Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

ogromne ufo - nagranie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

#1

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tytuł filmu: Amazing footage of Giant UFO
Czas trwania: 0;54
Polska lokalizacja: nie
Tagi:
* ufo
* ufos
* ovni
* ovnis
* aliens
* alien
* flying
* saucer
* nibiru
* 2012
* michael
* cohen
* allnewsweb
* ET
* ufology



Najnowsze nagranie ufo. Wiem, że teraz są czasy w których idzie się do kina na film i coś takiego wydaje się niemożliwe i denne...

Very little, if anything, is known about the remarkable UFO footage below. It seems, judging by the commentary, that the UFO was either seen in North America or elsewhere by North American tourists. The witness doing the filming, who is clearly shocked by what he is seeing, is encouraged by his partner to "keep recording".
Judging by the size of the UFO seen towards the end of the clip, in relation to the earthly structures seen in the footage, one can estimate that this craft must be many miles wide and possibly be carrying a substantial number of alien passengers.
The question many will be asking on viewing UFO footage of this type might be: For what purpose is a craft of this size entering Earth's orbit?
Perhaps this is an advanced extraterrestrial race's version of tour-bus, briefly making a detour into Earth's atmosphere to observe the primitive beings on this planet and their not-too-developed civilization before continuing to elsewhere within the galaxy or even beyond.
Evidence suggests that an alien race has initiated a program to make human beings aware of their presence and possibly the presence of myriads of other advanced non-terrestrial groups. Until this program progresses substantially it is not likely that we will get the answers to such questions.

google translate:
Bardzo niewiele, jeśli w ogóle, wiadomo o niezwykłe nagrania UFO poniżej. Wydaje się, sądząc po komentarzu, że UFO nie widział w Ameryce Północnej i gdzie indziej przez North American turystów. Świadek ten filmowania, który jest wyraźnie wstrząśnięta tym, co on widzi, jest zachęcany przez swojego partnera, aby "utrzymać nagrywania ".
Sądząc po wielkości UFO online pod koniec klipu, w odniesieniu do ziemskiego struktur obserwowanym w materiale, można oszacować, że statek musi być wiele mil szerokości i ewentualnie wykonywania znacznej liczby obcych osób.
pytanie wielu będą pytać na oglądanie nagrania UFO tego typu mogą być następujące: W jakim celu jest rzemiosłem tej wielkości wprowadzanych orbity Ziemi?
Być może jest to zaawansowany pozaziemskiej rasy wersji tour-bus, krótko co objazd w atmosferę Ziemi do obserwacji prymitywnych istot na tej planecie i ich cywilizacji niezbyt rozwinięte przed przejściem do innego miejsca w galaktyce, a nawet poza nią.
Dowody wskazują, że rasa obcych rozpoczęła program do robienia ludźmi o ich obecności i ewentualnie obecność mnóstwa innych zaawansowanych grup non-lądowych. Do tego program rozwija się znacznie nie jest prawdopodobne, że uda nam się odpowiedzi na takie pytania.


ZObaczymy czy w najbliższych dniach będą jakieś nowe nagrania lub informacje na stronach informacyjnych. Jeśli nie... CDG

Użytkownik BrainsCollector edytował ten post 28.02.2011 - 08:32

  • 0



#2 Gość_Olivander

Gość_Olivander.
  • Tematów: 0

Napisano

Straszna sieczka to tłumaczenie. Trochę na szybko ale dodaje własne:


Bardzo niewiele, jeżeli nic, nie wiadomo na temat powyższego niesamowitego nagrania. Wydaje się - na podstawie komentarzy świadków -
że nagranie zostało nakręcone gdzieś nad Ameryką północną przez amerykańskich turystów.

Świadek tego zdarzenia, zdecydowanie zszokowany tym co widzi jest ponaglany przez druga osobę aby kontynuował nagrywanie.

Sadzając po wielkości NOLa pojawiającego się pod koniec filmu, w porównaniu do wielkości obiektów na ziemi,
można ocenić że statek kilka mil wielkości i pozwala prawdopodobnie na transport wielu "gości".

Pytanie które wielu chciałoby zadać brzmi, co statek tych rozmiarów robi na orbicie ziemi?

Być może to wersja zaawansowanego transwymiarowego busa, którego przystanek w międzygwiezdnej podróży wypadł na ziemi, gdzie kosmici mogą zaobserwować prymitywną rasę wraz z jej cywilizacją, nim polecą dalej, kontynuując podróż, poza nasza galaktykę?

A może obcy rozpoczynają działania mające na celu uświadomienie ludziom obecności istot z innych planet na ziemi?

Odpowiedzi na te pytania poznamy dopiero wtedy gdy ich intencje staną się jasne, poparte solidnymi dowodami.

-----

Wiadomo kiedy zostało zrobione to nagranie?

Użytkownik Olivander edytował ten post 28.02.2011 - 09:26

  • 1

#3

Daikin.
  • Postów: 248
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Obiekty szalenie podobne do tych z filmu "Wybrańcy obcych - Tekken TAKEN". Właśnie puszczają go na AXN.

Użytkownik Daikin edytował ten post 28.02.2011 - 15:37

  • 1



#4 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Możliwe, że można połączyć to z tymi nagraniami?






  • 1

#5

kamilus.
  • Postów: 1231
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@Daikin
Chyba chodzi Ci o ' Taken', a nie 'Tekken' (taka gra) :P
  • 0



#6

Daikin.
  • Postów: 248
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Tak, tak masz rację TAKEN.
Nawet te świecące są takie same
  • 0



#7

Ensam.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Interesujący jest fakt, dlaczego filmiki przedstawiające ufo zawsze są marnej jakości i wyglądają jak marne efekty specjalne ?
Chciałbym to zobaczyć na żywo.
Aczkolwiek w lecie ubiegłego roku, późnym wieczorem widziałem dziwny obiekt świetlny, wyglądało to niesamowicie jak zapierniczał po czystym nie bie, i nie była to kometa ani nic mi znanego, ktoś nawet opisał to wtedy na forum z perspektywy innego miasta (chyba z rybnika), że widział obiekt, którego opis bardzo przypominał to co ja widziałem. Ale można sobie spekulować i spekulować, bo dopóki nie zejdą wreszcie na ziemie, nie wyjdą i powiedzą Yo to możemy sobie jedynie tworzyć projekcie w naszej głowie i wierzyć w nie.
  • 1

#8

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Interesujący jest fakt, że prawie każdy ma telefon przy sobie i nie jest to telefon typu Iphone czy inny telefon mający 4 i więcej Mpx... Jest to nagranie z telefonu prawdopodobnie konwersja z 3gp na avi czy inny format a później z avi na flv zrobiła swoje. Ale i tak całkiem dobrze widać.
Jakby film był lepszej jakości to ktoś czepiałby się, że za dobrze widać i na pewno jest to animacja. Nigdy, żaden film nie jest wystarczająco wyraźny lub zbyt wyraźny żeby był "prawdziwy".
  • 0



#9

kamilus.
  • Postów: 1231
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W obecnych czasach praktycznie nie istnieje dowód, który mógłby z miejsca przekonać rzesze ludzi do czegoś.
Np.:
- film w zbyt dobrej jakości? Część z miejsca uzna za fake, że to jest zbyt doskonałe by być prawdziwe
- film w słabej jakości? "Wiadomo, że fake, specjalnie taka słaba jakość by nie można było zobaczyć szczegółów"
- przekaz słowny bez świadków? wymysł opowiadającego, halucynacje, sen etc.
- przekaz słowny z wieloma świadkami? zbiorowa halucynacja

Nawet jeśli zostanie coś "udowodnione" przez naukowców, i to takich, którzy przedstawiają wszystkie obliczenia, to też od razu im się nie zaufa w ciemno. Tyle razy wyniki badań były szczegółowo selekcjonowane (wybierane tylko wyniki potwierdzające hipotezę), że nie wszystko musi być prawdą. Potrzeba czasu, by ludzie mogli sprawdzić, czy jest to prawdą (w przypadku sprawdzenia obliczeń), czy też, jeśli niemożliwe jest jakiekolwiek potwierdzenie, sprawdzenie wiarygodności człowieka i motywów, jakie mogłyby nim kierować.
  • 0



#10

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Żeby ludzie uwierzyli w ufo to statek musiałby zrobić tour de terra i odwiedzić każde miasto najlepiej tak żeby jeszcze z głośników leciało "we came in peace"... Hmm ale wtedy by mówili, że to dezinformacja.... Eh no nie dogodzi... Ale tak serio, póki każdy nie zobaczy w telewizji kosmity który wita się z przedstawicielem reprezentującym Ziemie, nie uwierzy w ufo... Tylko jakby coś takiego się stało można być pewnym, że wielu sceptyków spanikowałoby widząc coś takiego, bo jak może istnieć coś z czym tak walczyłem i wmawiałem wszystkim FAKE ! Bo wątpie żeby przestraszyli się ci którzy wierzą w ufo. Wiedzą, że to prawda a potrzeba tylko potwierdzenia.

Muhad, jak będę na komputerze to od razu sprawdze Twoje filmiki
  • 0



#11 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Ok, w takim razie czekam. Ten pierwszy trwa jakieś 10 minut i widać też, jak tam helikopter przelatuje. Ogólnie bywały lepsze filmy, ale jeśli wymiarowo uwzględnić, to myślę że zbliżony do Twojego obiektu z nagrania.
  • 0

#12

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Może można to połączyć. Ostatnio jest dużo obserwacji ogromnych ufo. Może to powoli nadchodzi "ten czas" ?

Dzięki za wideo, jeszcze ich nie widziałem
  • 0



#13

Hanzō.
  • Postów: 117
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano



Filmik przedstawia dwa statki konfederacji ścierające się z jakimś statkiem szaraków albo reptilian, trudno stwierdzić. Następnie widzimy jak mały statek matka tych drugich oczywiście, który prawdopodobnie interweniuje aby ratować swojego "koleżkę".
  • 0

#14

~pleyades.
  • Postów: 139
  • Tematów: 5
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie chcę tutaj niczego negować, ale pod koniec akcji z trzema obiektami czarny znika jakby był wycięty z klatki i jakby brakowało paru klatek. Nie znam się na obróbce wideo, ale wg. mnie to znikanie wygląda bardzo sztucznie. Jeżeli się mylę, to niech ktoś mnie poprawi :F
  • 0

#15

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jakbyś zauważył tam jest góra i nie znikają klatki tylko wlatuje za górę poza obszar nagrywania
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych