Skocz do zawartości


Zdjęcie

OOBE - Pytanie co do opuszczania ciała\ Niebezpieczeństwo?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#16

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Z kolei moja znajoma widzi i słyszy duchy nie astralując, więc? Coś z jej psychiką jest nie tak? Szatan ją opętał? ;) Każdy ma swoje zdanie na ten temat i swoje poglądy.


To zależy. Czy widzi duchy i wierzy w nie, czy tylko wierzy że je widzi. Może jest zwyczajnie niedojrzała emocjonalnie i tworzy sobie wirtualnych przyjaciół z zaświatów, żeby jakoś poradzić sobie z szarością życia. Czy może naprawdę uważa że je widzi i rozmawia z nimi. Wtedy są to objawy dość niepokojące. Nie zdziw się jeśli niedługo zacznie opowiadać że śledzi ją FBi a źli ludzie chcą ją otruć. Takie coś można poznać pod dziwnym zachowaniu, nielogicznej mowie, wtrąceniach bez sensu w czasie wypowiedzi itp.
  • 0



#17

czorna666.
  • Postów: 72
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Akurat ona ma swoje lata i jest dojrzała emocjonalnie:). Masz swoje zdanie, ja mam swoje, jedno drugiego nie przekona, proste. Poza tym - nie wymyśla sobie przyjaciół, kolory w życiu posiada. To, czy ktoś wierzy w duchy czy nie jest indywidualną sprawą. Zachowuje się logicznie i mówi logicznie, dziwna też nie jest. FBI jej nie śledziło nigdy :mrgreen: a ludzie otruć też nie chcieli. Odnośnie takich spiskowych teorii - wymyślają je ludzie, którzy są schizofrenikami.. i wiem jak się schizofrenicy zachowują, bo moja babcia cierpi na tą przypadłość + demencja starcza :P

Użytkownik czorna666 edytował ten post 21.02.2013 - 18:12

  • 0

#18

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wiadomo że dla niektórych osób widzenie duchów to jest coś normalnego a nawet są z tego dumni. Zwłaszcza że od znajomych mogą usłyszeć że nie są jedyni i nie ma powodu do obaw. Albo czytając gazety ezoteryczne które widzenie duchów traktują jako dar, szósty zmysł itp. To ich utwierdza w przekonaniu że są wyjątkowi a ci co twierdzą inaczej tylko się czepiają. Ale widzenie rzeczy które nie istnieją nigdy nie będzie czymś normalnym (chyba że w nocy między snem). Przyczyny widzenia duchów mogą być różne, nie będę spekulował jakie są w tym konkretnym przypadku, za mało danych.

Użytkownik Wszystko edytował ten post 22.02.2013 - 16:35

  • 0



#19

czorna666.
  • Postów: 72
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moja znajoma nie uważa, że to jest dar, raczej przekleństwo. Nie uważa,że ma szósty zmysł ani siły nadprzyrodzone, wszak dla niej nie jest to szczególnie miłe. A czy te 'rzeczy' istnieją czy nie - kwestia Twojej wiary i poglądów. Ludzie wierzą w Boga, którego w ogóle nie widzieli - normalne? :) Kwestia poglądów..
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych