Skocz do zawartości


Zdjęcie

Liczba 42


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
14 odpowiedzi w tym temacie

#1

Omen.
  • Postów: 9
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam
Prześladuje mnie liczba 42. Widzę ją dosłownie wszędzie, w autobusie na zadaniach w szkole na stronach, często gdy patrze na zegarek jest godzina np. 21:42. Nawet na pociągu na mapie de_train jest liczba 42. Gdy opowiedziałem to koledze on też ją zaczął częściej widzieć. Dzieje się to już jakiś rok. Dodam jeszcze że urodziłem się 8 grudnia - jest to 342. dzień roku. Moja babcia urodziła się w 1942r. Na początku wydawało się to śmieszne ale teraz już mnie to zaczęło denerwować. Może powinienem zagrać w totka? A może to zwykły zbieg okoliczności?
  • 0

#2

Tempter.
  • Postów: 413
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To spójrz na zegarek teraz i za godzinę - 42 przestanie cię prześladować ;)

Zwykły zbieg okoliczności.
  • 1



#3

izumi.
  • Postów: 8
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

I post napisany o 16.42 c;
Po prostu zwracasz uwagę tylko na tą liczbę, pomyśl, z iloma liczbami spotykasz się w ciągu dnia i nie zwracasz na nie uwagi? Przecież liczby otaczają nas wszędzie, na różnych rozkładach, ceny w sklepie, rachunku itp, to normalne, że ta liczba trafi Ci się parę razy, jak każda inna.
  • 0

#4

Jericho.
  • Postów: 16
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tja... a ja mysle ze autor specjalnie czekal z wicsnieciem entera przy nadawaniu tematu. Mogl jeszcze zarejestrowac sie o 15.42. Wtedy dopiero byloby mhrocznie i zuowieszczo. Sprawdz jeszcze czy nie masz w numerze telefonu liczby 42.
  • 0

#5

crc.
  • Postów: 712
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jeśli tak mocno liczba siedzi Ci w głowie może znajdziesz coś dzięki czemu zapali Ci się lampka w głowie na stronie angielskiej Wikipedii poświęconej liczbie 42.
Ja nigdy nie przykładałem większej wartości do cyfr, co nie znaczy, że nie ma tu ludzi którzy wierzą np. w Kabałę.

Użytkownik crc edytował ten post 07.03.2011 - 18:56

  • 0

#6 Gość_но

Gość_но.
  • Tematów: 0

Napisano

Dużo osób tak ma. Ja też miewałem, że zerkając na zegarek była akurat godzina 13:13, 20:20, 11:11 itd. Z liczbami jest podobnie.

42

Użytkownik но edytował ten post 07.03.2011 - 19:09

  • 0

#7

Eupsychia.
  • Postów: 92
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Już am fakt, że sprawdzałeś w którym dniu roku się urodziłeś, po to aby znaleźć tą liczbę, pokazuje nam, że to Ty sam się nakręcasz :) Chyba, że to było przypadkiem.
Jak człowiek, sobie powie, że chce się obudzić o 4:42 to się obudzi. Jak się nakręcisz na tą liczbę organizm sam będzie Ci ''przypominał'' o godzinie. :)

Użytkownik Eupsychia edytował ten post 07.03.2011 - 20:23

  • 0

#8

manvex.
  • Postów: 16
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

autor tekstu sobie chce z nas jaja robić, ostatnio oglądałem film w łaśnie z takim motywem, że gościu ciągle widział jedną liczbę w swoim życiu i to go prześladowało... Nie pamiętam w tej chwili nazwy filmu ale w każdym bądz razie dla mnie to ściema ostra.
  • 0

#9

5k18a.
  • Postów: 37
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Autor postu to uczeń podstawówki. kiedy skończy 3 klasę przestanie widzieć prześladujące go cyfeerki
  • 0

#10

SPIOCH999.
  • Postów: 53
  • Tematów: 4
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

autor tekstu sobie chce z nas jaja robić, ostatnio oglądałem film w łaśnie z takim motywem, że gościu ciągle widział jedną liczbę w swoim życiu i to go prześladowało... Nie pamiętam w tej chwili nazwy filmu ale w każdym bądz razie dla mnie to ściema ostra.

chodzi zapewne o Pi z 1998, tam koles dostal obsesji z numerem 216.
  • 0

#11

~pleyades.
  • Postów: 139
  • Tematów: 5
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja miałem jakiś czas tak z liczbą 44, ale teraz już na to nie zwracam uwagi.
42
  • 0

#12

Monolith.

    ótta

  • Postów: 1248
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Takładniezwana autosugestia ! Minie, tylko sobie uświadom, że to ściema.

42


  • 0

#13

Heldenian.
  • Postów: 11
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ludzie trochę wiary. Dobrze się stało, że wszedł na forum i napisał posta, a nie dla przykładu spadł w formie deszczu meteorytów. Dziękujmy losowi, że był taki łagodny. Pozostaje jeno przestudiować "liczbę 42" i być może dowiemy się co nam zwiastuje.
  • 0

#14

Javier.
  • Postów: 33
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czysty przypadek. Ja tam widzę wszędzie liczbę 18, ale jakoś się tym nie przejmuję. Nie sądzę, żebym był "inny" czy coś w tym rodzaju.

42
  • 0

#15

+......

    Wędrowiec

  • Postów: 710
  • Tematów: 125
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

1.

4.3 Zakładając nowy temat upewnij się czy taki sam temat nie był już omawiany - skorzystaj z wyszukiwarki. Jeśli na Forum istnieje już temat podobny do tego jaki zamierzałeś założyć, dopisz swój post do niego.

4.4 Zwróć uwagę, aby zakładać tematy w części Forum odpowiadającej im pod względem tematycznym
.

2.

NASZE HISTORIE czyli kontakt z duchami - tu zamieszczamy relacje z wydarzeń, które przydarzyły się nam lub naszym bliskim.

3. Podobny temat: http://www.paranorma...4085-liczba-69/
4. Dołączona grafika

  • 0





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych