Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tu-154 wylądował, rozerwała go bomba - szokująca książka


203 odpowiedzi w tym temacie

#181

Karringoth.
  • Postów: 195
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Chcialbym zauwazyc tylko, ze czy ktos wiezy w spisek czy nie to prawda jest oczywista. Zginal czlowiek ktory zagrazal pewnej grupie ludzi


Komu zagrażał prezydent, który w niedługim czasie przegrałby miażdżąco wybory ?

nie ma dowodow na to ze zostal zabity ale tez nie ma dowodow na to ze byl to wypadek. sledztwo w tej sprawie zostalo spartaczone bo najwidoczniej komus na tym zalezalo.


Jak nie ma dowodów na wypadek? Ty sobie chyba żartujesz. Ale jeśli dla kogoś dowodami są filmiki na youtube...

w polsce rzad totalitarny uzyskala partia opozycyjna. po tym wydarzeniu (katastrofa samolotu) kosciol zaczyna odchodzic do lamusa


Radzę poczytać co to totalitaryzm. Poza tym PO i tak wygrałoby wybory, ale prawdopodobnie z jeszcze większą różnicą. A kościół zaczął odchodzić do lamusa jakieś 20 lat temu, przynajmniej na zachodzie.

a za to ludzie tacy jak np. transwestyci dostaja sie do rzadu.


Jak sam zauważyłeś to też są ludzie...

nastepna sprawa jest podobienstwo pomiedzy wtc09/11 do tej sytuacji, po wiezach w nowym jorku posprzatano szybciej niz doszlo do sledztwa. wiec sladu nikt nigdy nie znajdzie chyba ze na filmach wideo ktore pokazuja jasno ze w budynku wybuchaly ladunki ktore spowodowaly zburzenie wiez (wie juz o tym cala ameryka).


Zatkało mnie jak to przeczytałem. Człowieku gdybyś wiedzę o świecie brał z innych źródeł niż teorie spiskowe to byś zobaczył, że cały ten cytat nie ma najmniejszego sensu. Nawiasem mówiąc: skąd dane, że wie o tym cała Ameryka? Jeśli takie masz, podziel się :/.

w naszym przypadku jest dokladnie to samo nigdy nie bylo zadnego sledztwa i to jest oczywiste czyz nie?


Oczywiście, że było śledztwo. Przestań klęczeć, wyłącz na chwilę Radio Maryja i wejdź na pierwsze lepsze strony internetowe, a się przekonasz.

prosze o komentarz jesli ktoras z czesci wypowiedzi jest bledna.


No i komentarz jest. Niestety cała wypowiedź jest błędna.
  • 1

#182

Walczący z Trollami.
  • Postów: 252
  • Tematów: 1
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

@up

Komu zagrażał prezydent, który w niedługim czasie przegrałby miażdżąco wybory ?

Ja myślę, że głównym celem był Prezes NBP (poczytaj sobie dlaczego), a następnie całe opozycyjne środowisko przeciwne planom wprowadzenia NWO, w tym Prezydent, który został ukarany za Gruzję i sprzeciw wobec podpisania nowej umowy gazowej z Rosją.

Jak nie ma dowodów na wypadek? Ty sobie chyba żartujesz. Ale jeśli dla kogoś dowodami są filmiki na youtube...

No tak FILMIKI Z JUTUBA! Stary, mierny argument. Prezentacja umieszczona została na bardzo wielu stronach z materiałami filmowymi, a to tylko prezentacja OPINII BIEGŁYCH. Dowodem są przeprowadzone przez biegłych badania, a nie filmik z prezentacją na jutubie. Prezentacja przedsatwia jedynie zawarte w opinii biegłych wnioski z przeprowadzonych badań.
  • 0

#183

Karringoth.
  • Postów: 195
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja myślę, że głównym celem był Prezes NBP (poczytaj sobie dlaczego), a następnie całe opozycyjne środowisko przeciwne planom wprowadzenia NWO, w tym Prezydent, który został ukarany za Gruzję i sprzeciw wobec podpisania nowej umowy gazowej z Rosją.


Naprawdę uważasz, że nie było prościej zaaranżować wypadek samochodowy, upadek ze schodów i inne rzeczy jeśli chcieliby kogoś zabić? Ah i znowu NWO....... Naprawdę w to wierzysz? Nie chce mi się nawet pisać dlaczego to bzdura....

No tak FILMIKI Z JUTUBA! Stary, mierny argument. Prezentacja umieszczona została na bardzo wielu stronach z materiałami filmowymi, a to tylko prezentacja OPINII BIEGŁYCH. Dowodem są przeprowadzone przez biegłych badania, a nie filmik z prezentacją na jutubie. Prezentacja przedsatwia jedynie zawarte w opinii biegłych wnioski z przeprowadzonych badań.



Tiaaaa. Jest to pewnie tak samo "naukowe" jak filmiki o "zamachu" 11.9. Ludzie czy naprawdę potrzeba znalezienia sensacji jest, aż tak wielka? Tacy pewnie z nich OBIEKTYWNI biegli jak ze mnie arcybiskup.
  • 1

#184

Mortalis.
  • Postów: 331
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Skoro samolot stracił skrzydło za brzozą, to bardziej prawdopodobne jest oderwanie pod wpływem sił... A, że był wyżej.. Przecież podjęli próbę wznoszenia... Podczas próby wznoszenia uderzyli w brzozę -> paręnaście metrów dalej skrzydło odpada(Twoje wstrząsy- nagła różnica sił) -> samolot zaczyna się obracać, ciągle się wznosząc... i dalej wszyscy wiedzą jak było. Ja to tak sobie interpretuje.
  • 0

#185

Walczący z Trollami.
  • Postów: 252
  • Tematów: 1
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Naprawdę uważasz, że nie było prościej zaaranżować wypadek samochodowy, upadek ze schodów i inne rzeczy jeśli chcieliby kogoś zabić?

Rzeczywiście byłoby prościej zorganizować upadek ze schodów, czy wypadek samochodowy kilkudziesięciu osób związanych z opozycją! Kłaniam się w pas i winszuję inteligencji.

Ah i znowu NWO....... Naprawdę w to wierzysz? Nie chce mi się nawet pisać dlaczego to bzdura....

Czemu o tym, że NWO to bzdura piszą osoby, które
1. wierzą w oficjalną wersję o 11 września
2. wierzą w oficjalną wersję o Smoleńsku
3. nie wierzą, że na całym świecie rozpylana jest chemia (chemtrails)
4. popierają PO
jakiś taki dziwny zbieg okoliczności. A te 3 wydarzenia związane są właśnie z NWO, które w Polsce wprowadza małymi kroczkami PO.

Tiaaaa. Jest to pewnie tak samo "naukowe" jak filmiki o "zamachu" 11.9. Ludzie czy naprawdę potrzeba znalezienia sensacji jest, aż tak wielka? Tacy pewnie z nich OBIEKTYWNI biegli jak ze mnie arcybiskup.

W opinii biegłych są zawarte dowody. Takim pustosłowiem ich nie obalisz.

Mortalis

Skoro samolot stracił skrzydło za brzozą, to bardziej prawdopodobne jest oderwanie pod wpływem sił...

Tak, z opinii biegłych wynika, że w samolocie jeszcze w powietrzu nastąpiły dwa silne wstrząsy, a 15 m nad ziemią samolot utracił zasilanie.

A, że był wyżej.. Przecież podjęli próbę wznoszenia... Podczas próby wznoszenia uderzyli w brzozę

Zapoznaj się z przedmiotową prezentacją bo bezmyślnie przytaczasz wnioski z obalonego już raportu komisji MAK

paręnaście metrów dalej skrzydło odpada(Twoje wstrząsy- nagła różnica sił) -> samolot zaczyna się obracać, ciągle się wznosząc... i dalej wszyscy wiedzą jak było. Ja to tak sobie interpretuje.

Zapoznaj się z dowodami, bo piszesz w tym momencie nieprawdę.

Użytkownik Walczący z Trollami edytował ten post 14.12.2011 - 08:38

  • 0

#186

Karringoth.
  • Postów: 195
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Rzeczywiście byłoby prościej zorganizować upadek ze schodów, czy wypadek samochodowy kilkudziesięciu osób związanych z opozycją! Kłaniam się w pas i winszuję inteligencji.


Mówiłem tutaj o prezesie NBP. Inteligencji to ja winszuję Tobie, bo myślałem, że łatwo się będzie domyślić, że nikt nie zaaranżuje zabójstwa kilkudziesięciu osób.....

Czemu o tym, że NWO to bzdura piszą osoby, które
1. wierzą w oficjalną wersję o 11 września
2. wierzą w oficjalną wersję o Smoleńsku
3. nie wierzą, że na całym świecie rozpylana jest chemia (chemtrails)
4. popierają PO
jakiś taki dziwny zbieg okoliczności. A te 3 wydarzenia związane są właśnie z NWO, które w Polsce wprowadza małymi kroczkami PO.


Co do pierwszych trzech. To może dlatego, że te osoby patrzą na świat bardziej realnie... Skoro wierzysz w każdą teorię spiskową, a właściwie większość, to podważa tylko Twoją wiarygodność. Jesteś w stanie uwierzyć w każde kłamstwo i w każdą teorię, jeśli zostanie Ci ona dobrze podana. W tym przypadku jest tak samo.

Co do punktu nr.4. Sugerujesz, że jeśli głosuję na PO to jestem głupszy od Ciebie? Albo co gorsza, że sam biorę udział w tym "spisku" :lol ?

W opinii biegłych są zawarte dowody. Takim pustosłowiem ich nie obalisz.


Twoje "dowody" obaliła już komisja MAK.

Zapoznaj się z przedmiotową prezentacją bo bezmyślnie przytaczasz wnioski z obalonego już raportu komisji MAK


Chyba sobie żartujesz. W komisji MAK pracują ludzie, którzy świetnie się znają na tym co robią, ah zapomniałem ta komisja to narzędzie: Kosmitów, Tuska, Putina, templariuszy, masonów, Obamy, antychrysta, Palikota i pewnie jeszcze kilku innych :rotfl: .

Użytkownik Kardan edytował ten post 14.12.2011 - 14:59

  • 2

#187

Walczący z Trollami.
  • Postów: 252
  • Tematów: 1
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Co do pierwszych trzech. To może dlatego, że te osoby patrzą na świat bardziej realnie... Skoro wierzysz w każdą teorię spiskową, a właściwie większość, to podważa tylko Twoją wiarygodność. Jesteś w stanie uwierzyć w każde kłamstwo i w każdą teorię, jeśli zostanie Ci ona dobrze podana. W tym przypadku jest tak samo.

Jeżeli są niepodważalne dowody na wersję A, a ktoś nadal wierzy w wersję B, to albo ma problemy z postrzeganiem rzeczywistości, albo ma nakazane tak ją postrzegać i o zgrozo przekonywać do jej zakłamanego obrazu innych. Takich osób tu na forum jest całe mnóstwo. Do upadłego zaprzeczają, że są dowody na wersję powszechnie uznawaną za spiskową.

Co do punktu nr.4. Sugerujesz, że jeśli głosuję na PO to jestem głupszy od Ciebie? Albo co gorsza, że sam biorę udział w tym "spisku" :lol ?

Niestety, ale jeżeli obecnie ktoś popiera PO, to albo ma totalnie spłycony intelekt, albo jedynie mówi po polsku i udaje Polaka.

Twoje "dowody" obaliła już komisja MAK.

Kompromitujesz się tym stwierdzeniem.

Chyba sobie żartujesz. W komisji MAK pracują ludzie, którzy świetnie się znają na tym co robią, ah zapomniałem ta komisja to narzędzie: Kosmitów, Tuska, Putina, templariuszy, masonów, Obamy, antychrysta, Palikota i pewnie jeszcze kilku innych :rotfl: .

Tylko z grzeczności nie napiszę, co myślę o takich osobach jak Ty. Ignorant to najdelikatniejsze z najdelikatniejszych określeń. Kończę z Tobą dyskusję, bo szkoda czasu na takich delikwentów. Na koniec przyznam, że bardzo ładnie piszesz po polsku.

 Edycja: Kurczak

Dołączona grafika

Proszę bez wycieczek osobistych -- nie będą tolerowane.





  • 0

#188

Karringoth.
  • Postów: 195
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jeżeli są niepodważalne dowody na wersję A, a ktoś nadal wierzy w wersję B, to albo ma problemy z postrzeganiem rzeczywistości, albo ma nakazane tak ją postrzegać i o zgrozo przekonywać do jej zakłamanego obrazu innych. Takich osób tu na forum jest całe mnóstwo. Do upadłego zaprzeczają, że są dowody na wersję powszechnie uznawaną za spiskową.


NIEPODWAŻALNE??? Są podważalne jak najbardziej. Właściwie każdy porządny fizyk Ci te "dowody" podważy. Filmy na youtube jak już mówiłem nie są w żaden sposób dowodami.

Niestety, ale jeżeli obecnie ktoś popiera PO, to albo ma totalnie spłycony intelekt, albo jedynie mówi po polsku i udaje Polaka.


Mówisz to o co najmniej 7,5 mln Polaków. Czyli w takim razie ten co głosuje na PiS jest wyższą intelektualnie i moralnie istotą? Żałosne, każdy ma prawo do swojego zdania i nie Tobie, moje czy kogokolwiek innego powody na głosowanie akurat na tą partię oceniać, zwłaszcza w tak impertynencki sposób.

Kompromitujesz się tym stwierdzeniem.


Ciekawym dlaczego? Bo uznaję inną wersję niż Twoja "jedyna słuszna"? Jeszcze raz powtórzę: żałosne.

Tylko z grzeczności nie napiszę, co myślę o takich osobach jak Ty. Ignorant to najdelikatniejsze z najdelikatniejszych określeń. Kończę z Tobą dyskusję, bo szkoda czasu na takich delikwentów. Na koniec przyznam, że bardzo ładnie piszesz po polsku.


Piszesz, że z grzeczności nie napiszesz, ale jednak piszesz... Poza tym masz rację: każdy o poglądach innych od Ciebie jest skończonym idiotą, ignorantem no i pewnie ma dziadka w Wehrmahcie. Jestem ignorantem, bo nie wierzę w ten bzdury o NWO? Zasmucę Cię, w takim razie ignorantami nazywasz OLBRZYMIĄ większość populacji ludzkiej.

Użytkownik Kardan edytował ten post 14.12.2011 - 15:44

  • 1

#189

JachuPL.
  • Postów: 177
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Spodziewam się tego, że za parę lat ta książka stanie się "nową biblią" polaków... Niestety, ale polski naród jest tak łatwowierny, że politycy kręcą nami jak chcą. I jak widać nie tylko politycy
  • 0

#190

Walczący z Trollami.
  • Postów: 252
  • Tematów: 1
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Skoro są dowody, że był to zamach, to gdzie tu łatwowierność? Zdrowy rozsądek i tyle. Już Macierewicza próbują ukrócić za ujawnienie prawdy o Smoleńsku. Czekam na pierwsze aresztowania.

Użytkownik Walczący z Trollami edytował ten post 20.12.2011 - 12:19

  • 0

#191

prometeusz.
  • Postów: 56
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czemu o tym, że NWO to bzdura piszą osoby, które
1. wierzą w oficjalną wersję o 11 września
2. wierzą w oficjalną wersję o Smoleńsku
3. nie wierzą, że na całym świecie rozpylana jest chemia (chemtrails)
4. popierają PO
jakiś taki dziwny zbieg okoliczności. A te 3 wydarzenia związane są właśnie z NWO, które w Polsce wprowadza małymi kroczkami PO.

To proste - te 4 punkty powiązują ze sobą ludzi którzy nie myślą , nie analizują , po prostu przyjmują papkę telewizji na klatę jak leci i już.
Nie ma sensu nawet z nimi dyskutować bo to jak gadanie do ściany. Np w temacie Tropiciela o hipotezie zamachu po kilkunastu stronach kilku użytkowników sprowadziło dyskusję do procedur w ogóle nie zajmując się fizyczną przyczyną upadku samolotu i śmierci na miejscu wszystkich ofiar.
Moim zdaniem po tylu nieścisłościach, po tylu szopkach i absurdach śledztwa ( to aż wstyd nazywać to śledztwem to chyba parodia na żywo) ktoś kto wierzy w wersję oficjalną jest po prostu (ma inne zdanie) . Koniec kropka. Teraz czekam na wściekłe posty użytowników:)

Nie będzie wściekłych postów z płytką w czole. Za to będzie o regulaminie. Ocenzurowano treści obrażające użytkowników. Przyznano ostrzeżenie wraz z wpisem do statusu. Jeszcze raz i warn z urlopem.

Użytkownik pokerek edytował ten post 20.12.2011 - 14:10

  • 0

#192

lukasz9.
  • Postów: 305
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ciekawe...


''Trumna ze zwłokami ś.p. Wassermana zawierała różne DNA - obojga płci!
Poza tym w tkankach oraz kościach stwierdza się obecność m.in. tlenek etylu, tlenek propylenu, azotan izopropylenu, pył: aluminium, cyrkonu, magnezu oraz octol (materiał wybuchowy) i hydrazyna (paliwo rakietowe).
Więcej szczegółów na ten czas nie mogę udzielić.
Wynik badań tylko potwierdza...
Octol to mieszanka 75% HMX & 25% TNT, używana w inteligentnych pociskach zdalnie sterowanych, o małych gabarytach.
Niewielka masa octolu daje wielką prędkość i moc detonacji i jest najsilniejszym środkiem wybuchowym o niewielkich rozmiarach i wadze.
Znany jest i stosowany także we wschodniej Europie.
Jeśli go znaleziono w trumnie to jest dowodem na wybuch. Piszę na podstawie przeprowadzonych badań których byłem uczestnikiem."

http://demostenes.no...ewa-wassermanna
  • 1

#193

Canaris.

    God Emperor of Mankind

  • Postów: 641
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czemu o tym, że NWO to bzdura piszą osoby, które
1. wierzą w oficjalną wersję o 11 września
2. wierzą w oficjalną wersję o Smoleńsku
3. nie wierzą, że na całym świecie rozpylana jest chemia (chemtrails)
4. popierają PO
jakiś taki dziwny zbieg okoliczności. A te 3 wydarzenia związane są właśnie z NWO, które w Polsce wprowadza małymi kroczkami PO.


Popatrz popatrz a ja "wierze" ( w cudzysłowie bo tam nie ma nic do wiary tylko to kwestia dowodów i logiki i zdroworozsądkowego myslenia ) w te "oficjalne" wersje ( again cudzysłów bo to nie oficjalna wersja tylko po prostu to co sie stało naprawde a nie to co sie wydaje bandzie dzieciaków i świrów ) a na PO nie głosowalem i nie zamierzam . Jak to sie ma do twoich spekulacji ??
  • 1



#194

Palmæro.

    Anty-lewak

  • Postów: 303
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

1. oficjalna wersja 9/11 ma parę dziur ale jest w 90% prawdopodobna
2. oficjalna wersja 4/10 jest w 99% prawdopodobna
3. istnienie chemtrails jak zostało udowodnione na tym forum nie jeden raz jest 100% nieprawdopodobne
4. nie popieram PO
  • 0

#195

danteusz.
  • Postów: 28
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

1. Nie mam zadnych watpliwosci, że za 9/11 stało NWO
2.4/10 to tragiczny wypadek
3. Chemtrails to bzdurna teoria wymyslone tylko po to, zeby osmieszyc ludzi wierzacych w ,,teorie spiskowe,,(doprawdy nie cierpie tego okreslenia)
4. W zyciu nie zaglosowalbym na PO

Sam nie wiem kto jest bardziej smieszny, osoba lykajaca kazda teorie nawet najbardziej bzdurna(chemtraile czy ladowanie na ksiezycu) czy moze czlowiek, ktore czerpie wiedze wylacznie z telewizji i mysli, ze na swiecie nie ma/nie bylo zadnych spiskow a wszystko jest ustalane jawnie w swietle fleszy kamer.

Użytkownik danteusz edytował ten post 25.02.2012 - 09:26

  • 0


 


Dodaj odpowiedź



  

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych