Skocz do zawartości


Zdjęcie

Seks czy jedzenie ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
40 odpowiedzi w tym temacie

#16

Bierdol.
  • Postów: 385
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Na pytanie Seks czy jedzenie wydam iście salomonowy wyrok :)
Ani seks, ani jedzenie ani połączenie jednego z drugim (mało higieniczne ;)) ani mniej lub bardziej transcendentalne piramidki, drzewka czy interpretacje obrazów z rezonansu magnetycznego.
W danym momencie swojego życia wybierasz to, czego w danej chwili potrzebujesz (lub potrzebujesz bardziej) i do czego masz dostęp. Rzekłem :D

#17

Paweł.
  • Postów: 1000
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Potrzeba bezpieczeństwa, "opieka, porządek, prawo, itp. " w przypadku może być na drugim miejscu. Ale potrzeba bezpieczeństwa to również podstawowa potrzeba uchronienia życia, w momencie śmiertelnego zagrożenia. I bardzo mocno wątpię, żeby ktoś myślał o seksie w momencie walki z napastnikami.

Tak, zgadzam się z Tobą. Ale zauważ, że to samo można powiedzieć o człowieku bardzo głodnym, będącym na skraju śmierci głodowej, gdy ma wybór pomiędzy obfitym talerzem jedzenia, a seksem z piękną kobietą. Jestem przekonany, że taka osoba bez wahania wybierze to pierwsze (mimo iż obydwie potrzeby zaliczane są do tej samej kategorii). Myślę, że piramida potrzeb ma charakter ogólny i nie może odnosić się do konkretnych sytuacji. Poza tym w takim rozumowaniu łatwo o błąd, ponieważ jeżeli dziś mam wybór pomiędzy zdobyciem nagrody Nobla a jedzeniem, to wybiorę nagrodę, a najem się następnego dnia. Zaś gdybym miał wybrać pomiędzy nagrodą Nobla, kosztem niejedzenia w ogóle, wówczas zrezygnowałbym z nagrody na rzecz jedzenia.
Podobnie jest wtedy, gdy będziemy zastanawiać się co jest cenniejsze, złoto czy woda? Gdy myślimy nad konkretną ilością złota (np. 1 kg) i wody (1 l), to cenniejsze będzie złoto. Ale jeżeli bierzemy pod uwagę cały zasób złota i całe zasoby wody, to bardziej wartościowa okaże się woda.



#18

Shi.

    關帝

  • Postów: 997
  • Tematów: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Już wiem czemu tak bardzo lubię to forum - ludzie tutaj są naprawdę zaskakujący :mrgreen: .

To teraz trochę poteoretyzujmy ;). Zakładamy, że czujemy lekki niedosyt w obu kwestiach w takim wypadku jaki padnie wybór ?

Czy chłopak\dziewczyna\mąż\żona (wybaczcie ten staroświecki podział, ale wolna miłość to dobre dla hipisów :P ) > Schabowy z ziemniakami i zasmażaną kapustką do tego zmrożona setka wódeczki lub zimny browarek ? :mrgreen:

A tak btw. to :

1. Nogi wraz z miejscem, gdzie plecy zmieniają swą szlachetną nazwę.


O to to ! Dobrze prawi polać mu :mrgreen:

Użytkownik Shinji77 edytował ten post 24.03.2011 - 23:09




#19 Gość_mag1-21

Gość_mag1-21.
  • Tematów: 0

Napisano

Dobra odpowiadam i czesciowo pokrywa sie to z tym co pisze Livin, czyli punkt widzenia kobiet, a mianowicie: jedno i drugie.
Dodam tylko od siebie, ze zamienilabym kolejnosc tej romantycznej kolacji i tym zachowam higiene: najpierw seks, a jak partner przezyje to zjemy kolacje :mrgreen:(w odroznieniu do modliszki nie bedzie to partner, bo to by bylo glupie)i nawet smierc glodowa mnie nie przerazi, a potrzebna energia jest duzo wazniejsza niz schabowy. Piramidka potrzeb jest do kitu i nie podoba mi sie sprowadzanie seksu do prokreacji.

#20

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

najpierw seks, a jak partner przezyje to zjemy kolacje


Wtedy to on pójdzie spać, a nie jeść. :D



#21

pawlitto.
  • Postów: 181
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

najpierw seks, a jak partner przezyje to zjemy kolacje

Wtedy to on pójdzie spać, a nie jeść. :D



Hehe, ja bym to nieco zmodyfikował:

Najpierw seks, jak partnerka przeżyje to znowu seks. Wtedy oboje zapominamy o jedzeniu i idziemy spać :lol

#22

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jedzenie jest potrzebą nadrzędną. Seks podrzędną. Ciało najpierw zaspokaja potrzeby potrzebne do przeżycia, potem te które prowadzą do prokreacji. Po 10 dniowej głodówce wcale nie miałbyś ochoty na igraszki, tylko szukałbyś jedzenia.



Z przeprowadzonych badań wynika że głodni mężczyźni wybierają rubensowskie piękności, syci zachwyca lżejsza ^^, waga. Jak dotąd nikt nie przeprowadził badań jaki wpływ na chuć ma głodówka.



#23

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Hahahaha :D świetny diagramik procentowy :D ale ej ej :) czegoś tu brakuje. Może jakieś procenty w których rozmawia ? Nie wiem, nie wiem. Narazie w temacie jestem do tyłu także tylko teoryzuje :)

so cruel...



#24

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Właśnie Twoje słowa "...ubrać się i iść do domu" rozbrajają mnie :)
Niestety, co prawda to prawda. Dla tego cały czas powtarzam sobie "nie chcę być jak inni", trzeba wychodzić poza wykresy i być tym procentem. ;)

A najlepiej próbować (to bardzo dobre słowo - próbować) myśleć jak kobieta i wyprzedzać ruchy i to jest klucz do, jak to dziewczyny określają, bycia słodkim i uroczym... Eh ale świat należy do tych twardych i kasiastych.
I bardzo proszę piękną płeć o nie mówienie, że wcale tak nie jest ("fóra skura i komura") bo każda przyzna po chwili namysłu "no w sumie to też się liczy..." :) naprawdę dużo, za dużo razy to słyszałem ;)

Użytkownik BrainsCollector edytował ten post 25.03.2011 - 22:25




#25 Gość_mag1-21

Gość_mag1-21.
  • Tematów: 0

Napisano

O matko jak slysze ("fóra skura i komura"), to mi sie i seksu i jesc odechciewa...Ueee
A z tym powrotem do domu, to Przemo ma racje, jakos zawsze jest zimno i droga jakby dluzsza...

Z przeprowadzonych badań wynika że głodni mężczyźni wybierają rubensowskie piękności,

Aidil a wiesz, to oznacza ze to facet jest modliszka? Nie dosc ze zra to jeszcze na nas zwalaja. No bardzo ladnie!

#26

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nigdy nie lubiłem wracać po nocy. Wolę zostać do rana. Gorzej jeśli nie ma o czym pogadać po akcie.



#27 Gość_mag1-21

Gość_mag1-21.
  • Tematów: 0

Napisano

Mylo jak to nie ma o czym, a kolacja?
No przeciez trzeba ustalic co bedzie jedzone, gdzie podane, kto przygotuje, kto poda? Ba nawet trzeba ustalic kto posprzata?
No wiesz, przeciez tak mozna do rana :mrgreen:

#28

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No właśnie, te wieczne przepychanki co kto, gdzie i jak ma zrobić. :P



#29

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W sumie to można nawet o teorii względności rozmawiać :) o wszystkim. Hmm tylko co wtedy po głowie chodzi bo chyba nie Einstein...



#30

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zwykle jakieś czułości zapewne i inne nieistotności. Pitu pitu żeby się nie nudzić do rozstania.




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych