Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czym mogłabyć postać, która do mnie przyszła?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#16

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak Margot, właśnie takiej pisaniny powinnaś unikać. :D
  • 0



#17

Margot.
  • Postów: 9
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Możliwe, jednak Tu z Waszej strony zostałam wyśmiana , mój problem również. Pomógł mi jednak, przybliżył trochę temat duchów tylko jeden użytkownik. Dziękuję mu za to.
  • 1

#18

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nieee... A dziwisz się, że mam koszmary? Każdy by miał jakby mu taki babok wyskoczył paskudny w środku parku miejskiego


Ta wizja w parku pojawiła się ze strachu, chyba głownie z tego powodu . Jeśli miewasz tak dziwne koszmary to też nie jest to całkiem normalne. Czy przypadkiem nie oglądasz za dużo horrorów?
Bebokami niektórzy rodzice straszyli dzieci jak były nie grzeczne, jeśli tak go nazwałaś to znaczy że albo czytałaś coś o tym albo u ciebie były podobne zwyczaje i stąd masz takie określenia.

Użytkownik Wszystko edytował ten post 03.05.2011 - 11:05

  • 1



#19

Visenna.
  • Postów: 133
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Możliwe, jednak Tu z Waszej strony zostałam wyśmiana , mój problem również. Pomógł mi jednak, przybliżył trochę temat duchów tylko jeden użytkownik. Dziękuję mu za to.

Ano może i pomogł - to, jak zakładam, ten od pisania na maila - szkoda tylko ze prywatnie, na maila. To jakaś wiedza tajemna, której inni poznać nie mogą? Jaki sens udzielania się na forum, skoro porada na maila - już nikt inny z niej nie będzie mógl skorzystać, jeśli w powyższym wątku doszuka się znamion czegoś podobnego co jego spotkało.

Użytkownik Visenna edytował ten post 03.05.2011 - 11:41

  • 1

#20

Margot.
  • Postów: 9
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Visenna, właściwie masz rację

Babok z tego co mi wiadomo, jest jakimś pogańskim demonem, nazywanym nieraz Buką. Ale ja użyłam akurat takiego określenia, gdyż moją współlokatorka na wszystko co jest paskudne mówi babok: na pająka w kuchni, na mola w szafie, na rozjechaną żabę, na naszego sąsiada i na zawiniętego w bandaż rannego palca. Stąd mi się wziął babok.
A przestraszyłam się właśnie tej postaci, która stała pod bzem.

Użytkownik Margot edytował ten post 03.05.2011 - 16:34

  • 0

#21

Aeq.
  • Postów: 160
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

U nas babok to gil w nosie ;)

Ale co do tematu to wg mnie wydaje sie to calkiem normalne? Pada deszcz, dzieciak biegnie pod drzewo zeby sie schowac przed deszczem. Nie stoi na ziemi bo pewnie stoi w trawie pod drzewem.

Nie.. nie czuje tego jakos.
  • 0



#22

0ldPsych0.
  • Postów: 21
  • Tematów: 0
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

To była Alma z F.e.a.r xD nie no a na poważnie zgadzam sie z wypowiedzia poprzednika
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych