Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ludzie wykupują bunkry. Boją się końca świata.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

#31

SPIOCH999.
  • Postów: 53
  • Tematów: 4
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Bog odjal zle rzeczy ktore ludzkosc wyrzadzila od dobrych z wiadomym winikiem i zdecydowal ze nie bedzie nas ratowal
  • 0

#32

xyz8472.
  • Postów: 242
  • Tematów: 2
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Bog odjal zle rzeczy ktore ludzkosc wyrzadzila od dobrych z wiadomym winikiem i zdecydowal ze nie bedzie nas ratowal

Powiedział Ci to? A może jest zakodowane w biblii?

Biedniejsi mogą jechać do Albanii, są tam setki tysięcy mniejszych i większych (opuszczonych) bunkrów. Jest w czym wybierać, taniocha.
  • 0

#33

SPIOCH999.
  • Postów: 53
  • Tematów: 4
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Jakbym ja byl bogiem,to by mnie taki swiat g*wno obchodzil, stad ta teoria ;)
  • -1

#34

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jakbym ja byl bogiem,to by mnie taki swiat g*wno obchodzil, stad ta teoria ;)

Jak to dobrze, że nim nie jesteś.
  • 0



#35

Xellos.
  • Postów: 1090
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Za dużo Fallouta chyba grali.

Na koniec świata to im bunkier nie pomoże. Koniec to koniec i tyle.

ci co kiedys schronili sie do wielkich kopcow czy budowli megalitycznych tez mysleli ze im uda sie przezyc i co ??

teraz odnajdujemy szkielety i naukowcy tworza teorie o wielkich grobowcach i ze ludzie na tamten swiat brali nawet swoje bizuterie i inne przedmioty nalezace do wlasciciela

chyba normalne ze kazdy by wziol "walizke swoich najpotrzebniejszych gratow i wartosciowa bizuterie"


heheh plus dla Ciebie :) Ciekawe co sobie pomyśli kolejna cywilizacja odnajdując tych ludzi w bunkrach...no na pewno że mieli zdrowe uzębienie, w końcu jest tam dentysta.
  • 0

#36

daxx.
  • Postów: 558
  • Tematów: 116
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W czasach zimnej wojny, w latach 60tych, w USA też były firmy, które budowały przydomowe schrony przeciwatomowe. Jak widać teraz proponują to samo, tyle, że na większą skalę. Zawsze znajdzie się naiwny, który kupi taką usługę (miejscówka w bunkrze) a na każdego frajera przypada 5 cwaniaków, którzy taką usługę sprzedadzą.
  • 0



#37

shadowsongishere.
  • Postów: 62
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie ja to pisałem, post do kosza

Użytkownik shadowsongishere edytował ten post 06.03.2011 - 13:22

  • 0

#38

Erik.
  • Postów: 927
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dla odmiany ten ilm pokazuje schron rządu USA.

TYTUŁ FILMU : Underground US Government Bases Exposed

LINK :

CZAS TRWANIA: 8,01 min.
  • 0



#39

Mora.
  • Postów: 13
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Ten film powyżej to baza NORADU w górze Cheyenne znajduje się także centrum dowodzenia amerykańskiego globalnego systemu obrony antyrakietowej.
  • 2

#40

Erik.
  • Postów: 927
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Amerykanie tworzą systemy podziemnych schronów i łączących ich kanałów.

http://www.detailshere.com/tunnels.htm


MUNDUS VULT DECIPI, ERGO DECIPIATUR. POZDRAWIAM ERIK
  • 0



#41

Pudel_.
  • Postów: 44
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Głupota ludzka nie zna granic...
Przed końcem świata nie da się uchronić.
Jest to po prostu koniec. Koniec i się nie da przed nim uciec...
Oczywiście jeżeli Bóg chce, aby ktoś przeżył to tak się stanie,
ale jakieś bunkry zapewniam nie pomogą! Jak jest koniec świata,
jest koniec wszystkiego. Nawet gdybyście się zaspawali w jakiejś
komorze z blachy to i tak nic nikomu nie da.

Zresztą koniec świata nie może być w 2012, bo zapisane jest ,,Nie znacie dnia ani godziny". Oczywiście
jeżeli ktoś ma inną wiarę niż chrześcijańską, ani nie wierzy w ten werset to
niech wierzy w co chce. Jak dla mnie cały ten 2012 to
głupota wymyślona, bo Majom wypisał się długopis.

Użytkownik Pudel_ edytował ten post 16.03.2011 - 20:51

  • -2

#42

xyz8472.
  • Postów: 242
  • Tematów: 2
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Tonący brzytwy się chwyta... a brzytwy się nieźle sprzedają przed 2012 :mrgreen:
  • 0

#43

kamilus.
  • Postów: 1231
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak widać biznes bardzo ładnie się kręci, a ostatnie wydarzenia tylko bardziej go nakręciły...

Bunkry sprzedają się jak świeże bułeczki

Trzęsienia ziemi, tsunami, opady radioaktywne i w takim zmieniającym się świecie zaczynają robić biznes sprzedawcy luksusowych bunkrów. Wraca moda z lat 50tych, prywatne bunkry.

Firmy budujące bunkry notują wzrost sprzedaży z 20% do 1000%. Northwest Shelter Systems, oferuje schronienia w cenie od 200 000 dolarów do 20 milionów dolarów. Mimo tak drogiego produktu zanotowali znaczny wzrost sprzedaży. Powstania w Afryce i trzęsienie w Japoni jeszcze bardziej rozkręciło biznes. W liczbach ujmując firma zwykle sprzedaje cztery schrony rocznie a w tym roku ma już zarezerwowane dwanaście lokalizacji.

"Sprzedaż tak bardzo wzrosła, że mamy kłopoty z realizacją." - Powiedział właściciel Northwest Shelter Systems, Kevin Thompson.



UndergroundBombShelter.com, sprzedający przenośne schrony i podziemne bunkry zanotował wzrost sprzedaży 400% od czasu trzęsienia.

Hardened Structures twierdzi, że sprzedaż wzrosła o 20%, zwłaszcza popularne sa schrony na 2012, namioty chroniące przed radiacją oraz nuclearne, biologiczne i chemiczne filtry powietrza.

Vivos, to firma, która sprzedaje osobne pokoje w 200 osobowym schronie budowanym na wypadek końca świata. Otrzymali tysiące zamówień od ostatniego trzęsienia ziemi. Rezerwacje zwiększyły się o 1000% a aby dokonać rezerwacji nalezy wnieść depozyt minimum 5000 dolarów.
"Ludzie się boją wydarzeń, które mogłyby zmienić naszą planetę oraz efektów kataklizmów jak trzęsienia ziemi prowadzące do tsunami, stopienia rdzeni reaktorów prowadzące do radiacji i wynikającyh z tego problemów zdrowotnych" - Powiedział Prezes firmy Vivos Robert Vicino.

"Gdzie jest tego kres? Nie wiem. Czy idziemy ku ekonomicznemu upadkowi? Prawdziwy upadek naszej ekonomii prowadziłby do anarchii, która mogłaby prowadzić do wybicia 90% populacji"



Ostatni zauważalny ruch w interesie schronowym miał miejsce przy końcu poprzedniego milenium.

Źródło
  • 0



#44

anmoderi.
  • Postów: 26
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak nie 2012 to inny zawsze się przyda.

Ps. Nie wiem co ludziom odbiło z tymi majami jak nie majowie to czerwcowie i inny roczek końca świata
Ps2. Xellos dzięki za podpis.
  • 0

#45

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mam taki artykuł, nie wiem czy to napisali w związku z Prima Aprilis czy nie, ale można poczytać i się uśmiechnąć do kolejnego końca świata.
http://www.sfora.pl/...dna-data-a30655
Nowa data to 21.05.2011 o 6:00 rano według jakiegoś gościa. Akurat w sobotę, po ciężkim tygodniu.

Użytkownik Fisher edytował ten post 01.04.2011 - 20:10

  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych