym marnym ani mojego ani Twojego. Zagalopowałeś się po prostu za bardzo lub nakręciłeś odpowiadając mi :>

Użytkownik Zevuv edytował ten post 14.05.2011 - 17:28


#11

Brivion.
  • Postów: 282
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@Zevuv A ja jednak myslę, że papież był "zwykłym śmiertelnikiem". Co z tego, że coś osiągnął? Jego osiągnięcia są wielkie, godne podziwu i to jest prawda. Nie zmienia to faktu, że był "zwykłym śmiertelnikiem".

#12 Gość_Horror

Gość_Horror.
  • Tematów: 0

Napisano

Zwykły śmiertelnik który nic specjalnego nie osiągnął, oprócz tego że został papieżem.


A jakie cechy powinien posiadać „niezwykły śmiertelnik”? Powinien latać, pić magmę, mieć ponad 30m wzrostu, cztery członki, etc...?!

O co ci chodzi? Czy Twój bohater musi być taki, jak w twoich komiksach?

Biedni zagubieni nieudacznicy którzy nie potrafią żyć bez autorytetów.


A jeśli chodzi o autorytety, to fakt szanowania kogoś nie jest równoznaczny z oddawaniem mu czci. Pewnie w podstawówce byłeś, to czas, gdy w pierwszych klasach nauczyciel jest twoim autorytetem. Ma mega wiedzę i jest taki... „opiekuńczy” (z każdym kolejnym rokiem nauki teraz to się zmienia). Jak to możliwe? Przecież to jest ewidentny przykład zwykłego śmiertelnika. Byleś kiedyś na wykładach? Po co pytam?! Przecież profesor/wykładowca nie jest żadnym autorytetem.Żałosne. Cały świat opiera się na autorytetach. W pewnym sensie jest nim nawet Twój ulubiony pisarz, reżyser, etc, a Ty, jesteś taki fajowy, że hoho. Po co Ci ... autorytety.
Pewnie nie byli nimi ani Twoi rodzice, ani nauczyciele... Ty nikogo nie potrzebujesz.
Szacun (jak to mówią)

ps.
Wątku "Czyżby kolejny cud w Fatimie?" nie czytałem, ale Twój wątek jest absolutnie śmieszniejszy.

#13

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6638
  • Tematów: 768
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Hola,hola.Jakim to autorytetem był Wojtyła?Jezeli moralnym,to sie nie zgodze,poniewaz jego moralnosc jest bardzo dyskusyjna.
O co mi chodzi?
O jego milczenie i "nic nierobienie" w sprawie księży pedofilów.
O dopuszczanie do stawiania mu pomników za życia-bałwochwalstwo.
Produkcje błogosławionych o równie niemoralnej reputacji-patrz Pius XII.
Pewnie to mało dla jego obrońców,ale bycie błogosławionym jest dla ludzi o nieposzlakowanej opinii.



#14

Shi.

    關帝

  • Postów: 997
  • Tematów: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pewnie to mało dla jego obrońców,ale bycie błogosławionym jest dla ludzi o nieposzlakowanej opinii.


Nie należę do wyznawców Chrystusa, kultywuję tradycję przodków, jednak wydaje mi się, że z punktu widzenia chrześcijanina to wygląda mniej więcej tak "kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień" ;)

O dopuszczanie do stawiania mu pomników za życia-bałwochwalstwo.


Tego argumentu nie kapuję, co jest złego w tym, że ktoś komuś stawia pomnik ?



#15 Gość_но

Gość_но.
  • Tematów: 0

Napisano

Jego osiągnięcia są wielkie, godne podziwu i to jest prawda. Nie zmienia to faktu, że był "zwykłym śmiertelnikiem".

Co osiągnął? Codziennie setki ludzi osiągają wspanialsze rzeczy niż ten jeden, przereklamowany starzec.

A jeśli chodzi o autorytety, to fakt szanowania kogoś nie jest równoznaczny z oddawaniem mu czci.

Jeśli ktoś twierdzi, że mydląc się do obrazka z tym panem lub pod jego pomnikiem, jego córka wstanie z wózka, to jednak wierzy w jego fikcyjną siłę... to już nie jest zwykły szacunek.

Pewnie w podstawówce byłeś, to czas, gdy w pierwszych klasach nauczyciel jest twoim autorytetem. Ma mega wiedzę i jest taki... „opiekuńczy” (z każdym kolejnym rokiem nauki teraz to się zmienia). Jak to możliwe?

Otóż nie był autorytetem. Może właśnie dlatego nie jestem Tobą / wami. Głupkami, którzy wyznają między innymi patriotyzm.

Byleś kiedyś na wykładach? Po co pytam?! Przecież profesor/wykładowca nie jest żadnym autorytetem.Żałosne.


Nie jest, przeważnie to biedni , głupi ludzie robią z kogoś autorytety nawet jeśli ten ktoś nim nie chce być. Jiddu Krishnamurti jest przykładem, że naprawdę mądry człowiek nie chcę uchodzić za autorytet, żadnego guru... mimo, że miał wiele mądrych rzeczy do powiedzenia. Więcej niż ten twój starzec na tronie, apelujący ciągle o pokój na świecie i jadąc czasami na wycieczkę,i siedząc oczywiście w swoich kochanych górach i wcinając kremówki. Wow, ale miał facet trudne życie, ależ osiągnął... ale się poświęcił. Matka która stara się wyżywić swoje dziecko i je jakoś ubrać więcej osiąga niż ten facet. Już nie licząc innych ludzi, którzy żyją z pewnymi chorobami i mimo to są szczęśliwi, Być może on o tym wiedział, że niewiele osiągnął w swoim marnym życiu, ale niestety jesteście jeszcze WY. To nie on miał narypane w bani, ale Wy! Eee.. chwila, on w sumie też, bo w końcu podobała mu się rola kolesia, którego całuje się po stópkach i rączkach jak dziewczynkę. Coś tu nie tak było z tym facetem.

Cały świat opiera się na autorytetach.


"Cały mój świat" - tak brzmi realniej i lepiej odzwierciedla twoją ułomność w postrzeganiu świata.

W pewnym sensie jest nim nawet Twój ulubiony pisarz, reżyser, etc,

Oj, a skąd wiesz? Właśnie że nie jest. To, że lubię kogoś twórczość nie jest równoznaczne z tym, że uznaje go autorytet, który "wie lepiej!". Czy jakiś zespół jest twoim autorytetem tylko dlatego bo podoba ci się ich muzyka? Tak? Współczuje.

a Ty, jesteś taki fajowy, że hoho. Po co Ci ... autorytety.

Otóż to. W końcu na to wpadłeś. Moja skromność nie pozwala mi tego stwierdzić samodzielnie.

Pewnie nie byli nimi ani Twoi rodzice, ani nauczyciele...

Gdyby rodzice byli moimi autorytetami, to najpewniej jarałbym teraz fajki, bo w końcu większość rodziców to hipokryci. "Nie pal synku", a sami palą. To miałby być mój autorytet? Chyba ty lubisz takie zabawy, ja nie. I nie pisz, że twoi rodzice to nie hipokryci, bo uznają to za kolejny cud.

Ty nikogo nie potrzebujesz.

E tam. Jak to się mówi, dobra dziewczyna nie jest zła. Dobra tzn. taka która nie ma twojego światopoglądu odnośnie tej kwestii.

Wątku "Czyżby kolejny cud w Fatimie?" nie czytałem, ale Twój wątek jest absolutnie śmieszniejszy.

To nie mój wątek, został przeniesiony jakbyś nie zauważył, nigdy bym go sam nie założył... więc nie jest to mój wątek. Co najwyżej Kurczaka z moim początkowym postem.

edit Yawgmoth
Dołączona grafika
Byłeś upominany. Kolejne wykroczenie wiązać się będzie z okresową blokadą pisania.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych