Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czym mogłabyć postać, która do mnie przyszła?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#1

Margot.
  • Postów: 9
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie wiedziałam do kogo się mam zwrócić, więc postanowiłam podzielić się moją niezrozumiałą przygodą na tym forum.
Przedwczoraj, czyli 30 kwietnia, około 18 godz. wyszłam na spacer z psem. Pogoda była bardzo ładna początkowo, jednak w momencie gdy wchodziłam do parku chmury zakryły słońce i zaczęło wiać. Puściłam na chwilę psa ze smyczy, żeby pobiegał, park był pusty, ludzie pouciekali przed deszczem do domu. Gdy pies odbiegł kawałek za drzewa, a ja szłam wzdłuż alejki, usłyszałam za sobą kroki. Zeszłam na bok, by osoba idąca za mną mogła mnie ominąć, jednak nie nastąpił ten moment, ale w tym samym momencie gdy zwolniłam, kroki także wydawały się zwalniać. Obejrzałam się więc za siebie - w parku i na alejce za mną było pusto. Na początku zareagowałam zdziwieniem, zrobiło mi się dziwnie. Zawołałam psa, przypięłam smycz do obróżki. W tym momencie zaczęło padać, ruszyłam w stronę mieszkania. Nagle przede mną, przez alejkę przebiegła postać. Nie zdążyłam zauważyć dokładnie, bo poruszała się bardzo szybko. Spojrzałam w stronę, w którą biegła i zobaczyłam pod zieleniejącym się krzakiem bzu cień, rozmytą postać, figury może dziesięcioletniego dziecka. Widziałam zarys głowy, rąk - tak jakby trzymała je w kieszeniach, potem dół sylwetki, ale wydawało mi się, że nie stoi na ziemi. Postać ruszała głową, jakby się rozglądała. Uciekłam czym prędzej do domu. Przez ostatnie noce mam okropne koszmary, budzę się o 5 nad ranem, wydaje mi się, że w łazience, bądź w kuchni jest odkręcony kran, słyszę lejącą się wodę. Jednak za każdym razem kran okazuje się być zakręcony. Dziś rano miałam wrażenie, że słyszę rozmowę na klatce, jednak gdy wyszłam nikogo nie było. Moi współlokatorzy odczuwają dziwny niepokój, są jakby zestresowani, ale historię tę opowiedziałam tylko jednej mojej znajomej...
Może ktoś z Was potrafi mi przybliżyć z czym miałam do czynienia?
  • 0

#2

Sabinelka.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Margot, może to dziecko jest kimś kto niedawno Cię opuścił lub zmarł? Musiałaby to być osoba którą skrzywdziłaś, skoro straszy Cię w nocy. Radzę pomodlić się do Boga, może on wskaże właściwą drogę. Co powiedziała Twoja przyjaciółka? Ona lepiej Cię zna i może odnieść się bezpośrednio do Twoich wspomnień czy lęków. Pamiętasz jeszcze jakieś szczegóły z tej nocy?
  • -3

#3

łowca duchów.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam i pozdrawiam.
Zapraszam z tym tematem prywatnie na e-maila wytłumaczę i pomogę.
Dziękuję.
  • 0

#4

Margot.
  • Postów: 9
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sabinelko... Może i racja, ale ja racszej nie skrzywdziłam nikogo, tym bardziej dziecka... Które potem by umarło i przychodziło straszyć mnie.
  • 0

#5

Sabinelka.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sabinelko... Może i racja, ale ja racszej nie skrzywdziłam nikogo, tym bardziej dziecka... Które potem by umarło i przychodziło straszyć mnie.


A może dokonałaś aborcji lub poroniłaś w przeszłości? Masz mlodsze rodzeństwo?
  • 1

#6

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Może ktoś z Was potrafi mi przybliżyć z czym miałam do czynienia?

Sądzę, że z wyobraźnią.

Nie wydaje mi się, żeby było istotne roztrząsanie tego czym lub kim była ta istota, którą widziałaś lub "wytworzyłaś". Nijak do tego nie dojdziemy.
Skupiłbym się nad skutkiem, a skutek był taki, że opętał Cię strach. Wydaje mi się, że tak naprawdę nie boisz się tej istoty (czymkolwiek była), ale tego, że było to coś co wykroczyło znacznie poza granice pojmowania. W takich sytuacjach ludzki umysł się broni i za wszelką cenę próbuje zatrzeć takie obrazy, uzyskując przy tym efekt odwrotny: ciągle o tym myślisz i to nakręca Twoją wyobraźnię do interpretowania różnych rzeczy na dziwne sposoby.

Jedna rada ode mnie: przejdź z tym do porządku dziennego, "zwyczajnie" zaakceptuj. Ot, stało się i trzeba z tym żyć.
Btw. przyzwyczajaj się.

Użytkownik Ill edytował ten post 02.05.2011 - 19:53

  • 2

#7

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

poczytaj to http://pl.wikipedia....enia_urojeniowe

Edycja : Przemo.
Jesteś ekspertem i stawiasz diagnozy na odległość?
Ostatnie upomnienie, dalej będzie tylko gorzej.



lol widzę że coraz lepiej się dzieje. Nawet nie można wkleić linka z definicją zaburzeń psychicznych. Czy na tym forum wolno wrzucać tylko wyjaśnienia z gruntu zjawisk paranormalnych? Widocznie jeden z modów uznał, że tylko taka forma dyskusji jest dopuszczalna, a wszystko co ma podłoże naukowe, a tyczy się zjawisk psi, to ma być czym prędzej potępiane, a użytkownik wrzucający takie rzeczy najlepiej natychmiast zbanowany.

Użytkownik Wszystko edytował ten post 02.05.2011 - 20:40

  • -1



#8

żaba.
  • Postów: 1070
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

za co on dostał upomnienie ? :> przecież dał tylko linka do wikipedi żeby poczytała. a jest to tak samo możliwe, jak wyobraźnia z 6 postu.

Edycja: Przemo.
Wstawię Ci linka do poczytania hasła na temat OT. Mogę wstawić linka do naszego regulaminu, dać trzeciego warna i obowiązkowy 30 dniowy urlop. Pasuje?

  • 0

#9

Margot.
  • Postów: 9
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jestem normalną kobietą, nie miałam nigdy urojeń... Dlaczego miałabym mieć je akurat tego dnia?
  • 0

#10

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przez ostatnie noce mam okropne koszmary, budzę się o 5 nad ranem, wydaje mi się, że w łazience, bądź w kuchni jest odkręcony kran, słyszę lejącą się wodę. Jednak za każdym razem kran okazuje się być zakręcony. Dziś rano miałam wrażenie, że słyszę rozmowę na klatce, jednak gdy wyszłam nikogo nie było. Moi współlokatorzy odczuwają dziwny niepokój, są jakby zestresowani, ale historię tę opowiedziałam tylko jednej mojej znajomej...


No z tego co piszesz, to wygląda na to że nie tylko ten jeden dzień był taki nietypowy. To co opisujesz wygląda na omamy słuchowe. Taka jest moja opinia, jako psychologa. Miewasz też paraliże przysenne?
  • 0



#11

Margot.
  • Postów: 9
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nieee... A dziwisz się, że mam koszmary? Każdy by miał jakby mu taki babok wyskoczył paskudny w środku parku miejskiego :o A z tą lejącą się wodą z kranu, to fakt - dziwne jak nie wiem, bo zawsze gdy idę sprawdzić, kran jest zakręcony. Wiesz... jak się obudzę o 5 rano z koszmaru, to potem nie kładę się spać, bo po co miałabym śnić dalej takie wstrętne rzeczy? Najdziwniejsze jest to, że koszmary wcale nie są głównie o duchach... Śni mi się, że jestem świadkiem gwałtu i morderstwa - obserwuję to albo przez dziurkę od klucza, albo przez uchylone okno. Dwóch, lub trzech mężczyzn gwałci dziewczynę - nastolatkę, a potem ją duszą. Tylko, że po uduszeniu z szyi zaczyna płynąć jej krew, tak jakby miała poderżnięte gardło. A potem widzę, że wychodzi z jej ciała duch psa. Budzę się o 5 rano i nie idę dalej spać - nikt by nie chciał znów śnić o podobnej rzeczy, prawda?
  • 0

#12

żaba.
  • Postów: 1070
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Edycja: Przemo.
Wstawię Ci linka do poczytania hasła na temat OT. Mogę wstawić linka do naszego regulaminu, dać trzeciego warna i obowiązkowy 30 dniowy urlop. Pasuje?

chcesz to dawaj. ale po wyżywać to radził bym Ci się iść gdzieś na pole, może pobiegać albo do sekcji boksu się zapisać (polecam na odstresowanie) :> ja generalnie uznam te Twoje zastraszanie za marną prowokacje i ewentualny 3 warn który pewnie dostane, za najbardziej bezsensowny jaki w życiu dostałem :D

pozdro

Edycja: Przemo.
Dostałeś upomnienie słowne za OT. Nie wystarczyło.
Za 30 dni będziesz mógł złożyć reklamację w stosownym temacie.

Użytkownik Przemo edytował ten post 05.05.2011 - 20:52
Reakcja na raport.

  • -1

#13

Margot.
  • Postów: 9
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

?
  • -2

#14

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 3022
  • Tematów: 2595
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

?

Twoja wypowiedź jest niezgodna z regulaminem forum:

4.2 Pisz na temat wątku, w którym się wypowiadasz. Jeśli nie masz nic konkretnego do napisania to nie pisz wcale.

4.8 Unikaj wypowiedzi zawierających wyłącznie lakoniczne potwierdzenie wpisu, na który odpowiadasz (np. zgadzam się, dzięki, ja też itp.).



Postaraj się proszę na przyszłość unikać tego typu pisaniny.


  • 0



#15

Margot.
  • Postów: 9
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dziękuję. :)
  • 1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych